Savjet u vezi nadogradnje

poruka: 7
|
čitano: 1.457
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savjet u vezi nadogradnje

Upravo sam nabavio Toshibu Satellite P300-1B5 i uglavnom mi se svidja sve osim graficke kartice (ATi Mobility Radeon 3650)

Ja se i ne razumijem bas nesto posebno u nadogradnju laptopa pa me zanima da li je uopce moguce promijeniti graf. karticu, a ako jeste koju preporucujete? (recimo da se novije igre mogu pristojno pokrenuti, nista specijalno)

 

Ovdje je detaljno opisan sam notebook:

 

http://ch.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?LNG=8&service=CH&DISC_MODEL=0&ACTION=PRINT_WITH_BACK&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=1055917#0

 

 

 

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi nadogradnje
krasnoyarsk kaže...

Upravo sam nabavio Toshibu Satellite P300-1B5 i uglavnom mi se svidja sve osim graficke kartice (ATi Mobility Radeon 3650)

Ja se i ne razumijem bas nesto posebno u nadogradnju laptopa pa me zanima da li je uopce moguce promijeniti graf. karticu, a ako jeste koju preporucujete? (recimo da se novije igre mogu pristojno pokrenuti, nista specijalno)

 

Ovdje je detaljno opisan sam notebook:

 

http://ch.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?LNG=8&service=CH&DISC_MODEL=0&ACTION=PRINT_WITH_BACK&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=1055917#0

 

 

 

Hvala :)

Nije moguće,ali grafa za laptop nije ni loša,a vidio sam da je jako dobar proc...pa možeš igrati na tom laptopu...

15 godina
offline
Savjet u vezi nadogradnje

e, al koliko sam skužio sa linka(nije na engleskom pa niš ne kužim xD)laptop ima rezu od 1,600 x 1,200 što je vrlo velika reza za igranje na laptopu tak da je grafa dobra al za one manje reze koje imaju laptopi(ispravite me ak griješim)

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi nadogradnje

da, u svicarskoj sam uzeo, tamo sve jeftino :D

 

gledao sam test (http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-3650.8839.0.html) i 3650 se cini slabijom od ove sto imam na stolnom (sapphire x1950pro 512), a s obzirom da vecina novijih igara ionako tesko ide na nju malo sam skeptican po pitanju 3650.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Savjet u vezi nadogradnje

Ako želiš za igre, prodaj ovaj laptop i kupi drugi. Nema zamjene kartice.

 

P.S. Govorimo o grafičkim postavkama igre na med i high te većoj rezoluciji. Kao što vidiš na low postavkama moći ćeš zavrtiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 17:10 (Aerendyl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi nadogradnje
Aerendyl kaže...

Ako želiš za igre, prodaj ovaj laptop i kupi drugi. Nema zamjene kartice.

Pa s ovim laptopom se može dosta igrat,grafa nije loša,za neku bolju u laptopu će morat platiti jako puno,a proc je odličam (6 mb cache-a)

15 godina
neaktivan
offline
Savjet u vezi nadogradnje

Jbga dok sam editirao post ti si već odgovorio...

 

P.S. Govorimo o grafičkim postavkama igre na med i high te većoj rezoluciji. Kao što vidiš na low postavkama moći ćeš zavrtiti.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice