Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 97.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Pozdrav.

Pes20 igram na ps4. U zadnje vrijeme imam problem jedan. Kad je lopta kod mene, cesto mi se desi da ove navigacione tipke ne reaguju, igrac drzi loptu, polako ide nazad...ja pritiscem nece.
Mislim da nije do kontrolera jer kad pritisnem smjer i x , on doda gdje sam ja klikno. A to se desava ponekad , bas iritirajuce.

Da li se desavalo nekome.jos?
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2020 0:17 (Mazzy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Ne znam sta se dogadja sa myclub modom ali definitivno je dosta ubrzan gameplay i svi igraju neki lud presing ne svidja mi se to uopste. 

Nisu mi jasne te random promjene gameplaya u myclubu i matchdayu bez nekog vidljivog updatea, kao da dinamički mijenjaju parametre.

Imam svoj način igranja i onda ovisno kako se to promijeni igram ili jako loše ili jako dobro... Bio prije koji tjedan matchday di je bila Španjolska, igra kao da se promijenila na neki loš Data Pack ono ne možeš sastavit 3 dodavanja, igrači su tromi ko tankeri.. mislio bio novi update, nastavim igrat sad bez updatea myclub evo jučer svi lete po terenu, dodavanja su jako brza itd.

Ta nekonzistencija će mi uvijek bit trn u oku, al nažalost kraj gameplaya fife nije da imam alternativu za nogometnu igru...

Razumijem slučajeve gdje se radi o skriptiranju, mislim nemam razmuvijevanja za tu retardiranu politiku skriptiranja gameplaya, ali bar znam o čemu se radi, ali ovdje to nije slučaj, igram s ekipom sličnog rejtinga i jačine momčadi i jedan dan je ovako, za par dana onako...

Welcome my son...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Matchday je obicno takav tokom cijele sezone patnja ziva, ja ga ne igram nikako samo ranked pucam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Matchday je obicno takav tokom cijele sezone patnja ziva, ja ga ne igram nikako samo ranked pucam.

 A ja nisam fan ali sam uvijek odigrao da dobijem coine jer ih ne kupujem..

Jučer mi u myclubu naletio lik s rankom 2140 (28. je na top listi), nisam ni ja odigrao najbolje što mogu, al bio je masakr, spušio sam 6:1 s 4 obrane golmana, praktički svaki napad je skoro gol ili gol.
Lik ne igra ništa posebno taktički da bi reko da je to specifično nego iskorištava vanzemaljce u myclubu pa ti se s kratkim pasovima prošeće kroz obranu ko da igraš protiv Regular CPU-a.
Vidim što radi i znam gdje će, ali ne stignem se postaviti i bok.

Gušt mi je kad naleti netko lokalni, jel imamo mi neku lokalnu ligu (za PC) di se igraju exhibiton matchevi mimo Konami bulšita sa skriptiranjem?


BTW, otkrio po novom (igram Kloppa 4-3-3) da ako stavim Bergkampa ko centralnog napadača i poziciju na SS da mu se aktivira Creative Playmaker rola da jednostavno ubija, Lewa i Aguero na klupi radi njega.
Nisam bio svjestan koliko je bitno imat aktivnu "rolu" igrača do sad jer su uglavnom bile aktivne same po sebi jer uglavnom igraju na prirodnoj poziciji.

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 11:25 (zv'jer2).
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
zv'jer2 kaže...
erminn kaže...

Matchday je obicno takav tokom cijele sezone patnja ziva, ja ga ne igram nikako samo ranked pucam.


Gušt mi je kad naleti netko lokalni, jel imamo mi neku lokalnu ligu (za PC) di se igraju exhibiton matchevi mimo Konami bulšita sa skriptiranjem?



 

Imaju lige sa obicnim klubovima na playpes.rs sajtu bilo je vec postova ovdje, ima i grupa na steamu.

5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pozdrav, imam jedno pitanje. Zivim u Bosni, i kada udjem na Steam i ukucam Pro Evolution Soccer, pise mi da ta igra nije podrzana za moju regiju i nemam mogucnosti kupnje igre. Sad me zanima ako kupim key sa neke stranice i ukucam na steam, da li cu moci instalirati  i igrati PES bez problema ili ipak necu moci instalirati te pokrenuti igru. Ako neko zna bio bi zahvalan, da ne kupujem djaba ako ne moze. Lp

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice