Nemogućnost čitanja SD kartice - HP Envy 13

poruka: 3
|
čitano: 1.871
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Nemogućnost čitanja SD kartice - HP Envy 13

Pozdrav,

 

imam HP Envy 13 i nedavno sam počeo koristiti Victure kameru. Laptop mi ima utor za microSD kartice i kada ubacim karticu laptop mi ju uopće ne vidi, a kartica radi i u mobitelu i u kameri.

 

Laptop je tek 7 mjeseci star i nikad prije nisam koristio taj utor, a sada bi mi puno koristio taj utor jer mi treba češće prebacivanje s kartice na laptop.

 

Gledao sam pinove da vidim jesu li svi na mjestu, presitno je za vidit kako treba, ali čini mi se da je sve u redu s njima.

 

Ima li tko kakve prijedloge, ideje?

 

Hvala unarijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Nemogućnost čitanja SD kartice - HP Envy 13

Moraš instalirati drivere od čitača kartica.

Odi na device manager i bude ti bilo pokazano kao neki čudan naziv s uskličnikom.

Desni klik na to i update driver pa ti bude skinuo s windows updatea.

Ako ne nađe, potraži na HP stranici s driverima (gledaj po oznaci modela na dnu laptopa, ima više verzija).

 https://support.hp.com/us-en/drivers/laptops

 (možeš po serijskom broju ili gore search pa upišeš envy 13- xxxxx kaj ti već piše dolje pod oznakom modela).

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 17:24 (fer-de-lance).
4 godine
offline
Re: Nemogućnost čitanja SD kartice - HP Envy 13

Puno hvala na savjetu. 

 

Pogledao sam koji su driveri za SD čitač bili i automatski su updateani 20.6., ali onda sam otišao Windows podići na posljednju verziju i proradilo je. Valjda novi driveri nisu bili kompatibilni sa starijom verzijom Windowsa, ali evo sada radi sve.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice