Headset Vista problem

poruka: 10
|
čitano: 1.397
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Headset Vista problem
pitanje

Kupio sam headset od Sharkoona HS30F.Slušalice su odlične,ali kada želim koristiti mikrofon za bilo što,on ne radi.PC ga prepoznaje,uključio sam ga i pojačao u Windowsima,ali svejedno ništa.

Pomoć?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Headset Vista problem

Neradi ti samo taj mikrofon ili bilo koji mikrofon koji priključiš na komp?

Probaj kod frenda na kompu vidjeti dali radi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Headset Vista problem
autorov komentar

Kod frenda sve radi.Zvučna je od Realteka,integrirana.Provjerio i driveri su najnoviji.

15 godina
neaktivan
offline
Headset Vista problem

Skini najnovije drivere za zvučnu sa weba.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Headset Vista problem
autorov komentar

Tu je problem.Kad skidam s Realtekovih stranica,onda me upozori da možda neće pasati zbog nekih promjena na matičnoj.

15 godina
offline
RE: Headset Vista problem

Hm....mozda nisi ukljucio microphone boost. Probaj otici u control panel, sound, pa odi na recording tab, i ako ti ga je zvučna prepoznala odaberi microphone pa properties i pod tabom "levels" imas microphone boost, tamo stavi na +20db i onda bi trebalo šljakati.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Headset Vista problem
autorov komentar

Uključio sam ga i na +30db,ali svejedno neće.Šta nitko nije imao ovih problema?

15 godina
neaktivan
offline
Headset Vista problem

Jedno glupo pitanje, po realteku predpostavljam da je zvucna integrirana (nisam sve procitao od pocetka detaljno :)) - da li si mozda namjestio na integriranoj zvucnoj da imas 5.1 zvuk ili quadro ili nesto slicno. jer kada to ukljucis opcenito zbog manjka utora na zvucnoj line out i mic. budu iskljuceni. Probaj provjerit na kakvom ti modu radu zvucnici (desni klik na zvucnik pored sata - playbeak devices, oznacio speakers i odes na configure - tu odaberi stereo, potvrdi to i zatim kada se vratis na sound prozor, odi na recording devices i pogledaj da li je zelena kvacica na microphone ili na cemu je ista {ovaj opis se odnosi na windows vistu).

www.tehnicka-podrska.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Headset Vista problem
thp kaže...

{ovaj opis se odnosi na windows vistu).

 Radi i na Visti... Ja sam isprobao sve opcije na Home Premium. Autoru, nemoj me krivo razumijeti: samo sam pogledao opcije, ne i da li radi mikrofon itd. Ja imam Fatal1ty Gaming Headset Creative sa mikrofonom koji ne koristim...
Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
RE: Headset Vista problem
autorov komentar

Namjestio sam sve kako je rečeno,ali i dalje neće.

 

Tražio sam na netu i vidio da ljudi imaju problema,ali najčešće je bilo sa zvučnom problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice