[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR zaključana tema

poruka: 35
|
čitano: 5.742
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Prodajem graficku karticu PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Graficka kartica kupljena je u Linksu u Varaždinu 14.12.2020.
Uz GPU dolazi racun i garancija te sva oprema.

Graficka kartica je koristena iskljucivo za gaming, nikad overclockana.

Za sve informacije i ponude obratiti se na hrncic.robi@gmail.com

 

9.500,00 kn. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.1.2022 11:40 (Robi33).
4 godine
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

what da fak?

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
Robi33 kaže...

Prodajem graficku karticu PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Graficka kartica kupljena je u Linksu u Varaždinu 14.12.2020.
Uz GPU dolazi racun i garancija te sva oprema.

Graficka kartica je koristena iskljucivo za gaming, nikad overclockana.

Za sve informacije i ponude obratiti se na hrncic.robi@gmail.com

 

11.500,00 kn. (znam da nije oke, al pokusavam svejedno )

 Robi33 

 

Jel imaš kakav Božićni popust od 65% ?

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-rtx-3060ti-oglas-36283474

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 15:47 (hummer0).
12 godina
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Koliko vidim GPU je non LHR, znači da primarno gledaju mineri. 

 

Na njuškalu su iste cijene, od 8000-11500 kn za non LHR.

Nevjerojatno ali sve je otišlo u tri pm...

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Tocno tako, iskreno ja znam daje ovo bullshit haha, i graficku vjerovatno nebi ni prodavao da nisam vidio ove astronomske i smijesne cijene, ali ako ima minera koji nude takve cijene(kojima je ovo sitnis), zasto nebi probao prodat i kupio novu LHR buduci da meni definitivno nista to ne znaci jelda :D

 

Isto tako mislim da je jos veci BS da jedan Links sada moze gtx 1660TI prodavati za 5500kn, ali je tako

13 godina
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Pa čak i za minere prenapuhana cijena...

[DMF] Flixer Buha
4 godine
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

bruh... zelis probat, probaj na pijaci mozd upali, al ak majneri sjednu na to ti si u plusu tak da haha

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 16:46 (Cobalt11).
16 godina
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Ja sam prvi kad treba braniti ekipu koja prodaje po "minerskim" cijenama, međutim kalkulacija mi kaže da

ova vrijedi 60X15€, tj oko 900 eura. Ne kažem da nema ekipe koja će platiti više. ali ovo je već 26€

po MH/s umjesto uobičajenih 15€...za to se dobiju 4 RX580 koje rudare duplo

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 18:08 (segregator).
11 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Shvacam da je 5 posto sanse da ovo ode i za 10k, ovo je oglas cisto iz zabave, no need to get salty, nitko vas ne tjera da kupite ahahah

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
Eno jedna 3060 ti non lhr za 7800 na pcekspertu
15 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
Volume kaže...
Eno jedna 3060 ti non lhr za 7800 na pcekspertu

 Pa kupi je 

 

Inače ja sam imao par tih grafa, is  obzirom da i sad aktivno rudarim, odmah da ti kažem, za ovo moraš biti lud da kupiš.

Bez obzira što vi mislili o minerima, nama je sve na kraju čista računica, a ona kaže da ova kartica zaradi nekih 28kn, što je preko 400 dana za otplatu,a kad uračunaš difficulty i činjenicu da eth odlazi, i koliko će zarađivati na drugim coina dobiješ blizu dvije godine.

 

APP shvaćam, ali dok je u granicama normale. ovo je previše....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
rooswelt1991 kaže...
Volume kaže...
Eno jedna 3060 ti non lhr za 7800 na pcekspertu

 Pa kupi je 

 

 Preko 40 000kn sam uložia u kartice u zadnjih misec dana, meni dosta 

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
segregator kaže...

Ja sam prvi kad treba braniti ekipu koja prodaje po "minerskim" cijenama, međutim kalkulacija mi kaže da

ova vrijedi 60X15€, tj oko 900 eura. Ne kažem da nema ekipe koja će platiti više. ali ovo je već 26€

po MH/s umjesto uobičajenih 15€...za to se dobiju 4 RX580 koje rudare duplo

 

Po tvojoj kalkulaciji ovaj GPU vrijedi 6800kn. Dok se LHR verzija u Linksu prodaje po 8000 kn, s time da ih imaju 5 na zalihi a tek su ih dobili. 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Ponuda_i_potra%C5%BEnja

16 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
Robi33 kaže...
segregator kaže...

Ja sam prvi kad treba braniti ekipu koja prodaje po "minerskim" cijenama, međutim kalkulacija mi kaže da

ova vrijedi 60X15€, tj oko 900 eura. Ne kažem da nema ekipe koja će platiti više. ali ovo je već 26€

po MH/s umjesto uobičajenih 15€...za to se dobiju 4 RX580 koje rudare duplo

 

Po tvojoj kalkulaciji ovaj GPU vrijedi 6800kn. Dok se LHR verzija u Linksu prodaje po 8000 kn, s time da ih imaju 5 na zalihi a tek su ih dobili. 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Ponuda_i_potra%C5%BEnja

 

Zato bi ja kupio ovu za 6000kn da mi treba za igranje

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-rtx-3060ti-oglas-36283474

a da mi treba za majnanje, kako sam već naveo, 4 komada RX580

8 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
segregator kaže...
Robi33 kaže...
segregator kaže...

Ja sam prvi kad treba braniti ekipu koja prodaje po "minerskim" cijenama, međutim kalkulacija mi kaže da

ova vrijedi 60X15€, tj oko 900 eura. Ne kažem da nema ekipe koja će platiti više. ali ovo je već 26€

po MH/s umjesto uobičajenih 15€...za to se dobiju 4 RX580 koje rudare duplo

 

Po tvojoj kalkulaciji ovaj GPU vrijedi 6800kn. Dok se LHR verzija u Linksu prodaje po 8000 kn, s time da ih imaju 5 na zalihi a tek su ih dobili. 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Ponuda_i_potra%C5%BEnja

 

Zato bi ja kupio ovu za 6000kn da mi treba za igranje

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-rtx-3060ti-oglas-36283474

a da mi treba za majnanje, kako sam već naveo, 4 komada RX580

 I još 580 nemoram vrtiti na wimblozama ... da dobijem full hash rate ...

7 godina
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Sve ima svoje minuse i pluseve.

3060TI - 60mhs - 130w - 1x8pin - 10k - garancija

RX 580 - 30mhs - 130w - 1/2x 8pin - 3k - nema garancije

 

Ako imaš neke ograničavajuće faktore poput struje, mjesta i buke doma Itd onda je bolje uzeti RTXicu iako više RX grafi vise rudari.

Treba ti vise mjesta, buke, temperatura, opreme plus ako rikne si u nezgodnom položaju. 

16 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
Alchemist kaže...

Sve ima svoje minuse i pluseve.

3060TI - 60mhs - 130w - 1x8pin - 10k - garancija

RX 580 - 30mhs - 130w - 1/2x 8pin - 3k - nema garancije

 

Ako imaš neke ograničavajuće faktore poput struje, mjesta i buke doma Itd onda je bolje uzeti RTXicu iako više RX grafi vise rudari.

Treba ti vise mjesta, buke, temperatura, opreme plus ako rikne si u nezgodnom položaju. 

 

Sve 5, ali nije dobro "natezati" brojke da prikažeš nešto u ljepšem svjetlu :)

 

1. prema whattomine, a i mom iskustvu sa RX580 je 30.5MH/s, a 3060Ti je 58.1MH/s

2. cijena ove 3060Ti je 11.5k, a ne 10k

3. ja sam upravo prodao svoju RX580 za 2900, a na 4 komada se može garant dobiti i jeftinije

4. Imam doma 3 različite RX580 i sve su 1x8pin, jedine koje sam vidio sa 1X8 i 1X6 su RX590

7 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Nije natezanje brojki, nemam ništa od ovoga 

 

Ovo sve što govorim je moje mišljenje temeljeno pretežito na subjektivnom (80%) i objektivnom (20%) zapažanju. Mislim da bi prodavatelj pristao na 10k bez greške ( nađe se i jeftinije na drugom forumu kao što su kolege rekli )

Moraš računati da neko "obično kućanstvo" nema sve te uvjete pa sam i prema tome napravio komparaciju.

Ako ćemo o brojkama vidio sam da i 3060TI ide na 62MH/s na 125w.

Sapphire Nitro+ ti je jedna od verzja sa 1x8 +1x6 pin 

15 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
Alchemist kaže...

Nije natezanje brojki, nemam ništa od ovoga 

 

Ovo sve što govorim je moje mišljenje temeljeno pretežito na subjektivnom (80%) i objektivnom (20%) zapažanju. Mislim da bi prodavatelj pristao na 10k bez greške ( nađe se i jeftinije na drugom forumu kao što su kolege rekli )

Moraš računati da neko "obično kućanstvo" nema sve te uvjete pa sam i prema tome napravio komparaciju.

Ako ćemo o brojkama vidio sam da i 3060TI ide na 62MH/s na 125w.

Sapphire Nitro+ ti je jedna od verzja sa 1x8 +1x6 pin 

 Opet se guraju krive brojke tu.

Dakle ako nmetko hoće na dvije kartice samo, onda neće uzeti rx580, akd se zna da su one bučnije i slično.

Kupit će se 6600 dva komada, ili 1660ti/super, koje će imati manju potrošnju kombinirano, i koje bez problema možeš držati u normalnom case-u.

Još ti je bolje tipa ako game-as i rudariš da za vrijeme gameanja imaš jednu karticu koja rudari, a drugom igraš.

 

Ako baš hoćeš jednu grafičku, onda uzmeš 3070ti novu izu dučana, malo više troši, ali ima puno veću resale vrijednost od ove.

Da ne kažem da u IQ centru možeđ za nekih 500ak kn više kupiti 3080 novu u dučanu karticu. Karticu koja ovu pojede i u miningu i u gaminingu.

 

To što je ova kartica dobra za eth trenutno, zato drži vrijednost kao i recimo 3070 nonlhr. Problem je što u 7 mjesecu odlazi eth, a u drugim coinima 3070 je značajno bolja.

Ali to u ovoj cijeni ne igra ulogu, jer do tad, nećeš isplatiti ni blizu pola kartice...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

10.500,00 - sitnica

12 godina
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Čisto za referencu - prodao prije par dana Inno 3D 3060 Ti non LHR staru za 10 mjeseci za 8800 kn. Bila na oglasu cca 2 tjedna po 9500 kn, oko 9k mi je i bila target cijena iako samo dobijao ponude i za 6000 kn.. Ja zadovoljan.

7 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Čisto za referencu - Nova RTX 3070 Ti dode 10500 kn.

 

https://www.nabava.net/graficke-kartice?q=rtx+3070+ti

 

Ok, oglas je poluzezancija, ali po njuskalu cesto vidim polovne stvari skuplje nego u ducanu i stvarno bih volio upoznati kupce, ako postoje. 

Jedna lasta ne čini proljeće, a kamoli dvije.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.12.2021 20:14 (GdjeSuBikovi).
6 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
GdjeSuBikovi kaže...

Čisto za referencu - Nova RTX 3070 Ti dode 10500 kn.

 

https://www.nabava.net/graficke-kartice?q=rtx+3070+ti

 

Ok, oglas je poluzezancija, ali po njuskalu cesto vidim polovne stvari skuplje nego u ducanu i stvarno bih volio upoznati kupce, ako postoje. 

 to su sve LHR kartice, non LHR su skuplje jer su rudarima bolje, zato je polovna 3060 Ti non LHR skuplja od nove 3070Ti LHR

 

 

15 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
Nebi baš rekao da je to sveto pismo više. Eth odlazi u 6 mjesecu, dakle do tad ne isplatis ovu karticu, tako da bi za iste novce uzeo jaču karticu...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
6 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
rooswelt1991 kaže...
Nebi baš rekao da je to sveto pismo više. Eth odlazi u 6 mjesecu, dakle do tad ne isplatis ovu karticu, tako da bi za iste novce uzeo jaču karticu...

 ja bih za iste novce kupio onu koja daje vise HR-a 

 

eth nije jedino sto se rudari sa grafickima

 

ako se non LHR 3060Ti prodaju po tim cijenama, ocito rudari imaju racunicu inace ih ne bi kupovali

16 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR
3dfx kaže...
rooswelt1991 kaže...
Nebi baš rekao da je to sveto pismo više. Eth odlazi u 6 mjesecu, dakle do tad ne isplatis ovu karticu, tako da bi za iste novce uzeo jaču karticu...

 ja bih za iste novce kupio onu koja daje vise HR-a 

 

eth nije jedino sto se rudari sa grafickima

 

ako se non LHR 3060Ti prodaju po tim cijenama, ocito rudari imaju racunicu inace ih ne bi kupovali

 

LHR i non LHR imaju isti hashrate na većini algoritama, samo je ethash ograničen

15 godina
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Istina, samo ovdje se uspoređuje 3070ti i 3060ti.

Ja bi išao na veću karticu čisto jer će. čak i ako rudarenje padne, vrijediti dosta više...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

9500,00

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

Ja sam prodao 3060ti FE za 1200e, ne spustaj cijenu jer mozes dobit toliko za nju. 

11 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PALIT RTX 3060Ti OC non LHR

up

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice