Zvučnici 2.1 Cambridge SoundWorks

poruka: 4
|
čitano: 2.316
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 2.1 Cambridge SoundWorks
Zvučnici su 2.1 Cambridge SoundWorks 320 i primijetio sam da sateliti tiho šume, znaći sa jedno 10 cm več ih čujem, samo ako okrenem uho na njih ovako normalno udaljen ne čujem nikakav šum.Rade normalno što se tiče muzike.Šum se ne pojačava niti ne smanjuje kako vrtim potenciometar.To sve čujem kad je komp ugašen i potpuna tišina.
Da li je normalno da zvučnici tako šume.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvučnici 2.1 Cambridge SoundWorks

Šumi izlazno pojačalo, a ne zvučnik, on samo pretvara električni signal u zračni pritisak :)
Probaj iskopčati ulaze, pa vidi jel i tada šumi.

 

Inače, sva pojačala šume, i šum se čuje ako staviš uho na visokotonac. 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 2.1 Cambridge SoundWorks
Iskopčao sam ulaze, šumi i dalje, onda je valjda normalno da malo šume.
Imam ih već 9 godina i nisam ih jako dugo osluškivao,ali mi se čini da sam taj šum čuo samo kad sam stavio satelite baš na uho.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 2.1 Cambridge SoundWorks

Pozdrav,za pocetak ispricavam se sto otvaram malo stariju temu,ali da ne otvaram novu zbog malo glupog pitanja..

Znaci imam neke zvucnike 2.1,ne kuzim se u to al otprilike da pokusam objasnit problem.

Neki dan skuzim da mi jedan zvucnik ne radi,sam od sebe prestao.Danas sam probo spojit u ovaj ulaz(na wooferu) di je drugi i radi normalno.Cak radi(malo tiše) i u ovom ulazu koji kao ne radi,ALI samo dok ovaj drugi nije ukljucen.Znaci rade ocito obadva zvucnika i woofer al kombinacija te tri stvari ne..Probo sam otvorit i vidit zice,sve je spojeno i izgleda ok...

  -Unaprijed hvala na odgovoru !

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice