World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.279.266
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

da nije jos jedan od nacina prikupljanja podataka od strane wg-a?

prvo oce telefonski broj, pa oce interlink sa socijalnim medijima, pa bi sad i ovo...

pocelo je sa wg centrom, i nemogucnoscu igranja wowp-a bez centra

a nastavlja se sa ovim

UGLAVNOM, za 500 golda necu nis skidat a jos manje se negdi regat

netreba mi nit imam vremena za jos jedan wg-ov time sink i money black hole , za to si nadjem sponzorushu

 Lol, ja sam na VM isntalirao taj centar i ukucao kod, prihvatilo ga i odmah obrisao u VM-u win7......

14 godina
offline
World of Tanks

.

 

Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

jeli ovo izašao neki novi update od 3,5 GB ili se meni nešto poremetilo pa mi sam pokreće download updatea?

EDIT: pretpostavljam da je to ovaj Preload option . 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 15:05 (dado314).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dado314 kaže...

....ili se meni nešto poremetilo pa mi sam pokreće....

 da, zena ti je usla u garazu i nije zatvorila vrata...

mozda je i sjela u neki tenk, i eto problema, sve se poremetilo ....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: World of Tanks
dado314 kaže...

jeli ovo izašao neki novi update od 3,5 GB ili se meni nešto poremetilo pa mi sam pokreće download updatea?

EDIT: pretpostavljam da je to ovaj Preload option . 

 Meni je danas skinuo 6445,3 MB upcoming updates.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
dado314 kaže...

....ili se meni nešto poremetilo pa mi sam pokreće....

 da, zena ti je usla u garazu i nije zatvorila vrata...

mozda je i sjela u neki tenk, i eto problema, sve se poremetilo ....

 desilo mi se već bar 2 puta otkad igram WOT da bi mi se pokrenio update cile igre, umisto nekog micro updatea od par stotina MB. sarkazam ostavi za svoje dosadne postove! 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...
dado314 kaže...

jeli ovo izašao neki novi update od 3,5 GB ili se meni nešto poremetilo pa mi sam pokreće download updatea?

EDIT: pretpostavljam da je to ovaj Preload option . 

 Meni je danas skinuo 6445,3 MB upcoming updates.

 promijenio sam u postavkama da mi skine HD pa i meni sad trenutno toliko skida.

9 godina
offline
World of Tanks

Ima neko da je igrao i dobio kamuflažu u rangiranim bitkama. Meni su danas sjeli nagrade, ali mi nije baš jasna ova kamuflaža. Imam neku besplatnu, ali ne sliči na onu za koju su rekli da će biti i daje 3% na cammo umjesto 2% kako je pisalo. Ovo vrijedi valjda samo za 1 tenk, tj. po 1 put za svaki tip mape?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Kad moras pobit cijeli protivnicki tim sa kolegom iz klana da dobijes partiju 

 

http://wotreplays.eu/site/4231579#himmelsdorf-acexcro-fv4202

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

dobio ja tu kamuflazu,nije samo za 1 tenk ,za sve je i zauvijek ti je to kao i one bozicne,a % ti ovisi na koji tenk stavljas,na td-e ti je npr. 4%

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Aha, onda je to vjerojatno bio 2% za HT ili arty onako random stavljen. Koliko ja vidim može se na samo 1 tenk stavit. Npr. ja sad stavim na obj 430 sva 3 tipa i to je to, ako prihvatim ne mogu više mijenjat. Eventualno mogu zimsku kamuflažu stavit na 1 tenk, ljetnu na neki drugi...

 

EDIT: Krivo gledam cijelo vrijeme, ova kamuflaža od rangiranih vrijedi samo za tier 10 tenkove i odabire se pod gotovi stilovi (pretpostavljam da se za sve lige dobije samo za na 1 tenk).

 

Vezano za ovo prvo što sam spominjao, imam neku besplatnu kamuflažu (tj. posebno ljeto, zima i pustinja) koja se može staviti koliko sam testirao na sve tenkove. Pojma nemam odakle mi. Ima neko ovako isto?

 
 
 

PS Riješio td15 za t55-a kad sam se najmanje nadao. Već sam mislio da ću se namučit za tu misiju dok se sve ne poklopi.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 3:01 (AirLive).
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Rucipe kaže...

Jel samo meni ovaj Panther 2 sranje ? Panther tier 7 je bio vrhunski ,2200 wn8 u prosjeku a ovaj je zalost imam 900 s njime haa 

Panther 2 je toliko razočaranje nakon odličnog Panthera, čudo jedno.

Ogromni komad pleha s lošim oklopom, prosječne ako ne i loše pokretljivosti u odnosu na druge T8 mediume, top je meh, alfa je loša... 

Doslovno sam prestao igrati tu liniju s tim tenkom. Nemam ni volje ni želje grajndati ko luđak za E50.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
6 godina
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...
Rucipe kaže...

Jel samo meni ovaj Panther 2 sranje ? Panther tier 7 je bio vrhunski ,2200 wn8 u prosjeku a ovaj je zalost imam 900 s njime haa 

Panther 2 je toliko razočaranje nakon odličnog Panthera, čudo jedno.

Ogromni komad pleha s lošim oklopom, prosječne ako ne i loše pokretljivosti u odnosu na druge T8 mediume, top je meh, alfa je loša... 

Doslovno sam prestao igrati tu liniju s tim tenkom. Nemam ni volje ni želje grajndati ko luđak za E50.

 I ja sam se napatio sa dvojkom, ali E50...a pogotovo E50 na X tieru su zvijeri. Mislim da se isplati malo mučiti.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
CrnaBitanga kaže...
Rucipe kaže...

Jel samo meni ovaj Panther 2 sranje ? Panther tier 7 je bio vrhunski ,2200 wn8 u prosjeku a ovaj je zalost imam 900 s njime haa 

Panther 2 je toliko razočaranje nakon odličnog Panthera, čudo jedno.

Ogromni komad pleha s lošim oklopom, prosječne ako ne i loše pokretljivosti u odnosu na druge T8 mediume, top je meh, alfa je loša... 

Doslovno sam prestao igrati tu liniju s tim tenkom. Nemam ni volje ni želje grajndati ko luđak za E50.

 I ja sam se napatio sa dvojkom, ali E50...a pogotovo E50 na X tieru su zvijeri. Mislim da se isplati malo mučiti.

 +1

Bilo mi je žao koliko sam loše igrao sa panterom 2, ali mi se posrećilo kada je E50M bio vrh stabla, pa sam sa legom iz klana progurao... i ne da se isplati, nego je bilo super zabavno jer je i Skorpion tek izašao 

Ali to mi nije bilo ništa u usporedbi sa Sturer Emilom... na njemu sam izgubio sigurno 5-6 milijuna kredita koliko puta sam ga kupio i prodao... 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
11 godina
offline
World of Tanks

pozz

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

A gle ovog majstora.

Natrpao se premium tenkovima, a ne moze 40% win rate dohvatit.

Sreo ga u 2 partije, kempa negdje oko baze i puca HE.

 

https://wot-life.com/eu/player/Florence_Wolf-552266860

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

A gle ovog majstora.

Natrpao se premium tenkovima, a ne moze 40% win rate dohvatit.

Sreo ga u 2 partije, kempa negdje oko baze i puca HE.

 

https://wot-life.com/eu/player/Florence_Wolf-552266860

 

 Jbt sto izgleda cool ova crna boja na wot lifeu,cak mi je bolja nego ljubicasta.

10 godina
offline
World of Tanks

  

Želio bi se zahvalti svima koji su vjerovali u mene, mami, tati, bratu, sestri,  rodbini prijateljima i pozdrav vama u studiju i režiji ili kako već ide ta fora 

Ili za mlađe genracije MOM GET THE CAMERA    

 

A sad neki lagani break do sljedećih gridnova  

 

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
xhopeon kaže...
dawor kaže...
CrnaBitanga kaže...
Rucipe kaže...

Jel samo meni ovaj Panther 2 sranje ? Panther tier 7 je bio vrhunski ,2200 wn8 u prosjeku a ovaj je zalost imam 900 s njime haa 

Panther 2 je toliko razočaranje nakon odličnog Panthera, čudo jedno.

Ogromni komad pleha s lošim oklopom, prosječne ako ne i loše pokretljivosti u odnosu na druge T8 mediume, top je meh, alfa je loša... 

Doslovno sam prestao igrati tu liniju s tim tenkom. Nemam ni volje ni želje grajndati ko luđak za E50.

 I ja sam se napatio sa dvojkom, ali E50...a pogotovo E50 na X tieru su zvijeri. Mislim da se isplati malo mučiti.

 +1

Bilo mi je žao koliko sam loše igrao sa panterom 2, ali mi se posrećilo kada je E50M bio vrh stabla, pa sam sa legom iz klana progurao... i ne da se isplati, nego je bilo super zabavno jer je i Skorpion tek izašao 

Ali to mi nije bilo ništa u usporedbi sa Sturer Emilom... na njemu sam izgubio sigurno 5-6 milijuna kredita koliko puta sam ga kupio i prodao... 

 E50 je vrhunski , pogotv sa ovom zadnjom cijevi , svaki puta preko 2.5k dmg . 

14 godina
offline
World of Tanks

Zaboravio se pohvalit jučer

 
 
 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
xhopeon kaže...
dawor kaže...
CrnaBitanga kaže...
Rucipe kaže...

Jel samo meni ovaj Panther 2 sranje ? Panther tier 7 je bio vrhunski ,2200 wn8 u prosjeku a ovaj je zalost imam 900 s njime haa 

Panther 2 je toliko razočaranje nakon odličnog Panthera, čudo jedno.

Ogromni komad pleha s lošim oklopom, prosječne ako ne i loše pokretljivosti u odnosu na druge T8 mediume, top je meh, alfa je loša... 

Doslovno sam prestao igrati tu liniju s tim tenkom. Nemam ni volje ni želje grajndati ko luđak za E50.

 I ja sam se napatio sa dvojkom, ali E50...a pogotovo E50 na X tieru su zvijeri. Mislim da se isplati malo mučiti.

 +1

Bilo mi je žao koliko sam loše igrao sa panterom 2, ali mi se posrećilo kada je E50M bio vrh stabla, pa sam sa legom iz klana progurao... i ne da se isplati, nego je bilo super zabavno jer je i Skorpion tek izašao 

Ali to mi nije bilo ništa u usporedbi sa Sturer Emilom... na njemu sam izgubio sigurno 5-6 milijuna kredita koliko puta sam ga kupio i prodao... 

 A vidiš, meni je St Emil bio čist ok, kad sam istražio zadnji top. Depresija je odlična, top je izvrstan, i kad se naučiš da te jednostavno ne smiju spotati, tenk je mrak. Samo cijev preko brda i udaraj. I inače su mi njemački topovi tier 8 na dalje odlični, posebno TD topovi. Što reći, meni je WT Auf PzIV najdraži tenk :)

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
10 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Zaboravio se pohvalit jučer

   

 Jedna od najlaksih devetki koje sam 3rd markovo.Treba ti oko 3k kombinirano.

Samo udri gold u desetkama i eto ti zacas 3. mark.

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...
1BIT kaže...

Zaboravio se pohvalit jučer

   

 Jedna od najlaksih devetki koje sam 3rd markovo.Treba ti oko 3k kombinirano.

Samo udri gold u desetkama i eto ti zacas 3. mark.

 svi koji igraju s goldom su jednostavno idioti i točka.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Se7en kaže...
Acex kaže...
1BIT kaže...

Zaboravio se pohvalit jučer

   

 Jedna od najlaksih devetki koje sam 3rd markovo.Treba ti oko 3k kombinirano.

Samo udri gold u desetkama i eto ti zacas 3. mark.

 svi koji igraju s goldom su jednostavno idioti i točka.

Idi napisi ticket wargamingu da ukinu gold i da ubacuju jos op tenkova kao sto su Obj 268 4 i Type heavy.Necu ih gađat cipelama normalno da cu gold napunit.Jbg sta cu kad sam idiot kao i 90 % wot igraca.Ti sigurno spadas u ovih 10% pametnih.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...
 Jedna od najlaksih devetki koje sam 3rd markovo.Treba ti oko 3k kombinirano.

Samo udri gold u desetkama i eto ti zacas 3. mark.

 Nemam ti ja love za gold streljivo

 

u randomu isključivo samo ap pucam, gold jako rijetko ako je baš gusto (npr ostanemo 4vs4, pa sad o meni ovisi bitka, a taman se borim sa nečim poput type-a ili maus-a...), al inaće nije opće potreban gold u randomu...

 

Meni ti je pilot jedini pravi premum tenk, tj money maker trenutno, u njega ni jedan gold nisam utovario, pa tako ni ispucao, a trenutno imam 1300 bitaka sa njim odigranih, a pen sa ap je 193mm, baca me u tier X, 50% protivnika treba flenkat da ih se probije pa ti grindaj kredite

 

Jedino di samo gold pucam su klanske, one su važnije bitke i jedan shot može odlučit pobjednika, tako da svaki pogodak mora probit, al klanske se ipak ne igraju stalno, 4-5 na dan i to je to

 

EDIT:

Negdje sam čitao da će bit promjena u vezi sa tim gold streljivom, da će promjenit da imaju najveću probojnost, ali mali dmg, tak da će se sa njim sve probijat, al malo skidat, vidjet ćemo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 18:04 (1BIT).
13 godina
offline
World of Tanks

ja sam na jedvite jade završio panthera II

svi tvrde da je e50 nešto posve drugo al me još frka i

imam još posljedice od igranja panthera II ;)

znači ipak preporuka kupiti e50 ??

lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Veruj mi posle panter 2 ces progledati na oci kada budes probao e50 a e50m je san snova za igru. Davno sam igru napustio ali dok sam igrao bilo je u full-u igrati sa njima... samo stpljenja dok ih ne nabudzis. 

 

Sada cekam da izadje ova nadogradjena grafika pa se mozda vratim da se podsetim malo kako je to bilo nervirati se u partijama. Ipak od 2011 sam igrao pa sve do 2015 sto je previse je previse.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...
Se7en kaže...
Acex kaže...
1BIT kaže...

Zaboravio se pohvalit jučer

   

 Jedna od najlaksih devetki koje sam 3rd markovo.Treba ti oko 3k kombinirano.

Samo udri gold u desetkama i eto ti zacas 3. mark.

 svi koji igraju s goldom su jednostavno idioti i točka.

Idi napisi ticket wargamingu da ukinu gold i da ubacuju jos op tenkova kao sto su Obj 268 4 i Type heavy.Necu ih gađat cipelama normalno da cu gold napunit.Jbg sta cu kad sam idiot kao i 90 % wot igraca.Ti sigurno spadas u ovih 10% pametnih.

Uopće se ne uzrujavam više - kad vidim Type 5, te nove Ruse, ove zadnje Kineze - učitam skill i peri. Jbt Type 5 ima HE derp s kojm me samo okrzne i uzme mi 600 HP-a, ja bih trebao nišanit u njegove owerpowered ''weakspotove'' i molit boga da penam s 50% šanse?

Zveknem ga dva - tri puta, uzmem mu 1500 i baja odmah ide čelom nazad. A da li je to fer ili nije, ste čuli kak je nekaj puklo?! Ne može WG izbacit toliko OP blueprint fake tankova koliko ja mogu golda nakrcat. 

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
10 godina
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...
Acex kaže...
Se7en kaže...
Acex kaže...
1BIT kaže...

Zaboravio se pohvalit jučer

   

 Jedna od najlaksih devetki koje sam 3rd markovo.Treba ti oko 3k kombinirano.

Samo udri gold u desetkama i eto ti zacas 3. mark.

 svi koji igraju s goldom su jednostavno idioti i točka.

Idi napisi ticket wargamingu da ukinu gold i da ubacuju jos op tenkova kao sto su Obj 268 4 i Type heavy.Necu ih gađat cipelama normalno da cu gold napunit.Jbg sta cu kad sam idiot kao i 90 % wot igraca.Ti sigurno spadas u ovih 10% pametnih.

Uopće se ne uzrujavam više - kad vidim Type 5, te nove Ruse, ove zadnje Kineze - učitam skill i peri. Jbt Type 5 ima HE derp s kojm me samo okrzne i uzme mi 600 HP-a, ja bih trebao nišanit u njegove owerpowered ''weakspotove'' i molit boga da penam s 50% šanse?

Zveknem ga dva - tri puta, uzmem mu 1500 i baja odmah ide čelom nazad. A da li je to fer ili nije, ste čuli kak je nekaj puklo?! Ne može WG izbacit toliko OP blueprint fake tankova koliko ja mogu golda nakrcat. 

 

 Tocno to.I onaj koji nikad nije upalio igricu moze igrat Typea i napravit 2k dmg.

12 godina
offline
World of Tanks

Slažem se sto vecina vas govori o Type 4/5 heavy, zbilja se radi o tenku s kojim i pocetnik moze nanijeti 2k dmg, to su 3 ili 4 metka s derp gunom. Ali budimo malo realni type 5 heavy je tenk koji ima 2900 hp i ako želiš nanijeti vise nego sto primis onda te sigurno nece zadovoljiti 2k "garantiranog" dmga.

 

Problem je u derp gunu? Type nije jedini tenk koji ima derp gun, to ima jako puno tenkova - od M4, Kv2, t49 pa sve do cromwella. Derp gunovi također imaju mane - dugo pune, ako si dobar igrač to ćeš jako dobro iskoristiti protiv protivnika koji ima derpgun.

 

Problem je u armoru? Type ima dosta izrazene weak spotove, pogledajte nekog streamera kako ga busi i sve ce vam biti jasno. Također, svaki lovac (a skoro i HT) 10. razine ce ga s goldima busiti na bilo kojem mjestu. Autoloaderi tipa BC 25t ce se na vama isprazniti za 11 sekundi, a vas top puni najmanje 16.

 

 

Type nije bas idealan tenk kao sto mislite. U bitkama u kojima je vas tim dominantan biti cete prespori za neki preveliki dmg, u bitkama u kojima je vas tim prelos necete imati vremena za preveliki dmg jer ce vas napasti nekoliko protivnika odjednom i gotovi ste. Sanse za dobre bitke imate samo kad su timovi ujednaceni, a trenutni MM u cijeloj igri je takav da se to rijetko kad dogada.

 

Osim toga, svaki arty vas dozivljava kao pinjatu punu bombona i uglavnom ste stunnani bar pola bitke, znaci top ne puni 16-17 sekundi nego preko 20. 

 

Poanta svega je da tenk ima prostora da se rebalansira, al nije bas idealan kako se cini. Uostalom, svatko ga ima priliku istraziti. 😉

 
7 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice