Pomoc oko mbo

poruka: 5
|
čitano: 894
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
greska na mbo za SB

Planiram kupiti novi komp. Isao bi sa SB ili sacekao IB procesor. Pa me zanima kako prepoznati, s obzirom da kupujem kod nas u RH, ovu maticnu koja je sfusana i samo djelomicno valja.

S obzirom da planiram imati vise HDD-a i na njima osjetljive podatke, pa raditi razlicita testiranja WS08, zelio bih da mi sve besprijekorno radi.

Bojim se da ce nase gore listovi, s odusevljenjem uvaljivati ove ''lose'' maticne jer to vec rade kao da Intel nije objavio gresku.

 
0 0 hvala 0
17 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko mbo

Trenutno su sve sfušane. Ak se ne želiš zezati s zamjenom, čekaj do 5. mjeseca. IB bi trebao biti podržan na istom socketu/čipsetu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pomoc oko mbo
ib ce ici na isti socket... Ali drugi chipset :S

koji ser.onje...
MW2 : N'Dorphin // GRNDWR // HCTDM // HCSD // HCMSHPT
15 godina
protjeran
offline
Pomoc oko mbo

Znači, čekaj do svibnja, a onda čekaj do lipnja ili kolovoza za Ivy....

Šta da radim u međuvremenu, treba mi novi komp za posao!?

 
0 0 hvala 0
17 godina
offline
RE: Pomoc oko mbo
felipe1 kaže...

Znači, čekaj do svibnja, a onda čekaj do lipnja ili kolovoza za Ivy....

 

a onda čekaj jer doalzi xy, a ovo će pojeftinit, a onda čekaj zzt jer se ovo ne isplati pošto u siječnju 2013 dolazi popoizx itd {#}

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 14:18 (doktor1).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice