Mafia: Trilogy - Remake

poruka: 128
|
čitano: 27.492
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Evo gameplay. Pucanje i borba slični Mafia 3, što je i dobro. I dobre izmjene kao ova potjera.

 

Uglavnom. Igra izgleda brutalno dobro

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Jack Sparrow kaže...

Evo gameplay. Pucanje i borba slični Mafia 3, što je i dobro. I dobre izmjene kao ova potjera.

 

Uglavnom. Igra izgleda brutalno dobro

 Meni pucanje je najgora stvar ovdje. Izgleda skroz ubrzano bez tezine neke. Pogledaj reload animacije, tak niti u cod-u nisi brz sa fast reload perk-om

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
offline
Mafia: Trilogy - Remake

I meni to napucavanje malo primitivno djeluje ali izgleda da su se grafici i zvuku najvise posvetili tako da ne sumljam da ce ovo biti ponajbolja narative driven igra u zadnje vrijeme. Odlicnu pricu, likove i atmosferu su imali od prije, samo su to trebali na moderan nacin lijepo ukomponirat sto izgleda da su vrhunski napravili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Santana kaže...

 Meni pucanje je najgora stvar ovdje. Izgleda skroz ubrzano bez tezine neke. Pogledaj reload animacije, tak niti u cod-u nisi brz sa fast reload perk-om

 Možda će mjenjati i usporiti. Ali meni pucanje i borba izgledaju dobri. Izgleda kao da su to uzeli iz Mafie 3, što u biti nije loše jer je to tamo radilo jako dobro. Mafia 3 jedna od boljih stvari je bila borba, pucanje, muzika, voice acting itd.

dokmaa kaže...

I meni to napucavanje malo primitivno djeluje ali izgleda da su se grafici i zvuku najvise posvetili tako da ne sumljam da ce ovo biti ponajbolja narative driven igra u zadnje vrijeme. Odlicnu pricu, likove i atmosferu su imali od prije, samo su to trebali na moderan nacin lijepo ukomponirat sto izgleda da su vrhunski napravili.

 Pa pucanje je doslovno Mafia 3 sa nekim sitnim preinkama. Što po meni dobro.

 

Mafia 3 je već bila jedna od boljih igri sa cutscenama, voice actingom i storyjem. Samo eto previše dosadne i repetitivne misije.

Ne sumnjam da će ovo biti još bolje u smislu priče, voice acting i sve što ide uz to. Čak mi se sviđaju i izmjene za sad. Ova potjera na kraju brutalno dobro izgleda.

 

Samo se nadam da nećemo imati 30000 metki i kao Terminator popiti 300 metaka. Nego kao stara  Mafia, jedan metak u glavu i par u prsa te ubijaju. Neki hard mode.

13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Mafia 3 je imala ok gameplay i napucavanje. Tako da ako priča ostane vjerna jedinici uz gameplay koji je sličan trici, to bi trebala biti super igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Grafika je simpaticna, bit ce nadam se igrivo.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Igra izgleda strašno dobro. Grad je stvarno detaljan i predivan

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Imam neki osjećaj da će optimizacija biti loša...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Promster kaže...

Imam neki osjećaj da će optimizacija biti loša...

 Kolko ovi sa preview buildom kažu neće. Igraju max settinge, 1440p and 2060 i igra leti. Igra zahtjevna otprilike kao i Mafia 3.

 

Evo ovdje 4 i pol sata streamanja tog previewa, gdje lik pokazuje setting i isprobava razne stvari

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 13:04 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Jack Sparrow kaže...

 Kolko ovi sa preview buildom kažu neće. Igraju max settinge, 1440p and 2060 i igra leti. Igra zahtjevna otprilike kao i Mafia 3.

 

Evo ovdje 4 i pol sata streamanja tog previewa, gdje lik pokazuje setting i isprobava razne stvari

 

Eh, onda super...Gledao sam pola sata gameplaya, izgleda OK, malo mi previše vuče na Mafiu 3. Neke animacije su smiješne, recimo kad se pojavi opcija za silent takedown, a još ima 3 metra do 'neprijatelja' dogodi se teleportacija i Tommy ta 3 metra preleti u animaciju. Nadam se da je do builda.

9 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Još 2 dana, jel preorderao tko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
BeLLicus kaže...

Još 2 dana, jel preorderao tko?

 

yup, šteta nema preload

9 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Možda nam daju još sutra, prekosutra ima još nade :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Ja nisam, cekam reviewe i da popatchaju, i neku akciju.

Ne zelim se razocarati po punoj cijeni.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
BeLLicus kaže...

Možda nam daju još sutra, prekosutra ima još nade :D

 ništa s toga, samo konzole.

 

To steam odlučuje dal može preload. Izgleda da nemože

Čitatelj kaže...

Ja nisam, cekam reviewe i da popatchaju, i neku akciju.

Ne zelim se razocarati po punoj cijeni.

 pa puca cijena je 20 eura manja od ostalih igri haha, ima 35 eura na GMG ja mislim.

13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Preordao prije 2 mjeseca, bilo je jače od mene :D

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

uzeo ju na cdkeys za 29 funti, kaj znaci skidanje tek od petka moguce

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Čitatelj kaže...

Ja nisam, cekam reviewe i da popatchaju, i neku akciju.

Ne zelim se razocarati po punoj cijeni.

 Previše se gamplaya vrti po netu i samim time je lako donjeti odluku, izgleda odlično, gameplay je odličan a priča je iz orginalne jedinice tako da teško ovdje ima prostora za razočaranje... Uostalom konačno pobogu nešto i za igrati... 

15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
BeLLicus kaže...
Čitatelj kaže...

Ja nisam, cekam reviewe i da popatchaju, i neku akciju.

Ne zelim se razocarati po punoj cijeni.

 Previše se gamplaya vrti po netu i samim time je lako donjeti odluku, izgleda odlično, gameplay je odličan a priča je iz orginalne jedinice tako da teško ovdje ima prostora za razočaranje... Uostalom konačno pobogu nešto i za igrati... 

 Inače najavili su i free ride jučer. Počneš u Salieri baru, a free ride extreme kao ukomponiran u jedan free ride.

 

https://mafiagame.com/news/mafia-definitive-edition-free-ride-mode/

15 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Idemo :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Samo 34 gige, šok 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Gledam malo recenzije i mislim da ću čekati popust ili da dođe na gamepass. Odigrao sam original puno puta i ne vidim razloga uzimati ovo po punoj cijeni.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Uzeo sam na instat gaming serial key i jos ga nisam dobio...pise najkasnije do kraja dana ,jebemu

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

igra tko vec, meni se skida, mojom super brzinom dok dođem doma s posla valjda bude skinuta

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Počeo igrati, završio 4 chaptera dosad. Sviđa mi se vožnja u simulation modu, bas je zabavna. Grafika super, jedino pucanje i kretanje likova nije baš na razini, ali nije ni toliko loše. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Igra je odlicna. Meni je ovo prvi put da igram jedinicu. Na steamu jako lijepe recenzije dobiva i preko 30 tisuca ljudi je u igri što je jako lijep broj za jedan remake. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Ekipo kakva je optimizacija? Opekao sam se na Mafiu 3 pa sada čekam vaša iskustva jer sam ekipi s YT odavno prestao vjerovati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Opet se moze kupiti preko ruskog vpn-a za 2999 rub trilogija ili samo prvi dio za 1999 rubalja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
dreadmoore kaže...

Opet se moze kupiti preko ruskog vpn-a za 2999 rub trilogija ili samo prvi dio za 1999 rubalja 

Gdje to?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice