Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.119.564
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja imam tin audio T2 koje su izvan tvog budgeta od 200 kn (ja sam uzeo svoje za cca 300kn sa ali expressa) ali baci oko na audiobudget stranicu, pa možda nađeš nešto što ti se svidi.

10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
bbeco kaže...
Da, baš sam zato i postavio pitanje jer nemam puno iskustva sa slušalicama pogotovo wireless.

Za usporedbu imam iskustva samo sa dotičnim AKG i Cloud 2 headsetom, da sam zna da je tako mala razlika napram ovih nebi ih niti kupio,uzea bi samo mic i bok, i čak bi reka da su akg bolje za glazbu.
Ugl znači ništa od wirellesa :).
Onda možda drugo pitanje, koje žične uzeti kao zamjenu za AKG, znači bitno samo kvalitet zvuka ostalo manje više nebitno

 

Ove što ti je kolega Morrison preporučio sigurno su dobre i osobno bih ih volio isprobati, ali ne znam gdje toga ima.

 

Međutim, imam drugu, najtopliju preporuku istog proizvođača. Sony MDR EX110AP, imaš ih u Elipsu za nekih 130 kuna. Ja sam strahoviti žderač slušalica i nakon godina isprobavanja svega i svačega,

čak i izvjesnih "tank" slušalica s kabelima obloženima kevlarom, koje nisu trajale valjda ni dva mjeseca, ove su se iskristalizirale kao apsolutno najbolja kupnja.

 

Slušalice imaju jako, jako dobar zvuk za svoju cijenu (pa i ne samo za svoju cijenu), vrlo duboki i izražajni bas, kao i visoke tonove. Odlične su mi i za glazbu i za filmove, eksplozije i slično čuje se fantastično.

Pogotovo kad ih malo dublje gurneš u uho i izoliraš se od okoline.

 

Za audioknjige volim malo smanjiti visoke tonove u ekvilizatoru jer neki izvođači strašno šuškaju. Za to su Xiaomi piston bile idealne sa svojim "naginjanjem" prema basu, ali su smeće od izrade u usporedbi s ovima.

 

Ali ove zato pružaju dojam punog raspona i dobre definicije tonova prilikom slušanja muzike.

 

Osim toga, u životu nisam probao slušalice koje bi mi bile ovako udobne za uho i tako savršeno anulirale okolnu buku. Ako staviš najveći "čepić", izolacija od pozadinskih šumova je perfektna.

Toliko savršeno pristaju u uho da mi je čudno kad ih izvadim.

 

Sony je zvijer, što reći. Imam ih već pola godine, praktički cjelodnevna, svakodnevna upotreba, ne znam ni sam koliko puta sam već zakačio kabel rukom, još uvijek rade bez greške. Nijedne druge do sada nisu izdržavale ovakvu torturu. Fale mi jedino tipke za pojačavanje i smanjivanje, još da to imaju...

 

Inače, usporedbe radi, kad kažeš da si imao AKG. Jesu li to ove:

https://www.sancta-domenica.hr//slusalice-akg-samsung-usb-c-crne-eo-ic100bbegeu.html

 

Te imam doma, zlu ne trebalo. U usporedbi s ovim Sonyjevima, to je ništa, nula bodova. Maxline ili slična konfekcija, generičke slušalice. Zašto koštaju toliko koliko koštaju, ubij me. Zvuk flat, izolacija od buke nepostojeća.

Ako ti je to bilo dobro, Sony će te izbiti iz cipela.

 

I u usporedbi s bežičnima, ne dobivaš još jednu bateriju za punjenje :) Savjet iskusnjare koji je potrgao sramotno velik broj slušalica: žične obavezno provuci ispod majice. U suprotnom, prije ili kasnije zapet ćeš za neku kvaku i onda doviđenja.

Kao i svakim novim slušalicama, znaj da će im možda trebati par sati da se "razrade".

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 13:01 (Yo Momma).
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Yo Momma kaže...
bbeco kaže...
Da, baš sam zato i postavio pitanje jer nemam puno iskustva sa slušalicama pogotovo wireless.

Za usporedbu imam iskustva samo sa dotičnim AKG i Cloud 2 headsetom, da sam zna da je tako mala razlika napram ovih nebi ih niti kupio,uzea bi samo mic i bok, i čak bi reka da su akg bolje za glazbu.
Ugl znači ništa od wirellesa :).
Onda možda drugo pitanje, koje žične uzeti kao zamjenu za AKG, znači bitno samo kvalitet zvuka ostalo manje više nebitno

 

Ove što ti je kolega Morrison preporučio sigurno su dobre i osobno bih ih volio isprobati, ali ne znam gdje toga ima.

 

Međutim, imam drugu, najtopliju preporuku istog proizvođača. Sony MDR EX110AP, imaš ih u Elipsu za nekih 130 kuna. Ja sam strahoviti žderač slušalica i nakon godina isprobavanja svega i svačega,

čak i izvjesnih "tank" slušalica s kabelima obloženima kevlarom, koje nisu trajale valjda ni dva mjeseca, ove su se iskristalizirale kao apsolutno najbolja kupnja.

 

Slušalice imaju jako, jako dobar zvuk za svoju cijenu (pa i ne samo za svoju cijenu), vrlo duboki i izražajni bas, kao i visoke tonove. Odlične su mi i za glazbu i za filmove, eksplozije i slično čuje se fantastično.

Pogotovo kad ih malo dublje gurneš u uho i izoliraš se od okoline.

 

Za audioknjige volim malo smanjiti visoke tonove u ekvilizatoru jer neki izvođači strašno šuškaju. Za to su Xiaomi piston bile idealne sa svojim "naginjanjem" prema basu, ali su smeće od izrade u usporedbi s ovima.

 

Ali ove zato pružaju dojam punog raspona i dobre definicije tonova prilikom slušanja muzike.

 

Osim toga, u životu nisam probao slušalice koje bi mi bile ovako udobne za uho i tako savršeno anulirale okolnu buku. Ako staviš najveći "čepić", izolacija od pozadinskih šumova je perfektna.

Toliko savršeno pristaju u uho da mi je čudno kad ih izvadim.

 

Sony je zvijer, što reći. Imam ih već pola godine, praktički cjelodnevna, svakodnevna upotreba, ne znam ni sam koliko puta sam već zakačio kabel rukom, još uvijek rade bez greške. Nijedne druge do sada nisu izdržavale ovakvu torturu. Fale mi jedino tipke za pojačavanje i smanjivanje, još da to imaju...

 

Inače, usporedbe radi, kad kažeš da si imao AKG. Jesu li to ove:

https://www.sancta-domenica.hr//slusalice-akg-samsung-usb-c-crne-eo-ic100bbegeu.html

 

Te imam doma, zlu ne trebalo. U usporedbi s ovim Sonyjevima, to je ništa, nula bodova. Maxline ili slična konfekcija, generičke slušalice. Zašto koštaju toliko koliko koštaju, ubij me. Zvuk flat, izolacija od buke nepostojeća.

Ako ti je to bilo dobro, Sony će te izbiti iz cipela.

 

I u usporedbi s bežičnima, ne dobivaš još jednu bateriju za punjenje :) Savjet iskusnjare koji je potrgao sramotno velik broj slušalica: žične obavezno provuci ispod majice. U suprotnom, prije ili kasnije zapet ćeš za neku kvaku i onda doviđenja.

Kao i svakim novim slušalicama, znaj da će im možda trebati par sati da se "razrade".

Da čini mi se da su to te, samo šta su moje bile sa 3,5mm priključkom inače ostalo sve isto izgleda, jedino ih nebi svrsta sa tim maxline jer sam probe neke od tih i bile su baš katastrofa.

 

Uzet ću te Sony u Elipsu(blizu mi je skroz), za tu lovu će poslužit sigurno, ove gore iznad šta su kolege preporučile  Sony(nema ih nigdi) a ove druge moram naručit iz vanka i puno je viša cijena.

 

Inače sam wireless tija probat samo zato šta su wireless, ove ostale funkcije na njima su mi skroz nebitne, ali ne daje mi se cca 800-1000 kn za neke bolje modele

 

ugl hvala svima na preporukama.

 

i ovi dupli post je sa mobitela neznam zašto

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 15:10 (bbeco).
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Da čini mi se da su to te, samo šta su moje bile sa 3,5mm priključkom inače ostalo sve isto izgleda, jedino ih nebi svrsta sa tim maxline jer sam probe neke od tih i bile su baš katastrofa.

 

U

 

Moje su isto standardne žične 3,5 mm, valjda sam onda stavio krivi link. Kupio sam ih uvjeren da Samsung ne bi odabrao neki šrot da ide kao stock slušalice uz njihove mobitele, ali baš sam se razočarao.

Jedne od lošijih slušalica koje sam probao, ali vjerojatno bi puno bolje zvučale da imalo izoliraju okolne šumove.

12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Yo Momma kaže...

Da čini mi se da su to te, samo šta su moje bile sa 3,5mm priključkom inače ostalo sve isto izgleda, jedino ih nebi svrsta sa tim maxline jer sam probe neke od tih i bile su baš katastrofa.

 

U

 

Moje su isto standardne žične 3,5 mm, valjda sam onda stavio krivi link. Kupio sam ih uvjeren da Samsung ne bi odabrao neki šrot da ide kao stock slušalice uz njihove mobitele, ali baš sam se razočarao.

Jedne od lošijih slušalica koje sam probao, ali vjerojatno bi puno bolje zvučale da imalo izoliraju okolne šumove.

 da nisi naletija na neke od ovih :)

 

Meni su stvarno bile više nego ok

10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Gle, ne znam, naručio sam ih bio mislim iz Linksa. U istoj narudžbi bile su i Xiaomijeve pistonke koje su poznate po brutalnom krivotvorenju (čija sam žrtva i sam bio nekoliko puta), ali na njih nemam prigovora. Čak i rade još uvijek.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Meni su stock akg uz s9+ odlične.
Izolacija vanjskih zvukova zavisi od anatomije ušne školjke i veličine silikonskih umetaka te dizajna samih slušalica. To ti ili odgovara ili ne odgovara na određenom modelu. Moguće da taj model jednostavno ne paše tvojim ušima, kao što meni iPhone slušalice nikako ne odgovaraju. Jednostavno ne stoje kako treba u ušima.

Na kvalitet zvuka kod akg/samsung stvarno nemam zamjerki, naročito iz činjenicu da dođu uz telefon. Čak, kvalitet izrade je ok jer mi još uvijek traju.

Btw, vidim da mnogi hvale Sonyjeve mdr XB50. Navodno ekstra omjer dobijenog za cijenu.

Iz te eXtraBass Sonyjeve serije imao sam sportske washable sportske mdr xb510as.

Odlične slušalice, udobne dok hodaš, trčiš, sjediš, voziš bicikl... Najbolji sistem čuvanja slušalica od ispadanja iz uha koji sam vidio.

No... riješio sam ih se iz dva razloga..
1. S tim slušalicama ne mogu ležati na strani i slušati muziku, jer je dio koji viri iz uha vani prevelik, i uvijek smeta. Pritiska se uz jastuk.
2. Malo su previše extra bass. Baš je pokrivao ostali dio zvučnog spektra. Zbog toga, bez slušanja ne znam šta bih rekao za ove gore hvaljene xb50, mada sve recenzije kažu da su odlične.
morrisoN
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
morrisoN kaže...
Meni su stock akg uz s9+ odlične.
Izolacija vanjskih zvukova zavisi od anatomije ušne školjke i veličine silikonskih umetaka te dizajna samih slušalica. To ti ili odgovara ili ne odgovara na određenom modelu. Moguće da taj model jednostavno ne paše tvojim ušima, kao što meni iPhone slušalice nikako ne odgovaraju. Jednostavno ne stoje kako treba u ušima.

Na kvalitet zvuka kod akg/samsung stvarno nemam zamjerki, naročito iz činjenicu da dođu uz telefon. Čak, kvalitet izrade je ok jer mi još uvijek traju.

Btw, vidim da mnogi hvale Sonyjeve mdr XB50. Navodno ekstra omjer dobijenog za cijenu.

Iz te eXtraBass Sonyjeve serije imao sam sportske washable sportske mdr xb510as.

Odlične slušalice, udobne dok hodaš, trčiš, sjediš, voziš bicikl... Najbolji sistem čuvanja slušalica od ispadanja iz uha koji sam vidio.

No... riješio sam ih se iz dva razloga..
1. S tim slušalicama ne mogu ležati na strani i slušati muziku, jer je dio koji viri iz uha vani prevelik, i uvijek smeta. Pritiska se uz jastuk.
2. Malo su previše extra bass. Baš je pokrivao ostali dio zvučnog spektra. Zbog toga, bez slušanja ne znam šta bih rekao za ove gore hvaljene xb50, mada sve recenzije kažu da su odlične.

 

Ma taj format slušalica kakve su ove AKG-ove pod definiciji i samom dizajnu nije za zvučnu izolaciju, čak ni uz najveći čepić. Oblikovana je tako da se u uho može gurnuti samo do svog kućišta, koje je vrlo blizu vrha zvučnika, i to je to. Dalje ne ide.

Možda sam se krivo odrazio kad sam rekao da su na razini Maxlinea. Možda subjektivno i jesu ali, zapravo, rekao bih da je potencijalni zvuk na razini stock Samsungovih, koje su također vrlo dobre za svoju cijenu (ali daleko, daleko ispod ovih Sonyjevih koje nisu puno skuplje), no taj zvuk ne može doći do izražaja jer su "tamo vani", umjesto u uhu.

 

Inače, te mdr XB50 isto imam na piku. Mislim da sam ih vidio u Elipsu ili Sancta Domenici. Za sada me sprječava jedino njihov oblik, isto znam ležati na boku sa slušalicom u uhu, a kod njih je to nemoguće. Previše strše prema van.

Ali drago mi je da čujem da su dobre, baš sam se pitao.

15 godina
protjeran
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
bbeco kaže...

Koja bi bila preporuka za budget bežične slušalice isključivo za slušanje glazbe preko mobitela, kao zamjenu za AKG koje su došle sa Samsungom s9 sa kojima sam bio više nego zadovoljan?

Bili se dalo nać šta za cca 200 kn

 

Najviše sam bacio oko na Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic ali kažu da im  bas nije nešto, a to mi je nekako bitno pošto slušam takvu vrstu glazbe

 

 

 

Imam ih i za ove novce nećeš naći ništa ni približno dobro

11.11. su na brutalnom popustu

 

 

https://www.aliexpress.com/item/4000669984779.html?spm=a2g0o.best.more.145.26c42c25FImcnr&scm=1007.17258.143198.0&scm_id=1007.17258.143198.0&scm-url=1007.17258.143198.0&pvid=95ac35f2-4c76-4c17-8d1a-e94824b99819

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 20:49 (popo).
4 godine
protjeran
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

KZ S2

15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Stigao mi BTR3k. Naručio ga s AliExpressa 8.10. i stigao danas. Na prvu sam ugodno iznenađen, što pakiranjem, što kvalitetom izrade (doduše nije ni najjefitniji uređaj kojeg možete kupiti). Što se nekakvih testova tiče, ja sam se vodio onim što je Zeos rekao na svom kanalu i to mi je manje više prevagnulo da idem na BTR3k umjesto uBTR koji je bio prvi u planu. Kad je u pitanju razlika između žice i bluetooth-a, koristim Spotify i tu ne mogu primjetiti nekakvu razliku, plus konačno mogu svoje TinAudio T2 koristiti za telefonske razgovore (BTR3k ima ugrađen mikrofon). Isprobao sam ga i kao DAC na službenom laptopu, čisti plug n play. Ukratko, meni je odličan za ono za što će mi služiti (slušanje glazbe na poslu s laptopa i slušanje glazbe s mobitela koji nema 3.5mm.  samsungu i svima koji prate taj trend). Ako nekoga još nešto zanima, slobodno neka pita.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
steve90 kaže...

Stigao mi BTR3k. Naručio ga s AliExpressa 8.10. i stigao danas. Na prvu sam ugodno iznenađen, što pakiranjem, što kvalitetom izrade (doduše nije ni najjefitniji uređaj kojeg možete kupiti). Što se nekakvih testova tiče, ja sam se vodio onim što je Zeos rekao na svom kanalu i to mi je manje više prevagnulo da idem na BTR3k umjesto uBTR koji je bio prvi u planu. Kad je u pitanju razlika između žice i bluetooth-a, koristim Spotify i tu ne mogu primjetiti nekakvu razliku, plus konačno mogu svoje TinAudio T2 koristiti za telefonske razgovore (BTR3k ima ugrađen mikrofon). Isprobao sam ga i kao DAC na službenom laptopu, čisti plug n play. Ukratko, meni je odličan za ono za što će mi služiti (slušanje glazbe na poslu s laptopa i slušanje glazbe s mobitela koji nema 3.5mm.  samsungu i svima koji prate taj trend). Ako nekoga još nešto zanima, slobodno neka pita.

 Može link za kupnju?

15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja sam uzeo od ovog sellera. Ima 400+ prodanih. Na vrećici od pošiljke je pisalo 14.95USD tako da nije otišlo na carinu, a sam paket je dovoljno mali pa pretpostavljam da ga zbog toga nije nitko dodatno pregledavao. 

16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imam Sony WH-CH700N Wireless i odlične su mi ali pošto često slušam Tidal HiFi, vjerojatno ne koristim izvor u potpunosti zbog ograničenja aptX koji koristim na mobitelu. Koje žičane bi preporučili do nekih 1.000 kn a da ipak budu bolje od ovih koje trenutno imam? Većina slušanja se događa u uredu te vjerujem da otvorene ili poluotvorene odmah ispadaju iz izbora. Gledam recenzije na rtings.com i ispada da ove Sony koje imam se mogu usporediti sa M50x, DT770... barem prema brojkama. Ne znam da li onda uopće ima smisla ići na nešto u tom cjenovnom rangu? Ideje? 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Isto pitanje, što više recenzija slušam/čitam sve zbunjeniji :( Anc poželjan, ali nauštrb istog bitniji mi je kvalitetniji zvuk i solidan mikrofon za razgovore.

 

Cijena do 2.000 kn

 

Sony xm3, jabra elite 85h, bose 35...kažem nije bitno da je Anc toliko dobar, bitnija je kvaliteta zvuka...

 

Bluetooth wireless nisu toliko bitne, mogu biti u wired...

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 19:26 (marin_bar).
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Vidio sam da su sony na "akciji" u santa domenici, ne pratim im inače cijenu pa ne znam kolika je ovo zapravo akcija, ali mislim da trebaš ići na njih ili na bose jer od toga nema bolje barem što se NC-a tiče. Ja kada sam kupovao (prije nekih 2 god) sam uzeo PXC 550 jer su bolje za glazbu od sony i bose ali s nešto lošijim ANC-om, plus meni su bile najljepše izgledom. Ja se više ne mogu zamisliti u avionu bez NC slušalica, pogotovo na dužim letovima to shvatiš.

Ono što hoću reći je da kada je u pitanju taj cjenovni rang, mislim da je sve stvar osobnog izbora. Pogledaj si na netu usporedbu (sva sreća ima jako puno videa xm3 vs qcII na youtube-u), na koji način se "upravlja" jednima i drugima, možda jedne imaju nekakav feature koji druge nemaju a tebi će se baš to svidjeti, i sl. Uz sve to, najbolje bi bilo kada bi mogao isprobati jedne i druge jer nemamo svi isti oblik glave. XM3 sam probao od kolege iz firme i stvarno su iznenađujuće lagane, ali meni nekako više odgovaraju moje (možda je sada već i stvar navike). Uglavnom, izazovna su vremena pred tobom. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 8:35 (steve90).
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Da, samo je problem što se u Splitu nemaju gdje probati slušalice :( Bio u Santa Domenici, pitao mogu isprobati XM3 - nisu dali. 

 

10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Mali "piece of trivia" da ilustriram poantu. Ja sam osoba koja spava sa silikonskim čepićima za izoloaciju buke, napravljenima po otisku mog uha.

 

NC jeftinih Sonyjevih slušalica "nejeftinog" zvuka, koje sam preporučio nekoliko postova iznad, praktički je usporediv s navedenim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Odličan video za sve koji traže earbuds slušalice!

 

Best of u 7 kategorija. Definitivno pogledajte ako tražite takve slušalice

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Razmisljam o kupovini audio technica m40x,, da li netko zna kakve su za elektronsku glazbu (Psytrance, Techno, Drum and bass). Kakav je soundstage?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Psytrance91 kaže...
Razmisljam o kupovini audio technica m40x,, da li netko zna kakve su za elektronsku glazbu (Psytrance, Techno, Drum and bass). Kakav je soundstage?

 Zatvorene su, solidan bas, soundstage nije ogroman jer nisu open.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
3 godine
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Hvala na informaciji.
3 godine
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Izbor je ogroman pa trebam pomoc. Do 100 eura slušalice, može open tj svejedno mi je, samo da su lagane i udobne. Za raznu glazbu i filmove. 

Naletih na ovo: koss porta pro

Brine me jedino čupanje kose i udobnost, pa sam naletio i na ovo: Koss UR40

Ali mi se čini previše za sluške koje dođu 20 dolara u americi.

Ima tko što pametno za preporučiti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Porta Pro ti je ok. I AKG K241.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Casablancas kaže...

Izbor je ogroman pa trebam pomoc. Do 100 eura slušalice, može open tj svejedno mi je, samo da su lagane i udobne. Za raznu glazbu i filmove. 

Naletih na ovo: koss porta pro

Brine me jedino čupanje kose i udobnost, pa sam naletio i na ovo: Koss UR40

Ali mi se čini previše za sluške koje dođu 20 dolara u americi.

Ima tko što pametno za preporučiti?

 ...znas da je dostava u toj trgovini 90kn...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Trazim neke wireless, prvenstveno za rock glazbu ali i za spajanje na tv, vidim da je u linksu SENNHEISER PXC 550-II za 1500 kn.

 

Ima li sto bolje u tom cijenovnom rangu, za Sony WH-1000XM3 citam da je dosta muljaviji zvuk naspram Sennheisera

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imam ove BT in-ear sluške 

 Xiaomi QCY T2C / T1S  

https://www.smartus.hr/xiaomi-qcy-t2c-t1s-bluetooth-slusalice-1378.html

 

za cijenu koju sam ih platio prije 2 g . su super pogotovo basovi 

međutim trebao bih preporuku za BT in -ear 

slušalice koje imaju mogućnost regulacije glasnoće  zvuka na njima i da se svaka sluška može koristiti odvojeno a da druga nije uključena što ove ne mogu .

Cijena 200 do 300 čuna .

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Upravo upiknuo 1MORE Stylish TWS na BF akciji (€36.19), prvenstveno za posao / conf call-ove. Dosta nahvaljene ovdje na Bug-u.

My redemption lies in your demise
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 14:45 (tommmyyy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
tommmyyy kaže...

Upravo upiknuo 1MORE Stylish TWS na akciji, prvenstveno za posao / conf call-ove. Dosta nahvaljene ovdje na Bug-u.

 

Imaju li mogućnost podešavanja glasnoće .

9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Da, ako misliš putem gumba (LINK).

My redemption lies in your demise
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice