League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.436.145
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
16 godina
offline
Re: League of Legends
Najbrži kaže...

Ako vam ne dopušta da zadržite postojeći username na glavnom accountu, odite u PBE login, promijenite svoj username u tipa "Username1" i vaš glavni account će ostati po starome.

 Burazu smo otkrili problem zašto nije odmah priznalo, naime njegov e-mail na PBE accountu nije bio verificiran te dok smo to obavili nije se instantno riješilo. Igrao je na mome i evo sada se logirao na njegov i problem je riješen.

LOL: Crobrother
16 godina
offline
League of Legends
LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 17:59 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

je li se igra i dalje?

imam jedan acc na EUW serveru, od 2012... čuda su na njemu, od skinova do ostalih customa...

vjerujem kako je prodaja zabranjena, al' mijenjao bi za neku PS4 igru ili slično?

može u pp ostale informacije!

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League of Legends
SR3CKO kaže...

je li se igra i dalje?

 

 Ja sam počeo igrat opet nakon 2,3 godine pauze. Onak casual, par rundi tjedno čisto jer mi bilo žao acc da stoji a neda mi se to prodavat ili što već.

Nije loše, ima novih champa dost o kojima nemam pojma :D pičim po svojoj basi normal support/jungle i to je to. 

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
14 godina
offline
League of Legends

I ja sam počeo opet nakon dugo... sezona 4 mi je bila vrhunac sad je već 10. Treba ubiti nekako dosadu ovih dana 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

također opet počeo, al nemam volje sad više. ne samo za lol-om, nego ni za jednom igrom. onaj mass efect sam kupio cijelu kolekciju i dlc-ove i čekalo me to jedno pola godine, nikako vremena, sad kad imam, fakat mi se ne da zurit u ekran...

 

ali čini se fora, hrpa novih champova, redizajn klijenta, ekipa mi se ne čini više manijakalna...

Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

na EUNE pokušao malo se vratiti... bolje ne, definitivno ne...

 brand sup uzmem, u silveru nekom je acc...

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Bok ekipa!

 

Već neko vrijeme mi izliće poruka demotion shield expiring na profilu..  izgubio sam 2 ranked gamea zaredom i sad se bojim da me demotea nazad u gold :/

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Ak si na 0 LP i strah te demotea nemoj igrati ranked do kraja sezone(nema više decaya ispod diamonda) ili počni pobjeđivati :D

16 godina
offline
League of Legends

Igra što ekipe iz Bug-a još :D

Vidio Harija online nedavno, ja igram samo casual normal, supporta i jungle tu i tamo.

Al gameovi su baš glupi većinom vremena, ili je moj tim bolesno loš pa izgubimo bez ikakve šanse, ili je kontra, pobijedim s pola muke jedva da se trudim.

Rijetko naiđe game da smo podjednako jaki pa se oduži u late game. 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League of Legends
tommy2103 kaže...

Igra što ekipe iz Bug-a još :D

Zadnje 2-3 godine većinom igram ARAM ili neki mod što izađe, rijetko kada normal - osim kad se dobra ekipa skupi

Crobrother

EUNE

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 20:21 (Najbrži).
9 godina
online
League of Legends

igrao sam godinama heroes of the storm, al pošto igra tone sve više i više, razmišljam da možda probam LoL. Jel ima smisla ulaziti u to prvi put u 2021. godini? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League of Legends
Cansee kaže...

igrao sam godinama heroes of the storm, al pošto igra tone sve više i više, razmišljam da možda probam LoL. Jel ima smisla ulaziti u to prvi put u 2021. godini? 

 Jednom kad uđeš, nikad više ne izlaziš. Desetljeće već odležao, jedanaesta godina u tijeku.

LOL: Crobrother
13 godina
offline
Re: League of Legends
Cansee kaže...

igrao sam godinama heroes of the storm, al pošto igra tone sve više i više, razmišljam da možda probam LoL. Jel ima smisla ulaziti u to prvi put u 2021. godini? 

Ako se ne triggeraš tako lako onda ima smisla  Ima dosta klinaca i trolova koji neće slušat kad ih se neš zamoli, pa onda int. feedeaju itd. Ja igrao 3 sezone i dopizdilo mi zbog communitya. Došao sam do platinuma 2, sad prodajem LoL acc, pa ako budeš zainteresiran javi se :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 23:47 (Baldurion).
5 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Koji heroj vam je najdrazi? Ja se nisam mogao odlucit pa sam radio svakakve kvizove na webu da mi odrede nekog 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ima tko kakav lvl 30/smurf acc? Spreman sam platiti. Kupio bi ovaj botani, ali ih bannaju cesto. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League of Legends

Edit, nisam skuzio da ja slabo aktivna tema. 

Da vidimo kolko vas igra 

 

 

10 igram LoL i dalje
17 prestao sam
Hrvatska
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2021 22:52 (Bubabug).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
League of Legends

Dostupan je League of Legends na XGP

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
League of Legends

Ukoliko je itko aktivan još u temi i želi easy way skupljati loot od LoL eSports preporučam prije par dana otkriveni programčić zvan CapsuleFarmerEvolved od LeagueOfPoro

Upute:

Skinuti *.ZIP datoteku - DOWNLOAD

Extract u

C:\Program Files (x86)\Riot Games\League of Legends\Capsule Farmer

 

Otvoriti datoteku config.yaml u notepad i editirati naziv accounta i lozinka, npr:

 

accounts:
Najbrži:
username: "Najbrži"
password: "najsporiji123"
IntFeeding:
username: "IntFeeding"
password: "ProPlayer123"

 

Pokrenuti CapsuleFarmerEvolve.exe i pustiti ga da radi u pozadini. Svaki put sam morao otvoriti xy tabova i smanjivati kvalitetu videa, mute svih tabova, a ovo je tako lagano da sam eto večeras skupio svih 291 emote te ubuduće ih disechantam u orange essence 

 

P.S. moj account ima 2FA, samo upišete 6-znamenkasti kod koji dobijete na e-mail, lupite enter i ulogirati će se.

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

 

Trenutno sam D4 na EUNE u solo/duo, ima li itko oko tog ranka da igra relativno aktivno?

 
1 0 hvala 0
9 godina
online
League of Legends

 

ekipa jel ima netko preporuke za kanal na youtubue ili neku web stranicu za nekakvo učenje LoL-a? 

 

Igrao sam dosta Hots i znam generalno ponašanje u mobama, imam dosad pozitivan score, nisam nijednom bio najgori, budem skroz ok tokom igre, ali naravno da tu ima masa stvari za shvatiti, pa reko da provjerim jel ima tko kakav savjet

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
Cansee kaže...

 

ekipa jel ima netko preporuke za kanal na youtubue ili neku web stranicu za nekakvo učenje LoL-a? 

 

Igrao sam dosta Hots i znam generalno ponašanje u mobama, imam dosad pozitivan score, nisam nijednom bio najgori, budem skroz ok tokom igre, ali naravno da tu ima masa stvari za shvatiti, pa reko da provjerim jel ima tko kakav savjet

 

Glavni savjet: isključi chat, barem u prvih 1000 mečeva.

9 godina
online
Re: League of Legends
AFARON kaže...
Cansee kaže...

 

ekipa jel ima netko preporuke za kanal na youtubue ili neku web stranicu za nekakvo učenje LoL-a? 

 

Igrao sam dosta Hots i znam generalno ponašanje u mobama, imam dosad pozitivan score, nisam nijednom bio najgori, budem skroz ok tokom igre, ali naravno da tu ima masa stvari za shvatiti, pa reko da provjerim jel ima tko kakav savjet

 

Glavni savjet: isključi chat, barem u prvih 1000 mečeva.

 

zasad igram blind pickove i mogu ti reći da generalno ljudi ne gnjave niti su posebno bezobrazni, bude leavanja i tak, ali ništa posebno gore nego u drugim igrama

16 godina
offline
Re: League of Legends
Cansee kaže...

 

ekipa jel ima netko preporuke za kanal na youtubue ili neku web stranicu za nekakvo učenje LoL-a? 

 

Igrao sam dosta Hots i znam generalno ponašanje u mobama, imam dosad pozitivan score, nisam nijednom bio najgori, budem skroz ok tokom igre, ali naravno da tu ima masa stvari za shvatiti, pa reko da provjerim jel ima tko kakav savjet

 Ja isto razmišljao o povratku ovih dana, nešto i odigrao, ali je igra puno drugačija nego prije. Mislim da je ovo najbolji video koji sam dosad vidio na temu. A isti lik ima i druge tutoriale vrijedne gledanja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2023 0:53 (Unimatrix 007).
13 godina
offline
League of Legends

Uglavnom pratim ProGuides na YT ako mi nešto zatreba. Meta pickovi, tier liste, patch notes i slično. Imaju i savjete o wave managmentu, kako imat bolji micro i macro pa čak i neke mehanike. Trenutno, ako si tek krenuo, najbolje ti je samo igrati i pronaći koja ti rola odgovara, a po roli onda izabereš par championa koji su ti zabavni (ili kad kreneš ranked, nažalost, meta) i njih polako učiš. Community je takav kakav je pa ćeš nabasati na svakakve ljude, zato je dobar savjet kolege iznad, mutechat, ali i to bih rekao tek kad kreneš igrat ranked.

VISCA BARCA
 
1 0 hvala 1
9 godina
online
League of Legends

Ovih dana malo kad stignem bacim oko na te turnire u LoLu na Twitchu. I palo mi na pamet kako oni sprječavaju da netko samim igračima javlja gdje je tko na mapi? Znači ja sad gledam stream na Twitchu i imam komunikaciju preko bubice sa jednim od igrača koji igraju i ja mu konstantno javljam gdje su neprijateljski igrači na mapi i šta rade? Jel postoji neki sistem protiv toga? Ili im samo pregledaju uši prije meča?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
Cansee kaže...

Ovih dana malo kad stignem bacim oko na te turnire u LoLu na Twitchu. I palo mi na pamet kako oni sprječavaju da netko samim igračima javlja gdje je tko na mapi? Znači ja sad gledam stream na Twitchu i imam komunikaciju preko bubice sa jednim od igrača koji igraju i ja mu konstantno javljam gdje su neprijateljski igrači na mapi i šta rade? Jel postoji neki sistem protiv toga? Ili im samo pregledaju uši prije meča?

 Streamovi nisu live i uvijek postoji nekakav minimalni delay prilikom prikazivanja mečeva. Najmanje 30 sekundi pa do nekoliko minuta.

 

Također igrači ne smiju na sebi imati nikakvu elektroniku prilikom nastupanja pa ne znam kako bi uspio upogoniti ikakvu bubicu.

9 godina
online
Re: League of Legends
Ferritin kaže...
Cansee kaže...

Ovih dana malo kad stignem bacim oko na te turnire u LoLu na Twitchu. I palo mi na pamet kako oni sprječavaju da netko samim igračima javlja gdje je tko na mapi? Znači ja sad gledam stream na Twitchu i imam komunikaciju preko bubice sa jednim od igrača koji igraju i ja mu konstantno javljam gdje su neprijateljski igrači na mapi i šta rade? Jel postoji neki sistem protiv toga? Ili im samo pregledaju uši prije meča?

 Streamovi nisu live i uvijek postoji nekakav minimalni delay prilikom prikazivanja mečeva. Najmanje 30 sekundi pa do nekoliko minuta.

 

Također igrači ne smiju na sebi imati nikakvu elektroniku prilikom nastupanja pa ne znam kako bi uspio upogoniti ikakvu bubicu.

 

aha kužim, nisam znao da stream kasni, mislio sam da je baš live, to je već dosta, a i naravski ako ne smiju ništa imati kod sebe

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2023 20:52 (Cansee).
13 godina
online
Re: League Of Legends
HeateX kaže...

REFRESH

 

Zar nikoga ne zanima igra stvarno cudno

This aged well 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice