Laptop se sam pali (Pomoc) ?

poruka: 3
|
čitano: 2.738
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Laptop se sam pali (Pomoc) ?
  1. Pozdrav narode ,

 

 

Ovako sinoc  i preksinoc mi se pocelo desavati po prvi put da nakon gasenja laptopa naci ugasim ga baterija u njemu napunjena 100% i na punjac spojen.Ali kada ga ugasim iskljucim i produzni kabel i punjac laptop  na laptopu nakon sat se upali narandjasta lampica i treperi i otvorim ja njega upali se nema slike i ugasi se nakon pola minute.Baterija bude u njemu puna 100%.Laptop je uzet u Njemackoj prosle godine na ljeto u Landshut pod garancijom je jos.U pitanju je Acer E 15  E5-571-5930 2015  Windows 8.1 64bit , 4GB RAM DDR3 L MEM , INTEL I5 5200U 5 Generacija , 1TB HDD 5400 Toshiba i Intel HD 5500 Integrirana grafika.Laptop cistim redovno odrzavam prasinu i to sa ekrana , koristim  CC Cleaner antivirus MSE.Ovo mi se prvi put desava , dali ima razloga za brigu ? Hvala na pomoci :) 

Nope :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Laptop se sam pali (Pomoc) ?

Odspoji punjač, izvadi bateriju i drži tipku za paljenje 10ak sec. Zatim vrati bateriju i upali laptop te ga pusti da isprazni bateriju dok ne dobiješ upozorenje da ga spojiš na punjač. Tad spojiš punjač i vidiš koliko mu treba da napuni bateriju odnosno puni li je uopće kako treba.

Također provjeri postavke za "wake on lan" i "fast start-up".

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop se sam pali (Pomoc) ?
_mark0_69 kaže...

Odspoji punjač, izvadi bateriju i drži tipku za paljenje 10ak sec. Zatim vrati bateriju i upali laptop te ga pusti da isprazni bateriju dok ne dobiješ upozorenje da ga spojiš na punjač. Tad spojiš punjač i vidiš koliko mu treba da napuni bateriju odnosno puni li je uopće kako treba.

Također provjeri postavke za "wake on lan" i "fast start-up".

 

Hvala mnogo :) 

Nope :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice