Nemoj te kupiti lenovo laptope zaključana tema

poruka: 68
|
čitano: 39.203
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

Nemojte kupiti lenovo laptope jer svi lenovi nove generacije y/z/g.. imaju greške na grafičkim katicama 

 

Na primjer moj brat je kupio lenovo g580ah (i3 328M 2.2 GHz i gt 635m)taj laptgop je odličnih performanci ali crysis 2 bi trebao raditi na 1366x768 extreme grafici ali on radi na low s malo štekanja 

ili ovaj primjer kad je moj frend kupiuo lenovo y580  (intel core i5 210M 2,50 GHz i Nvidia gtx 660m) na tom laptopu bi igrice trebale raditi na nvidia grafičkoj kartici ali umjesto toga radi sve na intelu i stalno se gasi bez razloga i grije se na 90 stupnjeva    (sigurno mislite da mora promjeniti u control panel od nvidie na high performanc processor ali to je vec napravio)

TAKOĐER IMAT ĆETE VELIKIH PROBLEMA S DRIVERIMA JER GRAFIČKA KARTICA IMA BUGOVA PA DRIVEREI NE RADE KAKO TREBA ..

 

AKO IMATE JOS KAKVU PRITUZBU NA LENOVO PROIZVOD(LAPTOP) SAMO KOMENTIRATE OVU TEMU 

 

 

 

 

OVO CE IC U NOVINE TAKO DA STAVITE AVE STO VAM SMETA KOD LENOVO LAPTOPA HVALA!!!!

iJankec
Moj PC  
3 65 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

Nemojte kupiti lenovo laptope jer svi lenovi nove generacije y/z/g.. imaju greške na grafičkim katicama 

 

Na primjer moj brat je kupio lenovo g580ah (i3 328M 2.2 GHz i gt 635m)taj laptgop je odličnih performanci ali crysis 2 bi trebao raditi na 1366x768 extreme grafici ali on radi na low s malo štekanja 

ili ovaj primjer kad je moj frend kupiuo lenovo y580  (intel core i5 210M 2,50 GHz i Nvidia gtx 660m) na tom laptopu bi igrice trebale raditi na nvidia grafičkoj kartici ali umjesto toga radi sve na intelu i stalno se gasi bez razloga i grije se na 90 stupnjeva    (sigurno mislite da mora promjeniti u control panel od nvidie na high performanc processor ali to je vec napravio)

TAKOĐER IMAT ĆETE VELIKIH PROBLEMA S DRIVERIMA JER GRAFIČKA KARTICA IMA BUGOVA PA DRIVEREI NE RADE KAKO TREBA ..

 

AKO IMATE JOS KAKVU PRITUZBU NA LENOVO PROIZVOD(LAPTOP) SAMO KOMENTIRATE OVU TEMU 

 

 

 

 

OVO CE IC U NOVINE TAKO DA STAVITE AVE STO VAM SMETA KOD LENOVO LAPTOPA HVALA!!!!

Moj radi savršeno.{#}

BTW spadaju u laptote top kvalitete trenutno.{#}

uBlowMeBro?
16 godina
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

Prvo, smiri se malo, pa sredi taj tekst, možda onda bude čitljiv. Drugo, to što ti imaš problem ne znači da su Lenovo prijenosnici loši, ti si jedan u moru korisnika. Reklamiraj laptop ako misliš da postoji problem. Ovo s grafičkom i driverima neću ni komentirati, stvarno nema smisla.

edit: Kakve novine? Misliš da je ikome od ovih naših "novinara" stalo do tvog "problema". Oni se zabavljaju žutilom, a ne ovakvim poput stvarima. Eventualno možda da se obratišnews-bar.hr, pa da snimite video prilog o tome.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 21:36 (mind_challenge).
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

meni smeta cjena,bezobrazno su skupi,naspram konkurencije {#}

Nemamo mamića, nemamo suce, samo jedno Hajdučko srce!Što ga više lome to ga više volim!
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

Nemojte kupiti lenovo laptope jer svi lenovi nove generacije y/z/g.. imaju greške na grafičkim katicama 

 

Na primjer moj brat je kupio lenovo g580ah (i3 328M 2.2 GHz i gt 635m)taj laptgop je odličnih performanci ali crysis 2 bi trebao raditi na 1366x768 extreme grafici ali on radi na low s malo štekanja 

ili ovaj primjer kad je moj frend kupiuo lenovo y580  (intel core i5 210M 2,50 GHz i Nvidia gtx 660m) na tom laptopu bi igrice trebale raditi na nvidia grafičkoj kartici ali umjesto toga radi sve na intelu i stalno se gasi bez razloga i grije se na 90 stupnjeva    (sigurno mislite da mora promjeniti u control panel od nvidie na high performanc processor ali to je vec napravio)

TAKOĐER IMAT ĆETE VELIKIH PROBLEMA S DRIVERIMA JER GRAFIČKA KARTICA IMA BUGOVA PA DRIVEREI NE RADE KAKO TREBA ..

 

AKO IMATE JOS KAKVU PRITUZBU NA LENOVO PROIZVOD(LAPTOP) SAMO KOMENTIRATE OVU TEMU 

 

 

 

 

OVO CE IC U NOVINE TAKO DA STAVITE AVE STO VAM SMETA KOD LENOVO LAPTOPA HVALA!!!!

Slicno kao i ona uzrecica Don't hate the player, hate the game.

 

 

Krivi ti je trgovac koji ti je rekao to, trebao si se prvo posavjetovati na forumu iako gt635m bi trebala biti dostatna grafika za 768p na medium....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

to sam kupio u lenovo ducanu

iJankec
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

Nemojte kupiti lenovo laptope jer svi lenovi nove generacije y/z/g.. imaju greške na grafičkim katicama 

 

Na primjer moj brat je kupio lenovo g580ah (i3 328M 2.2 GHz i gt 635m)taj laptgop je odličnih performanci ali crysis 2 bi trebao raditi na 1366x768 extreme grafici ali on radi na low s malo štekanja 

ili ovaj primjer kad je moj frend kupiuo lenovo y580  (intel core i5 210M 2,50 GHz i Nvidia gtx 660m) na tom laptopu bi igrice trebale raditi na nvidia grafičkoj kartici ali umjesto toga radi sve na intelu i stalno se gasi bez razloga i grije se na 90 stupnjeva    (sigurno mislite da mora promjeniti u control panel od nvidie na high performanc processor ali to je vec napravio)

TAKOĐER IMAT ĆETE VELIKIH PROBLEMA S DRIVERIMA JER GRAFIČKA KARTICA IMA BUGOVA PA DRIVEREI NE RADE KAKO TREBA ..

 

AKO IMATE JOS KAKVU PRITUZBU NA LENOVO PROIZVOD(LAPTOP) SAMO KOMENTIRATE OVU TEMU 

 

 

 

 

OVO CE IC U NOVINE TAKO DA STAVITE AVE STO VAM SMETA KOD LENOVO LAPTOPA HVALA!!!!

 

16 godina
moderator
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

to sam kupio u lenovo ducanu

I ne priznaju ti garanciju?

11 godina
neaktivan
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

ovako bio sam u ducanu od lenovoa i rekao "Ovako meni laptop steka i dal ga mozete poslat na servis da ga pregledaju ali nista od toga oni kazu da je sve uredu ali iso ja na drugi servis i ispostavilo se je da je u lenovu gt 630m umjesto gt 635m i onda kad sam to reko u lenovo servisu stvarno je tako bilo(ali su rekli da garancija to ne pokriva )

 

 

 

TO SAM MORAO PLATITI 700kn 

iJankec
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

ovako bio sam u ducanu od lenovoa i rekao "Ovako meni laptop steka i dal ga mozete poslat na servis da ga pregledaju ali nista od toga oni kazu da je sve uredu ali iso ja na drugi servis i ispostavilo se je da je u lenovu gt 630m umjesto gt 635m i onda kad sam to reko u lenovo servisu stvarno je tako bilo(ali su rekli da garancija to ne pokriva )

 

 

 

TO SAM MORAO PLATITI 700kn

  Mislim da "meni laptop šteka" stvarno nije razlog za reklamaciju. A ovi što su ti naplatili 700 kn da pogledaju s alatkom poput HWmonitora ili bilo kojim sličnim besplatnim, lako dostupnim programom koji je gpu u prijenosniku su mi još veći misterij nego ti. Daj reci koji je to servis, njih daj u novine jer su te mučki prevarili a ne Lenovo store.

edit: Čak je bilo dovoljno uguglati model tvog prijenosnika pa saznati koji je gpu unutra, nekoliko klikova.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 21:56 (mind_challenge).
12 godina
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

Danas sam kupio g580m, odradio stres test na obje grafe, odradio test na cpu, temp ne prelazi 60°C i sve radi savrseno

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

ovako bio sam u ducanu od lenovoa i rekao "Ovako meni laptop steka

Jesi li siguran da bi se ta igra trebala glatko vrtjeti na istim postavkama na laptopu druge marke s istim modelom grafičke kartice? Imaj na umu da te grafičke kartice, iako imaju "visoke brojeve", nisu baš nešto osobito snažne.

 

iJankec kaže...

ja na drugi servis i ispostavilo se je da je u lenovu gt 630m umjesto gt 635m i onda kad sam to reko u lenovo servisu stvarno je tako bilo(ali su rekli da garancija to ne pokriva )

Ovlašteni servis? Kako se to ispostavilo? Otvarali su laptop i gledali što piše na čipu? Ili?

 

iJankec kaže...
TO SAM MORAO PLATITI 700kn 

Što konkretno si morao platiti 700 kuna?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

za 90°C sam govorio za drugi model y580 on ima puno problema

iJankec
16 godina
moderator
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

za 90°C sam govorio za drugi model y580 on ima puno problema

Ima garanciju? Kad su mu se problemi počeli javljati? Što su njemu na servisu rekli?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

da pise na čipu da je Nvidia GT 630m

 

da morao sam platit 700 kn 

 

da jer moj frend ima istu grafu i isti  proc samo se zove asus 

iJankec
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

za lenovo y580 je grozno 1. dan je vec bio na 90°C i samo je radio na intelu a gaget kaze da gtx 660m radi i to na 90%C

 

i također mi lenovo servis kaze da je sve uredu s y580

iJankec
16 godina
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

da pise na čipu da je Nvidia GT 630m

 

da morao sam platit 700 kn

 

da jer moj frend ima istu grafu i isti   proc samo se zove asus

Onda je to odista GT630M, pa su te ovi koji su ti prijenosnik prodali također prevarili, kao i ovi pod 2. Tvoj frend ima istu grafu i proc kao ti, samo se ne zove Jankec nego Asus? Neobično ime.

edit: Ime je neobično, ali činjenica da ti frend ima u sebi ima grafu i cpu još više.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 22:07 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

ma 700 kn kosta promjena graficke kartice(GT 630M na GT 635m)

iJankec
16 godina
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

ma 700 kn kosta promjena graficke kartice(GT 630M na GT 635m)

  Dakle, sad veliš da su ti ovi drugi promijenili grafu? Hm, nisam znao da se to može. (Mislim može se ali je praktički neizvedivo na novijim prijenosnicima)

edit: Da ti određene igre rade na Nvidia grafi moraš poštelati u Nvidia postavkama, a da se Intelovka grije do 90° pri punom opterećenju i nije tako čudno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 22:10 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

laptop mi se zove lenovo g580ah!!!!!

iJankec
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

inace nije moguce   al ovi iz lenovo to moraj napravit jer oni su mi prodali laptop sa krivom grafom i to je trajalo 1 mjesec i jos su naplatili

iJankec
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

ne grije se "intelovka" nego Nvidia gtx 660m

iJankec
12 godina
protjeran
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

Isuse, daj ga prestanite više bilo šta ispitivat, čovjek ne zna šta priča.

Lock.

 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

inace nije moguce     al ovi iz lenovo to moraj napravit jer oni su mi prodali laptop sa krivom grafom i to je trajalo 1 mjesec i jos su naplatili

  Dakle, kažeš i sam da nije moguće, al da ovi na neki način to moraju napraviti, iako to uopće nije moguće, te da onda kad su oni odbili pojavio se netko drugi tko je baš to napravio, iako nije moguće, te ti naplatio 700 kn za to? Da su ti odista prodali prijenosnik s krivom grafičkom, logičnije bi bilo da ti vrate novce ili ti daju drugi prijenosnik.

edit: Kako se grije Nvidia, kad si rekao da ona ne radi nego prijenosnik koristi isključivo Intel grafiku?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 22:14 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope

to sam i ja mislio da ce mi vratit novce al nisu htjeli (i promjenili su mi grafu u lenovo servisu)

iJankec
16 godina
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

to sam i ja mislio da ce mi vratit novce al nisu htjeli (i promjenili su mi grafu u lenovo servisu)

  To nije uobičajena praksa za naše trgovce. A jesu ti baš promijenili grafu, iako je to nemoguće, u Lenovo servisu, ili u njihovom ovlaštenom servisu (Zel-cos)?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
moderator
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

da pise na čipu da je Nvidia GT 630m

A tebi na računu piše GT 635M? Zašto odmah nisi laptop vratio ako si mislio da bi ti ova druga grafička kartica toliko puno značila?

 

Prema ovome što si napisao, to nije greška Lenova kao Lenova, nego onih koji su ti prodali laptop, koji su navodno krivo naveli specifikacije. Dotični prijenosnici dolaze s različitim grafičkim karticama. S obzirom da od tebe nismo dobili ništa "solidno", ne možemo o ničemu suditi, zar ne?

 

iJankec kaže...
da jer moj frend ima istu grafu i isti  proc samo se zove asus 

Samo tu igru si testirao ili i druge igre? 3D Mark? Kolika je razlika u drugim igrama? Jesi siguran da su vam driveri identično podešeni?

 

iJankec kaže...

za lenovo y580 je grozno 1. dan je vec bio na 90°C i samo je radio na intelu a gaget kaze da gtx 660m radi i to na 90%C

 

i također mi lenovo servis kaze da je sve uredu s y580

Priča mi je malo "šuplja". Kažeš da se stalno gasi, a ovi su mu rekli da je sve OK? Ako je to istina, onda im je na licu mjesta mogao (trebao) pokazati kako se stalno gasi.

 

iJankec kaže...

ma 700 kn kosta promjena graficke kartice(GT 630M na GT 635m)

Ne razumijem zašto si to išao raditi. Zar si stvarno mislio da bi s 635M dobio ubrzanje vrijedno 700 kuna?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
pa zato sam i reko daje to problem na lenovo y580
iJankec
11 godina
neaktivan
offline
Nemoj te kupiti lenovo laptope

tocno mi se ovo dogodi 

iJankec
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nemoj te kupiti lenovo laptope
iJankec kaže...

tocno mi se ovo dogodi 

Ako u servisu nisu mogli reproducirati problem, onda ga nisu mogli ni popraviti, jer onda iz njihove perspektive problem ne postoji. Ako doista imaš takvih problema, utvrdi pod kojim točno uvjetima ti se to događa, zapiši i ako treba demonstriraj u servisu.

 

Iako mi sad ništa nije jasno - to ti se događalo i prije nego su ti zamijenili grafičku karticu?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice