Nosite li sat?

poruka: 3.043
|
čitano: 1.095.325
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nosite li sat?

Koristim ovaj Pumin sat, no ne leži mi nekako jer sam navikao na Garmina. Nije nošen više od 10 puta.

Može li se dobiti 400kn za njega? (stanje 9.5/10) plaćen je bio 900 Kn na sniženju

 

 

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 

@Ziga

 

Ne žikimse baš u ćuke i trgovinu. Al', brijem da možeš onako po nekom osjećaju.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
6 godina
offline
Nosite li sat?

Pozdrav svima.Imam jedno pitanje,imam sat Orient Mako 3 (Kano)Da li neko zna dimenzije stakla za njega.Naručio bi si safirno staklo,ali nemogu nać dimenzije na netu.

stršljen
16 godina
offline
Nosite li sat?

Da li itko zna neki model sata koji ima drukciji spoj remena i sata koji nije izveden sa "iglama" ili kako li se to vec zove?

 

Za posao zadnjih 11 godina koristim Casio gshock za koji sam mislio da mi je remen spojen sa vidama koje se nalaze sa strane i kad sam jednom zapeo s njime, naravno da je remen ispao, a igla ostetila kuciste sata. Iz iskustva znam da svaki sljedeci put kad zapnem da ce jos lakse i brze ispasti dok se kuciste skroz me odvali. Tako da bi volio pronaci sat koji je u stilu gshocka, ali da ima jace izveden taj spoj. Za sada mi google ne pomaze, pa se nadam da netko od vas zna za nesto slicno sto trazim.

14 godina
offline
Nosite li sat?

Podrav,

 

imate Ratio ronilačke satove na popustu:

 

https://www.creationwatches.com/products/ratio-watches-431/

 

znači, 100, 200, 500 i 1000 m vodonepropusne, automatici s Miyota ili Seiko kalibrima (ima par modela s Miyota OS10 kalibrom, točnosti +- 20 s/mj)

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 12:59 (Stric_Jura).
10 godina
offline
Nosite li sat?

 

 

Kakva je to co., taj Ratio? Radi slagance od tuđih mehanizama. Iskustva sa Ratio-m?

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
4 godine
offline
Re: Nosite li sat?
Stric_Jura kaže...

Podrav,

 

imate Ratio ronilačke satove na popustu:

 

https://www.creationwatches.com/products/ratio-watches-431/

 

znači, 100, 200, 500 i 1000 m vodonepropusne, automatici s Miyota ili Seiko kalibrima (ima par modela s Miyota OS10 kalibrom, točnosti +- 20 s/mj)

 Ova stranica za kupovati je ok? Prvi put vidim pa zato pitam. Cjene su dosta povoljnije nego na drugim mjestima.

14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Jest, kupio ženi Fossil kod njih

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Nosite li sat?

Jos jedan klasik, novo a oldskul. :D

 

p.s. edit: dakle treba slikat naopako da Bug ne rotira normalnu sliku.

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 9:21 (metallic).
14 godina
offline
Nosite li sat?

evo za Vuzem:

 

https://www.creationwatches.com/products/double-four-deals-505/

 

 

samo upisati kod EASTER4 i još 10% dolje ide cijena...

Ju je je? Je ju je!
3 godine
offline
Nosite li sat?

Tissot Everytime, oduševljen!

Safirno staklo, nehrdajuci celik(brodski),kravlja koža(otisak imitacija krokodilske), sta covjeku više treba😎

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 19:52 (Boris grozni).
9 godina
offline
Nosite li sat?

Lp, idem kupiti svoj prvi sat , imam 18 godina , za oko mi je upao ovaj Ručni sat CASIO Edifice EFS-S560DC-1AVUEF / Akcija / Cijene / Svijet-medija.hr: Ručni satovi , gledam do oko 1500kn , nekakvo mišljenje?

11 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Casio mi je ok firma, a i sviđa mi se sat.

Ako je tebi lijep go for it

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
MaciStyle kaže...

Lp, idem kupiti svoj prvi sat , imam 18 godina , za oko mi je upao ovaj Ručni sat CASIO Edifice EFS-S560DC-1AVUEF / Akcija / Cijene / Svijet-medija.hr: Ručni satovi , gledam do oko 1500kn , nekakvo mišljenje?

 

S Casiom ne možeš fulati za te novce. Osobno, to nije moj đir, ali ako je tebi dobar, uzimaj. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
4 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
MaciStyle kaže...

Lp, idem kupiti svoj prvi sat , imam 18 godina , za oko mi je upao ovaj Ručni sat CASIO Edifice EFS-S560DC-1AVUEF / Akcija / Cijene / Svijet-medija.hr: Ručni satovi , gledam do oko 1500kn , nekakvo mišljenje?

 dobrim putem si krenuo, mogu reći da sat nije baš moj stil

 ali i da mi je jako lijep. sad sam bacio oko vidim da je solarni
 najs.

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Za 18 godina, odličan sat.
Ja sa svojih 46 ga ne bih sebi kupio, no za tebe odličan izbor, naročito ako ti se sviđa. Većina tvoje generacije ili nema sat, ili ima neka predimenzionirana kineska smeća od satova na ruci.
Neka je sa srećom i rođendan i sat. Vjerujem da će, kako budeš sazrijevao i tvoj stil sazrijevati jer si na početku krenuo u dobrom smjeru.
morrisoN
15 godina
offline
Nosite li sat?

Otkad sam kupio Mi band3, pa 4 prije par godina, odustao sam od nošenja "pravog" sata. Nema težine na ruci, i nije me strah da ću za nešta zapesti  Naravno za vjenčanja i takve prigode ipak stavim "pravi sat" hh

#fsb
4 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
sveupitni kaže...

Otkad sam kupio Mi band3, pa 4 prije par godina, odustao sam od nošenja "pravog" sata. Nema težine na ruci, i nije me strah da ću za nešta zapesti  Naravno za vjenčanja i takve prigode ipak stavim "pravi sat" hh

 Istina razmisljam i ja o tome u zadnje vrijeme,

 ali onda potegnem rukav i oci mi zacakle 

 i odustanem od smartwatcha. 😉

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
13 godina
offline
Nosite li sat?

Imao sam smartwatch jedno vrijeme, Amazfit GTR. Odlično izgleda, fora je mijenjati lica i to sve, ali uvijek sam se bojao da ga negdje ne shebem, pošto mi se to činilo dosta osjetljivo sve skupa.
Sada imam Honor Band narukvicu koju stavim samo prilikom neke fizičke aktivnosti i slično, ali na ruci je najviše G shock za kojeg me nije toliko strah. Osobno, da sada kupujem smartwatch, išao bi isključivo na nešto što je robusno.

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Imo sam sat s Svojim iniciajalima Renato collezioni, koji sam izgubio..

Poslje toga diesel. I sad imam fossil za ovako sminku i kineski skhmei za svaki dan..
R33mba#2892
10 godina
offline
Nosite li sat?

 

Pošto mi na jednom tamo forumu nisu mogli odgovoriti, pitam ovdje.

Koji je ovo sat sa slike?

Znam, da bi kolega forumaš morrisoN to mogao sa velikom vjerojatnošću znati?

 

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
2 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
PzKpfw kaže...

 

Pošto mi na jednom tamo forumu nisu mogli odgovoriti, pitam ovdje.

Koji je ovo sat sa slike?

Znam, da bi kolega forumaš morrisoN to mogao sa velikom vjerojatnošću znati?

 

 

 

Edit: našao ga uff paprena cijena. Link

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 14:05 (Division Bell).
2 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
marvel82 kaže...

Kupio sam si uranjeni božićni poklon. Moram zahvaliti kolegi bloodborne jer me njegov post za Seiko doveo do ovog ljepotana.

 Gdje naći ovaj Seiko i po okej cijeni ?

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
To je ili SPB071 ili SBDC055
morrisoN
2 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
morrisoN kaže...
To je ili SPB071 ili SBDC055

 Pronasao sam ga na creation watches konacno

 100+€ smijesna cijena, ali po slikama izgleda

 da je prevelik za moju malu ruku. Steta prekrasan je

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
dv14 kaže...

Imao sam smartwatch jedno vrijeme, Amazfit GTR. Odlično izgleda, fora je mijenjati lica i to sve, ali uvijek sam se bojao da ga negdje ne shebem, pošto mi se to činilo dosta osjetljivo sve skupa.
Sada imam Honor Band narukvicu koju stavim samo prilikom neke fizičke aktivnosti i slično, ali na ruci je najviše G shock za kojeg me nije toliko strah. Osobno, da sada kupujem smartwatch, išao bi isključivo na nešto što je robusno.

Onda nemaš brige: Casio G-SHOCK smartwatch 

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Ne znam koji si sat pronašao za 100+€
morrisoN
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Ja sam referencu dao za sat iznad, a ne za onaj za koji si ti pitao. Očito nesporazum.
morrisoN
2 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
morrisoN kaže...
Ja sam referencu dao za sat iznad, a ne za onaj za koji si ti pitao. Očito nesporazum.

 Link da za taj moj, ovaj koji je kolega trazio je dosta skuplji :D

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Division Bell kaže...
morrisoN kaže...
Ja sam referencu dao za sat iznad, a ne za onaj za koji si ti pitao. Očito nesporazum.

 Link da za taj moj, ovaj koji je kolega trazio je dosta skuplji :D

 Ne bi ti trebao biti prevelik. Piše da je oko 42 mm u promjeru.

 

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 12:25 (morrisoN).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice