World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.465
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Rucipe kaže...

jel mi može netko objasnit kakvi su ovo tokeni ? 

Tu si pogledaj koliko ih imas skupljenih i prema tome preuzmi nagradu

14 godina
offline
World of Tanks

Samo mali hint:
U store/trgovini imate tenkove ponuđene za kupnju koji će se maknuti iz igre, tj bit će i dalje u igri, ali neće se moći kupiti, pa time postaju kolekcionarski, sad je prilika da ih nabavite...

 

Ja ću si uzet T62A i premišljam AMX-30B kupit, na žalost neću uspjet uhvatit 113cu koja je odlična...

 
 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Za 30b sam vidio da većina piše da je dosta loš tenk, puno lošiji od 9ke, ali nemam tenk pa ne mogu reći iz 1. ruke. 113 imam i ne sviđa mi se tenk, kupola je po sredini i još ima lošu depresiju topa, jako nezgodno zna bit za igrat sa njim. Zna bit dobar na gradskim mapama di je ravno za sidescrape, ali ostalo mi se nije pokazao dobar.

11 godina
offline
Re: World of Tanks

Do kada bude aktivna ta trgovina tenkova jel ima neki određeni datum ili?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 22:07 (Darijo98).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

 

 Pozdrav kolegi Doxyu

 
 
 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

..koji će se maknuti iz igre..

 

nisam nigdje pročitao da ih miču nakon nekog vremena, može source?

 

AirLive kaže...

Za 30b sam vidio da većina piše da je dosta loš tenk, puno lošiji od 9ke

 

nije loš per-se, ali je 9ka tier for tier bolja, slično kao i sa amx m4 51 i m4 54..

meni je amx-30 bio odličan, a 30b nisam uzeo jer mi je uvijek bilo nekako prioritetnijih desetki za kupiti..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
World of Tanks

Pa sad su "maknuti". 

Dakle, više nema potrebe za researchom u tech-treeju, sad se svi ti tenkovi mogu kupiti u tom shopu dokle god imaš otključani tier.

Naravno, određeni moduli na tim tenkovima se i dalje moraju researchat, samo tenk ne. 

Također, shop bi trebao biti tamo zauvijek s tim tenkovima, ali WG je u pitanju pa nikad ne znaš dal će odlučit napravit nešto drugo. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Da, na to sam mislio, tier za tier. amx30 među boljim 9kama, 30b među lošijim 10kama, vjer. među najgorim mediumima.

11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Jarvan kaže...

 

 Pozdrav kolegi Doxyu

   

 Oj ;) , naživcirao me meč, di god se postavit nemam kog gađati, u startu me zakucao za poziciju Emil koji je bio u koritu rijeke, kad sam se maknuo već je bilo gotovo :).

Javi se sljedeći put (mada rijetko pratim imena i ingame chat). Ko bot samo klikam Battle, koristim priliku dok djeca spavaju.

 

 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Također, shop bi trebao biti tamo zauvijek s tim tenkovima,

 

e pa to, kako je 1bit rekao, zvučalo je kao da će ih maknuti i iz shopa..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja sam deinstalirao ovo cudo...  Igram manje vise od 2012 sa prekidima nemam neki veliki broj partija na sadašnjem računu. Ne znam sto se događa s ovom igricom ali iskreno 2015 je bila 5put bolja... 

Evo nekoliko problema po meni... 

Karte ocajne da nemogu napravit neke veeelike karte nego kutije di se svi otkriju u 5 sekundi... 

Armor je beskoristan

Svi trpaju apcr sto bas i nema logike

Arty ili je nema ili su 3 4 po gamu ali ako igras recimo tier 5 pa ti uleti lefh nadrlja si slicno je u vecim partijama sa fv i slicnima da ih sve ne nabrajan... 

Arty ili napravi stun ili totalku nema nista izmedu osim ako nisi ht a i tad vjerojatno ce bit sve zivo osteceno... 

Cak ajde arty se da prozvakat ali dolazimo do najveceg gusta oklopnih auta koji jure 90 i sve ostalo pada u vodu... 

Igras arty vjetojatno ce se jedan probit do tebe i satrat te igras td no papi jer ce te formula 1 otkrit sa mjeseca igras mediuma ili ht  radit ce krug formule jedan oko tebe...  Ovo mozda ne bi bio problem da su karte vece ali obzirom da kreteni iz wg samo ubacuju premium tenkove bez da ih testiraju imamo neki frankestain levele pocevsi skroz od tiera 5...

Kako se ide naprijed tako postaje sve neuravnotezeno i gluplje neki mediumibsu bolji od ht neki td su bolji od mediuma i tako u krug... 

Cammo najnekorisnija stvar u wotu koja je usput totalno za onu stvar zbog f1 koje jure po karti 90 na sat... 

Naravno cim te otkriju dosvidanja tovarisch... 

Tenkovi iskreno ne isplati se igrat s nicim osim sa rusima i mozda nekih par drugih koji su dobri ubsvome tieru...

Ne znam mogu cak rec za sve koje se sjecaju kad je kv2 sa derp topom bio u tieru 5 da je tad taj tier sa tim kv2 sa pz4 s i slicnim bio vise uravnotezen nego danas. 

U zelji da dodu do sto vece zarade (premium tenkovima) ubili su sav gust jer nema svrhe kad ako si ht si prespor a armor ti je za nista (ili ce te arteljerija pojest ili ces bit otkriven na pola karte pa si doslovno kutija za nabijanja statsa) medium tenkovi su neki hibridi koji su izvrsni zadnja tri tiera ovisno o naciji(rusija) ovo prije nista jedino t3485m vrijedno spomena. Td beskorisni u vecini slucajeva jer su karte lose i cammo nema ulogu... 

Ne znam mogao bih jos pisat danima i nije mi jasno da umjesto da rjese te probleme izbace ta sranja od wheelera srede karte cak da srede mm i dovedu u red tech tree povecaju mozda broj igraca ali eto za 10 godina dobili smo token i da povecanje hp na nizim vozilima pa tako sad t1 heavy ima 810hp kao tier 7 td koji sa ramerom i bia moze taj tier 7 td poslat na vjecna lovista...  Eto to je dao wg jer igraci u nizim kategorijama su bili nezadovoljni da brzo umiru.... 

A mislim ako se tako nesto radi onda se svima radi a ne malo da malo ne... Ne znam koliko t34 85 ima sad hp ali ako ima 1000 samo trpaj apcr i eto totalni nebalans... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Jel to privremeno da BDR i Čerčil III imaju 920 HPa, KV1 800 ? Crusader je tier 6 a topić mu ko praćka...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Ja sam deinstalirao ovo cudo... 

 Vratit ćeš se.

 

Svi se vratimo.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Za 30b sam vidio da većina piše da je dosta loš tenk, puno lošiji od 9ke, ali nemam tenk pa ne mogu reći iz 1. ruke. 113 imam i ne sviđa mi se tenk, kupola je po sredini i još ima lošu depresiju topa, jako nezgodno zna bit za igrat sa njim. Zna bit dobar na gradskim mapama di je ravno za sidescrape, ali ostalo mi se nije pokazao dobar.

 Istina je sve šta kažu za 30b, tier 9 je od njega bolji po svemu čak i nema ogromnu kupolu.

Samo u mene je anomalija šta mi odlično ide sa njim, a ne bi trebalo, barem ne na papiru.

Swedish latin super funk.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Iskreno tesko da cu se vratit dok ove probleme ne srede...  Nemam sto tu radit u slucaju ovog jer mi ovo nije zabavno ja volim igrat td (stug 3 t67 i slicni)  ali neigrivo je... 

Recimo udes tenk sa najboljim cammon u igrici ima losiji kammo kad puca od tier 5 td sto pak znaci da dok ne pucas ok si a cim zapucas svi na karti znaju di si....  I ne to nije izmišljotina nego cinjenica da najbolji cammo u igri je za nista u tieru 8 jer cim puknes odmah te vide tako da sve ostalo brutalni top preciznost brzina pada u vodu jer si u siege modu a armor ti nemoze odbit amx40 shell... 

Recimo jedan od razloga...  A onda se tu vracam opet na karte koje su takve kakve su vec 5 godina di kad su izbacene i testirane nije bilo amxova panharda t49 i drugih zujalica sa spotting rangom od 900metara... Mozda da rjese neke stvari se i vratim ali poznavajuci wg nah nema sanse...  Sad ce priliku dobit war thunder ako ni to ne bude valjalo onda ps2 i panzer front ausf b... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

 

  Mudro ako ne uzivate tako i treba bolje nego patit se.

 

Nije bas armor beskoristan, samo tech tree tenkovi nemaju bas efektivan osim sconca i novijih tenkova 277 ima kupolu s vise zona oklopa nego dizajner kose  na glavi vjerovatno , 420u , uglavnom sve sto je novije vise manje.

apcr je zapravo jako los ako se igra strv ili udes komplet concept tih tenkova je na tome   Ono u cemu je apcr dobar je brzina shella a zbog toga je putanja shelova poprilicno ravna, a ako tenk ima ap i apcr jedini nedostatak je manja normalizacija sto je vecinom nebitno, samo ofc apcr sling treba prem ili grindat $$ ...

Arty, eh ironicno al je najbolji counter ebrova jer ako ga i ne lansira u garazu polomi mu pola posade modula ili mu izbije veliku vecinu tockova tako da je poprilicno "imobiliziran", a ako ne fura velike popravke mislim da ne moze popravit sve tockove s malim al nisam 100% siguran.

EBRovi su najveci skill cap u igri, jer svaki pleb moze yolo scoutat ali za igrat ih konstantno je jako tesko iznjimka su mislim 105 t10  i t8 prem. T10 jednostavno zbog brzine engine izgleda jako cudno, a i poprilicno tesko ih je navatat. premium je ubiti t9 s manjim gunom u t8 i uber mali je.

Samo vozit ih po neravnom  terenu i preko hilla a ne polomit ili se izokrenit je skill.

T9 je najgori tenk koji sam ja igro u zadnje vrijeme doslovno zbog male siluete ima jedino yolo scout mode, skupio ace i vjerovatno nikad vise, totalna suprotnost od mog playstyla, t8 je cak poprilicno ok mjesavina mediuma/lt-a i ima gun kao mediumi no glomazan je i vecina ga ljudi igra ko klasicnog LT-a sto je promasaj jer je glomazan i corav... T7 je bio najbolji mix svega jos njega mi je otalo za ace skupit, a t6 iako je vecini najlosiji od linije, je izivljavanje na novim igracima kad se razumije mehanika camo grmlja  he itd... 

 

Sami tenkovi po sebi i nisu toliki problem koliko i nacin mete kako se igraju + male mape bez cap-a u mm kad su 3  po timu je  uzasan gameplay....

 

CAMO JE NAJKORISNIJI SKILL U IGRI!!!  jer tenk koji ima npr 50% camo rating  doslovno skida detekciju s vaseg viewrange pa tako npr ako bi nekog spotali na 440m s 50 % camo je to na  245m jer formula ide spoting range - proxy x camo rating ako se dobro sjecam.

A  opet to je razlika izmedu dobrog lt i pleba, sto ce pleb pucat cim ga spotaju i samim time snizit sebi camo jer svaki tenk ima drrugi camo rating  nakon sto opali, osim mozda izuzetka e25 i ostalih starih prem Td-ova koji su imali td bonus , ne znam kolko tocno iznosi, samo su 54-122 t 9 u toj meti    Ako netko bas zeli naucit mehaniku camo i grmlja onda udes t8 td to tko zna igrat efikasno, kad uzme lt s kupolom je bog. Ali dok se do toga dode bude suza rage-a i losih gejmova... 

 

Meta se opet promjenla na bolje ili losije nezz kako kome, fino je za male levele da ih ne oneshotaju veci lvl sad, pogotovo sto ova igra ima "nevidljive tenkove" , ja placem jer mi na typu 64 nisu povecali 45 granata limit, sad cu jos prije ostat bez granata i bespomocan u seal clubanju kad grindam maraton  

 

A WG ispada da ni oni sami ne znaju sta bi, previse je  skupina , a kao kompanija $$$ je najbitniji, dok to ne pocme patit ili veliki odlazak igraca nista se bitnije nece promjenit, iako su onog lika sto je uveo super HT super conc, 277 .279 i zamjenili, dok se novi u kompaniji s 4k zaposlenika zalaufa i dode na red potrajat ce, A do tad uzivajte u zivotu ili drugim pixelima pa se mozda u kojem drugom updejtu ponovo vidimo 

 

 

sirka666 kaže...
AirLive kaže...

Za 30b sam vidio da većina piše da je dosta loš tenk, puno lošiji od 9ke, ali nemam tenk pa ne mogu reći iz 1. ruke. 113 imam i ne sviđa mi se tenk, kupola je po sredini i još ima lošu depresiju topa, jako nezgodno zna bit za igrat sa njim. Zna bit dobar na gradskim mapama di je ravno za sidescrape, ali ostalo mi se nije pokazao dobar.

 Istina je sve šta kažu za 30b, tier 9 je od njega bolji po svemu čak i nema ogromnu kupolu.

Samo u mene je anomalija šta mi odlično ide sa njim, a ne bi trebalo, barem ne na papiru.

 Problem 30b je sto su mu nerfali heat prije je imo veci pen za t10 pogotovo u sadasnjoj meti je uzas + t10 ima onu tugu od tumora za comander hatch, soft stasti su bili koma kad se tenk pomjero dok je rotacija kupole bila kao na leo 1 zanemariv bloom, tako da je jednostavno powercrepan i pregazilo ga vrijeme, a i s t9 na 10 nema nekog pomaka, 430 na 430u  t10 dobije bonus oklop i pen, amx doslovno nista.

 

A stastse komenitrat nebi zelio ispast bezobrazan al tenk koji nema dmg ratio 1 bar idk, mada opet rusima i amerima je trebalo 10+ za tigra pa... Meni je nastojanje da bar napravim stete svoj hp, tako da tim bude na pozitivnoj 0, osim ako yolam za poziciju, tipa proharovka hill na kupolu, dmga nece bit al omogucavam da oni s mida mogu snipat a da ih ne farmaju.

Ali opet ponata je zabava pa ako je zabavno udri misko 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

a ako ne fura velike popravke mislim da ne moze popravit sve tockove s malim al nisam 100% siguran.

 

mali ti popravi sve kotače, jer iako svaki kotač prima dmg. za sebe, kod popravka je to samo jedan modul.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
World of Tanks

Slažem se sa Horatiom. Meni je Udes bio ogromno razočaranje jer je na papiru jedno, a u stvarnosti 0. Igram tu i tamo od valjda 2012-te. Prvih par godina je bilo OK, čak i zabavno. Ovo danas je čušpajz od igre. Mislim da je tolko neizbalansirano da više nema šanse da ikad srede igru. Runde su tolko bezvezne, jedna od 20 je zanimljiva. Odigram tu i tamo i brzo ugasim.

Premium tier X tenkovi koji su zapravo tier XII, formule od tenkova, armor ne znači ništa od dolaska franzuca valjda, mogao bih nabrajati do sutra kaj mi se ne sviđa u igri.

Dobro za ubit vrijeme tu i tamo, pogotovo ak imate koji OP tenk a njih barem ima ko pljeve.

 

Ja sam jaako puno rundi odigrao sa starim M46 Pattonom - prije turret buffa. Bio mi je omiljen tenk. Zanimljivo da je danas tolko jadan i beskoristan čak i sa duplo većim turret armorom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja ne znam mozda sam zaglavio u proslosti ali meni se 2014 kad su bile 3 nacije najveci gust igrat bilo je malo tenkova ali svinsu bili posebni osim m3 leeja... 

Uvodenjem novih grana premiuma golda apcr heata ovoga onoga postiglo se nista....

Vecina danas ljudi sta igra su rajcice cak i oni sa 50 000 partija... Jbt to mi nije jasno kako...  Uglavnom od 20 partija jedna bude zanimljiva ostale 1-15 a ti svima je***s mater jer si napravio 90%dmg...

Ne sviđa mi se sto su uradili kako se to razvija i da cammo je za onu stvar sori ali je nitko ne zna kako to funkcionira jer ima situacija di te ne otkriju a nekad te otkriju tek tako... 

E i zaboravio sam šesto čulo ima li itko da igra wot i da to ne stavi kao prvi skill... Iskreno mislim da se to ukine da bi vec igra bila zanimljiva jer ovako utuces 100eura na posadu skill ti ne treba jsr odma znas ako si spotan... Ne znan sad kad gledan mogao bih ovo nabrajat do sutra 😂  isto recimo evo konkretni primjer ja sam prije obozavao igrat sa stugom ali skuzio sam t67 me uvik satere pa ajde da ja to proban...  Na kraju t67 op tenk da to nije istina...  Armor beskoristan oba dvojici amer je brz ima ludilo top od 2.5 s reloada nije najprecizniji ali ne gubi camo rating kad mice kupolu.... E sad kad vidis stuga spor nema kupolu top mu je izvrstan ali sporiji i precizniji malo (preciznost je isto kako ti se horoskop poklopi) ali gubi camo cim se makne livo desno za naciljat....  Samim time to sto ima sitno veci cammo rating mu vridi za onu stvar...  A da negovorim na vecim levelima tipa ferdinand koji je za nista spor nikakav i jg tigera to su prije bili relativno dobri twnkovi danas su za nista. 

Zato jer imaju kao armor koji je negiran da svi trpaju apcr iako ima istanci di pogodis bat chata u dupe on baunca to je isto sve pijano, spori su pa dosta je jedan amx 12 57 da se vrti oko tebe bacio bi pc wg programeru na glavu (sve se vise manje moze vrtit oko mene cak neki mediumi)...  Ostaje ti top koji sa penom 250 za ferdija i nije bog zna sto obzirom da udes ima 290 pa onda ako jos trefis na nekog ruskog monstruma taj pen je za nista jer njegova kupola ima stit kao star trek voyager. 

Stvarno krivulja wota zadnjih godinu dvi je ne poboljsanje nego muznja jer su skuzili da ne trebaju nista radit (doslovno)  i da novci kapaju ovo sto naprave neki event daju par cammo stvari koji premium i eto ga i svi sretni grindaju 2 godine sa standardnim acc do tiera 10...

Samim time te sile da kupis premium a kad kupis premium e je**o si jeza jer ona moze apcr moze trening za posadu onda je potrosnja na maksimumu i cemu onda se trudit kad financijski to ide ko podmazano.. Uvik ce bit dovoljno siemki jer sad imaju i vlastiti tech tree da imaju prvi nekibpremium tenk... 

Eto prije mjesec dva izasao burek onaj francuz prvi dan samo 5 6 bureka u tier 8... Jbt to je ziva lova ravnoteza bilo sto ma nema od toga nista.... 

Ima toga jos ali mislim da ste me skuzili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
World of Tanks

Meni osobno smetaju autoloaderi. Onaj osjecaj kad sa T8 tenkom imas cca 800HPa i dodje ti neki autoloader sa 2-3 shella i napravi ti +800dmga dok ti mozes ispucat jedan...dodje mi da si kosu pocupam. Nekad bude sreca pa bouncas ili te fula ili pogodi trackse ili neko drugo cudo, al najcesce bude bye bye.

Ti nadrogirani autici na kotacima...ajd jos ga i uspijes pogodit, al autoloaderi...hii jaooo...i sad mi tlak skoci pri samoj pomisli na njih.

Treba neka peticija za Server EU 3 no autoloaders 

 

Ili T10 partija pa imas tim od 3 progeta T10 s druge stane koji malo pricekaju da se ekipa po izranjava i ovi samo prodju mapom i pometu ostatke...neprocjenjivo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

meni su se osobno tenkici zgadili kad su francuze revolvere uveli (danas jos ove evolucije sa autoreloaderima i autoloaderima jos gore...), od onda mi sve losija igra. ovi na kotacima su mi točka na i. Najbolje mi je bilo kad su bile samo 3 nacije, tamo sam najvise gustao, u beti i ono vrijeme u početku kad je igra izasla. Sad igram ali se vise nerviram nego gustam, već sam 5 puta se makao sa tenkica, najduze godinu dana ali uvijek se vratim   neznam zasto, nemogu si nac nijednu drugu igru da me drzi ovako a nervira me strasno

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Ja sam deinstalirao ovo cudo... 

 Vratit ćeš se.

 

Svi se vratimo.

 

Tako je... :)

 

Evo pravim novi acc, tj. igra se upravo skida dok ovo pišem, stari acc dao kolegi koji ga igra povremeno, sad me zanima da li tko ima kakav kod za novi acc ? jos ako ima premium tenk koji, bilo bi super :)

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Možeš bit nekome recruit i onda nakon nekog vremena dobiješ i premium tenk, najviše tier 7, koliko znam invite kodovi nisam nikad vidio da ide poviše tier 6...

Jedina je caka da nemaš odmah tenk od početka nego kad obaviš te misije... Najbolje da imaš invite kod i onda naknadno budeš recruit...

13 godina
offline
Re: World of Tanks
FrostyDog kaže...

Tako je... :)

 

Evo pravim novi acc, tj. igra se upravo skida dok ovo pišem, stari acc dao kolegi koji ga igra povremeno, sad me zanima da li tko ima kakav kod za novi acc ? jos ako ima premium tenk koji, bilo bi super :)

 

evo lista kodova za nove igrače pa nakucaj.. https://levvvel.com/wargaming-world-of-tanks-codes/

probaj i tu: http://wgc.xf.cz/?pg=wot_invite

ako mi hoćeš biti recruit, javi se na pp..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 21:33 (nine).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...
mystik kaže...

Također, shop bi trebao biti tamo zauvijek s tim tenkovima,

 

e pa to, kako je 1bit rekao, zvučalo je kao da će ih maknuti i iz shopa..

 A tako se priča kod mene u klanu, a wargaming se nije izjasnio precizno...

Šuška se da su ti tenkovi trenutno ponuđeni za kredite, nakon nekog vremena će ih uklonit i ponudit u rijetkim sitluacijama za bondove (black market), kao što su napravili sa dead star-om aka -> fv215b 183, tj BT-SV, AMX 13 57 GF, su-76i...itd

10 godina
offline
World of Tanks

Dobra stvar ovi fragmenti.Istrazio T54lwt,IS-M,Sta-1,Caernavrona T-34/100.Sad ne znam sta cu grindat  a i nemam para za sve,kupio jedino t54lwt.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Dobra stvar ovi fragmenti.Istrazio T54lwt,IS-M,Sta-1,Caernavrona T-34/100.Sad ne znam sta cu grindat  a i nemam para za sve,kupio jedino t54lwt.

 

 Ja sam na T-34/100 zapeo već pola godine jer mi ga se ne da igrati koliko mi je loš tenk. Trebaš ga šta brže proć uz boostere i sve moguće dodatke za exp.

Swedish latin super funk.
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Igras s njim dok ne rijesis dnevni X2/3/4/5, dakle minimalno jednu bitku, ili dok ne pobjedis, i tako svaki dan dok ne izgridnas.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...
Acex kaže...

Dobra stvar ovi fragmenti.Istrazio T54lwt,IS-M,Sta-1,Caernavrona T-34/100.Sad ne znam sta cu grindat  a i nemam para za sve,kupio jedino t54lwt.

 

 Ja sam na T-34/100 zapeo već pola godine jer mi ga se ne da igrati koliko mi je loš tenk. Trebaš ga šta brže proć uz boostere i sve moguće dodatke za exp.

 Ma znam da je smece od tenka i on i tier 8.Igrao sam ga na proslom accountu prije nego sto sam ga prodao.Ali koliko god je bio los cak sam i uspio sa njim nesto napravit.Zato sam i uzeo prvo t54lwt jer volim igrat lightove a i igro sam ga dok je bio tier 8 i odlican je tenk.Nakon grindanja ebra ovo mi je preporod sto se tice lighta.Ebra prakticki ni ne igras na skill nego na srecu.Naravno moras imat bar malo znanja o igrici ali kad poredis obicne lightove i ebra,puno je teze igrat obicne lightove a mozes i puno vise napravit.

5 godina
offline
World of Tanks

danas arty 2 shoota, jedan 600 jedan 1251 dmg i u garazu

ali ajde mogu to i oprostiti ali zasto svaki update posemeri postavke, svaki put moras nanovo podesiti zvuk i ostalo

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice