FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.020
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

drop iz najobičnijeg packa 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozdrav ekipa, ima li netko ideje kako skupiti vise chema na igracima, dali mozda postoji verzija da jedan igrac bude off chem?

 

Mane i Keane su jedini tradeable.

 

Dobijem danas Casemira, Mbappe i FS Jamesa u 6 81+ packova.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...

Pozdrav ekipa, ima li netko ideje kako skupiti vise chema na igracima, dali mozda postoji verzija da jedan igrac bude off chem?

 

Mane i Keane su jedini tradeable.

 

Dobijem danas Casemira, Mbappe i FS Jamesa u 6 81+ packova.

Ja u 4 odigrana najbolja kartica 83. U onom jednom 85+ dobijem de geu i jednu 85 rating karticu. U dva 82-88 dobijem 82 i 83 rating karticu. Bezveze sam spizdio kartice i nisam dobio baš ništa. Vrijednije sam kartice uložio nego što sam dobio

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
zagid3 kaže...

Pozdrav ekipa, ima li netko ideje kako skupiti vise chema na igracima, dali mozda postoji verzija da jedan igrac bude off chem?

 

Mane i Keane su jedini tradeable.

 

Dobijem danas Casemira, Mbappe i FS Jamesa u 6 81+ packova.

Ja u 4 odigrana najbolja kartica 83. U onom jednom 85+ dobijem de geu i jednu 85 rating karticu. U dva 82-88 dobijem 82 i 83 rating karticu. Bezveze sam spizdio kartice i nisam dobio baš ništa. Vrijednije sam kartice uložio nego što sam dobio

 da, ali ti je dropalo mbappea. To bi ti moralo biti dovoljno za jednu fifu. Ima nas nekih koji nista osim prsta u supak nismo dobili pa se manje zalimo.

12 godina
offline
FIFA 21

20-8 po 101. put valjda. 13-2, 18-3 i na kraju 20-8. Prosao sam sito i reseto igraca. Naletio na jednog talijanskog strimera sa full napucanom ekipom. Vodio 2-0... izgubio 7-3 na kraju. Zabio mi je dva gola glavom sa jebenim Vieirom i onda me dokrajcio sa TOTY Messiem. Evo link na stream - https://www.twitch.tv/zanoxvii

 

Nakon kaj smo prosli step over i bridge pizdarije. Sad imamo 5-4-1 glupost. 28 tekmi, 28 petorica iza. Netko je to negdje na YTu spomenuo i samo se to maze. Izgubio sam 5 utakmica gdje sam imao uvjerljivo preko 10 udaraca u okvir gola, ali mozes se jebat kad gold Varane vadi sve van. Koji ce ti kurac golman. Igram 433(5), 4231 i 41212(2)... sve samo da kontriram jeben bunkere, ali mozes se jebat kad nejde, onda nejde. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 da, ali ti je dropalo mbappea. To bi ti moralo biti dovoljno za jednu fifu. Ima nas nekih koji nista osim prsta u supak nismo dobili pa se manje zalimo.

Zaboravio si dodati i toty karticu po prvi put od kada igram fifu 2012 godine. No te dvije kartice sam dobio u periodu kada nisam igrao fifu i očito je da je to navlakuša da se vratim u igru. Kada sam se vratio sve po starom. Nula bodova. Danas otvorim dva rare mega packa od SB i u jednom rare kartica 81 a u drugom rare kartica 80 kao nositelji packa. Očito funkcionira mala pauza od igre pa onda EA daje poguranac kako bi se vratio igri. Do tada nisam ništa dobio ali baš ništa. Probaj pauzirati 3 tjedna kao ja i ne ulazi u igru osim što preko web appa slažeš SBC pa vidi hoće li te igra pomaziti ako nije do sada.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

20-8 po 101. put valjda. 13-2, 18-3 i na kraju 20-8. Prosao sam sito i reseto igraca. Naletio na jednog talijanskog strimera sa full napucanom ekipom. Vodio 2-0... izgubio 7-3 na kraju. Zabio mi je dva gola glavom sa jebenim Vieirom i onda me dokrajcio sa TOTY Messiem. Evo link na stream - https://www.twitch.tv/zanoxvii

 

Nakon kaj smo prosli step over i bridge pizdarije. Sad imamo 5-4-1 glupost. 28 tekmi, 28 petorica iza. Netko je to negdje na YTu spomenuo i samo se to maze. Izgubio sam 5 utakmica gdje sam imao uvjerljivo preko 10 udaraca u okvir gola, ali mozes se jebat kad gold Varane vadi sve van. Koji ce ti kurac golman. Igram 433(5), 4231 i 41212(2)... sve samo da kontriram jeben bunkere, ali mozes se jebat kad nejde, onda nejde. 

 

 

 Vrhunac ovog smeća je kad ti Varane skine finesse iz suprotnih rašlji lijevom nogom iza ledja. Da nisam vidio ne bi vjerovao, covjek se nagnuo naprijed na desnoj nozi i lijevom iza ledja preko glave blokira moj finesse. Ne bilo ciji nego Rooneyev koji ima 99 shooting bez ikakvog chem boosta.

Mislio sam da me ništa više ne može iznenaditi nakon toga, i onda mi par tekmi nakon toga igra svira kraj sa loptom doslovno u golu. Znaci nabacim igracu na penalu, opalim volej, golman je osto sa strane kod ovog s kojim sam radio nabac, i lopta ide u prazan gol, i taman na gol crti sudac svira kraj.

O nevidljivom shieldu kod neymara i slicnih dok rade skill movese, bolje da ni ne pocinjem. Fascinantno nesto, mozes samo popusit karton jer obicni tackle i uzimanje lopte ne rade, vvd se odbija od nevidljivi stit koji cuva geymara.

Ili druga tekma, odigram dupli pas, dybala i ronaldo, i lik ispadne sa gold gomezom, i ja trcim sam na gol, kad gomez ubrzava i zaostatak od 5 koraka stize u 2 sekunde, pretrcava mog napadaca i uzima loptu ladno sa krvavim tackleom koji mi ozljedi igraca, ali faul nije.

Kad sve to sagledam i jasno mi je zasto 90% igraca igra sa istim zgličanim igračima jer jedino tak se neki rezultati mogu napravit i neke situacije dovest u svoju korist. Katafakingstrofa. Postalo je nemoguce procjenit jel netko samo obicno primitivno iskompleksirano smece koje je kupilo cheat, ili ga samo igra gura na sve nacine...

11 godina
offline
FIFA 21

Doso u nedjelju kasno kući, nisam ni Rivalse pipnio ni wl. Gledam, I igra mi se I ne igra mi se, ajd krenem, dodjem do 8:0, ugasim ps4. Ujutro se probudio rasplozen..  :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Napravio sam Brunu F., takodjer sam uzeo ovu CDM varijantu ali nisam ga isprobao jos. Veselim se ako turpija u svim uvjetima. 😁

 Kojeg Brunu F? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 da, ali ti je dropalo mbappea. To bi ti moralo biti dovoljno za jednu fifu. Ima nas nekih koji nista osim prsta u supak nismo dobili pa se manje zalimo.

Zaboravio si dodati i toty karticu po prvi put od kada igram fifu 2012 godine. No te dvije kartice sam dobio u periodu kada nisam igrao fifu i očito je da je to navlakuša da se vratim u igru. Kada sam se vratio sve po starom. Nula bodova. Danas otvorim dva rare mega packa od SB i u jednom rare kartica 81 a u drugom rare kartica 80 kao nositelji packa. Očito funkcionira mala pauza od igre pa onda EA daje poguranac kako bi se vratio igri. Do tada nisam ništa dobio ali baš ništa. Probaj pauzirati 3 tjedna kao ja i ne ulazi u igru osim što preko web appa slažeš SBC pa vidi hoće li te igra pomaziti ako nije do sada.

 Mogu si zadrzat kartice i uzet ove koje imam sto se mene tice. Jer vise fifu palit necu. :D nije meni trebalo mazenje od strane igre nego samo normalan gameplay. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 16:03 (cicek).
6 godina
offline
FIFA 21

Ma Brunu G. , jebi ga F je pored na tipkovnici, dugi prsti, kratka pamet...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Petak nisam igrao wl, krenem u subotu i dođem na 8-0. 

U nedjelju prva tekma na loadingu dok pokazuje ekipe fifa mi se scrasha. Pišu mi poraz, 8-1. Dobijem iduću, pa izgubim, pa poslije toga konekcijski dc. Dođem na 15-5, zabijem liku gol, on stisne pauzu i izađe van, piše da mi je match under review, ne pišu mi pobjedu. Završim na kraju 16-11, nisam više imao volje ni živaca uopće ić po tu pobjedu za g2. Sa 8-0 na 16-12. Da mi je neko reko da sa 8-0 neću uzet g1 pljusnul bi ga. Al to je igranje nedjeljom, uvjerljivo najgora iskustva vezana uz fifu imal sam igranjem nedjeljom. 3 dc-a + kriminalan gameplay. Smiješna igra.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

 

Mozda i najveci problem ove fife, pasevi su uzasni. Assisted dodavanje bi trebalo mijenjati podhitno.. al naravno, ova djecica koja trose mamine i tate pare s kartice za fifa pointse nebi toliko dobri bili pa im je neisplativo mijenjati to

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Eto, novost je da su nam izbacili challenge pakete. Nema vise dnevnog paketa za slozit u tijeku trajanja nekog proma. 


Polako micu sve. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Odigram sada 4x 81+ SBC i u svakom dobijem player pick 81 + 81 + 82. Pa koja je vjerojatnost da svaki put bude isto? Već sam zdrobio oko 200 kartica i nisam dobio ništa a rekoh idem odigrati pa da skupim nešto kartica pa da složim rooneya. Ostao bez 200 kartica i bez rooneya. Ne da mi se više slagati a i nema smisla.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Odigram sada 4x 81+ SBC i u svakom dobijem player pick 81 + 81 + 82. Pa koja je vjerojatnost da svaki put bude isto? Već sam zdrobio oko 200 kartica i nisam dobio ništa a rekoh idem odigrati pa da skupim nešto kartica pa da složim rooneya. Ostao bez 200 kartica i bez rooneya. Ne da mi se više slagati a i nema smisla.

 200 puta prosjek od 800-1000 coinsa. Mogo si imat pola Rooneya. Ja sam otvorio te 81+ Ocampos MOTM, Lewandowski, Fabinho, Marquinhos.  Jos sam Partya, Sirigua i jos nekog 84 pljunul u 85+. Al'  ja sam klub ispraznil radi njih :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
FIFA 21

Jel to samo meni ili svima

 

Division rivals katastrofa gameplay plus 5 od 10 tekmi izaslou prvih deset -15 minuta. Ostane u FUTu ne izbaci. 

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Kakvi su ovo objectivsi icon swaps? Jel dobijem ovog igraca od 60 rating ili ga zamjenim s nekim boljim kad rijesim objective?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skupiš što više tih igrača možeš, a onda imaš opcije u squad building challenge tabu kaj da radiš sa njima, npr. 2 tokena su 2x ultimate packa, 5 tokena je 25x83+ ocijenjenih igrača, odabereš kaj je tebi najbolje/koliko tokena imaš, samo se požuri sa skupljanjem, jer ističu uskoro, mislim da je u petak
11 godina
offline
FIFA 21

Upalio malo fifu, odigrao 2 rivals utakmice, jednostavno više nemam volje igrati ovo sranje od igre.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Upalio malo fifu, odigrao 2 rivals utakmice, jednostavno više nemam volje igrati ovo sranje od igre.. 

 Kad se nema kaj igrat. Odigras WL i onda si ''odigrao'' Rivalse. Grindat igrace koji mi nikad nece uc u ekipu ne mislim niti ne zelim. Draft je komedija. Igra je za mene aktivna cetvrtkom kad otvorim nagrade i par sat vikendom za WL. Unistili su sve kaj su mogli a keš i dalje ide, kaj je nevjerovatno. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Upalio malo fifu, odigrao 2 rivals utakmice, jednostavno više nemam volje igrati ovo sranje od igre.. 

 Kad se nema kaj igrat. Odigras WL i onda si ''odigrao'' Rivalse. Grindat igrace koji mi nikad nece uc u ekipu ne mislim niti ne zelim. Draft je komedija. Igra je za mene aktivna cetvrtkom kad otvorim nagrade i par sat vikendom za WL. Unistili su sve kaj su mogli a keš i dalje ide, kaj je nevjerovatno. 

 

 Mojih zadnjih 2 mjeseca se svodi na

 

pon-cet udjem u 7 sati vidit sta ima novo

petak - 10 rivalsa

subota -14 pobjeda u wl

nedjelja se gledaju rezultati ako ima koji top igrac za totw zavrsava se wl, ako ne, ne pali se igra

15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Kad se nema kaj igrat. Odigras WL i onda si ''odigrao'' Rivalse. Grindat igrace koji mi nikad nece uc u ekipu ne mislim niti ne zelim. Draft je komedija. Igra je za mene aktivna cetvrtkom kad otvorim nagrade i par sat vikendom za WL. Unistili su sve kaj su mogli a keš i dalje ide, kaj je nevjerovatno. 

 

Pa sad mi je i to upitno? Gledam transfer market i zadnjih tjedan dana ne prelazi 3.5 milijuna transakcija što je stvarno mizerna brojka za ovu fazu igre. Ovako mali market nije bio zadnjih nekoliko godina u ovo vrijeme. Što se samog igranja tiče, nisam izdržao i kupio sam PS4 da bih mogao opet igrati jer sam imao želju. Kupio PS4, odradio suareza i grealisha te jedan tjedan SB i više nisam igrao. U ponedjeljak si mislim da igram rivalse pa da imam neke packove za otvoriti, no odgodim to za utorak. U utorak kažem da ću to odraditi u srijedu. Danas se spremam igrati i onda skužim da englezi igraju FA kup pa prebacim na tekmu. Navečer igraju španjolci i tako da neću naći vremena za fifu. Ovako nešto mi se prijašnjih godina nije moglo dogoditi. Čak niti ovaj zadnji SBC nisam odradio jer mi se ne da. Jednostavno mi se ne ulazi u igru. Sada opet razmišljam da prodam PS4 dok mu ne padne cijena.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Kad se nema kaj igrat. Odigras WL i onda si ''odigrao'' Rivalse. Grindat igrace koji mi nikad nece uc u ekipu ne mislim niti ne zelim. Draft je komedija. Igra je za mene aktivna cetvrtkom kad otvorim nagrade i par sat vikendom za WL. Unistili su sve kaj su mogli a keš i dalje ide, kaj je nevjerovatno. 

 

Pa sad mi je i to upitno? Gledam transfer market i zadnjih tjedan dana ne prelazi 3.5 milijuna transakcija što je stvarno mizerna brojka za ovu fazu igre. Ovako mali market nije bio zadnjih nekoliko godina u ovo vrijeme. Što se samog igranja tiče, nisam izdržao i kupio sam PS4 da bih mogao opet igrati jer sam imao želju. Kupio PS4, odradio suareza i grealisha te jedan tjedan SB i više nisam igrao. U ponedjeljak si mislim da igram rivalse pa da imam neke packove za otvoriti, no odgodim to za utorak. U utorak kažem da ću to odraditi u srijedu. Danas se spremam igrati i onda skužim da englezi igraju FA kup pa prebacim na tekmu. Navečer igraju španjolci i tako da neću naći vremena za fifu. Ovako nešto mi se prijašnjih godina nije moglo dogoditi. Čak niti ovaj zadnji SBC nisam odradio jer mi se ne da. Jednostavno mi se ne ulazi u igru. Sada opet razmišljam da prodam PS4 dok mu ne padne cijena.

 Market je mali zbog sve vise untr. paketa. Nista vise nije tredable. Svaki promo paketi se rsaprodaju instantno. To kaj ima 3,5m ne znaci bas nista.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Market je mali zbog sve vise untr. paketa. Nista vise nije tredable. Svaki promo paketi se rsaprodaju instantno. To kaj ima 3,5m ne znaci bas nista.

Osim toga što je sve untradable, bili stalno su upgrade sbc-ovi koji pojedu 11 kartica za jednu nazad.

Ljudi kupuju na marketu da bi slagali te pakete i onda naravno da se market "suši".

 

BTW

Neuera sam u zadnjih mjesec dana dobio valjda 5x, a samo jedan je bio tradable. Dobio sam čak i plavog Neuera tako da ih imam u svim bojama :)

Sad riješim ovaj 85+ SBC i unutra Neuer i Kane.

Glupo mi discardat te kartice pa sam složio ovog portugalca RW.

Bezveze, ionako ne vjerujem da ću igrati s njim.

Samim time su mi izbili 20 kartica da bih "spasio" Neuera i Kanea.

Eto zašto je market prazan.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Market je mali zbog sve vise untr. paketa. Nista vise nije tredable. Svaki promo paketi se rsaprodaju instantno. To kaj ima 3,5m ne znaci bas nista.

Osim toga što je sve untradable, bili stalno su upgrade sbc-ovi koji pojedu 11 kartica za jednu nazad.

Ljudi kupuju na marketu da bi slagali te pakete i onda naravno da se market "suši".

 

BTW

Neuera sam u zadnjih mjesec dana dobio valjda 5x, a samo jedan je bio tradable. Dobio sam čak i plavog Neuera tako da ih imam u svim bojama :)

Sad riješim ovaj 85+ SBC i unutra Neuer i Kane.

Glupo mi discardat te kartice pa sam složio ovog portugalca RW.

Bezveze, ionako ne vjerujem da ću igrati s njim.

Samim time su mi izbili 20 kartica da bih "spasio" Neuera i Kanea.

Eto zašto je market prazan.

 Ja sam dobio 2x Lewandowskog. Ne znam kaj cu s njim, al nisam vidio da su tak bili darezljivi sa Lewom kad je bio TOTY. Imam 7 dana da ga vratim, u nekom SBCu ce zavrsit zicer.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Market je mali zbog sve vise untr. paketa. Nista vise nije tredable. Svaki promo paketi se rsaprodaju instantno. To kaj ima 3,5m ne znaci bas nista.

Pa znači. Znači da se ne kupuju baš previše fifa pointsi jer da se kupuju otvarali bi se packovi i stavljale kartice na market. Prošle godine u ovo vrijeme market je bio i više nego duplo veći.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Market je mali zbog sve vise untr. paketa. Nista vise nije tredable. Svaki promo paketi se rsaprodaju instantno. To kaj ima 3,5m ne znaci bas nista.

Pa znači. Znači da se ne kupuju baš previše fifa pointsi jer da se kupuju otvarali bi se packovi i stavljale kartice na market. Prošle godine u ovo vrijeme market je bio i više nego duplo veći.

 Da i ne. Pogotovo zbog ovoga kaj je skiledzija reko. Pack weight je govno, pucas kartice u SBCeve i sve zavrsi u untr. Ako pogledas, mozda 30-40 kartica vrijedi neke coinse ( ako ne racunas ikone ), sve ostalo ide u reciklazu. Cim promo paketi odlaze instantno, FP ide po planu. Market ce doslovno bit aktivan za vrijeme nagrada od WL i DR i ponedjeljkom zbog SB. Sve ostalo dane je to umrtvljeno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Kapa dolje majstorima hokeja i soka iz drveta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ovo je igra koju trenutno imamo u D1 i high elo utakmicama. Autoblock na autoblock... On iz dvije kontre ode i zabije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice