Toshiba Satellite C660D-17P

poruka: 12
|
čitano: 8.398
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

Pozdrav, 

 

Jucer sam kupio navedeni Toshibin laptop bez OS-a. Stavio sam na njega Win 7 x64 i nije mi instaliralo neke drivere Ethernet controller, Network controller i ACPI-Compliant Embedded Controller. Uspi uspio sam naći Ethernet controller, ali ova 2 nemogu naći pa ako je itko imao sličan problem i ima ta 2 drivera bio bi zahvalan kada bi mi dao link. 

 

A sada onaj najveći problem. U njemu bi trebala biti grafička ATI Mobility Radeon HD 4250, ali ju ne pepoznaje windows. Skinuo sam driver za cjeli chipset ali mi izbaci ova slika kada pokušam instalirat ( slika 1). U devince manageru pise da je driver instaliran. I gledao sam u winsima piše da je grafička 8-bitna 16Mb ( slika 2) . Dali zna itko u čemu je porblem? {#}

 

EDIT: Evo i slika gpu-z. 

 

Hvala 

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
Steam: sharky4567
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2011 13:27 (Trop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

Jesi trazio na stranici od toshibe, trebali bi biti driveri.

http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

Jesam, tu sam našao samo driver za internet ( Ethernet controller) . Ostaloga nema {#}

Steam: sharky4567
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

Probaj ove drivere za grafičku: http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx.

Za sve ostalo nemam ideja. Isprobavaj sve drivere s Toshibine stranice ili preko Windows Update-a.

For time and the world do not stand still. Change is the law of life. And those who look only to the past or the present are certain to miss the future.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

S tima sam probao pa mi izbaci ovo pod slikom 1 {#}

Steam: sharky4567
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

Probaj ove drivere (inače su za Lenovo Thinkpad, ali za istu grafičku): http://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles/82d804ww.exe.

For time and the world do not stand still. Change is the law of life. And those who look only to the past or the present are certain to miss the future.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

Sa tim dirverom mi pise da imam ATI R. HD 4200 , a kada instaliram driver od 4250 nista se ne dogodi. sve ostane po starom.

Steam: sharky4567
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Toshiba Satellite C660D-17P

Baš gledam i nekako mi je povoljan četverojezgreni za 3000kn, kakva su iskustva?

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Toshiba Satellite C660D-17P
Ag008 kaže...

Baš gledam i nekako mi je povoljan četverojezgreni za 3000kn, kakva su iskustva?

Za sada nemam prigovora u vezi njega, ali jedino su driveri mali problem. Ja ga imam koliko vec i jos nisam uspio srediti drivere od grafe. Jos uvijek sam na driverima od 4200, uopce mi se nista ne promjeni kada instaliram od 4250 koja je u njemu. Isto koda ih i nisam instaliro ://

Steam: sharky4567
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

Dal ima itko kakvu ideju jos sto bi mogo napravit? 

Trazio sam po webu ali nista nisam nasao {#}

 

A na svakoj stranici pise da je unutra ATI M HD 4250 . Dokaz

 

Da nije problem do Winsa?

Steam: sharky4567
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba Satellite C660D-17P

ja na pcu imam hd4870 i pise mi u opcijama 4800 serija, to neznaci nuzno da je to tvoja graficka mozda si na to mislio ? jer ati nikad nedaje, koliko sam upoznat, u opcijama tocan opis modela posto su drajveri za cjeli seriju npr 42xx isti samo se hardverski razlikuju

Vrane nebom šestare
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Toshiba Satellite C660D-17P

A da ne griješiš u skidanju(odabiru) drivera? Sa stranice iz drugog posta dobijem ovako kao na mojoj (slici_1), kada ispunim rubriku.
Pod rubrikom "Short model no" (slika_2) moraš odabrati svoj model lapa i sve bi trebalo raditi. Odaberi drivere koje želiš, uz tačni upis OSa. Pošto ti je prvi post jako davno pisan, nebi pogriješio da flashaš bios.

Toshiba Satellite C660D Toshiba Satellite C660D
short model no short model no
I pitanje je odgovor. Sporo tipkam i znam da kasnim na odgovor radi toga
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice