World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.322.884
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Sinoc igram stronghold sa svojima. Vozim is3 i odigrao sam sve ukupno 10 partija...U tih deset partija 7 puta sam imao ostecen ammorack od prvog hica koji sam primio u tim partijama...a u jednoj od tih partija nakon sto sam popravio ammorack odmah sledeci hitac je uslijedila detonacija tenka...RNG god of luck.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
turbojc kaže...

Eto da se i ja malo pohvalim, a usput i pojadam kakav mi je tim. Ne sjećam se kada sam imao ovakav score s ovim Tigrom. Obožavam ga. {#}

 

Nadam se da se slike dobro vide{#}

 

 

Ma da ti ne pokvarim uzivljaj ali to je smece od tenka

Ajde ne trkeljaj, Tiger I je najbolji T7 heavy, čak i nakon nerfa. Top odličan, precizan, probija 202 mm, reload time 5,5 sec, alfa 250. Oklop slabiji ali nitko te ne tjera u brawl. Dobar view range u odnosu na ruse istog tiera, često te ne vide a ti ih ojadiš ko papke.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
16 godina
offline
Re: World of Tanks
malina22 kaže...

Sinoc igram stronghold sa svojima. Vozim is3 i odigrao sam sve ukupno 10 partija...U tih deset partija 7 puta sam imao ostecen ammorack od prvog hica koji sam primio u tim partijama...a u jednoj od tih partija nakon sto sam popravio ammorack odmah sledeci hitac je uslijedila detonacija tenka...RNG god of luck.

Ja sam odavno na IS3 stavio Safe Stowage i Wet Ammorack. Dojadilo mi da me AR svaki drugi hitac.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...

Ajde ne trkeljaj, Tiger I je najbolji T7 heavy, čak i nakon nerfa. Top odličan, precizan, probija 202 mm, reload time 5,5 sec, alfa 250. Oklop slabiji ali nitko te ne tjera u brawl. Dobar view range u odnosu na ruse istog tiera, često te ne vide a ti ih ojadiš ko papke.

tiger 1 je kanta zeljeza sa puno HP-a dobar je protiv nizih tiera ali u svom ili nedaj boze visem tieru je bezveze.i nikako nije najbolji T7.ti si ocito zaboravio na T29 koji ga owna u svakom pogledu.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
offline
World of Tanks

Ne drobi t29 u hull downu je najbolji t7, van te pozicije je najgori t7 heavy. tigar je odlican

Dirty dosen
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Pislje kaže...

Ne drobi t29 u hull downu je najbolji t7, van te pozicije je najgori t7 heavy. tigar je odlican

Ni u hull downu vise nije kao sto je nekad bio...sad svaka susa zna za ogroman weakspot na kupoli...a tigar sa svojom "pogadjam muhu u letu u lijevo jaje" preciznoscu taj weakspot gadja ko iz sale.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 11:44 (malina22).
14 godina
offline
World of Tanks

to je istina znam iz prve ruke jel dosta vozim t29, ako si miran u hd, i ako protivnik ima precizan top i zna sta radi nije bas ugodno, pošto imaš malo hp svaki šut puno znači

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Pislje kaže...

Ne drobi t29 u hull downu je najbolji t7, van te pozicije je najgori t7 heavy. tigar je odlican

I ne samo u hull downu, meni T29 bounca sve i svasta, pa cak i shellove visih tiera. Meni je taj tenk zakon.

malina22 kaže...
Pislje kaže...

Ne drobi t29 u hull downu je najbolji t7, van te pozicije je najgori t7 heavy. tigar je odlican

Ni u hull downu vise nije kao sto je nekad bio...sad svaka susa zna za ogroman weakspot na kupoli...a tigar sa svojom "pogadjam muhu u letu u lijevo jaje" preciznoscu taj weakspot gadja ko iz sale.

Svaki tenk ima weakspot, problem je u tome sto je Tiger I jedan veliki weakspot, T29 ga busi gdje god opali. T29 sa wigglanjem kupole lako izbjegne pogodak u hatch kod manje skillanih igraca.

Rvat katolik!
14 godina
offline
World of Tanks

zapravo je glupo usporedivat ta dva tenka pošto se totalno različito igraju i ispunjavaju različite uloge. i svaki je dobar u onome za što je namjenjen.

Dirty dosen
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Neovisno o hatchu, T29 kroz obraze pored mantleta pusti i što ne bi trebao (gledajući na papiru). Nedavno sam igrao par partija sa T29, iznenadio sam se kako su me ljudi lako riješili a bio sam u hulldownu, sve pored mantleta.

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
World of Tanks

Neeegoo...

KV - 4.

Meni fenomenalan tenk, doduše spor i velik ali brate mili može sidescrapeat! Oklop odličan, top sasvim ok, ne baca prečesto na T10, u svom tieru je ubojica a s devetkama se sasvim solidno nosi.

Zašto ga nema češće u bitkama? Meni recimo Tiger II nikad nije legao, kad sam otključao E75 prodao sam ga s guštom...

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Zato što svi idu na IS-7 liniju.

Toni
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

   Svaki tenk ima svoju rollu i ako ga igras kako bi se trebao igrati onda je dobar. Ono sto sam ja primjetio igrajuci svog TigeraP da je to dobar anti noob tank, tj. kad sretnes loseg igraca protiv sebe koji nezna da imas 200mm armora i koji gadja po sred tebe izbijes ga ko budalu, cesto i tier8 heavy tenkove, kad ti dodje netko tko zna igrati pena te svaki put. Kad bih recimo hipotetski mogao da igram sam protiv sebe i da je Tiger vs TigerP Tiger bi win svaki put jer ima bolji dpm, ali kad igras protiv losijih igraca onda je tu TigerP car. Isto tako i t29 hull down, niti je toliko primjenjiv cesto, a i ljudi koji znaju sta rade ce ili pogdit weak spot ili ce te ignore, i kad kill sve drugo rjesit te ko budalu. t29 je bio imba tenk, ali su ga utromili i smanjili mu dpm tako da je to sada jedan sasvim prosjecan tenk, koji ce head to head izgubit protiv svakog drugog tier 7 heavy tenka. Meni su recimo TigerP i KV3 najbolji tier 7 heavy tenkovi, jedan kao long/mid range, a drugi kao brvaler. {#}

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

JagdPanther sam evo sinoć uzeo sve top tier, ali nisam siguran baš da mi je dobro sjeo 105. Dugi 88 mi nekako više paše zbog dobro ROF-a, ali isto tako mi se sviđa dobar dmg na 105. Jel moguće da 105 padne na kojih 6s reload, ako zna netko ko ima full istreniranu posadu? Imam na njemu ventse i rammer ali posada još nije 100% osnovno. Kontam još binose stavit. (?)

Kad smo kod toga koje skillove za prvi set?

da u pravu si jgtiger se igra sa dugim 8.8 ak nemas premium, makar 10.5 ima brzi aim i veci alpha, al je granata 4x skuplja (bitch please al ovo se tice ljudi koji su dosli do tira 7 i nemaju hrpu prem tenkova i credsa i oce zaraditi regularnom igrom)

binosi su must have na td-u jer kad ti nekog rokas na 500m a on tebe ne vidi puno znaci {#}

ak volis kempat, onda svima camo, a ak volis ic napred, mozda i spotat, onda skilove za view range, guneru snapshot

6th sense je najbitniji na td-u i tad mozes si vise dozvoliti u gejmpleju, dotle moras bit oprezan

dreadmoore kaže...
turbojc kaže...

Eto da se i ja malo pohvalim, a usput i pojadam kakav mi je tim. Ne sjećam se kada sam imao ovakav score s ovim Tigrom. Obožavam ga. {#}

 

Nadam se da se slike dobro vide{#}

 

 

Ma da ti ne pokvarim uzivljaj ali to je smece od tenka

ne postoji smece od tenka, samo smece od igraca/ vozaca {#} ljudi rade cuda i sa underdog tenkovima- ak znaju

Rucipe kaže...

@ED63 igram već dugo , 10k partija . Igram sve osim artija . Do sad sam skupljo novce sa KV-1S i Hellcatom ali posto su ih unisitili nisam znao  sta dalje . 

 

I šta staviti na posadu T14 i na Cometa ? 

na t14 svima repair, tj zavisi za koji tenk treniras posadu, nije valjda da imas dediciranu prem tenk posadu?{#}

comet je specifican, ja sam imo svoj standard-recon, snapshot, repair, situational awareness, repair (comm, gun, dri, rad, load)

esko kaže...

Iz nekih ''britanskih :D'' razloga mi je bio odbojan ovaj FV4202 kao mozda i vecini igraca,  pa je zato mozda bio ne igriv i sad hoce da ga ''izbace''. Al et kupih ga iz poznatih razloga i uvidjeh da je tenk strava i da ga neopravdano ''izbacuju''. Mozda su trebali napravit neki nafuravajuci trailercic za taj tenk pa da se zadrzi u igri. Npr. kao za T71, kad sam vidio taj trailer ma mogo ga je kudit ko je htio ja sam zacrto da ga kupim i to je to. 

ma britanci su totalni me$ung nacija, njemacki precizni topovi sa ruskim aim timeom, usa depresijom i znaju biti japanski suplji

al pocevsi od centa 1 meni su zakon, a i crommie je light sa med MM-om

Y2K2 kaže...

Sad poslije ovog update/a tenk mi se cesto pocne vrtit 360 u mjestu koji k..?

pogledaj si seriju videa "why so serious" imas hrpu takvih primjera (it's not a bug its a feature)

Rucipe kaže...
Zrinski kaže...
Rucipe kaže...

@ED63 igram već dugo , 10k partija . Igram sve osim artija . Do sad sam skupljo novce sa KV-1S i Hellcatom ali posto su ih unisitili nisam znao  sta dalje . 

 

I šta staviti na posadu T14 i na Cometa ? 

Probaj deinstalirat igru...ako nakon 10k bitaka neznaš šta stavit...{#}

Ispričavam se doktoru znanosti , oprosti . 

netreba isprika, nije on doktor samo se pravi pametan, i ja nakon 25k pitam za savjet za nekaj kaj neznam {#}

i jos nesto, pod broj

1) tako nesto smije samo dedaa napisat i komentirat {#}

2) dedaa mu nikad nebi ni dao doktorat {#}

DrNasty kaže...

Mnogima ne sjeda aufkl. panther, meni je baš dobar, nemam ni 6th sense a da se fino igrati. Još kad rammam heavy tonk i uništim ga, kud ćeš bolje... Much op, pls nerf.

ma meni je to za sad najbolji t7 light, opak top busi sve, mozes rammat, sa full camo-om mozes glumit ninju, vrlo je raznolik i svidja mi se

jos moram probat amera i rusa t7 da bi mogao komentirat

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
10 godina
offline
World of Tanks

tko se sutra ili prekosutra ulogira u wot dobiva 2 dana premiuma, više toga ovdje: http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-fury-weekend/

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
World of Tanks

Ima ekipe ovdje koji koriste gamerski miš za WOT? kako su Vam iskonfiguirane tipke?

 

Ja ovim nisam zadovoljan X i Y tipke su pre pre blizu lijevoj tipki miša.. dvije bočne je nemoguće pritisnuti palcem ako isti ne odmakneš s lijeve strane miša...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jel se vama ovaj m41 hmc cini malo neprecizan ili? svaki drugi ode 10 metara dalje

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Raja jel imate vi problema sa lagoovima imam net 30/2mbps i lagga mi strahota a ping neide preko 80 nikad prosjek 40 i dali to moze bit sto se koristi wifi na par uredjaja uglavnom fb yt,bas me nervira kad krene laggat  postane nemoguce za igrat pogotovo brze tenkove!

Evo i testa brzine: http://www.speedtest.net/result/3892080631.png

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 21:15 (began).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Video sa yt ti može praviti lag kad se učitava i pogledaj jel ti se negdje nešto downlada.

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

WoT ESL domaći kupovi ovaj mjesec: http://www.esl.eu/hr/wot/news/250159/
Počinjemo koristiti anticheat i ovaj mjesec je specijalno regionalno prvenstvo s novčanim fondom nagrada. Više na portalu http://www.esl.eu/hr/

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
began kaže...

Raja jel imate vi problema sa lagoovima imam net 30/2mbps i lagga mi strahota a ping neide preko 80 nikad prosjek 40 i dali to moze bit sto se koristi wifi na par uredjaja uglavnom fb yt,bas me nervira kad krene laggat  postane nemoguce za igrat pogotovo brze tenkove!

Evo i testa brzine: http://www.speedtest.net/result/3892080631.png

Provjeri si packet loss, mozes na ping testu ili ako imas teamspeak pa odes na neki server i pogledas connection info

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Ima ekipe ovdje koji koriste gamerski miš za WOT? kako su Vam iskonfiguirane tipke?

 

Ja ovim nisam zadovoljan X i Y tipke su pre pre blizu lijevoj tipki miša.. dvije bočne je nemoguće pritisnuti palcem ako isti ne odmakneš s lijeve strane miša...

Ja koristim G700 koji ima gomilu tipki, ali samo bocne 3 (od 4) su mi izbindane i to sa repair, fire extinguisher i med kit.

Nisam imao potrebu za bindat vise u WoT-u.

 

S druge strane u WoW-u mi je izbindana svaka tipka (pa i MWUP i MWDOWN) i jos dodatno i sa modifierima (shift, alt, ctrl) {#}

If you're not paranoid, you're not paying attention
13 godina
offline
World of Tanks

I tako ja sreo u randomu jednog od poznatijih domaćih igrača...na kraju je imao sreće i bouncao mi kad sam ga trebao poslati u vječno počivalište...ali barem sam mu opalio "prijateljskih" 491 dmg {#}

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Meni isto zadnjih tjedan dana ili dva ping duplo veći. Inače mi je 60-70 a sad je 120-130 govorim o EU1 B-net.

Speed test pokatuje ping 9 ms

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Meni isto zadnjih tjedan dana ili dva ping duplo veći. Inače mi je 60-70 a sad je 120-130 govorim o EU1 B-net.

Speed test pokatuje ping 9 ms

 

Jedan od problema je što server EU1 nije u Zagrebu

15 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Meni isto zadnjih tjedan dana ili dva ping duplo veći. Inače mi je 60-70 a sad je 120-130 govorim o EU1 B-net.

Speed test pokatuje ping 9 ms

Ma trebao si postaviti server u kuci pa pingati imao bi 1-2...pingaj server u britaniji pa vidi koliki ti je ping...

 

FCM 50T kakav je tenk...da li zaradjuje dobro, nesto si kontam jedan premium ubosti pa da vidim.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2014 12:36 (malina22).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
malina22 kaže...
hummer0 kaže...

Meni isto zadnjih tjedan dana ili dva ping duplo veći. Inače mi je 60-70 a sad je 120-130 govorim o EU1 B-net.

Speed test pokatuje ping 9 ms

Ma trebao si postaviti server u kuci pa pingati imao bi 1-2...pingaj server u britaniji pa vidi koliki ti je ping...

 

FCM 50T kakav je tenk...da li zaradjuje dobro, nesto si kontam jedan premium ubosti pa da vidim.

 

Pa rekao sam da je oko 40-60ms evo Frankfurt. Al sad je 130 ms u igri.

Mislim da je server u Njemačkoj i Nizozemskoj, a ne u Engleskoj.

P.S. evo ovaj drugi iz Eng. opet nije 130.

 

P.S.S.

Location:
  • EU1 - Bavaria, Germany (login.p1.worldoftanks.eu) (92.223.1.92, 92.223.1.102, 92.223.1.112, 92.223.1.122)
  • EU2 - Amsterdam, Netherlands (login.p2.worldoftanks.eu)(185.12.240.100, 185.12.240.110, 185.12.240.140, 185.12.240.150)
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.11.2014 12:49 (hummer0).
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Odkako se proculo da su premjestili servere na druge lokacije ja imam ove probleme i na wg oficijalnom forumu se dosta raje zali da ima probleme sa laggovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
began kaže...

Odkako se proculo da su premjestili servere na druge lokacije ja imam ove probleme i na wg oficijalnom forumu se dosta raje zali da ima probleme sa laggovima.

Zadnji put kad mi je ping bio super..zima/proljeće 2012/2013

 

11 godina
offline
World of Tanks

Daj shavtite da ping nije toliko bitan jer to je zakasnjenje od 0,1 sekundu sto se stvarno ne vidi kod tenkova koji idu 30 kmh, cak i za F1 igru je dopusteno 0,2 odnosno 200ms, ali packet loss mora biti 0% a juri 300 kmh. Najveci problem je jbni packet loss koji je kod nas lagano ostvariti zbog jbn infrastrukture, i onda server misli da ti drzis gas iako si ga pustio jer se taman taj packet koji govori da vise ne drzis gas izgubio. Tocno znam da je tako jer osjecam na svojoj kozi, ping ne ide preko 60 uglavnom je 45 u wotu ali lampica svako malo svijetli i bas me nekad zna zeznut pogotovo kad scouta vozim

 

http://www.speedtest.net/result/3893515421.png

 

http://www.pingtest.net/result/110167000.png

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice