World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.316.708
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
g12356 kaže...

Moguće da prodam tigera II začas...Čak i ako ga prodam planiram ga jednog dana opet kupit...

Prodajom bi trenutno dobio 1255000 creditsa...

Jednostavno tiger me dosta košta,često završim na nuli...

Kupio bih si kv-3 koji mi se sviđa po specifikacijama.Još bi mi ostalo novaca za pokoji upgrade.Sa eventualnim ostatkom bi pokušao doći do patkice(mislim na amx 40)(da,sviđa mi se b1) ili bi išao po USA tree-u koji mi je zaostao na tieru 3.Također KV-3 će začas postati premium i dobit ću neki dodatni tenk + besplatan slot,tako da bi mi se to moglo isplatiti.

 

Ipak tigeru II ću još dati šansu kada nadogradim kupolu,ako nakon toga on postane stroj za masakr onda će vjerojatno ostati u garaži dod daljnjeg.

T34 postaje premium, a za obicnog KV-a ces dobit KV-1 i KV-2 ali moras imati montiranu 2 kupolu, za IS-4(ako ga imas) ces takodjer dobiti jedan tier IX tenk jer on prelazi u tier X.

PRODAJEM ORIGIN ACCOUNT NA KOJEM JE BF:BC2 DELUXE EDITION(IMA SVE DLC-OVE AKTIVIRANE) 120 KN HITNO!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

KV-3 nikad neće postati premium. Istina je da ćeš dobiti tenk za njega sa slotom.

Idi po američkom tech-treeju. Mjesec dana do T34 i onda imaš free premium tenk.

 

  Aha,onda sam se zabunio oko kv3...Ne stignem za mjesec dana do tiera 9,ne sa free accountom...vjerojatno sitgnem do tiera 5,možda 6...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

KV-3 nikad neće postati premium. Istina je da ćeš dobiti tenk za njega sa slotom.

Idi po američkom tech-treeju. Mjesec dana do T34 i onda imaš free premium tenk.

 

koliko vremena treba od tier 1 do tier 9 T34 tenka bez premiuma? 2mj igranja sigurno (realno se ne igra od jutra do mraka)

 

16 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

IS7 je đubretarsko govno od tenka. Te iz WOT-a treba našamarati gdje god.

 

IS7 stoji bočno ispred mene, na 50ak metara, naciljam ga s najmanjim krugom i opalim moćnim njemačkim 12,8cm KwK topom s AP granatama

 

i pogodite što?

 

0 HP DMG!

 

a ne samo da je on tada okrenuo kupolu i jednim hicem dropao me za 780HPa a bio sam sprijeda okrenut njemu!

 

 

evo druga partija, 11 puta sam ga pogodio, ni jedan HP mu nisam skinuo. ubili smo ga tek kad mi je pomogao Maus, E-75 i Patton.

 

 

Nekad dinga a nekad mu sve prode naprjed.Osobno ga ne igram tolko jer odu popravci u nebo.

Hajdučko Srce
14 godina
offline
World of Tanks

Ovisi koliko igraš. Probat ću ti dat neki izračun koliko bi ti vremena trebalo s obzirom na moju statistiku, i ono što je potrebno za dolazak do T34.

Ti krećeš od

M2 Medium: Prosjek od 3 minute po bitci i average 200 XPa, potrebno je 5630 XPa. -> 30 bitki, cca 90 min.

M3 Lee(najlošiji tenk u cijelom grindu): Prosjek od 3 min po bitci i ave 120 XPa, potrebno 14555 XPa. ->122 bitke, cca 6h.

T1 Heavy: 4 min po bitci, ave 230 XPa, potrebno 46650 XPa. -> 203 bitke, cca 13,5h.

M6: 4 min, ave 375 XPa, potrebno 65400XPa. -> 175 bitki, cca 12h.

T29: 5 min, ave 500 XPa, potrebno 169600 XPa. ->340 bitki, cca 29h.

T32: 5 min, ave 575 XPa, potrebno 221000 XPa. -> 385 bitki, cca 33h.

 

I evo te na T34. Uglavnom, 95-100h. To ti je po 3h na dan. Vikendom imaš malo više vremena. Uz to, valjda imaš nešto free XPa trenutno, kroz ovo skupiš još cca 20k pa istražiš motore na T29 ili poslije na T32.

 

I pročitaj slobodno malo ovu temu koja ti je linkana u prvom redu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Ovisi koliko igraš. Probat ću ti dat neki izračun koliko bi ti vremena trebalo s obzirom na moju statistiku, i ono što je potrebno za dolazak do T34.

Ti krećeš od

M2 Medium: Prosjek od 3 minute po bitci i average 200 XPa, potrebno je 5630 XPa. -> 30 bitki, cca 90 min.

M3 Lee(najlošiji tenk u cijelom grindu): Prosjek od 3 min po bitci i ave 120 XPa, potrebno 14555 XPa. ->122 bitke, cca 6h.

T1 Heavy: 4 min po bitci, ave 230 XPa, potrebno 46650 XPa. -> 203 bitke, cca 13,5h.

M6: 4 min, ave 375 XPa, potrebno 65400XPa. -> 175 bitki, cca 12h.

T29: 5 min, ave 500 XPa, potrebno 169600 XPa. ->340 bitki, cca 29h.

T32: 5 min, ave 575 XPa, potrebno 221000 XPa. -> 385 bitki, cca 33h.

 

I evo te na T34. Uglavnom, 95-100h. To ti je po 3h na dan. Vikendom imaš malo više vremena. Uz to, valjda imaš nešto free XPa trenutno, kroz ovo skupiš još cca 20k pa istražiš motore na T29 ili poslije na T32.

 

I pročitaj slobodno malo ovu temu koja ti je linkana u prvom redu.

 

Usput skratis grind nepotrebnih motora i ostalih gluposti i ides direktno na T34 i moga bi stic prije patcha.

Hajdučko Srce
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Zaja kaže...
mystik kaže...

Ovisi koliko igraš. Probat ću ti dat neki izračun koliko bi ti vremena trebalo s obzirom na moju statistiku, i ono što je potrebno za dolazak do T34.

Ti krećeš od

M2 Medium: Prosjek od 3 minute po bitci i average 200 XPa, potrebno je 5630 XPa. -> 30 bitki, cca 90 min.

M3 Lee(najlošiji tenk u cijelom grindu): Prosjek od 3 min po bitci i ave 120 XPa, potrebno 14555 XPa. ->122 bitke, cca 6h.

T1 Heavy: 4 min po bitci, ave 230 XPa, potrebno 46650 XPa. -> 203 bitke, cca 13,5h.

M6: 4 min, ave 375 XPa, potrebno 65400XPa. -> 175 bitki, cca 12h.

T29: 5 min, ave 500 XPa, potrebno 169600 XPa. ->340 bitki, cca 29h.

T32: 5 min, ave 575 XPa, potrebno 221000 XPa. -> 385 bitki, cca 33h.

 

I evo te na T34. Uglavnom, 95-100h. To ti je po 3h na dan. Vikendom imaš malo više vremena. Uz to, valjda imaš nešto free XPa trenutno, kroz ovo skupiš još cca 20k pa istražiš motore na T29 ili poslije na T32.

 

I pročitaj slobodno malo ovu temu koja ti je linkana u prvom redu.

 

Usput skratis grind nepotrebnih motora i ostalih gluposti i ides direktno na T34 i moga bi stic prije patcha.Cak i ja razmisljam da krenem prema njemu.

 

Hajdučko Srce
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

meni je trebalo bez motora nekih 2 mjeseca ali samo zato jer su pare falile malo hehe

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ESL 1on1 Heavy Tanks Cup #1  je otkazan za petak 02.03. jer nismo dobili potvrdu od Wargaminga za nagrade. Vjerojatno imaju puno posla pa ne stignu poslati. Javim nove informacije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ne hvala,ne zanima me speed grind...htio bih doći do t-29...npr. Tiger mi je bio prvi tier   VII tenk i do njega sam došao za 3 mjeseca(sa time da sam išao po više grana sa više tenkova).To bi ti otprilike trebalo reći koliko ja u prosjeku dnevno igram...Uglavnom,ne igram u prosjeku više od sat vremena.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Ovisi koliko igraš. Probat ću ti dat neki izračun koliko bi ti vremena trebalo s obzirom na moju statistiku, i ono što je potrebno za dolazak do T34.

Ti krećeš od

M2 Medium: Prosjek od 3 minute po bitci i average 200 XPa, potrebno je 5630 XPa. -> 30 bitki, cca 90 min.

M3 Lee(najlošiji tenk u cijelom grindu): Prosjek od 3 min po bitci i ave 120 XPa, potrebno 14555 XPa. ->122 bitke, cca 6h.

T1 Heavy: 4 min po bitci, ave 230 XPa, potrebno 46650 XPa. -> 203 bitke, cca 13,5h.

M6: 4 min, ave 375 XPa, potrebno 65400XPa. -> 175 bitki, cca 12h.

T29: 5 min, ave 500 XPa, potrebno 169600 XPa. ->340 bitki, cca 29h.

T32: 5 min, ave 575 XPa, potrebno 221000 XPa. -> 385 bitki, cca 33h.

 

I evo te na T34. Uglavnom, 95-100h. To ti je po 3h na dan. Vikendom imaš malo više vremena. Uz to, valjda imaš nešto free XPa trenutno, kroz ovo skupiš još cca 20k pa istražiš motore na T29 ili poslije na T32.

 

I pročitaj slobodno malo ovu temu koja ti je linkana u prvom redu.

 

Sve to pada u vodu zbog jedne stvari, jel' ti znaš koliko je to milijuna kredita da bi se imalo svaki tenk u nizu + potrebni moduli za nastavak na sljedeći tenk?

Čak i da se free expom preskoči dobar dio...

 

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

meni su pomogli oni kodovi koje sam imao za istrazit T32 i T34 sad se ocu rijesit tog T34,previse xp za gusjenice onda tek kupola pa top a nemre nis ni dingati -_-,bar ne sa hullom

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...
mystik kaže...

Ovisi koliko igraš. Probat ću ti dat neki izračun koliko bi ti vremena trebalo s obzirom na moju statistiku, i ono što je potrebno za dolazak do T34.

Ti krećeš od

M2 Medium: Prosjek od 3 minute po bitci i average 200 XPa, potrebno je 5630 XPa. -> 30 bitki, cca 90 min.

M3 Lee(najlošiji tenk u cijelom grindu): Prosjek od 3 min po bitci i ave 120 XPa, potrebno 14555 XPa. ->122 bitke, cca 6h.

T1 Heavy: 4 min po bitci, ave 230 XPa, potrebno 46650 XPa. -> 203 bitke, cca 13,5h.

M6: 4 min, ave 375 XPa, potrebno 65400XPa. -> 175 bitki, cca 12h.

T29: 5 min, ave 500 XPa, potrebno 169600 XPa. ->340 bitki, cca 29h.

T32: 5 min, ave 575 XPa, potrebno 221000 XPa. -> 385 bitki, cca 33h.

 

I evo te na T34. Uglavnom, 95-100h. To ti je po 3h na dan. Vikendom imaš malo više vremena. Uz to, valjda imaš nešto free XPa trenutno, kroz ovo skupiš još cca 20k pa istražiš motore na T29 ili poslije na T32.

 

I pročitaj slobodno malo ovu temu koja ti je linkana u prvom redu.

 

Sve to pada u vodu zbog jedne stvari, jel' ti znaš koliko je to milijuna kredita da bi se imalo svaki tenk u nizu + potrebni moduli za nastavak na sljedeći tenk?

Čak i da se free expom preskoči dobar dio...

 

 

heh upravo to, evo ja se pripremam za is7 i davno ću ga prije imati istraženog nego što ću lovu skupiti za njega. 6.1 mill pih! a neću i pričati koliko se zna biti u minusu nakon "dobro izgubljene partije"a prosijek od 5min po pratiji daleko je bliže 10 min, što teži tenkovi partije su dugotrajnije.ako nišda drugo dugo mrtav čekaš tenk da ti se oslobodi!

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 10:02 (sokre).
16 godina
offline
World of Tanks

Meni fali 33.000 expa do Mausa, a 6 miljuna kredita ću skupiti nikad (nemam Premium)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

eto malo silovanja od maloprije E-100tke

 

 

zanima me kako da maknem te skinove tj. hitboxeve? meni uopce ne pomazu a i bez toga je ljepse igrat

 


link na vecu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 10:10 (Sheeva).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

evo istražio IS3, fali mi još 900 creditsa da ga kupim doduše.. kaj mislite jel stignem piknuti IS4 bez premiuma?

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

evo istražio IS3, fali mi još 900 creditsa da ga kupim doduše.. kaj mislite jel stignem piknuti IS4 bez premiuma?

Stigneš i do IS7 prije patcha, neće on tako skoro.

potpisujem se
13 godina
offline
World of Tanks

ma xp me čak i ne brine, ali creditsa nikad dosta.. trebali bi napraviti neki semi premium samo za creditse :)

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

@Ziga

Pa i nije da baš pada u vodu zbog credita jer nije da će zadržati tenkove. Osim T1 HTa(koji bi preporučio ostaviti onima koji nisu nagrindali KV/PZ IV; igraju bez premiuma i premium tenka), u solidnoj partiji donese dobru lovu. Naravno da se igra drugačije nego KV i da se moraš malo priviknuti i naučiti što s njim možeš. Pada u vodu zbog toga što dečko igra otprilike 1h dnevno, što mu nije dosta. Da je barem krenuo kad sam pričao da patch neće prije sredine ožujka, a sad je pitanje hoće li do kraja.

 

@sokre

Znam da bitka ponekad traje i 15min(kampinovka) ali ovo ti je otprilike trajanje mojih bitaka u pojedinim tenkovima. 

Za primjer, najviše vremena po bitki mi uzima T30 sa 6min 36 sec.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja sam trenutno na T29, i imam 35k xp, jel bi mogao stici do T34?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

ma xp me čak i ne brine, ali creditsa nikad dosta.. trebali bi napraviti neki semi premium samo za creditse :)

Hehe meni baš obrnuto, nikad dosta XP-a, a sa parama skoro nikad kratak. A i ako ih stvarno bude potrebno onda uzmem Ferdinanda(da njega) ili Humella pa pare samo sidaju :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 11:38 (Et_Tu_Brute?).
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Et_Tu_Brute? kaže...
. A i ako ih stvarno bude potrebno onda uzmem Ferdinanda(da njega) ili Humella pa pare samo sidaju :)

Jako dobra šala {#}

14 godina
offline
World of Tanks

Zašto? 

Pa moj T28 mi je rijetko kad bio u minusu bez premiuma. Ne znam kakav je Ferdo ali sumnjam da je puno drugačiji.

Hummel, koliko čujem bolji od M41, oboje tier5 i nose solidne partije ukoliko te ne ubiju u prvoj minuti i pogodiš bar nešto.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...
. A i ako ih stvarno bude potrebno onda uzmem Ferdinanda(da njega) ili Humella pa pare samo sidaju :)

Jako dobra šala {#}

Kaj je to dobra sala, ocito neznas kakav je moneymaker ferdi sa zadnjim topom.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...
. A i ako ih stvarno bude potrebno onda uzmem Ferdinanda(da njega) ili Humella pa pare samo sidaju :)

Jako dobra šala {#}

Kakva šala, ma daj molim te. U sasvim solidnoj partiji dobijem sa ferdom oko 40-30 k kredita, ako sam mrtav 10-11k popravak + 4-7 granata(svaka po 1k kredita). Sa IS-3, KT ili Loweom pa sve ispod njih se nosim bez problema 1v1.(Osim pametnog mediuma {#}) Eto jučer ja sam protiv t32 i Lowe, obadvojicu sam spustio za 50% Hp-a pa mi jedan oštetio municiju. Samo sam se malo trudio da me ne zaobiđu i dobro me išlo(možda bi i dobio obadvojicu).

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 12:03 (Et_Tu_Brute?).
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Sheeva kaže...

eto malo silovanja od maloprije E-100tke

 

 

zanima me kako da maknem te skinove tj. hitboxeve? meni uopce ne pomazu a i bez toga je ljepse igrat

 


link na vecu 

Ako si skinuo s ove stranice onda možeš ga deinstalirat ovako:

 

1. Otvori folder gdje je instalirana igra (default    C:\Games\World_of_Tanks    )

2. Pokreni goharu_skins_uninstall

3. ????

4. PROFIT! {#}

 

------------------------------

BTW jučer dobio drugi Maus kill, prvi u ISU-152 ^_^

BL10 je inače bio proglašen "the most feared gun in-game" tako da sam ponosan xD

 

Anyway, prvi udarac dobio je mišonja sprijeda i oduzelo mu 734 HP (mwuahahahahahahaha {#}), onda ga malo naši T34 i T30 omekšali, par mojih bouncali/radili kritove i na kraju završim ga sa 20-ak HP-a. Zadovoljstvo: over 9 thousand {#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 12:16 (Krešo91).
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

evo istražio IS3, fali mi još 900 creditsa da ga kupim doduše.. kaj mislite jel stignem piknuti IS4 bez premiuma?

Ako sam stigao ja(bez premiuma), a usporavala me srednja skola {#}  onda ces stici i ti evo meni fali jos nekih 19k do IS-4, a lova(jos 3 miliona {#}) ali nasao sam rijesenje i za nju T20(americki medium) iako izgubis partiju budes u plusu i stugIII uz njih lova ide brzo najvjerovatnije da cu uzet i KV-a i troll gun {#}

PRODAJEM ORIGIN ACCOUNT NA KOJEM JE BF:BC2 DELUXE EDITION(IMA SVE DLC-OVE AKTIVIRANE) 120 KN HITNO!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

KV-3 nikad neće postati premium. Istina je da ćeš dobiti tenk za njega sa slotom.

Idi po američkom tech-treeju. Mjesec dana do T34 i onda imaš free premium tenk.

 

nece ni onda dobiti free premium tenk, dobiti ce drugi tenk umjesto njega i jos ce se djeliti nesta za naknadu sad nemam pojma jel credit zlato ili sta

16 godina
protjeran
offline
World of Tanks
Igram maloprije s IS-3, Fjord mapa, skinem T-32 na 1%, dolazi T-34, skinem ga na 460/1900 healta, pucaju i T-32 i T-34 i promasuje me (ja se izmicem), jednom me bounca T-32, samo trebam s 4 hicem u nizu da ubijem T-34 (T-32 se sakrio iza kamena) i on mi s jednim hicem skida 1500/1500 ... za nepovjerovati, kontam da koristi gold municiju, ali opet, 1500 u jednom da mi skine ... evo slike kao dokaz ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
kuga_the_bot kaže...
mystik kaže...

KV-3 nikad neće postati premium. Istina je da ćeš dobiti tenk za njega sa slotom.

Idi po američkom tech-treeju. Mjesec dana do T34 i onda imaš free premium tenk.

 

nece ni onda dobiti free premium tenk, dobiti ce drugi tenk umjesto njega i jos ce se djeliti nesta za naknadu sad nemam pojma jel credit zlato ili sta

T34  prelazi u premium ali ti ostaje i jos dobijes M103.

=XII=SandMan....
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice