Project CARS

poruka: 1.047
|
čitano: 156.024
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Project CARS
ursusc355 kaže...

imam problem sa online igranjem... gotovo nikad nema nikog u lobby-ju ...pokušavam sat vremena jednu pišljivu online utrku odvozit i uzalud ...a uđem u driveclub i u roku 5 sekundi načem utrku i igram...ne razumijem...pa šta tako malo ljudi igra project cars online ...štali

 Na kojoj platformi igras? Ja sam na ps4 i lobbya ima napretek jedino me zivcira sto ih je najvise gt3

11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
omomomomoomm kaže...
ursusc355 kaže...

imam problem sa online igranjem... gotovo nikad nema nikog u lobby-ju ...pokušavam sat vremena jednu pišljivu online utrku odvozit i uzalud ...a uđem u driveclub i u roku 5 sekundi načem utrku i igram...ne razumijem...pa šta tako malo ljudi igra project cars online ...štali

 Na kojoj platformi igras? Ja sam na ps4 i lobbya ima napretek jedino me zivcira sto ih je najvise gt3

 Pa valjda je logično da na PS4 kad veli da ode u Driveclub i odma mu nađe,...

Chill Now And Forever
11 godina
offline
Project CARS

joj da uopce nisam povezao. Onda stistni R2 na volanu ili ds4 pa stavi ste na ANY mozda si narihtao da zelis vozit samo npr Formula C i recimo nematakvih lobbya pa ti ne nalazi. Jer ako se ne varam nakon zadnjeg patcha pamti igra te postavke prije je stavilo sve na ANY cim si otisao u main menu. nadam se da me kuzis o cemu ti pisem

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

 Možeš napisat kaj donosi patch tek tolko da vidim ovdje jer nemogu na link na poslu, hvala

 

Možeš i na pm, sam skpiraj molim te

Chill Now And Forever
11 godina
offline
Project CARS

ima jos i hrpetina izmjena za oculus koje nisam kopirao

 

Project CARS – PC Patch 6.0 – Release notes

Online
* NEW – Host kick function. The host of an online game can now select to immediately kick a player from the server. Kicked players will be auto-kicked if they attempt to rejoin the same multiplayer session.
* NEW – Mandatory pit stop option. The Lobby admin can opt to force a single pitstop during any race.
* NEW – Option to set race length by time (also available in Quick Race).
* NEW –‘Allow Ghosted Vehicles’ option added so that the lobby admin can decide if he wants vehicles ghosted or not when they drive the wrong way.
* NEW – Dynamic race-end timer feature. In public races, the timer is 50% of the slowest moving car's lap time. In private races, the timer is 75% of slowest moving car's lap time.
* Fixed an exploit where a player could be awarded a win by jumping the start.
* Fixed an issue where, if the host is forcing realistic driving assists, the player wasn’t able to toggle the allowed assists on or off while in-race.
* Fixed a game crash issue if the client is kicked while typing in the chat box.
* Fixed an issue where, if Forced Default Setup is used, the pit crew would not change tyres until they’re completely worn. The tyres will now be changed when at least one tyre is worn down by 25% or more.

Career
* Fixed a bug where drivers in a simulated series can all end up with ‘INVALID NAME!’
* Fixed a bug where AI opponents would attempt to use DLC cars that are not installed.
* The player will no longer be offered a contract renewal for a DLC contract, if they've since uninstalled that DLC.
* DLC Career contract emails earned while a DLC was installed, are no longer shown if DLC is then uninstalled.
* If the player’s current contract is a DLC contract and the player uninstalls this DLC, the career season using this DLC contract will finish for the player when entering Dashboard and they will have to pick from valid contract offers to continue (or reinstall the uninstalled DLC).
* Fixed an issue where the Modified Cars Pack and Limited Edition DLC Invitationals and Accolades were visible for players who do not own these DLC packs. Entering these invitational events would cause the player and AI to be in non-matching vehicles.
* Fixed an issue where at times the pit crew wouldn’t change the tyre set to the one selected in pit-strategy.

Controls
* Fixed an issue where remapping KERS would stop it working.
* Fixed an issue where changes made to Gamepad Advanced Options were not saved.
* Added Thrustmaster T150 support.

Tracks
* Zolder – fixed a potential ‘landmine’ issue.
* Le Mans – adjusted the 55th garage spot to correct an issue where the cars would hit the pit wall on exiting this spot.
* Donington – all layouts – fixed an issue where cars would make contact with the left side wall when exiting some garages.
* Road America – pre-race camera tweaked to prevent the camera from clipping with the ground.
* Ruapuna Park – all layouts – fixed an issue with the last garage spot being outside garage area.
* Mojave – all layouts – fixed an issue with floating tyre skid marks, fixed an issue with rain being visible inside tunnels, and placed visible barriers in areas where the player is not allowed to drive.

Vehicles
* Bentley Continental GT3 – fixed DLC livery windscreen banners.
* Ruf CTR3 SMS-R – increased default tire pressure to work better with tire warmers.
* Toyota GT86 Rocket Bunny – fixed an issue with the windscreen banner.

Physics & AI
* AI – improved awareness and look-ahead to help with situations in multi-class races, where AI in a fast car would fail to avoid the player and AI in much slower cars.
* Tyre updates – fixed an issue on several tyres to prevent FFB buzz when tread becomes worn very thin, re-calibrated most tyres for a carcass heating fix when the tyres are underinflated, adjusted wear rates on GT3, Group C, Trans-Am/GTO, DTM, and LMP rubber.
* Implemented support to remove detached wheels from the track after a certain amount of time.

GUI & HUD
* Vehicle selection – manufacturer page now orders icons alphabetically.
* Improved the French translations for some of the items in the vehicle setup screens.
* Minor updates to Career Dashboard – motorsports & DN Profile buttons are now tiles consistent with other tabs, Inbox is now full screen with clearer indication of highlighted mail, and initial Accept Contract Offer screen now has improved layout and clearer indication of signature button.
* Improved Race Central screen – better balanced background image, removed gradient in top-right corner.
* Track layout map images are now displayed on the quick track selection screens.
* Fixed an issue where ‘Invert Camera Y Axis’ text was being displayed as ‘Automatic Clutch’.
* Updated the Xbox One controller image to the new Elite Controller.
* Fixed an issue where the UI stops responding on ghost selection when player enters the My Garage option.

General
* Fixed an issue during pit stops where the pit crew mistakes ratio was too high.
* Driver name tags above cars can now be turned on for replays.
* Entering the pits during a Time Trial will now invalidate that lap’s time.
* Improved Helmet view exposure for historic drivers.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Project CARS

ljudi moji kupio sam volan thrustmaster t150 za PS4, nisam imao nikad prije doticaja s volanima u igrima al ovo je nešto neopsivio, skroz drugi doživljaj, a bio sam odustao od project carsa jer mi se gadilo vozit na controller :) tako da svima preporučujem taj volan(ima u SD 1500kn) koji je koliko toliko u pristupačnoj cijeni, nećete požalit za gušt koji dobijete ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

a ja sam kupio Driving force GT ali za PC, i isto tako samo pohvale, Samo je igra malo komplicirana što se FFB-a tiče, nikad nisam volio taj tuning, ja samo hoću vozit nisam ja inžinjer mehanike da se bavim sa osima, osovinama i sličnim-mislim da to u igrama ne treba te treba stavit jednostavne postavke, jer ovdje moram ptrošiti par dana da opće naučim kaj je za kaj a kamoli da se to sve istestira.....

Chill Now And Forever
11 godina
offline
Re: Project CARS
zaki23 kaže...

ljudi moji kupio sam volan thrustmaster t150 za PS4, nisam imao nikad prije doticaja s volanima u igrima al ovo je nešto neopsivio, skroz drugi doživljaj, a bio sam odustao od project carsa jer mi se gadilo vozit na controller :) tako da svima preporučujem taj volan(ima u SD 1500kn) koji je koliko toliko u pristupačnoj cijeni, nećete požalit za gušt koji dobijete ;)

 

igram preko xbox one gamepada i malo mi se zgadilo igranje

nedavno nabavio 144Hz monitor (nije gsync) i sad igram bez vsynca na vise manje full detaljima u 1080p (FPS ne pada ispod 60) 

 

igranje je sada uzivancija, sve klizi (screen tearinga nema)

motion blur sam ugasio i mogu bez problema pratiti objekte sa strane (npr oznake za kocenje pokraj staze)

 

precizinije ulazim u zavoje i svako nadmetanje i obilazenje je puno napetije nego prije - puno lakse se uziviti kad vidis drugi auto kraj sebe bez ikakvog ghostinga ili trzanja

 

mogu mislit jos kako bi bilo sa volanom

 

 

btw za sve koji igraju sa xbox (mozda ce odgovarati i drugima) gamepadom, koristite ove postavke umjesto defaultnih:

ALL STEERING, THROTTLE, BRAKE, AND CLUTCH DEAD ZONES AND SENSITIVITY AT ZERO.
SPEED SENSITIVITY AT 76
CONTROLLER FILTERING SENSITIVITY AT 16
FORCE FEEDBACK 28
CONTROLLER INPUT MODE 3
ADVANCED ON
SOFT STEERING DAMPENING ON
VISUAL WHEEL FILTERING ON
OPPOSITE LOCK HELP OFF

 

puno puno bolji osjecaj voznje..

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 18:53 (Fanu).
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Pozdrav ekipa,

 

Koju periferiju koristite što se tiće volana? Da li itko ima iskustva sa thrustmaster ili fanatec bazama? 

 

Da li netko ima modificiranog g27 i koliko se to isplati raditi ili jednostavno kupiti bolju bazu?

 

Ja sam za sad napravio novo postolje za pedale, eksperimentira sa dodatnom oprugom u kočnici i adapter za duboki 350mm volan.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...
Da li itko ima iskustva sa thrustmaster ili fanatec bazama?

 

Ja sam za sad napravio novo postolje za pedale, eksperimentira sa dodatnom oprugom u kočnici i adapter za duboki 350mm volan.

Imam Fanatec CSW bazu pa ti mogu pomoci tj. odgovoriti na pitanja ako ih imaš.

 

Što se tiče G27, mislim da su Thrustmasterove novije serije volana tipa T100 / T300 bolje, a i pristupačne cijenovno. G25 / G27 već lagano gazi vrijeme, što naravno ne znači da je volan loš, još uvijek imam G25 u podrumu, ali jednostavno izlaze novi modeli sa novom tehnologijom. Osobno bi rađe prodao G27 i nadoplatio za nešto novije, nego ulagao u modificiranje.

 

A za 35cm volan, sve oviši šta ćeš voziti s tim. Moje mišljenje je da je 30-32cm zlatna sredina, nedavno sam uzeo ovaj Fanatecov duboki 32cm i preporodio se za Rally i cestovna auta.

 

http://www.fanatec.com/eu-en/steering-wheel-accessories/clubsport-wheel-rim-drift-eu.html

 

 

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 18:40 (thesekiman).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Super, hvala na odgovoru, nekako se slazem s tobom :) ! Lurkam okolo po ebay-u da nađem ili tx, t300 ili fanatec bazu.

Sto se tice volana 350mm se i meni cini veliko tako da cu vjerovatno ipak traziti 320mm....

Evo dvi slike kako mi je ispala baza.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...
Wrecker66 kaže...
Da li itko ima iskustva sa thrustmaster ili fanatec bazama?

 

Ja sam za sad napravio novo postolje za pedale, eksperimentira sa dodatnom oprugom u kočnici i adapter za duboki 350mm volan.

Imam Fanatec CSW bazu pa ti mogu pomoci tj. odgovoriti na pitanja ako ih imaš.

 

Što se tiče G27, mislim da su Thrustmasterove novije serije volana tipa T100 / T300 bolje, a i pristupačne cijenovno. G25 / G27 već lagano gazi vrijeme, što naravno ne znači da je volan loš, još uvijek imam G25 u podrumu, ali jednostavno izlaze novi modeli sa novom tehnologijom. Osobno bi rađe prodao G27 i nadoplatio za nešto novije, nego ulagao u modificiranje.

 

A za 35cm volan, sve oviši šta ćeš voziti s tim. Moje mišljenje je da je 30-32cm zlatna sredina, nedavno sam uzeo ovaj Fanatecov duboki 32cm i preporodio se za Rally i cestovna auta.

 

http://www.fanatec.com/eu-en/steering-wheel-accessories/clubsport-wheel-rim-drift-eu.html

 

 

 jel prodajes mozda g25? ne moras cak ni slati, do medulina imam 5min :D

11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Moze li mi netko reci kako igra radi na 280x, jer sam citao da je prije bilo neoptimizirano za amd.

 

I dali mi predlazete kupnju logitechovog volana gtf, za oko 700 kn? Cini mi se da je za te pare najbolja opcija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...

Imam Fanatec CSW bazu pa ti mogu pomoci tj. odgovoriti na pitanja ako ih imaš.

 

 

 

 

 Ja sam mislio dogodine uzeti Fanatec CSW V2 ali gledam onda malo OSW ako znas mozda onaj mod,direktni servo volan i dodje slicno kad sve skupim i oduzmem a bolji je od CSW,sta ti kazes?Mislim taj OSW je malo ozbiljnija klasa,kontam si mozda i malo pre ozbiljno za mene,nezz.

Ovdje sam gledao malo za taj volan pa kad cujem sta ljudi nabrojase da osjete na tom volanu doslo mi da G27 zasvikam kroz prozor :) Sta ti kazes na sve to?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2015 4:54 (Blade Runner31).
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Ja sam bio 5 sekundi od naručivanja MiGe Servo motora i slaganja OSW volana, na kraju sam se predomislio. Nije me uopće brinulo sastavljanje i podešavanje volana, već je jedini razlog što još uvijek nije kompatibilan sa većinom igara. Samo za iRacing radi 100% odlično zato što i sama igra ima postavke i FFB usklađene za takve volane, dok sa ostalim igrama često ima problema, kako sa igrom tako i za naštimati, nije baš Plug'n'Play. Koliko znam za pCars više ne radi uopće, ruši se igra odmah, Assetto Corsa je OK, rFactor2 isto, Dirt Rally treba mijenjati registry postavke da bi igra uopce prepoznala volan, Codemastersove igre opcenito ne prepoznaju taj volan.

 

Najveći problem je što to nije neki oficijani brend tipa Fanatec gdje se zna koji se kontroler koristi da bi developeri igara mogli to uključiti u svoje igre. Još uvijek je DIY, ima 4-5 različitih vrsta motora kao opcija i 3 moguća kontrolera. Drugi problem je što se koriste dva programa za naštimavanje volana, jedan je control panel od samog kontrolera volana (Argon ili iONI), a poslje njega drugi program MMOS FFB za naštimavanje FFB volana. To bi sve bilo tesko developerima jer ima svatko koristi nesto drukcije. Igre koje imaju dobar FFB koji se može kvalitetno odraziti na taj volan su iRacing, rFactor i Assetto Corsa.

 

Ali što se tiče kvalitete motora i FFB-a, to je 2-3 klase iznad ovih volana sa dc ili stepper motorima tipa (fanatec, thrustmaster, frex itd.), pa čak i od Accuforce direct drive volana 1.300 $ trenutno, ne racunajuci postarinu i 25% PDV na uvoz iz Amerike. Vodeći među direct drive volanima je Leo Bodnar, 3000-4000 €.

 

OSW kit ako ćeš ga sam sastavljati sa najslabijim Mige motorom, izaći će te vjerovatno nešto više od 1.000 €, osim ako ne nađeš neke dijelove tu kod nas u EU pa izbjegneš PDV.

Na netu se mogu naći i složeni Kitovi, tipa Plug'n'play od 1500-2500 € ovisno koji se motor koristi i odakle se naručuje.

 

Ja ubrzo planiram prodavati svoj Fanatec CSW V1 i uzeti V2, a onda cemo vidjeti kako ce se jos razvijati situacija sa OSW-om, kroz pola godine-godinu bi moglo to doci na stabilan nivo. Pratim njemački forum odakle je to sve krenulo i svako malo neke novosti i updejtovi, kako od ekipe iz njemačke, tako i od amerikanaca, svi guraju i istražuju nove mogućnosti.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2015 12:09 (thesekiman).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...

 

 

Ja ubrzo planiram prodavati svoj Fanatec CSW V1 i uzeti V2, a onda cemo vidjeti kako ce se jos razvijati situacija sa OSW-om, kroz pola godine-godinu bi moglo to doci na stabilan nivo. Pratim njemački forum odakle je to sve krenulo i svako malo neke novosti i updejtovi, kako od ekipe iz njemačke, tako i od amerikanaca, svi guraju i istražuju nove mogućnosti.

 Hvala ti na iscrpnom odgovoru,to mi je trebalo.To sto je tebe mucilo muci i mene i kontao sam kada budem kupovao valjda ce se to rijesit,trebalo bi onda sad se ne zabrinjavat i razmisljat nego kad budem kupovao provjerit kakvo je stanje,vidim i ti ces nesto slicno napravit.Najbolje da se cujemo kada budem kupovao pa ces mi znat rec,inace CSW V2 mi je bio prvi izbor,zbog svega,kompatibilnosti i user frendly ali kada sam cuo sta se sve osjeti na ovim direktnim volanima zapalio sam se :) Accuforce direct drive sam isto gledao ali sam odusto kad sam vidio da za slicne novce mogu bolje dobit pa sam zapeo na kompatibilnosti,nemos sve dobit bemti :) ok hvala jos jedno puno

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2015 18:13 (Blade Runner31).
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

ovo oko slaganja pravog setupa je prava zavrzlama :)

 

bija san neki dan u zg.u i naletim u molydona na volan za 150kn - 320mm. nije neki al posluzit ce....

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

ovo oko slaganja pravog setupa je prava zavrzlama :)

 

bija san neki dan u zg.u i naletim u molydona na volan za 150kn - 320mm. nije neki al posluzit ce....

Nije ni loš za tu cijenu, posluzit ce sigurno.

 

Jel znaš koliko je težak?

 

Mislim teži je u svakom slučaju od originala, samo treba vidjet u Control Panelu i podignut malo strenght.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

pa da ti buden iskren samo je "z" teži od originala pa nisam jos nista dira...diga san na 106% strenght.

 

malo mi je cudno igrat sad...bas san se navika na mali volan....iman filing da san s njim bija precizniji na stazi...sto bi tek bilo da je volan 350mm.... :)

14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Precizniji ces biti sa vecim volanom kad se malo navikneš, a s manjim ti je bilo lakse voziti jer si ga dosta manje okretao od ovog veceg

 

Manji volan, potrebni su manji pokreti ruku, ali zato se i svaki trzaj / greska u tom pokretu više osjeti nego na velikom.

 

 

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

ovo oko slaganja pravog setupa je prava zavrzlama :)

 

bija san neki dan u zg.u i naletim u molydona na volan za 150kn - 320mm. nije neki al posluzit ce....

 

 

 

 Cek malo jeli to namontiran na G25/27 samo volan ili si kupio cijelu konzolu?Mislim pitam jer me zanima ako si stavio volan na G27 konzolu kako to ide,tj dal se to moze?Btw ja kad kod sebe vidim ove zice po stolu kontam si da sam smamo ja takav haha doduse meni mora tako bit jer selim tv veliku na stol kad vozim,moram smislit nosac da samo kliznem po zidu

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2015 3:55 (Blade Runner31).
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Treba ti samo adapter, ja sam ovaj nedavno naručio prijatelju za rođendan, čekam da stigne.

Pogledaj malo slike pa ces bolje skuzit.

 

http://www.ebay.com/itm/Logitech-G27-G25-Steering-Wheel-Adapter-Fits-70-74-mm-Steering-Wheels-MADLAP-/191735608671?hash=item2ca455355f:g:AMgAAOSwMmBV1Lc4

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Ja sam svoj narucio sa Zalem.com jer sam tija da mi ostanu tipke. Sad cu naruciti sa ebaya quick release tako da mogu minjat volane.
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Ja sam svoj narucio sa Zalem.com jer sam tija da mi ostanu tipke. Sad cu naruciti sa ebaya quick release tako da mogu minjat volane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...

Treba ti samo adapter, ja sam ovaj nedavno naručio prijatelju za rođendan, čekam da stigne.

Pogledaj malo slike pa ces bolje skuzit.

 

http://www.ebay.com/itm/Logitech-G27-G25-Steering-Wheel-Adapter-Fits-70-74-mm-Steering-Wheels-MADLAP-/191735608671?hash=item2ca455355f:g:AMgAAOSwMmBV1Lc4

 Aha hvala ti.Ma ne mislim nista mjenjat,jednostavno cu uzet sve novo ako bog da dogodine.Gledao sam taj fanatec i sta ces to kosta oko 1600e bez shiftera,mislim ono sto bi ja htio,s v3 pedalama itd e sada dali je to toliko bolje od g27 od 1500kn ili manje naravno nisam siguran,ful bi volio probat negdje no ja sam takav,ako budem imao kupit cu pa cu se cesat ako nije to to haha.Cak bi mi se isplatilo iz Ri doc do tebe u Pulu probat V1 nego bacit novce ako nisam zadovoljan,naravno pustis li me u kucu haha no ajde ima jos vremena do tada,necu se opterecivat ali evo danas sam vec sve to stavio u kosaricu pa odustao jer cuj treba zivit do druge sezone a i onaj OSW me vuce za iste novce prakticki ali vec smo pricali o kompatibilnosti i svemu tome.Mah teske odluke :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2015 23:32 (Blade Runner31).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
.Cak bi mi se isplatilo iz Ri doc do tebe u Pulu probat V1 nego bacit novce ako nisam zadovoljan,naravno pustis li me u kucu haha

 Prijatelju možeš doći kad god hoćeš samo mi se najavi dan-dva prije

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...
Blade Runner31 kaže...
.Cak bi mi se isplatilo iz Ri doc do tebe u Pulu probat V1 nego bacit novce ako nisam zadovoljan,naravno pustis li me u kucu haha

 Prijatelju možeš doći kad god hoćeš samo mi se najavi dan-dva prije

 Haha hvala,lijepo od tebe.Napisao sam ti u PM ali mi nisi odgovorio,mozda nije stigla nezz.Ugl g27 imam i puko mi sinoc enkoder,tj spremim se igrat i vidim nije u centru,poludio sam i kad sam ga otvorio malena pukotina na enkoderu,valjda je to greska pa sam narucio drugi,onaj broncani sto nece pukut nikad pa cu ga prodat kad stigne.Ko kupi ovaj volan ustvari moze bit sretan da je to mjenjano jer bi ga to docekalo kad tad haha.Ima volan jos i garanciju mislim 8-9 mjeseci ali nemogu naci covjeka od kojeg sam kupio a kod njega je racun ali sad je gotovo.Kazu mi da sam trebao u logitech slat ma  reko znam sta je sam cu,valjda sam pogodio sta je.Ugl ujutro odo po T300rs a pedale cu koristit ove od G27(imaju GTEYE kocnicu) pa kad ih prodam s G27 cu ici na neke druge,vjerovatno T3PA PRO pa na jesen opet sve to prodat da bi uzeo bolje haha luda kuca kazem ti no ako t300 bude ok mozda ni ne mjenjam,to ni bog nezna sta ce bit :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2015 2:42 (Blade Runner31).
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

kakva ti je GTEYE kocnica? jel se toliko osjeti razlika? košta na ebayu 25E, a ja sam samo ubacio još jednu manju i kraću za 8kn

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

kakva ti je GTEYE kocnica? jel se toliko osjeti razlika? košta na ebayu 25E, a ja sam samo ubacio još jednu manju i kraću za 8kn

 A cuj neznam kako je tebi ispalo,s jos jedno kracom zvuci dobro ako si pogodio.Sto se tice moje razlika je dan i noc ali poceo sam shvacat da sam ocito postao frik pa hocu jos nesto bolje.Kupio sam t300rs jucer,g27 je igracka naprema njemu,zaista mocan volan nema sta.Znas kad su mi suze dosle od srece kad sam Dirt rally isao probat toliko me se dojmio.Haha nije fora na forumu rec za suze ali tako je.Sad ove pedale od T300 su komedija sto se kocnice tice i sad neznam dali da ubacujem neke gume iza pa da pogodim nesto kao conicle mod ili ga samo kupim  ili da montiram od g27 pa tako vozim dok druge ne dodju,nisam pametan jer od g27 nisu lose ne ali ove koliko se sjecam imaju 10bit dok od g27 imaju puno manje.Nemoj me za rijec uhvatit ali tako nesto je bilo pa zato kontam sta napravit za sada.Da se vratimo na tvoje pitanje.Bolja je od stock za troduplo nema sumnje,treba ti vise snage za stisnut,nekada kada vozis dugo zna noga bolit(6-7 sati voznje) ali sve u svemu da je nemam kupio bi je opet ali eto s jednom kracom mozda si dobio slicno,nezz

 

UPDATE:Ok znaci rade mi g27 pedale i shifter bez adaptera,fino :) Prikljucio sam g27 u usb bez napajanja,u njega pedale,shifter i naravno t300 isto u usb bez pedala,odem i PCars,kliknem koja mi je gas a koja kocnica itd  i kalibriram,radi fantasticno pa cu tako dok mi ne dodje novi encoder i sad se postavlja pitanje trebaju mi uopce nocve pedale?premda je zalosno da mi brizan G27 sluzi kao skretnica neka haha

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2015 8:22 (Blade Runner31).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice