World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.265.941
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

A to ne znam, ne koristim niti jedan mod. Prije sam koristio samo "arty mod view", al on je postao dio igre odavno,

tako da nemam vec dosta dugo niti jedan mod. Pitanje je dali taj mod samo "silenta" igrace, ili radi i kao prava black lista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Lowe za 100 Kn.

https://eu.wargaming.net/shop/wot/specials/18198/?utm_source=wot-promo&wot_client_param=external

 

Ops kamuflaža sjedi 1.

Srrry ljudi ako sam nekoga zeznuo nisam dobro gledao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 19:01 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Si ti onaj koji je neki dan kupio kamuflažu za hrpu golda? 

7 godina
offline
Re: World of Tanks
Obratiti pozornost da je 3d stil za Lowea 100 kn, a ne sam tenk.
13 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...

Si ti onaj koji je neki dan kupio kamuflažu za hrpu golda? 

 protest431

LOL nisam ne kupujem više ništa od WG-a.

Zadnje što sam kupio od njih je bio Lorry.

6 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...

Si ti onaj koji je neki dan kupio kamuflažu za hrpu golda? 

 Ja..ja...ja...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
6 godina
offline
World of Tanks

Bio mi je taj m.o. pa sam morao pitati. :D

 

Neki na redditu platio 20k za kamuflažu inače. Žao mi da ništa nisam uzeo, mislio sam bude nešto bolje poslije lansena ,a ne chryslera i panzera sam premalo bidao. I to svaki put za nekih 100k razlike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 22:20 (protest431).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
protest431 kaže...

Si ti onaj koji je neki dan kupio kamuflažu za hrpu golda? 

 Ja..ja...ja...

 odma mjenjaj potpis ... nesto u stilu ... nznm...

dobra kamuflaza se daleko vidi... a bolja i skuplja jos dalje ...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Cestitam WG, dno dna od igre....

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

i ja se ponekad pitam što radim pogrešno ali odgovora nema

statistika statistika
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

prodaju opet defendera, iako su rekli da ne budu 

 

@branitelj

po wn-u se vidi da ne radiš ništa krivo.. iako dobar igrač može prevagnuti partiju prema victory-u, ako je ostatak teama hrpa debila koji izginu u prve 2 minute, na tebi je samo da se boriš i napraviš svoj share damage-a i killova, što si ti prema statsima i radio..

vikendima općenito igra hrpa debila, tako da su partije puno češće one-sided..

 

@white

za tebe vrijedi isto kao i za kolegu gore, ali tebi se iz statsa vidi da nešto krivo radiš.. nije ti kriva igra ako nisi uložio trud da ju naučiš i postaneš bolji.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

prodaju opet defendera, iako su rekli da ne budu 

 

@branitelj

po wn-u se vidi da ne radiš ništa krivo.. iako dobar igrač može prevagnuti partiju prema victory-u, ako je ostatak teama hrpa debila koji izginu u prve 2 minute, na tebi je samo da se boriš i napraviš svoj share damage-a i killova, što si ti prema statsima i radio..

vikendima općenito igra hrpa debila, tako da su partije puno češće one-sided..

 

@white

za tebe vrijedi isto kao i za kolegu gore, ali tebi se iz statsa vidi da nešto krivo radiš.. nije ti kriva igra ako nisi uložio trud da ju naučiš i postaneš boljinpr.

npr. sjedim iza ko supak snajpam sa goldom ofc imam 3,4wn8 i hrpu stete i zgubio sam 6  od 8  al po tebi je to ok ,neradim nis krivo  jer iam dobar wn8 hehehe

 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...

i ja se ponekad pitam što radim pogrešno ali odgovora nema

 ima kak ne nebus pobijedivo kad je igra odlucila da ces gubit

tak je i meni jedan dan 42 % drugii 68

 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

npr. sjedim iza ko supak snajpam sa goldom ofc imam 3,4wn8 i hrpu stete i zgubio sam 6  od 8  al po tebi je to ok ,neradim nis krivo  jer iam dobar wn8 hehehe

 

i pridonjeo si više teamu nego debos koje je penetrirao jednu granatu i poginuo u prve 2 minute..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

 

@white

za tebe vrijedi isto kao i za kolegu gore, ali tebi se iz statsa vidi da nešto krivo radiš.. nije ti kriva igra ako nisi uložio trud da ju naučiš i postaneš bolji.

 Da, 40% bitaka nakon otprilikr 1 min.: Esc - Back to Garage. Imam na desetke tisuca onih opomena za napustanje bitke.

VIdis odmah nakon min. ili dva po kretanjima i pozicioniranju svojih dragih suigraca da li je bitka izgubljena drasticnom razlikom ili je neizvjesna ili da li je dobivena.

 

16 godina
offline
Re: World of Tanks
MrWhite kaže...
nine kaže...

 

@white

za tebe vrijedi isto kao i za kolegu gore, ali tebi se iz statsa vidi da nešto krivo radiš.. nije ti kriva igra ako nisi uložio trud da ju naučiš i postaneš bolji.

 Da, 40% bitaka nakon otprilikr 1 min.: Esc - Back to Garage. Imam na desetke tisuca onih opomena za napustanje bitke.

VIdis odmah nakon min. ili dva po kretanjima i pozicioniranju svojih dragih suigraca da li je bitka izgubljena drasticnom razlikom ili je neizvjesna ili da li je dobivena.

 

 Ti si među najgorim ako ne i najgori tip igrača u WoT-u prema ovom. Automatski smanjiš izglede za pobjedu ostatku tima i misliš da je u njima problem. Ako i vidiš da ostali idu u nepovoljne položaje, na tebi je da se potrudiš i napraviš razliku. Uostalom, ako razmišljaš tako da se tim mora postaviti "pobjednički" i tebi donijeti pobjedu, zašto uopće igraš, ne vidim gdje je tu uživancija, zašto biti sporedni lik u rundama i nadati se da će ti tim donijeti pobjedu.

Neke od najboljih rundi su kad ih "carryaš" iz nepovoljne situacije i osobno napraviš prevagu. Zapravo se tu i najviše uživa, a ne u onim gotovo automatskim pobjedama kad jedan tim gazi drugi 15:2 u 3 min...

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 22:30 (Unimatrix 007).
11 godina
offline
World of Tanks

ja imam prek 50k bitki  i nisam nikad dezertiro ,nekuzim zaka bi to napravio, pa ocu napravot najvise sta  mogu pa i kad gubim 0-7 u 2 min :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
MrWhite kaže...
nine kaže...

 

@white

za tebe vrijedi isto kao i za kolegu gore, ali tebi se iz statsa vidi da nešto krivo radiš.. nije ti kriva igra ako nisi uložio trud da ju naučiš i postaneš bolji.

 Da, 40% bitaka nakon otprilikr 1 min.: Esc - Back to Garage. Imam na desetke tisuca onih opomena za napustanje bitke.

VIdis odmah nakon min. ili dva po kretanjima i pozicioniranju svojih dragih suigraca da li je bitka izgubljena drasticnom razlikom ili je neizvjesna ili da li je dobivena.

 

MrWhite

 

 Bolje da se nisi hvalio takve najviše mrzim.

Ne budi kukavica odigraj muški.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 22:16 (hummer0).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
MrWhite, takvima poput tebe ne bi uopce dopustao da igraju wot. To sto radis je dno dna.
Dozivotni ban bi mi dobio svatko tko napusti bitku ili pocini samoubojstvo preko 3 puta.
Koji ti je uopce smisao igranja na taj nacin?
 
2 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
MrWhite, takvima poput tebe ne bi uopce dopustao da igraju wot. To sto radis je dno dna.
Dozivotni ban bi mi dobio svatko tko napusti bitku ili pocini samoubojstvo preko 3 puta.
Koji ti je uopce smisao igranja na taj nacin?

 To je malo teže izvesti, i svatko tko kaže da nije napustio bitku laže ko pas (tj. ne namjerno).

Imao sam dosta "dezerterskih" scenarije gdje mi je nestalo struje, puko internet, komp poblesavio ... igra nezna jel si namjenro alt+f4 ili je neki čimbenik na kojeg igrač nemože utjecati.

 

Ali da su namjerni dezerteri matična stanica raka igre, jesu, najtoksičniji primjerci svake igrače zajednice (MP).

14 godina
offline
Re: World of Tanks

gle nitko ne broji  BSODe, ispade na desktop...

 

dobio sam neku opomenu kad me zaje... komp od WoT-a, ali sam im napisao da sam pred svaku bitku napisao suigračima da je moguće da mi se skrši igra, pa da ne rade frku...

 

ali ovdje je riječ o deriščadi "mi gubimo, neću se više igrati..." to je samo dokaz krivog odgoja pahuljičastih malih egoističnih šupaka, možeš si misliti kakvi će biti kad se zaposle ili ne daj Bože, budu na nekoj upravljačkoj poziciji...

 

konačno i gubljenje je proces učenja...

 

ali mene živcira kad se igra totalno nekoordinirano, u onih 30-ak sekundi možeš markirati poziciju kamo ideš i zamoliti suigrače da izviđaju, podržavaju, napadnu s boka... ono generalne smjernice i već je puno lakše igrati...

 

a ovako se šećeš između krajnosti, ili pušiš 15:2 ili razvaljuješ u istom omjeru...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 9:14 (Stric_Jura).
6 godina
offline
World of Tanks

Koja budalaština....dezertiranje. Svašta. Druga stvar kada te server izbaci ili rikne komp. Ali namjerno ??? !!  I ja imam 50k borbi i nikada nisam dezertirao. Uostalom da sam napustio borbu kod 4:12 ne bih nikada ostvario svoj najbolji rezultat. Koliko igrača ne bi nikada uništili 12 ili 13 tenkova da su dezertirali. Ali..opet...svatko ima svoj stil igre iako ne kužim dezertiranje.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Inace nikad ne izlazim iz bitke, vecinom igram sa teamom, a ni u random bitkama.

Jedino ako me izbaci server 3x zaredom, onda samo ALT+F4 i za taj dan mi je dosta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Najbolji mečevi koje sam imao kad sam ostao sam i partiji koja je osuđena na pušionu.

Neprijatelj se opusti, odustane od objectiva, krene me loviti ... Ace tanker bez problema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Cestitam, sve sami doktori za tenkove

Izlazim iz igara jer je nemoguće dobiti, moj max je 10 killova i malo manje od 10 000 dmg. u high tier partijama.

To ne znaci da izlazim iz svake partije cim gubimo, ili cekam da mi drugi dobiju za mene kako su doktori shvatili, vec samo onih gdje je odmah vidljivo da je nemoguće dobiti, a takva je velika vecina partija.

Kad je igra izasla trebalo mi je cca 4 mjeseca za 15-0 pobijedu, takvi SS su se sherali po forumu, ili za tako izgubljenu partiju, Danas takvih imam po 3-4 po danu.

Drugo nemam vremena sjediti za tenkovima 3-4 sata da bih skupio 10ak pobjeda, vec na raspolaganju imam sat vremena.

Trece ekonomija igre. Bolje izaci na osudenoj partiji i izgubiti 20 - 30k srebra pa iducu pobijediti za to isto vrijeme i dobiti 120-130k srebra minus troskovi opet ostane 100k profita (Tier 8 prem.), 

nego za to isto vrijeme biti u izgubljenoj partiji i zaraditi 10-20k srebra, a o xp-u da ne govorimo i bonusima x2, plus prem. bonus itd.

 

 

 
0 5 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ajde uploadaj danasnje 3 pobjede od 15:0:

http://wotreplays.eu/

 

Usput:

https://en.wot-life.com/eu/player/MrWhite/

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 14:08 (Čitatelj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
MrWhite kaže...

Cestitam, sve sami doktori za tenkove

Izlazim iz igara jer je nemoguće dobiti, moj max je 10 killova i malo manje od 10 000 dmg. u high tier partijama.

To ne znaci da izlazim iz svake partije cim gubimo, ili cekam da mi drugi dobiju za mene kako su doktori shvatili, vec samo onih gdje je odmah vidljivo da je nemoguće dobiti, a takva je velika vecina partija.

Kad je igra izasla trebalo mi je cca 4 mjeseca za 15-0 pobijedu, takvi SS su se sherali po forumu, ili za tako izgubljenu partiju, Danas takvih imam po 3-4 po danu.

Drugo nemam vremena sjediti za tenkovima 3-4 sata da bih skupio 10ak pobjeda, vec na raspolaganju imam sat vremena.

Trece ekonomija igre. Bolje izaci na osudenoj partiji i izgubiti 20 - 30k srebra pa iducu pobijediti za to isto vrijeme i dobiti 120-130k srebra minus troskovi opet ostane 100k profita (Tier 8 prem.), 

nego za to isto vrijeme biti u izgubljenoj partiji i zaraditi 10-20k srebra, a o xp-u da ne govorimo i bonusima x2, plus prem. bonus itd.

 

 

 @Citatelj

Svasta mater rodi 

 

Ako se palis na takve stvari:

 

https://www.noobmeter.com/player/eu/MrWhite45/500785987/

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 14:28 (MrWhite).
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Svejedno stavi danasnje 3 bitke sa 15:0.

Evo moze i 2, al bitno da su danasnje, jer ipak imas 3-4 dnevno, sta je to za tebe.

 

Usput - da ne izlazis toliko iz bitaka, imao bi puno veci rating za Survived, a i Win Ratio bi ti bio bolji.

 

Ti imas 67k bitaka, a koliko si njih odigrao do kraja? Ja imam 19k bitaka i sve i jednu sam zavrsio (osim

one kojima je pukla veza sa serverom), te imam visetruko bolji Survived statistiku, a u svem drugom sam ti veoma blizu,

sa visestruko manje bitaka.

 

Mislim, Ok ako tvoju u klanu kazu da je to "super". Bas me zanima kako je kad se igraju klanske ili napretci, kad nakon 10s izadjes iz bitke

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

 To je malo teže izvesti, i svatko tko kaže da nije napustio bitku laže ko pas (tj. ne namjerno).

Imao sam dosta "dezerterskih" scenarije gdje mi je nestalo struje, puko internet, komp poblesavio ... igra nezna jel si namjenro alt+f4 ili je neki čimbenik na kojeg igrač nemože utjecati.

 

Ali da su namjerni dezerteri matična stanica raka igre, jesu, najtoksičniji primjerci svake igrače zajednice (MP).

 Naravno da nije tesko izvesti. Wot je dovoljno napredan da moze razlikovati takve stvari. Npr. dok je postojao team demage igrica je dosta dobro razlikovala kada namjerno radis stetu protivniku, a kada ti je netko uletio u putanju metka. Tako da mislim da im ne bi bilo tesko razlikovati pucanje veze i kad netko klikne tipku za napustanje bitke.

 

dawor kaže...

... Uostalom da sam napustio borbu kod 4:12 ne bih nikada ostvario svoj najbolji rezultat. Koliko igrača ne bi nikada uništili 12 ili 13 tenkova da su dezertirali. Ali..opet...svatko ima svoj stil igre iako ne kužim dezertiranje.

 Slažem se s ovim. 

 

MrWhite kaže...

Cestitam, sve sami doktori za tenkove

 Da, svi koji igramo ovu igru posteno i bez varanja smo doktori za tenkove. 

 

MrWhite kaže...

To ne znaci da izlazim iz svake partije cim gubimo...

... vec samo onih gdje je odmah vidljivo da je nemoguće dobiti, a takva je velika vecina partija.

 Znaci izlazis iz vecine bitki. 

 

MrWhite kaže...

...

Drugo nemam vremena sjediti za tenkovima 3-4 sata da bih skupio 10ak pobjeda, vec na raspolaganju imam sat vremena.

Trece ekonomija igre. Bolje izaci na osudenoj partiji i izgubiti 20 - 30k srebra pa iducu pobijediti za to isto vrijeme i dobiti 120-130k srebra minus troskovi opet ostane 100k profita (Tier 8 prem.), 

nego za to isto vrijeme biti u izgubljenoj partiji i zaraditi 10-20k srebra, a o xp-u da ne govorimo i bonusima x2, plus prem. bonus itd.

 Drugo, ako nemas vremena ne igraj igru.

Treće, prica o ekonomiji u ovom slucaju je totalna glupost, izvlacenje iz govana. Sorry.

 

 

Inace, moram te podsjetiti na ovaj tvoj post:

https://forum.bug.hr/forum/topic/pc-igre/world-of-tanks/96070.aspx?page=1796&jumpto=6075208&sort=asc&view=flat

Čudis se sto imas dnevni rezultat 0:9, a sad mi je puno toga jasnije.

13 godina
offline
World of Tanks

mr. *nemam vremena sjediti za igrom 3-4 sata, ali imam 67k borbi* white   

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
6 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice