Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

poruka: 64
|
čitano: 24.608
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

U San Andreasu na onoj misiji kad se moraš popeti na neko brdo i pobiti par ljudi u nekoj drvenoj kući. Na putu do vrha sam vozio motor i odjednom se u mene zabio avion (koji se dimio) i eksplodirao pri čemu sam umro i mission failed.Plač A put do gore je dug...

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2010 22:34 (crystal6).
16 godina
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica
Meni je dobra na pesu 09. Idem ja prema gola i dođem do šesnajsterca, a branić me okliže. Lopta je prebacila golmana.Ja nisam ni stisnuo da udari loptu. Ili jučer kod susjeda kad smo igrali spucam loptu sa nekih 25m i lopta pogodi prečku i odbije se golmanu u stražnju stranu glave i gool.
15 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Ja i frend igrali COD: MW 2 , special ops, split screen na xboxu i sada smo branili onaj toranj na snjeznoj mapi, i ja bio ranjen ,a došao protivnik gore po ljestvama i frend imao RPG u ruci a stajao je tako da je vrh RPG-a (ona raketa) bila udaljena nekoliko cm od glave Protivnika i ja reko , neće valjda opali, i opalio je , kako je to smješno izgledalo :D

Ili igramo ja i brat Forza motorsport 3 isto na xboxu i ja dosao pred cilj puno prije njega i da mu pustim da pobjedi malo stanem pred ciljom, a on se zabio u mene i odgurao me u cilj i ja bio prvi :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 3:14 (netko,netkovic).
14 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Više puta kada sam igrao bf 1942,sam stisnuo pause i ulovio tenk točno u onom međustanju kda je komp mijenjo ''model'' tenka sa ''modelom olupine tenka''.Vidlo se i kako tenk leti,i eksplozije oko njega...a bilo je valjda i boljih stvari...

Ja sam Plavi zmaj.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice