World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.286
|
čitano: 8.460.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Koji mi je najlakši način za kompletirat posadu u Jpanther-u? Igrao sam Jagdpanzer IV i on ima 4 člana, trenirao sam posadu na 6. čulo i cammo, sad sam prešao u Jpanther-a koji ima 5 članova i trebam druge skilove. Sad ne znam šta napravit, a nemam premium lovca da mogu složit posadu.. 

www.windowsnovosti.com || WoT: zemo323
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
majstorSZ kaže...

Koji mi je najlakši način za kompletirat posadu u Jpanther-u? Igrao sam Jagdpanzer IV i on ima 4 člana, trenirao sam posadu na 6. čulo i cammo, sad sam prešao u Jpanther-a koji ima 5 članova i trebam druge skilove. Sad ne znam šta napravit, a nemam premium lovca da mogu složit posadu.. 

 Pa jednostavno ti ovaj peti bude neistreniran jer ionako na Ferdinandu (ako se odlučiš za njega) dobivaš i šestog člana, ili ako ideš preko Jagdpanthera II (što i preporučujem) onda još uvijek ih imaš 5 ali na Jagdtigeru i JGDPZ E100 dobivaš šestog.

 

Tako da najbolje je igrati i grindati pa koliko skupi da skupi postotka, najbitnije da mu je glavni skill na 100% cammo i ostalo ćeš lako do tiera 10 skupiti.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
World of Tanks

Pozzz ekipa, nije me dugo bilo ovdje ali treba mi jedno "strucno" misljenje.

 

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije.

 

Zanima me za WoT pretezno, druge igre nisu toliko bitne, je li bolje ici na opciju boljeg procesora, a manje memorije u grafickoj ili slabiji proc, a malo bolja graficka ??

 

Nemam linkove jer ce mi frend donijeti iz vana, imam samo opis komponenti.

 

Naravno ima i treca opcija i5 6300HQ sa gtx 950M sa 2GB memorije ali po meni je losija od ove dvije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

 

 

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije.

 

 Nemaš se tu kaj dvoumit, I5 ti je dvojezgreni, a I7 četverojezgreni, a gtx 960m sa 2Gb Vram-a je i više nego dovoljno za wot...

Uzmi I7

 

OT:

Just another day in wot

(gubimo 5:10, prvo se poveselim, bit će radly-eva medalja, imam ja njih, a ono šipak ko zombiji sa svih strana došli, riješili me ko vrapci krušnu mrvu)

 
 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Pozzz ekipa, nije me dugo bilo ovdje ali treba mi jedno "strucno" misljenje.

 

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije.

 

Zanima me za WoT pretezno, druge igre nisu toliko bitne, je li bolje ici na opciju boljeg procesora, a manje memorije u grafickoj ili slabiji proc, a malo bolja graficka ??

 

Nemam linkove jer ce mi frend donijeti iz vana, imam samo opis komponenti.

 

Naravno ima i treca opcija i5 6300HQ sa gtx 950M sa 2GB memorije ali po meni je losija od ove dvije.

 4210H je dvojezgreni procesor sa hyper threadingom (2 cores 4 threads) 2,9 Ghz
 6700HQ je četverojezgreni procesor sa hyper threadingom (4 cores 8 threads) 2,6 Ghz

 6300HQ je četverojezgreni procesor bez hyper threadinga (4 cores 4 threads) 2,3 GHz

 

Tako da bih ovaj 4210H odmah izbacio iz igre, dvije jezgre su premalo danas, a sada što se tiče ova druga dva, definitivno ovaj sa i7 uzmi, WoT (pretpostavljam i WOWs) dosta voli jači procesor nego jaču grafičku, a i7 ima i više jezgri i veću frekvenciju tako da je to zvjer od procesora.


A što se tiče grafike velike razlike između 2 i 4GB nema, osobno igram sa AMD RX460 sa 2GB na 1080p i nemam nikakvih problema a mislim da je ova 960 čak i ponešto jača tako da bez brige.

Swedish latin super funk.
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Pozzz ekipa, nije me dugo bilo ovdje ali treba mi jedno "strucno" misljenje. 

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije. 

Zanima me za WoT pretezno, druge igre nisu toliko bitne, je li bolje ici na opciju boljeg procesora, a manje memorije u grafickoj ili slabiji proc, a malo bolja graficka ??

Nemam linkove jer ce mi frend donijeti iz vana, imam samo opis komponenti.

Naravno ima i treca opcija i5 6300HQ sa gtx 950M sa 2GB memorije ali po meni je losija od ove dvije.

 Ja imam i5 4210H i igra se vrti ok. Imam 860m koja je malo lošija od 960m tako da će tebi biti bolje. Ako nije velika razlika u cijeni idi na i7, moguće da ćeš tu vidjeti napredak npr. ako se u klanovima nađe 30 tenkova koji se šamaraju na istom mjestu. Nisam u klanu tako da ne znam tu situaciju. A možda ćeš raditi/igrati i nešto drugo.

Ali stoji i ono da wot koristi 1 jezgru za zvuk, a drugu za sve ostalo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 3:49 (AirLive).
14 godina
offline
World of Tanks

Aj konačno mi se potrefi dobra partija

IS-2 veliki kalibar, najbolji tenkist, redly, 3.3k dmg 8 killova

REPLAY

 
 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pozdrav ekipa!!!!! 

Ovako imam problem igram za mene solidnih 60-70 fps  ping je ok 30-50 ali kada uđem u bitku prvih 15-20 sekundi ja nemogu igrat jer se igra zamrzne, sljedeće mi se desi kad hoču provirit da pogodim provirim previše i poginem kao budala jer se igra smrzne na 2-3 sekunde to se nije dešavalo do zadnjeg update-a.  Od modova koristim samo  remove fog, probao sam igrat bez modova i ponovno sam instalirao igru ali uvijek isto

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Kako reaguje lampica dok ti se to dešava, ako je crvena onda je do mreže ako nije onda je do tvog kompa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

stalno blica nikad nije prestala. Nikad mi nije ništa smetalo nego zadnjih 10-ak dana se ovo dešava

14 godina
offline
Re: World of Tanks
CYKLON kaže...

stalno blica nikad nije prestala. Nikad mi nije ništa smetalo nego zadnjih 10-ak dana se ovo dešava

pazi, ne lampica na PCU , sprijedan na kućištu koja signalizira HDD aktivnost...

 

nego lapica gore lijevo u WoT-u, kod koje piše ping, koja signalizira lagg...mrežno kašnjenje

Ju je je? Je ju je!
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

na tu sam i mislio, 5 godina igram wot i ta mi lampica blica stalno od prvog dana ali nikad nije bilo problema do sad

7 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pozdrav

ja imam sljedeći problem kada stisnem na tenk ili jelkicu (blagdanska atmosfera) javlja mi  - učitavam vodić i vrti onaj kotačić

jel ima netko s tim problema

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Aj da i mene neki ***** u tom wot-u posere ....

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
brijalec kaže...

Aj da i mene neki ***** u tom wot-u posere ....

 

 

 ja to nemrem ni tvorit a 30 i nešto darova treba to pretvorit :)

14 godina
offline
World of Tanks

braćo tenkisti necete zamjerit ak napravi malo glasanje? jako želim e25,no skupo mi dat 50€,je tu su goldi al opet,za te novce si uzmem titanfall2 i watch dogs 2 pa ono,da vidim vase razmisljanje...

 

Hvala

4 Uzet e25,bundle i tenk vrijede
26 nemoj,nije vrijedno para
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Stari moj tenk ne da je OP i broken, nego je zesce! Ako si ga mozes priustiti kupuj odmah, nemam ga na svom accu jer kao sto si rekao kupio sam si rade Skyrim i jos par igrica na steamu na akciji nego da dam to za jedan jedini tenk, al sam ga vozio i tenk je stvarno zvijer 

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...
majstorSZ kaže...

Koji mi je najlakši način za kompletirat posadu u Jpanther-u? Igrao sam Jagdpanzer IV i on ima 4 člana, trenirao sam posadu na 6. čulo i cammo, sad sam prešao u Jpanther-a koji ima 5 članova i trebam druge skilove. Sad ne znam šta napravit, a nemam premium lovca da mogu složit posadu.. 

 Pa jednostavno ti ovaj peti bude neistreniran jer ionako na Ferdinandu (ako se odlučiš za njega) dobivaš i šestog člana, ili ako ideš preko Jagdpanthera II (što i preporučujem) onda još uvijek ih imaš 5 ali na Jagdtigeru i JGDPZ E100 dobivaš šestog.

 

Tako da najbolje je igrati i grindati pa koliko skupi da skupi postotka, najbitnije da mu je glavni skill na 100% cammo i ostalo ćeš lako do tiera 10 skupiti.

 hvala! Znači sa istom posadom gurati pa dokle stigne, jedino ću skill prebaciti na popravke i 6. čulo jer mi cammo nema smisla na ovim tenkovima iza Jagdpanzer IV. 

www.windowsnovosti.com || WoT: zemo323
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

braćo tenkisti necete zamjerit ak napravi malo glasanje? jako želim e25,no skupo mi dat 50€,je tu su goldi al opet,za te novce si uzmem titanfall2 i watch dogs 2 pa ono,da vidim vase razmisljanje...

 

Hvala

 s obzirom da je sve vise gradskih mapa i sve manje busheva po mapama a i oni koji jesu su preociti postali vec e25 je na vecini beskoristan.

xfact
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Pozzz ekipa, nije me dugo bilo ovdje ali treba mi jedno "strucno" misljenje.

 

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije.

 

Zanima me za WoT pretezno, druge igre nisu toliko bitne, je li bolje ici na opciju boljeg procesora, a manje memorije u grafickoj ili slabiji proc, a malo bolja graficka ??

 

Nemam linkove jer ce mi frend donijeti iz vana, imam samo opis komponenti.

 

Naravno ima i treca opcija i5 6300HQ sa gtx 950M sa 2GB memorije ali po meni je losija od ove dvije.

 

Ako mene pitaš, ne isplati se nikako uzimati laptop za wot. Imam Asus-a i5-4200h sa 4GB rama i 950m i Wot se poteže kao krepana kokoš, na low settingu jedva imam konstantnih 25-30 Fps-a.

Laptop mi je srećom, samo kada me nema doma ali u ovih par dana blagdana imam 40% win rate i wn8 1100 na njemu a inaće 54% i 2020 wn8. Katastrofa. Jednostavno, premali ekran i fps dropovi i ne mogu niti naciljati ništa niti se skoncentrirati.

16 godina
offline
Re: World of Tanks
Virtua Fighter kaže...
Dr. Vicko kaže...

Ako mene pitaš, ne isplati se nikako uzimati laptop za wot. Imam Asus-a i5-4200h sa 4GB rama i 950m i Wot se poteže kao krepana kokoš, na low settingu jedva imam konstantnih 25-30 Fps-a.

Laptop mi je srećom, samo kada me nema doma ali u ovih par dana blagdana imam 40% win rate i wn8 1100 na njemu a inaće 54% i 2020 wn8. Katastrofa. Jednostavno, premali ekran i fps dropovi i ne mogu niti naciljati ništa niti se skoncentrirati.

 Ja konstantno zivim na dvije adrese, a u zadnje vrijeme i na tri adrese tako da desktop racunar kod mene nikako ne dolazi u obzir, osim da uzimam tri desktopa 

 

Koliko god sam prije volio WoT i WoWs moram priznati da sve manje i manje igram ali eto vrijeme je da mijenjam laptop, ovaj je vec odradio svoje, pa kad vec uzimam da uzmem nesto sto valja, mada kako sam krenuo najvjerovatnije cu uzeti Surface pro 4 sa i5 i 4GB rama i bataliti WoT skroz  

 

Ja ipak mislim da nesto nije uredu sa tvojim postavkama laptopa jer ja na mom straom Aceru koji je AMD A10 i 8750m igram WoT na low i fps mi se krece obicno izmedju 30 i 50. Ako stavim stari render ide i do 90 

Nekako tvoj lap mi na papiru djeluje kao da bi pojeo ovog mog za uzinu.

14 godina
offline
World of Tanks

Ja imam Lenovo Y50 i na njemu mi wot savrseno radi na nekim medium postavkama.

 

Da li netko igra ove svedske TDove. Ako da, da li da koristim ovaj derp top ili ne na tier 4?

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 16:44 (michael).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Virtua Fighter kaže...
Dr. Vicko kaže...

Pozzz ekipa, nije me dugo bilo ovdje ali treba mi jedno "strucno" misljenje.

 

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije.

 

Zanima me za WoT pretezno, druge igre nisu toliko bitne, je li bolje ici na opciju boljeg procesora, 

 

Ako mene pitaš, ne isplati se nikako uzimati laptop za wot. Imam Asus-a i5-4200h sa 4GB rama i 950m i Wot se poteže kao krepana kokoš, na low settingu jedva imam konstantnih 25-30 Fps-a.

Laptop mi je srećom, samo kada me nema doma ali u ovih par dana blagdana imam 40% win rate i wn8 1100 na njemu a inaće 54% i 2020 wn8. Katastrofa. Jednostavno, premali ekran i fps dropovi i ne mogu niti naciljati ništa niti se skoncentrirati.

Acer vnitro i5 4210h i gtx960 2gb postavke na ultra FHD sve max i od 45-60 fps ovisi koja mapa tako da se moze preko lapa igrat (skini si novi driver za grafu na asusu i bive bolje vjeruj)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 19:25 (cveletdi).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

braćo tenkisti necete zamjerit ak napravi malo glasanje? jako želim e25,no skupo mi dat 50€,je tu su goldi al opet,za te novce si uzmem titanfall2 i watch dogs 2 pa ono,da vidim vase razmisljanje...

 sve  ove igre ce jednom biti na popustu za sicu, ili se mogu nabavit u ilegalnoj varijanti

E25 nece NIKAD bit na popustu manjem od ovog i nemoze se dobit ilegalno (kreativnim utipkavanjem kodova )

kupi ga sada i ostaje ti zauvijek, neces pozalit

kak su ga opisali na jednom forumu...pita njub: kakav je to tenk nema kupolu, a odgovor glasi: to nije tenk, to je kupola na gusjenicama ™®©

ja sam tak uzo tajp 59 za 220 kuna i nije mi zao, poslije sam potrosio daleko vise na daleko losije tenkove, brodove, svasta

DVD igre prolaze, a latinum E-25 traje vjecno

Virtua Fighter kaže...
Dr. Vicko kaže...

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije.

Naravno ima i treca opcija i5 6300HQ sa gtx 950M sa 2GB memorije ali po meni je losija od ove dvije.

 Ako mene pitaš, ne isplati se nikako uzimati laptop za wot. Imam Asus-a i5-4200h sa 4GB rama i 950m i Wot se poteže kao krepana kokoš, na low settingu jedva imam konstantnih 25-30 Fps-a.

 neam pojma kak se tebi vuce igra na tom lapu, koja je reza na kojoj igras? moj proc je pola slabiji od tvog i grafa je 1/4 od tvoje pa se na STAROM renderu sve vrti ponekad na prek 100 fps-a na ultra low, uglavnom igrivo je (vidi moj PC), sad vec 4 godine star

nekaj si od detalja previse nabrijal

 

@ vicko

ja bi ti preporucil da ides na najnoviju tehnologiju

kao prvo ak neki od njih ima M2 utor za SSD, gledaj da ima i IPS ekran i dobro hladjenje

4210H je dosta star proc,a nisi napisal kakva je memorija u 950m jel GDDR3 il GDDR5, ak je ddr3 onda je stara kartica sa starom arhitekturom

ja bi za sebe™ koristeci "vlastito misljenje"™ uzel trecu opciju ak je 950 sa gddr5 jer je to najnoviji proc visokih performansi i takta, taman za wot i wows koji to koriste

ali...

jedno veliko ALI

laptop kupujes ne samo za igre nego jer ti treba novi za sve, pa je mudro uzet najbolje zaokruzeni i najnoviji proizvod

druga opcija, i7 i 960m

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
izvone kaže...

braćo tenkisti necete zamjerit ak napravi malo glasanje? jako želim e25,no skupo mi dat 50€,je tu su goldi al opet,za te novce si uzmem titanfall2 i watch dogs 2 pa ono,da vidim vase razmisljanje...

 sve  ove igre ce jednom biti na popustu za sicu, ili se mogu nabavit u ilegalnoj varijanti

E25 nece NIKAD bit na popustu manjem od ovog i nemoze se dobit ilegalno (kreativnim utipkavanjem kodova )

kupi ga sada i ostaje ti zauvijek, neces pozalit

kak su ga opisali na jednom forumu...pita njub: kakav je to tenk nema kupolu, a odgovor glasi: to nije tenk, to je kupola na gusjenicama ™®©

ja sam tak uzo tajp 59 za 220 kuna i nije mi zao, poslije sam potrosio daleko vise na daleko losije tenkove, brodove, svasta

DVD igre prolaze, a latinum E-25 traje vjecno

Virtua Fighter kaže...
Dr. Vicko kaže...

Treba da si nabavim novi laptop koji bi naravno od igara vrtio u 95% slucajeva WoT i WoWs pa sada dilema mi je na koji ici, oba su sa 8 giga rama, s tim da jedan dodje sa i5 4210H procesorom i gtx 960m sa 4GB memorije, a drugi je sa i7 6700HQ i gtx 960m sa 2GB memorije.

Naravno ima i treca opcija i5 6300HQ sa gtx 950M sa 2GB memorije ali po meni je losija od ove dvije.

 Ako mene pitaš, ne isplati se nikako uzimati laptop za wot. Imam Asus-a i5-4200h sa 4GB rama i 950m i Wot se poteže kao krepana kokoš, na low settingu jedva imam konstantnih 25-30 Fps-a.

 neam pojma kak se tebi vuce igra na tom lapu, koja je reza na kojoj igras? moj proc je pola slabiji od tvog i grafa je 1/4 od tvoje pa se na STAROM renderu sve vrti ponekad na prek 100 fps-a na ultra low, uglavnom igrivo je (vidi moj PC), sad vec 4 godine star

nekaj si od detalja previse nabrijal

 

@ vicko

ja bi ti preporucil da ides na najnoviju tehnologiju

kao prvo ak neki od njih ima M2 utor za SSD, gledaj da ima i IPS ekran i dobro hladjenje

4210H je dosta star proc,a nisi napisal kakva je memorija u 950m jel GDDR3 il GDDR5, ak je ddr3 onda je stara kartica sa starom arhitekturom

ja bi za sebe™ koristeci "vlastito misljenje"™ uzel trecu opciju ak je 950 sa gddr5 jer je to najnoviji proc visokih performansi i takta, taman za wot i wows koji to koriste

ali...

jedno veliko ALI

laptop kupujes ne samo za igre nego jer ti treba novi za sve, pa je mudro uzet najbolje zaokruzeni i najnoviji proizvod

druga opcija, i7 i 960m

 Sve se slazem :P ali 4210h je star al tera wot do egs

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

braćo tenkisti necete zamjerit ak napravi malo glasanje? jako želim e25,no skupo mi dat 50€,je tu su goldi al opet,za te novce si uzmem titanfall2 i watch dogs 2 pa ono,da vidim vase razmisljanje...

 

Hvala

 ja sam sad isto uzeo e25 i meni je odlican :D nisam ja ni neki zestoki igrac ni nista ali dugo sam si ga prizeljkivao, izmedju ostalog limited MM i tu gdje je mozes cuda napravit,

kao sto je netko napisao ima i losijih nacina da se spiskaju pare (npr FCM 50t koji mi nikako nije legao od pocetka) 

 

ALI

 

malo si prouci i proguglaj, navodno da je Quickybaby objavio video s Wargaming eventa, Tankfest ili tako nekako, i na video zidu iza developera igre se vidi e25 u german tech tree-ju, to su navodno promjene koje ce doci uskoro, izmedju ostalog i tier X light tenkovi bla bla.. 

tako da ispada sada da nas WG muze za pare za nesto sto ce uskoro svi moci igrati dzaba, da li cemo mi dobiti povrat para ili ne i da li je to stvarno istina ili nije to tek ostaje da se vidi

 

p.s. naravno da ce nerfat e25 ako stvarno bude u tech tree-ju

16 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 Ako mene pitaš, ne isplati se nikako uzimati laptop za wot. Imam Asus-a i5-4200h sa 4GB rama i 950m i Wot se poteže kao krepana kokoš, na low settingu jedva imam konstantnih 25-30 Fps-a.

 neam pojma kak se tebi vuce igra na tom lapu, koja je reza na kojoj igras? moj proc je pola slabiji od tvog i grafa je 1/4 od tvoje pa se na STAROM renderu sve vrti ponekad na prek 100 fps-a na ultra low, uglavnom igrivo je (vidi moj PC), sad vec 4 godine star

nekaj si od detalja previse nabrijal

 

@ vicko

ja bi ti preporucil da ides na najnoviju tehnologiju

kao prvo ak neki od njih ima M2 utor za SSD, gledaj da ima i IPS ekran i dobro hladjenje

4210H je dosta star proc,a nisi napisal kakva je memorija u 950m jel GDDR3 il GDDR5, ak je ddr3 onda je stara kartica sa starom arhitekturom

ja bi za sebe™ koristeci "vlastito misljenje"™ uzel trecu opciju ak je 950 sa gddr5 jer je to najnoviji proc visokih performansi i takta, taman za wot i wows koji to koriste

ali...

jedno veliko ALI

laptop kupujes ne samo za igre nego jer ti treba novi za sve, pa je mudro uzet najbolje zaokruzeni i najnoviji proizvod

druga opcija, i7 i 960m

 Ja sam sada na svom lapu stavio vecinu na medium postavke i poboljsani render i vrti na nekih 35-40 fps-a, def mu je nesh ili do drivera ili ako taj proc posjeduje integrisanu grafiku da mozda vrti samo na njoj igru. Tak je meni bilo kada sam tek uzeo ovaj lap, vrtio na integrisanoj dok nisam stavio zadnje drivere i jos nesh cackao i onda je procepilo

 

Ed druze ja bih najradje uzeo lap sa gtx 1060, ima ih u Austriji za 1,5 mija eura ali to mi je ipak previse jer slabo se igram. Za sada se dvoumim izmedju Acera i7 6700 i gtx 960 i Surface pro 4 gdje bih se onda igrao idalje na starom lapu dok moze vrtiti WoT.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 0:46 (Dr. Vicko).
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Izgleda da će jednog dana doći i HD mape tako da će to podići sys req.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 7:34 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

nadam se da će staviti i još tenkova, npr. talijanske tenkove

 

p.s. igrivost mi je važnija od grafike, premda je i grafika važna

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 9:13 (miller1985).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

vidim da za ovaj e25 svi kazu da je greska,da previse kupuju ljudi da bi se stavio i pod normalni u granu. Al opet,nebi stavili bezveze...

 

x5 vrijedi jos samo danas jel da?  do 30. u 06:00

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice