Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

poruka: 172
|
čitano: 27.005
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Armor kaže...

Rapidshare mi se dozivotno zamjerio na 2 nacina i to danas:   1. Videl sam temu( u ovom forumu) u kojoj  PREMIUM  korisniku ogranicuju download!

                                                                                                  2. Macke i psi- svi moji pokusaji ukucavanja koda bili su neuspjesni

Zasto muka kad su tu Bitsoup, Demonoid itd.?!


 Istina,Rapidshare ništa ne valja,bolji su torrenti(privatni).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Baotica kaže...

ne kužim, možda sam u krivu, ali uglavnom sve što se skida preko torrenta ili raidsharea je ilegala, no vlasnici torrent servera se uglavnom vade na činjenicu da se na njihovim serverima ne nalazi ilegalni materijal koji korisnici skidaju, već samo pokazivači na materijal koji je na kompjuterima korisnika koji onda to djele izmežu sebe.

 

No na šta se vade ovi sa rapidsharea, to mi nije jasno, koliko sam shvatio svi sadržaji koji se skidaju, su na njihovim serverima, ili možda nisu, ili su serveri u bangladešu pa nitko ne može do njih, kažem, nije mi jasno, ajd neka mi netko objasni kako se on održavaju bez da im legeslativni organi ne sjednu za vrat.

 

A uglavnom skidam sa torrenta, jer kad već skidam ilegalno, onda sigurno za to neću platiti nekoj trećoj osobi koja nije vlasnik materijala, po meni su takvi ko rapidshare pravi kriminalci, jer korisnici barem ne zarađuju na "skidanju ilegale", već filmove i muziku, ili štali već koriste za po doma, a ovi rapidshare i slični lihvari direktno zarađuju na ilegali, i njih bi stvarno trebalo staviti iza brave.

 

A što se tiće brzine skidanja, to stvarno nema veze sa ničime, zašto bih platio nekakvom rapidshareu, pa imam vremena, kakve veze ima da li će mi se npr film skinuti za 4 ili 5 sati, ili za 1 vremena, ako se skida selektivno i pametno, i tako nemaš što skinuti svaki dan, tako da vrijeme i nije neki faktor.Ako skidaš za po doma vrijeme nije faktor.Pirateriju za po doma shvaćam, ali zarađivanje na piratiziranom sadržaju ne podržavam, a naročito ne podržavam servise koji naplačuju za skidanje ilegale.

 

A pirate ili kretene koji skidaju sve živo i neživo, samo zato da skidaju, ili da prodaju, e takve stvarno nemogu smisliti.

 Ma kakvi kriminalci, to je isto ko i imageshack, samo šta tu uploadaju fileove,...sve

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis ----------------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrenti

larva??? ma 'nas ko ti je larva... iks de ________________________ war... war never changes...
15 godina
protjeran
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

a što je sa shareminer a šta je sa megaupload

16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrente, rapidshare rijetko (1-2 puta na mjesec)

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrenti naravno.

Najgore mi je neki direktni download pokrenut od 1.5gb i onda na 90% pukne veza i sve nestade... poludim odmah

btw. nema te šanse da bi uplatio rapidshare premium, rađe bi acc na usenextu Belji se

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Uvijek torrente!

Biostar P43-A7 E2180 @ 2.5 GHZ Gainward dual slot HD4850 Kingmax 2 GB 667 MHZ
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

uglavnom torrente kad skidam nesto novo i sa dosta seedsa i da ide brzo a nesto staro sto nema na torrentima onda pomocu free rapid downloadera ubacim linkove za rapidshare i deri preko noci(isti princip kao bittorrent samo rapidshare) i vrti na nekih 100-150kbs

na ne premium user

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrente u 99% posto slucajeva.a rapidshare i slicno rijetko gotovo nikad..A i u vecini stvari torrent je bolji od rapidshare-a

[IMG]http://i41.tinypic.com/dz7zmt.jpg[/IMG]
14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Oboje.. Torrenti su dobri ali kod nekih downloada zna se dogoditi da se smanji broj seedera, pa i download brzina, dok je kod rapidsharea maksimalna. Isto tako na rapidshareu skidam stvari koje ne mogu naci na torrentima. Ali ja imam premium za rapidshare pa onda mi je to bolje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2009 14:00 (r1k).
15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Privatne torrente samo - gadno sam se na njih navukao Nevinašce

14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Dok sam imao RS account,onda smao derao samo po rapidshareu i warez stranicama.Sada derem po torrentima.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrents RulZCool

14 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

ja imam Premium ACC na Rapidshare-u...i samo tamo skidam(Nevinašce) i uploudam

01010100 01001001 01001111
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrente, naravno

14 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

rapidshare....tamo mi je brze,i nije skupo

RAZER :From gamers to gamers....CSS,COD4
16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrente...

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
big_guy kaže...

Torrents RulZCool

Too care!! Također..Belji seCool

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Mahom torrente ali ponekad i rapidshare uglavnom kada nemogu naci nesto na torrentima.Preko noci ponekad stavim da se skida neki One Link Movie preko megauploada.

15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Uglavnom torrente, ponekad megaupload. Rapidshare zaobilazim u sirokom krugu, spor je...

TrustNo1
14 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Miki77 kaže...

Uglavnom torrente, ponekad megaupload. Rapidshare zaobilazim u sirokom krugu, spor je...

kako mislis spor???!!!! sa premium acc-om se meni skida 2mbps....a na torentima oko 300kb,nikad mi nije doslo do 600kb...

RAZER :From gamers to gamers....CSS,COD4
16 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

rapidshare sa premium account-om, bolje ne može

 

možda da sam teenager i da nemam para za account (koji zapravo nije uopće skup) je*o bi se sa torrent-ima

15 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
PaleRider kaže...

rapidshare sa premium account-om, bolje ne može

 

možda da sam teenager i da nemam para za account (koji zapravo nije uopće skup) je*o bi se sa torrent-ima

Oteo mi rijec iz usta, uplacujem  premium i briga me za seedere i leechere, skidanje je od prve sekunde na punoj brzini te mi  mora  racunalo raditi 24/7 da nabijem neki odredjeni ratio.

15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrenti u 99% slučajeva, nekad rapid nekad megaupload (recimo za neki pack High Definiton 1920x1200 wallpapera što sam neki dan skinuo preko rapida, por*iće sa megauploada,ali rijetko)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

U mene 90% skidanja softwera je preko torrenta, dok ostalo većinom preko Rapidsharea ili nekih ostalih P2P programa.

k1.c0
14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrent rulz

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2009 14:31 (RPG vs TENK).
16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrente, nažalost ne privatne jer još nisam na flatu(ali bit ću uskoro)

BOG I HRVATI |||| Four of the six voices in my head are telling me that I'm sane
14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
torrente više jer na njima skidam vece datoteke a rapid share kad mi trbeju neki patchevi ili slično
16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Partis.si

Normal's overrated!
14 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapidshare+premium..

 

Ko hoće kupiti premium neka mi se obrati..

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice