World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.203
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Oni paketi se isplate...

ja sam uzeo 25 komada.

em sam bor natrpo do kraja.. dobio sam 3 x premium 6 vozilo dobio sam 32 dana premium accounta, 8500  golda i hrpu drugih stvari...

 isplati se nedat 1 kunu u ovu igru :)

14 godina
offline
World of Tanks

koliko bi realno vrijedio account sa 1685 Wn8 i 22-23 tenka tire X i 4 premimu tanka tire 8 prvi vlasnik napravljen 2011 god.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: World of Tanks

jebate, nije valjda da jos uvijek igras tu tugu od igrice haha

VelvetOverlap
14 godina
offline
Re: World of Tanks
VelvetOverlap kaže...

jebate, nije valjda da jos uvijek igras tu tugu od igrice haha

 ne igram 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
VelvetOverlap kaže...

jebate, nije valjda da jos uvijek igras tu tugu od igrice haha

 ne igram 

 A taman kampanja počinje sljedeći tjedan

INFO

10 godina
offline
World of Tanks

Imam i ja svoj acc za prodat. Još od closed bete, dakle od 2010(9?). Hrpa premiuma i nagradnih tenkova. WN8 je 2070 ja mislim. Ne igram niti ne mislim igrati to više, a stoji.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
dreadmoore kaže...
VelvetOverlap kaže...

jebate, nije valjda da jos uvijek igras tu tugu od igrice haha

 ne igram 

 A taman kampanja počinje sljedeći tjedan

INFO

ajoj, jel primate stare clanove nazad? hahaha

VelvetOverlap
14 godina
offline
Re: World of Tanks
VelvetOverlap kaže...

ajoj, jel primate stare clanove nazad? hahaha

 Iskreno nemam pojma, ali vjerujem da su svi stari članovi dobrodošli

11 godina
offline
Re: World of Tanks
VelvetOverlap kaže...
1BIT kaže...
dreadmoore kaže...
VelvetOverlap kaže...

jebate, nije valjda da jos uvijek igras tu tugu od igrice haha

 ne igram 

 A taman kampanja počinje sljedeći tjedan

INFO

ajoj, jel primate stare clanove nazad? hahaha

  tugu od igrice a oces nazad u klan radi sugave kampanje

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

  tugu od igrice a oces nazad u klan radi sugave kampanje

 Ak osvoji prem X-ku, to mu je +10€ na acc

Za dva tjedna kampanje, ponešto gajbi piva, taman si iskoristi stari godišnji, da ne propadne, a i ak ima inventuru na poslu, dobro dođe godišnji, da se izbjegne inventura

 

Jedino je problem ak je zbog potresa punica u stanu/kući...

16 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Žiga82 kaže...

  tugu od igrice a oces nazad u klan radi sugave kampanje

 Ak osvoji prem X-ku, to mu je +10€ na acc

Za dva tjedna kampanje, ponešto gajbi piva, taman si iskoristi stari godišnji, da ne propadne, a i ak ima inventuru na poslu, dobro dođe godišnji, da se izbjegne inventura

 

Jedino je problem ak je zbog potresa punica u stanu/kući...

 Ovo boldano nije za zajebancije ali bas nikako i ni u kom kontekstu se ne bi trebalo koristiti kao zajebancija. 
Nekim ljudima su zivoti okrenuti naopacke radi tog potresa i treba imati mjeru i u zbijanju sala. 

 

Nista licno, samo poruka svima da treba imati mjeru i makar mrvu suosjecanja prema drugim ljudima i njihovim problemima. 

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Znaci igram ovo od 2012 sa prekidima i mogu slobodno konstatirat da za par godina nece bit wot-a ukoliko se kockoglavi rusi ne pokrenu i malo promjene stvari... 

Dakle ne znam ni sam odakle da krenem (mozda od mm mozda od suigraca mozda od toga da sad ima 3 arteljerije svaku partiju koje dobro buse i dobro skidaju hp)  zapravo to s arteljerijom me najvise i iznervira jer obicno moji su ultra noob a njihova art ima svaka dmg vise nego pola mog tima. Premium tenkovi su druga stvar svi sad voze talijane ili formule... Igra nema nista vise mozda od 100 partija 10 bude interesantno ostalo je bezveze...  Grindanje tenkova je nepoznanica kad mozes doc otvorit racun potrosit nesto i eto... 

Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Znaci igram ovo od 2012 sa prekidima i mogu slobodno konstatirat da za par godina nece bit wot-a ukoliko se kockoglavi rusi ne pokrenu i malo promjene stvari... 

Dakle ne znam ni sam odakle da krenem (mozda od mm mozda od suigraca mozda od toga da sad ima 3 arteljerije svaku partiju koje dobro buse i dobro skidaju hp)  zapravo to s arteljerijom me najvise i iznervira jer obicno moji su ultra noob a njihova art ima svaka dmg vise nego pola mog tima. Premium tenkovi su druga stvar svi sad voze talijane ili formule... Igra nema nista vise mozda od 100 partija 10 bude interesantno ostalo je bezveze...  Grindanje tenkova je nepoznanica kad mozes doc otvorit racun potrosit nesto i eto... 

 od ovog sveg mene najvise zivcira kad ti igra neda da pobijedis ,u zadnja 2 dana sa tenkom skojim sam na  60% pobijeda ,zadnje 24 partije 7 pobijeda snjim... to je sigurno radi mene,odjednom vise neznam igrat tenk:)

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
1BIT kaže...
Žiga82 kaže...

  tugu od igrice a oces nazad u klan radi sugave kampanje

 Ak osvoji prem X-ku, to mu je +10€ na acc

Za dva tjedna kampanje, ponešto gajbi piva, taman si iskoristi stari godišnji, da ne propadne, a i ak ima inventuru na poslu, dobro dođe godišnji, da se izbjegne inventura

 

Jedino je problem ak je zbog potresa punica u stanu/kući...

 Ovo boldano nije za zajebancije ali bas nikako i ni u kom kontekstu se ne bi trebalo koristiti kao zajebancija. 
Nekim ljudima su zivoti okrenuti naopacke radi tog potresa i treba imati mjeru i u zbijanju sala. 

 

Nista licno, samo poruka svima da treba imati mjeru i makar mrvu suosjecanja prema drugim ljudima i njihovim problemima. 

 Vase osobno misljenje! 

Nikako ama bas nikako nisam za tu parolu ni nacin razmisljanja, nista ama bas nista ne treba bit zabranjeno u humoru, ako se radi o normalnim osobama. Ovo sto se desilo je sve dio zivota, iako statitisticki je jako mala sansa i tragicna...

Osnovni  smisao sale je da oraspolozi a ne da blamira ili da se nekome ruga, ovo bi spalo pod neki crni humor i ako vam se osobno ne svida i smatrate da je nukusno to je ok.

Ali da nekome izricito kazete da se na to ne smije salit ili sprdat meni je ne shvatljivo a i svima bi tribalo bit neprihvatljivo. Scream cenzura diktatura... 

 Za salu je  jako bitan ton i kontekst, sto defitivno vjerujem da kolegi nije bilo namjera da nekog blamira,  u textualnom obliku ovisi o perspektivi citatelja, Vasa opaska je vjerovatno dobronamjerna kao da nije to primjereno mozda radi okolnosti  , a ja sad s svojim pogledom citam opasku kao izricitno ni u kojem slucaju nije za salu...

 

Jedna prigodna za ovo bar meni 

  

 

 

 

Btw ako vec niste mozete iskoristit popust na talijana t6 i stavit bonus od norisa za teskase treba oko 60 k expa.

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Igra je sve vece 🚮 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

evo igram u zadnji cas da dobijem komandira marka mikulu maloga  chucka

skuzio na "frendovom acc" da se sa investiranjem shardsa za pojednostavljenje chakovih miisija one same rjesavaju bez igranja

mogu primijetiti da :

su ovi popusti na tenkove manji nego proslih godina

brko je zamislio da smo ludi pa ganjamo 40 x 4 ukrasa levela 5 i to iz kupovnih kutija (kupio sam nulu)

mogu zahvaliti kolegi na kodu za cromwela, jap tigora i dikera, u 10 gejmova i uz crew bookse dobije se 6th sense posada sam tako

 

kao sto je reko mislim da circonflexi u strimu sa skillom, uz sve bonuse za credse igra igru mjesec dana samo sa premiumima i onda ostatak godine kupuje kaj oce jer ih nalupa tolko da ima za bacanje

 

ove godine se je brko iskazal kaj se tice kutija koje su mukte, daju hrpu slotova , nekad je to bilo nezamislivo, bas cu prebrojat kolko sam dobio

P.S. sretna nova ekipa

kad birate izmedju punice doma i inventure na poslu, treba izabrati sto?

 

P.S.S.

na kraju sam skinul sve ukrase, razbil ih i pokupoval kamuflaze iz 2018 jer ih ni tad nisam skupil a ostale nove godine nisam ni igral

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 6:31 (ED63).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja sam je izbrisao opet.  Bolje igrat nesto sto te opusta nego ovo sranje u kojem se od 10 partija 8 iznerviram. 

I sto je najgore sve manje sam uvjeren da cu se vratit dok ne srede neke osnovne stvari. 

Ono sto me najvise pocelo nervirat je arteljerija koje u 90% vremena ima po 3 na karti.  Ako igras nize levele onaj fh i britanac fv non stop te detrackaju i ukratko im jebes sve po spisku...  Isto je kako ides gore...  Taj he damage je totalno random jer skine me u tier 8 za 200 u tier 9 za 500 600... Jedan tenk je patriot sa spallom a drugi je e75 sa spallom (ovo je jedan od primjera) 

Drugo otuzno je gledat tenkove tipa t28 britanskih at tipa tortoise jagtiger koji su totalno zalutali u igru di vladaju light monstrumi sa fotonskim torpedima. 

Armor je za ništa tiger p prije je bio ultrazabavan troll tenk sad ga buse ko god stigne... A da ne govorim da je tiger 1 dobio bolji top jer je on bio predmet flemanja... 

Cili koncept igre nije los ali previse je tu ubacenih tumora (wheeled tenkova sa dvije cijevi)  bugova sa cammo mehanikom traljavih karta...  Ne da mi se nabrojat.  A sve rjesenje na to je ubaci evo novu liniju talijana...  Jebote daj nove karte daj mape koje su ogromne gdje mozes igrat 30 na 30 random bitku sredi jebeni mm makni te izdrkotine od ebr autolodera iduplih cijevi i slicnih sranja... 

Kad malo gledam najzabavnija je igra bila kad su bile 3 nacije i kad je kv2 bio u tieru 5... Ovo sad je neigrivo i pregadljivo ako je vec free to play platit cemo skin platit cemo neke dodatke ali ne apcr se tuce i na tieru 2... Steta za koju godinu to nwce vise nitko igrat. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Ja sam je izbrisao opet.  Bolje igrat nesto sto te opusta nego ovo sranje u kojem se od 10 partija 8 iznerviram. 

I sto je najgore sve manje sam uvjeren da cu se vratit dok ne srede neke osnovne stvari. 

Ono sto me najvise pocelo nervirat je arteljerija koje u 90% vremena ima po 3 na karti.  Ako igras nize levele onaj fh i britanac fv non stop te detrackaju i ukratko im jebes sve po spisku...  Isto je kako ides gore...  Taj he damage je totalno random jer skine me u tier 8 za 200 u tier 9 za 500 600... Jedan tenk je patriot sa spallom a drugi je e75 sa spallom (ovo je jedan od primjera) 

Drugo otuzno je gledat tenkove tipa t28 britanskih at tipa tortoise jagtiger koji su totalno zalutali u igru di vladaju light monstrumi sa fotonskim torpedima. 

Armor je za ništa tiger p prije je bio ultrazabavan troll tenk sad ga buse ko god stigne... A da ne govorim da je tiger 1 dobio bolji top jer je on bio predmet flemanja... 

Cili koncept igre nije los ali previse je tu ubacenih tumora (wheeled tenkova sa dvije cijevi)  bugova sa cammo mehanikom traljavih karta...  Ne da mi se nabrojat.  A sve rjesenje na to je ubaci evo novu liniju talijana...  Jebote daj nove karte daj mape koje su ogromne gdje mozes igrat 30 na 30 random bitku sredi jebeni mm makni te izdrkotine od ebr autolodera iduplih cijevi i slicnih sranja... 

Kad malo gledam najzabavnija je igra bila kad su bile 3 nacije i kad je kv2 bio u tieru 5... Ovo sad je neigrivo i pregadljivo ako je vec free to play platit cemo skin platit cemo neke dodatke ali ne apcr se tuce i na tieru 2... Steta za koju godinu to nwce vise nitko igrat. 

 mislim da je spall zbugan. gledao sam neki video gdje je dezgames testirao, a i ja sam se uvjerio kad sam sa obj 261 gadjao t10 jagd panzera ili kako se vec zove onaj njemacki td.

Pogodim ga direktno i odbijem mu jedva 100hp i to više puta zaredom ,a kad pogodim pored njega tj splasham ga onda mu odbijem 200 300.

Navodno spall radi samo za direktne pogotke dok za splash ne vrijedi.

Dok to ne poprave ne isplati se to stavljati...

-BiH-slackspace
10 godina
offline
Re: World of Tanks
ovajonaj kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Ja sam je izbrisao opet.  Bolje igrat nesto sto te opusta nego ovo sranje u kojem se od 10 partija 8 iznerviram. 

I sto je najgore sve manje sam uvjeren da cu se vratit dok ne srede neke osnovne stvari. 

Ono sto me najvise pocelo nervirat je arteljerija koje u 90% vremena ima po 3 na karti.  Ako igras nize levele onaj fh i britanac fv non stop te detrackaju i ukratko im jebes sve po spisku...  Isto je kako ides gore...  Taj he damage je totalno random jer skine me u tier 8 za 200 u tier 9 za 500 600... Jedan tenk je patriot sa spallom a drugi je e75 sa spallom (ovo je jedan od primjera) 

Drugo otuzno je gledat tenkove tipa t28 britanskih at tipa tortoise jagtiger koji su totalno zalutali u igru di vladaju light monstrumi sa fotonskim torpedima. 

Armor je za ništa tiger p prije je bio ultrazabavan troll tenk sad ga buse ko god stigne... A da ne govorim da je tiger 1 dobio bolji top jer je on bio predmet flemanja... 

Cili koncept igre nije los ali previse je tu ubacenih tumora (wheeled tenkova sa dvije cijevi)  bugova sa cammo mehanikom traljavih karta...  Ne da mi se nabrojat.  A sve rjesenje na to je ubaci evo novu liniju talijana...  Jebote daj nove karte daj mape koje su ogromne gdje mozes igrat 30 na 30 random bitku sredi jebeni mm makni te izdrkotine od ebr autolodera iduplih cijevi i slicnih sranja... 

Kad malo gledam najzabavnija je igra bila kad su bile 3 nacije i kad je kv2 bio u tieru 5... Ovo sad je neigrivo i pregadljivo ako je vec free to play platit cemo skin platit cemo neke dodatke ali ne apcr se tuce i na tieru 2... Steta za koju godinu to nwce vise nitko igrat. 

 mislim da je spall zbugan. gledao sam neki video gdje je dezgames testirao, a i ja sam se uvjerio kad sam sa obj 261 gadjao t10 jagd panzera ili kako se vec zove onaj njemacki td.

Pogodim ga direktno i odbijem mu jedva 100hp i to više puta zaredom ,a kad pogodim pored njega tj splasham ga onda mu odbijem 200 300.

Navodno spall radi samo za direktne pogotke dok za splash ne vrijedi.

Dok to ne poprave ne isplati se to stavljati...

 To nije bug nego mehanika, calkulacija HE dmg je nesto u obliku sphere, kad pogodis mausa s fv direkt u gornji dio mantleta bude mizeran dmg, ako ga pak pogodis u donji dio mantleta, u kalkulaciju ce uc deck/krov i vjerovatno bude full pen. Kad je bila meta japanskih HT onda se pucalo u pod da se radi extra dmg jer su podovi tenkova obicno mizerno zasticeni. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
5 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
ovajonaj kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Ja sam je izbrisao opet.  Bolje igrat nesto sto te opusta nego ovo sranje u kojem se od 10 partija 8 iznerviram. 

I sto je najgore sve manje sam uvjeren da cu se vratit dok ne srede neke osnovne stvari. 

Ono sto me najvise pocelo nervirat je arteljerija koje u 90% vremena ima po 3 na karti.  Ako igras nize levele onaj fh i britanac fv non stop te detrackaju i ukratko im jebes sve po spisku...  Isto je kako ides gore...  Taj he damage je totalno random jer skine me u tier 8 za 200 u tier 9 za 500 600... Jedan tenk je patriot sa spallom a drugi je e75 sa spallom (ovo je jedan od primjera) 

Drugo otuzno je gledat tenkove tipa t28 britanskih at tipa tortoise jagtiger koji su totalno zalutali u igru di vladaju light monstrumi sa fotonskim torpedima. 

Armor je za ništa tiger p prije je bio ultrazabavan troll tenk sad ga buse ko god stigne... A da ne govorim da je tiger 1 dobio bolji top jer je on bio predmet flemanja... 

Cili koncept igre nije los ali previse je tu ubacenih tumora (wheeled tenkova sa dvije cijevi)  bugova sa cammo mehanikom traljavih karta...  Ne da mi se nabrojat.  A sve rjesenje na to je ubaci evo novu liniju talijana...  Jebote daj nove karte daj mape koje su ogromne gdje mozes igrat 30 na 30 random bitku sredi jebeni mm makni te izdrkotine od ebr autolodera iduplih cijevi i slicnih sranja... 

Kad malo gledam najzabavnija je igra bila kad su bile 3 nacije i kad je kv2 bio u tieru 5... Ovo sad je neigrivo i pregadljivo ako je vec free to play platit cemo skin platit cemo neke dodatke ali ne apcr se tuce i na tieru 2... Steta za koju godinu to nwce vise nitko igrat. 

 mislim da je spall zbugan. gledao sam neki video gdje je dezgames testirao, a i ja sam se uvjerio kad sam sa obj 261 gadjao t10 jagd panzera ili kako se vec zove onaj njemacki td.

Pogodim ga direktno i odbijem mu jedva 100hp i to više puta zaredom ,a kad pogodim pored njega tj splasham ga onda mu odbijem 200 300.

Navodno spall radi samo za direktne pogotke dok za splash ne vrijedi.

Dok to ne poprave ne isplati se to stavljati...

 To nije bug nego mehanika, calkulacija HE dmg je nesto u obliku sphere, kad pogodis mausa s fv direkt u gornji dio mantleta bude mizeran dmg, ako ga pak pogodis u donji dio mantleta, u kalkulaciju ce uc deck/krov i vjerovatno bude full pen. Kad je bila meta japanskih HT onda se pucalo u pod da se radi extra dmg jer su podovi tenkova obicno mizerno zasticeni. 

 

 

Mehanike nema, kalkulacije nema. Ima i postoji samo algoritam i RNG koji odlucuje igra dali ces probit ili ne, tj ne odlucuje tvoj skill ni perfekt gađanje u tockicu nego glupa ruska igra i algoritam koji su oni ubacili kao da se pomogne noobovima koji neznaju voziti tenka, primjer neki dan na Prohorovki, T95 Chief zaletio po sredini mapi doso skroz do nase baze do kucice i ostalo mu 1k HP , svi su ga gađali nitko ga nije probijao, jednostavno igra nema smisla... ubacili su previse dumpa i to je to, 3 artice po mecu , 3 ebra po mecu , MM komican i katastrofa, npr moj tim dobije amx 13 90 a oni dobe ebr 105 , automatski u startu si izgubio jer razumijem naseg spotera, nemoze ni pasivno ni aktivno spotat jer ovaj ebr spota 70% mape s svim dodacima , a aktivno s njime u fajt on mu uzima 400hp s low roll a on s ebrom high rollom ti uzme 500 dmg s HE.

 

Tako da mi nemojte sad tu neke kalkulacije govoriti moras ga gadat pod ovim kutom onim kutom, to su bajke za bedake. Tak ucite ove svoje noobove u klanovima a nezz osnovnu matematiku , kako npr JG pizda s 420 pena dinga EBR 105 u bok? ne u kotac... kalkuliraj to...

Prvo pucaj, onda pitaj.
14 godina
offline
World of Tanks

Sve mogu shvatiti, ali ovo sranje s EBR-om nikako! Pogodim ga sa HESH granatom iz FV4005 i uzmem mu cca 350 hp (eventualno mu oštetim 1 točak, kojeg brzo popravi i nastavi dalje), a on mene u punoj brzini zvizne za 500 hp sa 200-300 metara...

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

U 2020. sam odigrao 76 bitaka - zbog EBR-a i francuskih govana opcenito.

Ljudi se zale na Arty - pa Arty je tako nerfan, da ne moze 1na1 dobit NIKOGA,

dok sam nekad sa Artijem imao sanse ako je 1na1, pa tko koga prvi pogodi.

 

EBR u prvih 10s spota sve, napravi krug, vrati se, spota sve, opali dvije HE i napravi 1000 stete u prvih 30s,

te ako je team pazio, ima uspot bar 3000 spota u prvih 30s.

 

Bitke se svode na to, da tko prvi ubije protivnickog EBR-a, taj je pobjedio.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...

 

Mehanike nema, kalkulacije nema. Ima i postoji samo algoritam i RNG koji odlucuje igra dali ces probit ili ne, tj ne odlucuje tvoj skill ni perfekt gađanje u tockicu nego glupa ruska igra i algoritam koji su oni ubacili kao da se pomogne noobovima koji neznaju voziti tenka, primjer neki dan na Prohorovki, T95 Chief zaletio po sredini mapi doso skroz do nase baze do kucice i ostalo mu 1k HP , svi su ga gađali nitko ga nije probijao, jednostavno igra nema smisla... ubacili su previse dumpa i to je to, 3 artice po mecu , 3 ebra po mecu , MM komican i katastrofa, npr moj tim dobije amx 13 90 a oni dobe ebr 105 , automatski u startu si izgubio jer razumijem naseg spotera, nemoze ni pasivno ni aktivno spotat jer ovaj ebr spota 70% mape s svim dodacima , a aktivno s njime u fajt on mu uzima 400hp s low roll a on s ebrom high rollom ti uzme 500 dmg s HE.

 

Tako da mi nemojte sad tu neke kalkulacije govoriti moras ga gadat pod ovim kutom onim kutom, to su bajke za bedake. Tak ucite ove svoje noobove u klanovima a nezz osnovnu matematiku , kako npr JG pizda s 420 pena dinga EBR 105 u bok? ne u kotac... kalkuliraj to...

 Vjerovatno je bacanje vremena no ako ste voljni citat ide ovako:

RNG random number generator aka kalkulacije u odredenom rasponu kod nas voljenom 25%.

Igra je timska pa na zalost ne mozete solo dobit, al mozete svojom igrom pridonjet timu da dobije, msm ne postoje bzvz igraci s 60 % 50% i 48% ili koliko je prosjek na serveru.

Da na zalost u zadnje vrijeme 2 godine su promjenili metu na HT koje prosjecan igrac ne zna unistit ili kako igrat protiv njega...

JGe100 s hetom nema normalizaciju a ebr je lim na lim pod cudnim kutevima, tako da ima nominalno jako mal oklop ali konfiguracija za taj projektil je jako efikasna, a dodat i tome visinsku razliku koja je u wotu jako losa puca se u ebra pod glupim kutevima uglvanom nakon par godina su se napokon sjetili da nebi bilo lose objasnit pa su napravili video 

  

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
offline
World of Tanks

Ljudi nemogu nikako shvatiti da ovo nije simulacija.

Horatio_Hornblower Pa jebote odi na neki trg u gradu i skupi 15 ljudi pa probaj sa njima samo pričati vidjet ćeš da ima svakakvih likova, a kamoli da random tipovi igraju Wot u tvojem timu. Normalno da ima idiota.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2021 22:57 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
plavi_medved kaže...

 

Mehanike nema, kalkulacije nema. Ima i postoji samo algoritam i RNG koji odlucuje igra dali ces probit ili ne, tj ne odlucuje tvoj skill ni perfekt gađanje u tockicu nego glupa ruska igra i algoritam koji su oni ubacili kao da se pomogne noobovima koji neznaju voziti tenka, primjer neki dan na Prohorovki, T95 Chief zaletio po sredini mapi doso skroz do nase baze do kucice i ostalo mu 1k HP , svi su ga gađali nitko ga nije probijao, jednostavno igra nema smisla... ubacili su previse dumpa i to je to, 3 artice po mecu , 3 ebra po mecu , MM komican i katastrofa, npr moj tim dobije amx 13 90 a oni dobe ebr 105 , automatski u startu si izgubio jer razumijem naseg spotera, nemoze ni pasivno ni aktivno spotat jer ovaj ebr spota 70% mape s svim dodacima , a aktivno s njime u fajt on mu uzima 400hp s low roll a on s ebrom high rollom ti uzme 500 dmg s HE.

 

Tako da mi nemojte sad tu neke kalkulacije govoriti moras ga gadat pod ovim kutom onim kutom, to su bajke za bedake. Tak ucite ove svoje noobove u klanovima a nezz osnovnu matematiku , kako npr JG pizda s 420 pena dinga EBR 105 u bok? ne u kotac... kalkuliraj to...

 Vjerovatno je bacanje vremena no ako ste voljni citat ide ovako:

RNG random number generator aka kalkulacije u odredenom rasponu kod nas voljenom 25%.

Igra je timska pa na zalost ne mozete solo dobit, al mozete svojom igrom pridonjet timu da dobije, msm ne postoje bzvz igraci s 60 % 50% i 48% ili koliko je prosjek na serveru.

Da na zalost u zadnje vrijeme 2 godine su promjenili metu na HT koje prosjecan igrac ne zna unistit ili kako igrat protiv njega...

JGe100 s hetom nema normalizaciju a ebr je lim na lim pod cudnim kutevima, tako da ima nominalno jako mal oklop ali konfiguracija za taj projektil je jako efikasna, a dodat i tome visinsku razliku koja je u wotu jako losa puca se u ebra pod glupim kutevima uglvanom nakon par godina su se napokon sjetili da nebi bilo lose objasnit pa su napravili video 

  

 

 

 

 Ma sve znam, zaboravili su dodat algoritam... znaci imas primjera dana kad imas po 70% 80% pobjeda s platonom, i onda npr dode drugi dan imas s istim platonom 1 pobjedu u 15 meceva... algoritam je takav da vecina igraca nemoze preko 50%, to zapamti , ja igrace s 50% wina smatram odlicnim igracima, onda puno accova je prodano, vidio sam di lik ima 65% pobjeda a nezna probiti mausa npr s objectom 705a ... ima puno faktora tu , noob protection je zapravo najveca novost algoritma, njime stite sve ispod 49% , cesto nemozes probiti tenk u bok jer bude critical shoot... imas punu listu bugova na youtube di se spradaju s wotom i ja se uvijek fino nasmijem :D

Prvo pucaj, onda pitaj.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Dakle igrao sam od 2012 i igrica nikad nije bila gora nebalansirana ja jednostavno nemam volje je igrat jer u 100 partija bude ih 10 zanimljivih i 2 do 3 di me arteljerija ne pojede... 

Ima se hrpa smeca neoptimiziranog koje je ubaceno u igru samo da se kupi 

Evo jedan primjer scorpion g posramljuje sve td tiera 8 na svim razinama...  Takvih tenkova je more...  Problem su najvise postali ebrovi debilna registracija penetracije di je 50 50 jeli dmg ili je critical hit...  Tipa s jgtigerom skines ebr u punoj brzini sanse za to su 2 posto dozivis da premium granata napravi crtical... 

E i gold ammo je prica za sebe koja prakticki pretvara svaki oklop beskorisnim jer svi u igri imaju foronska torpeda. 

Neka igra ko voli mene iznerviralo ouno i previse toga. 

Tipa tier 8 švedski td najveci cammo u igri a otkriju ga lakse nego mausa... A ne znam rekao sam da je igra neprivlacna i zalosna i da ima varijanta iz 2015 tu bi opet odigrao... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Dakle igrao sam od 2012 i igrica nikad nije bila gora nebalansirana ja jednostavno nemam volje je igrat jer u 100 partija bude ih 10 zanimljivih i 2 do 3 di me arteljerija ne pojede... 

Ima se hrpa smeca neoptimiziranog koje je ubaceno u igru samo da se kupi 

Evo jedan primjer scorpion g posramljuje sve td tiera 8 na svim razinama...  Takvih tenkova je more...  Problem su najvise postali ebrovi debilna registracija penetracije di je 50 50 jeli dmg ili je critical hit...  Tipa s jgtigerom skines ebr u punoj brzini sanse za to su 2 posto dozivis da premium granata napravi crtical... 

E i gold ammo je prica za sebe koja prakticki pretvara svaki oklop beskorisnim jer svi u igri imaju foronska torpeda. 

Neka igra ko voli mene iznerviralo ouno i previse toga. 

Tipa tier 8 švedski td najveci cammo u igri a otkriju ga lakse nego mausa... A ne znam rekao sam da je igra neprivlacna i zalosna i da ima varijanta iz 2015 tu bi opet odigrao... 

 Ne znam o cemu ti npr s strv devetkom s posadom s 4 skilla i opremom sam natukao 8200  dmga a da me spotali nisu.. jedan od njih kojeg sam izresetao doslovno s nekih 100 m je bio igrac s 8000pr i imao je onog reward tenke devetku...i nije me oktrio.

EBR se provezao doslovno blizu mene i nije me otkrio...

 

Tako da..Udes mozei istom posadom i opremom samo  biti bolji od devetke 

Bnet: mNik987#2148
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

I sto sad to znači jednu partiju sam ih ja unistio 8...  A da postoji bug da je cover bezveze i totalno random shema to isto poatoji kao i tvojih 8k dmg... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

I sto sad to znači jednu partiju sam ih ja unistio 8...  A da postoji bug da je cover bezveze i totalno random shema to isto poatoji kao i tvojih 8k dmg... 

 Uredno me ne spotaju... no da 8k dmga se ne dogada cesto... cesato se dogada 3k+

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
World of Tanks

Jel se trejda štogod momčići? :)

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice