A1 - Flatbox DUO 1TB

poruka: 1.802
|
čitano: 566.240
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
toxic kaže...
imam doma u pripremi antene ali tesko da bi one ista donijele....

Ako si na selu, ja uopće ne bi razmišljao, ako imaš kvalitetan ruter, ako ga znaš ispravno podesiti, mora letjeti i to po cijeli dan. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 10:56 (Valentin17).
4 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Đabe si ti kume na selu, ako 3/4 sela koristi mobilni internet jer nema infrastrukture za bakar/optiku. A još manje kad tih 3/4 sela bude u A1 isto ko i ti jer eto, Tele2 ispao šupak neviđenih razmjera pa otjerao sve žive od sebe. 

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Kurvenrojber kaže...

A još manje kad tih 3/4 sela bude u A1 isto ko i ti jer eto 

Ja imam sreće da su oko mene manje više svi na žici.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
4 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

To si ti recimo, ima hrpa ljudi koji nisu te sreće pa im nema previše spasa. Citamo svakakva iskustva ovdje, najbolje svima koji su osuđeni na mobilnu mrežu ne potpisivat nikakve ugovore jer nema garancije za nista i to je to. 

 
3 0 hvala 2
16 godina
online
A1 - Flatbox DUO 1TB

Izgleda da je dosta ljudi otišlo sa Tele 2, počeo sam na mobitelu u Zagrebu dobijati ovakve brzine:

138/39 https://www.speedtest.net/result/i/4299773330

114/50 https://www.speedtest.net/result/i/4307497406

 

Imam i ja Tele2 pokućni, koji mi je više služio kao backup, a i ljeti na vikendici, ali ugasiti ću ga i koristiti Simpa Internet Dan/Tjedan ili nešto slično kad zatreba

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
da li uspijevate otvoriti portove na a1 homebox-u, korisnicka sl mi je maknula cgnat, i sad imam "privatnu ip adresu", ali i dalje neide...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ako je doma na 4g mobu na A1 mreži brzina 18/7 jel postoji šansa da je s tim ruterom bolja veza ili čak i lošija? SZK kaže da se ne treba obazirat na signal s mobom jer će preko rutera kažu biti bolje.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Ovisi koji je router te koji je mobitel, isto tako dali se koriste vanjske antene.

4 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Nije isto mobitel sa CAT12, CAT14 i router sa CAT4 il CAT6 tehnologijom. Mobiteli su daleko bolji zato i daju bolje rezultate. Ako investirate u jaci router dobit ćete bolje rezultate! 

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Kurvenrojber kaže...

Nije isto mobitel sa CAT12, CAT14 i router sa CAT4 il CAT6 tehnologijom. Mobiteli su daleko bolji zato i daju bolje rezultate. Ako investirate u jaci router dobit ćete bolje rezultate! 

 To je istina. S tim da dobar router košta 200 EUR-a. Pišem na primjeru onog Huaweia 818 (ili tako nekako) koji nudi 5CA.

13 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pozdrav,

 

došao mi je račun za flatbox koji sam uzeo za probu na 14 dana. Raskinuo sam jer je internet bio preloš. Mail za raskid sam poslao par dana prije isteka i dobio potvrdu. Također sam vratio uređaj na vrijeme. Račun je u iznosu od 53,70 kn. Jel stvarno trebam platiti taj račun? Nitko mi nije rekao da se treba išta platiti, iako sam pitao nekoliko puta. Služba za korisnike mi se ne javlja, pun mi ih je kur*c.

 

Hvala,

Lp

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Normalno da trebas platiti.

Jesi koristio neko vrijeme? Jesi.

To ti je.cijena koristenja za taj vremenski period, i nema nikakve veze s tvojim raskidom.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Zamjenjen ZTE s Huawei B535-232

Lokacija ZG, Gornja Kustošija

https://www.speedtest.net/result/10600796983.png
 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
mario_inart kaže...

Zamjenjen ZTE s Huawei B535-232

Lokacija ZG, Gornja Kustošija

https://www.speedtest.net/result/10600796983.png
 

 

 

 se 5 a di ti je rezultat od prije s ZTE???

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Zemljanin kaže...
mario_inart kaže...

Zamjenjen ZTE s Huawei B535-232

Lokacija ZG, Gornja Kustošija

https://www.speedtest.net/result/10600796983.png
 

 

 

 se 5 a di ti je rezultat od prije s ZTE???

 Nemam sejvano, ali išao je do 130 DL max što je isto super, ali nije super kada se 2 puta dnevno blokira. pa se mora restartat.

7 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Pa ovi na A1 su još gori nego na Tele2  , svratio sam na  FB od A1  kad imaš što čitati  kolike su ljude zajebali jer im je usluga loša pogotovo one koji su se polakomili na nižu cijenu uređaja na UO.

Pritužbe su na loš signal,očajne brzine, dostava routera,mobitela,tableta ... kasni i do 3,4 tjedna 

SZK  kao i ovi na FB  voza ljude kao mlade majmune .

Problemi sa servisom također  i tamo je jako puno korisnika najavilo odlazak  jednostavno navukli su ljude kao nekad Tele2 a ne mogu

svima pružiti adekvatnu uslugu .

 

Kukulele  jer ovo može proći samo na Balkanu .

 

👿

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ja sam također zamijenio ZTE-ov ruter sa zvjerčinom Huawei B818-263 Cat19, i dok sam sa ZTE-om imao od 20-60 Mbit/s, ovaj poteže do 200

 

Jedino mi wifi s tog rutera u susjednim prostorijama nije baš neki, recimo 8-10 metara dalje kad se postaviš tako da ga vizualno vidiš, najviše poteže do 70mbit/s. Budući da je na katu, u prizemlju pak ide do 40 mbit/s. No to je sve bolje od onog što sam imao prije ili s T-Comovog dsl-a

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 11:31 (Dupein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Dupein kaže...

Ja sam također zamijenio ZTE-ov ruter sa zvjerčinom Huawei B818-263 Cat19, i dok sam sa ZTE-om imao od 20-60 Mbit/s, ovaj poteže do 200

 

 Pa jasno kad taj Huawei može agregirati do 5 kanala. I skup ko vrag. No, sada barem možeš uživati u brzini.

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
MUĆAK kaže...

Pa ovi na A1 su još gori nego na Tele2  , svratio sam na  FB od A1  kad imaš što čitati  kolike su ljude zajebali jer im je usluga loša pogotovo one koji su se polakomili na nižu cijenu uređaja na UO.

Pritužbe su na loš signal,očajne brzine, dostava routera,mobitela,tableta ... kasni i do 3,4 tjedna 

SZK  kao i ovi na FB  voza ljude kao mlade majmune .

Problemi sa servisom također  i tamo je jako puno korisnika najavilo odlazak  jednostavno navukli su ljude kao nekad Tele2 a ne mogu

svima pružiti adekvatnu uslugu .

 

Kukulele  jer ovo može proći samo na Balkanu .

 

👿

 

 Prije potpisivanja ugovora sa ili bez obaveze na 24 mjeseca pametno je napraviti 2 stvari:

 

1.) Isprobati mrežu prepaid SIM karticom, ako već nisi pretplatnik na toj mreži

2.) Pogledati komentare drugih korisnika po forumima i na Facebooku. I meni je davnih dana profil providera na Facebooku bio otkriće, jer tamo ljudi bez dlake na jeziku kažu što ih muči.

 

 

7 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
zelenapaprika kaže...
MUĆAK kaže...

Pa ovi na A1 su još gori nego na Tele2  , svratio sam na  FB od A1  kad imaš što čitati  kolike su ljude zajebali jer im je usluga loša pogotovo one koji su se polakomili na nižu cijenu uređaja na UO.

Pritužbe su na loš signal,očajne brzine, dostava routera,mobitela,tableta ... kasni i do 3,4 tjedna 

SZK  kao i ovi na FB  voza ljude kao mlade majmune .

Problemi sa servisom također  i tamo je jako puno korisnika najavilo odlazak  jednostavno navukli su ljude kao nekad Tele2 a ne mogu

svima pružiti adekvatnu uslugu .

 

Kukulele  jer ovo može proći samo na Balkanu .

 

👿

 

 Prije potpisivanja ugovora sa ili bez obaveze na 24 mjeseca pametno je napraviti 2 stvari:

 

1.) Isprobati mrežu prepaid SIM karticom, ako već nisi pretplatnik na toj mreži

2.) Pogledati komentare drugih korisnika po forumima i na Facebooku. I meni je davnih dana profil providera na Facebooku bio otkriće, jer tamo ljudi bez dlake na jeziku kažu što ih muči.

 

 

 

Na mojoj lokaciji u Crikvenici  ja sam još prije nekoliko godina dva put godišnje kupio SIM prepaid  od HT i A1 i testirao signal i brzinu i oni su bili indentični sa Tele2  20/5 mbps

na kojem sam imao pretplatu ali bez UO  ali je Tele2 od njih bio drastično jeftiniji pa sam ostao kod njih. Nedavno sam testirao  A1 sa SIM prepaidom i  tu se promijenilo na jako dobro  brzine su na mobu od 40 do 120 mbps kako gdje u stanu  i  normalno da sam sada prešao u A1 bez UO.

 

 "A da na FB ljudi bez dlake kažu istinu "

je točno ali ih i odmah  brišu ili im ograniče komentiranje ali  tako radi i TELE2 .

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 11:49 (MUĆAK).
12 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Dobio sam ponudu za SVE SAT TV 75kn, telefonski mi je receno da ima oko 200 programa(sumnjam) dok ja to na stranici nigdje ne vidim?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 15:28 (ivanzu).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

telefonski dogovor spada u posebnu ponudu koju neces naci na webu

11 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ljudi, kakva su vasa iskustva, koji ste se prebacili s TELE2 na A1?

 

Ja bi ih zelio sve u A1 nabit na onu stvar, veza je toliko nestabilna na trenutke da je to strasno. Pukne mi totalno internet na par minuta, svaki drugi video poziv ne mogu odradit bez da me izbaci. Zivim u manjem gradu, nema puno ljudi. I u pitanju isti ruter kao i sto sam koristio za TELE2.

 

S TELE2 sam bio prezadovoljan, veza nije puknula pa mozda nijednom u skoro godinu dana, ali sami su sebi pucali u nogu s tih 200GB, to je nedopustivo u danasnje vrijeme.

samo nešto struže..
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Također da dam svjedočanstvo što se tiče A1.

 

Tele2 sam isto imao ZTE ruter signal mi je generalno koma, živim u prizemlju okruženim betonskim zidom + imam još par viših kuća/zgrada od moje okolo tako da sam u jami i signal nije nikada ispod 105 dbm odnsono prilično loš. Uzeo A1 na probu sa također mrtvim prokletim ZTE ruterom također imam i poslovni HT

 

Tele2 brzine = 20-40 mbps ping oko 30

 

A1 brzine = 15-30 mbps ping 50-80

 

HT brzine = 15-50 mbps ping oko 20-30

 

 

Kupio od kolege DDavorina Huawei b818 i testirao sa A1 drastična razlika. 40-80 mbps brzine, ping 15-25, što je najjače signal je i dalje katastrofalno loš odnosno oko 102-105 se vrti. Nikad mi ne gore sve 3 lampice na ruteru za signal već 2/3 uvijek.

 

Iskre su kupljene i u pripremi tako da nakon božića idu na krov pa se nadam još značajnijem pomaku jer mi je signal stvarno kriminalan.

 

 

Veeeeelika preporuka za B818 koji magično diže skoro trostruko brzinu barem u mojem slučaju.

 

Također puno hvala i svaka preporuka za kolegu DDavorina koji spremno odgovara na sva pitanja, pomaže i trudi se da izvučete najbolje iz svog neta + ima super cijene za rutere!

 

 

Javim rezultate kad stjuniram iskre na krov!

#YOLO
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
AdR03 kaže...

Također da dam svjedočanstvo što se tiče A1.

 

Tele2 sam isto imao ZTE ruter signal mi je generalno koma, živim u prizemlju okruženim betonskim zidom + imam još par viših kuća/zgrada od moje okolo tako da sam u jami i signal nije nikada ispod 105 dbm odnsono prilično loš. Uzeo A1 na probu sa također mrtvim prokletim ZTE ruterom također imam i poslovni HT

 

Tele2 brzine = 20-40 mbps ping oko 30

 

A1 brzine = 15-30 mbps ping 50-80

 

HT brzine = 15-50 mbps ping oko 20-30

 

 

Kupio od kolege DDavorina Huawei b818 i testirao sa A1 drastična razlika. 40-80 mbps brzine, ping 15-25, što je najjače signal je i dalje katastrofalno loš odnosno oko 102-105 se vrti. Nikad mi ne gore sve 3 lampice na ruteru za signal već 2/3 uvijek.

 

Iskre su kupljene i u pripremi tako da nakon božića idu na krov pa se nadam još značajnijem pomaku jer mi je signal stvarno kriminalan.

 

 

Veeeeelika preporuka za B818 koji magično diže skoro trostruko brzinu barem u mojem slučaju.

 

Također puno hvala i svaka preporuka za kolegu DDavorina koji spremno odgovara na sva pitanja, pomaže i trudi se da izvučete najbolje iz svog neta + ima super cijene za rutere!

 

 

Javim rezultate kad stjuniram iskre na krov!

 Drago mi je čuti, nadam se uskoro sličnim rezultatima, također posredstvom kolege DDavorina.

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
AdR03 kaže...

 

 

 

Veeeeelika preporuka za B818

 

 

 Pa da, kad je 5CA uređaj. I koooooooooooooooooooooošta. Dat 200+ EUR-a za njega mi nije neko zadovoljstvo.

12 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
zelenapaprika kaže...
AdR03 kaže...

 

 

 

Veeeeelika preporuka za B818

 

 

 Pa da, kad je 5CA uređaj. I koooooooooooooooooooooošta. Dat 200+ EUR-a za njega mi nije neko zadovoljstvo.

 Nije neko zadovoljstvo dati 200+€ ali je zadovoljstvo vidjeti speedtest i zaboraviš na 200+ kad imaš 400+(i još iskre ako treba opet još jedan +)

4 godine
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
DDavorin kaže...
zelenapaprika kaže...
AdR03 kaže...

 

 

 

Veeeeelika preporuka za B818

 

 

 Pa da, kad je 5CA uređaj. I koooooooooooooooooooooošta. Dat 200+ EUR-a za njega mi nije neko zadovoljstvo.

 Nije neko zadovoljstvo dati 200+€ ali je zadovoljstvo vidjeti speedtest i zaboraviš na 200+ kad imaš 400+(i još iskre ako treba opet još jedan +)

 Kod mene su brzine sve niže. Došli korisnici s Tele2 i još su svi sada kod kuće, od beba do baba i surfaju.

12 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ima li kakvoga lijeka visokom pingu u igrama? Brzina i nije tako loša, no ping je katastrofa. Imam opciju zamijeniti A1 modem za B525 od Tele2, iako ne vjerujem da bi neke velike razlike bilo...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
HaNI kaže...

Ima li kakvoga lijeka visokom pingu u igrama? Brzina i nije tako loša, no ping je katastrofa. Imam opciju zamijeniti A1 modem za B525 od Tele2, iako ne vjerujem da bi neke velike razlike bilo...

 Isti problem imam npr u kanteru,valorantu,apexu neskače ping sve normalno i konstantno u netgraphu a npr kad pingam google.hr ili nešto u cmd-u vidim kako skače za 10ms/20ms. A npr u FIFI to se primjeti baš dosta kako skače ali u drugim igrama kao onima šta sam napiso napočetku konstantno radi ali baš ono top radi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice