Atos Convergence

poruka: 4
|
čitano: 4.975
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Atos Convergence

Pozdrav ljudi,

Jel ima itko iskustva sa Atosom da je radio kod njih? Ja se javio, prošao prvi razgovor sa HR-om i evo mjesecima ništa, a tako su mi i rekli da traje dugo i jako sporo.

Navodno imaju i neku svoju akademiju koja ide preko ljeta i to ako se položi dobro znaju uzeti čovjeka, jeste imali iskustva s time možda?

Pozz

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Atos Convergence
maurs93 kaže...

Pozdrav ljudi,

Jel ima itko iskustva sa Atosom da je radio kod njih? Ja se javio, prošao prvi razgovor sa HR-om i evo mjesecima ništa, a tako su mi i rekli da traje dugo i jako sporo.

Navodno imaju i neku svoju akademiju koja ide preko ljeta i to ako se položi dobro znaju uzeti čovjeka, jeste imali iskustva s time možda?

Pozz

 

"Prosao prvi krug, "mjesecima nista", "dugo traje", "akademija preko ljeta" "ako se polozi (akademija), mozda uzmu covjeka."

 

Dobio sam proljev citajuci ovo. To je sve sto cu reci.

Looser ID: ID10T
2 godine
offline
Re: Atos Convergence
KrpaZG kaže...
maurs93 kaže...

Pozdrav ljudi,

Jel ima itko iskustva sa Atosom da je radio kod njih? Ja se javio, prošao prvi razgovor sa HR-om i evo mjesecima ništa, a tako su mi i rekli da traje dugo i jako sporo.

Navodno imaju i neku svoju akademiju koja ide preko ljeta i to ako se položi dobro znaju uzeti čovjeka, jeste imali iskustva s time možda?

Pozz

 

Dobio sam proljev citajuci ovo. To je sve sto cu reci.

 A ništa, nadam se da si barem stigao do WC-a.

 

To je sve što imam za reći.

4 godine
neaktivan
offline
Atos Convergence

neka drugi ako zele odgovore koliko 1-10 je velika potraznja za ljudima, pa sukladno tome pretpostavka koliko ozbiljno se moze razmatrati posao gdje se firma ne javlja mjesecima

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice