FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.515
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
RokyFrane kaže...

 Slažem se zato i koristim igrače samo 5* skill igrače i to mi je jedini fun. Poslao bi tu moj youtube highlight video ali predpostavljam da nije dopušteno. I nisam ja nikakav pro igrac vec samo skillam i uvijek zavrsavam meceve sa manje possesion % nego protivnik ali i dalje dobivam.  Uvijek zavrsavam rank 3 u div 1 jer mi se neda zajebavati sa possesion debilima za neki bolji rank u div 1 vec uvijek uzmem 42k coinsa i tako ce biti svaki tjedan do kraja godine. Ali zato cs su moje profesionalne vode.

Naravno da je dopušteno i naravno da bi nam bilo drago vidjeti.

 

  Klasicni prvi shit highlights ali zanimalo mi je kako ce ispasti pa eto. Inače dugo traje ali kada igram stalno pokušavam raditi elasticos, scoop turns i tako skillove da mi nekako uspije biti zabavna igrica ali nazalost imamo svi istih problema..

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 22:39 (RokyFrane).
12 godina
offline
FIFA 20

Ako netko zeli friendly na pc-u nek me doda xXxReventoNzxXx

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ne znam kako im ne dosadi davati jedne te iste igrace. Doslovno sam od nekih kartica dobio proljev.

 

Imam toliko otpada za prodati, da kad vidim transfer listu, odmah mi se smrkne, jer mi je to tlaka, ali moram zbog legende mog kluba ALLANA i njegove specijalne kartice, za koju ce sredstva biti spremna u cetvrtak.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

 

O čemu ovisi brzina gameplaya kod igranja divizija?

Uzeo Hoffenheim i prvu igrao protiv OM i baš je bila dobra utakmica. Sporije, više grešaka u dodavanjima i slično. Naravno u opcijama sam stavio da protivnik mora igrati sa sličnom momčadi.

U drugoj utakmici igrao protiv Rangersa. Igraju kao navijeni. Kao da su svi Salah. Trče 100 na sat, a vidim da je momčad na 75. I sad mi nije jasno o čemu ovisi brzina igre.

Da li je to bilo do momčadi, taktike, Fifinog namještanja ili nečeg drugog. Ali bez obzira na taktiku i moguće brze igrače baš je bilo ubrzano u odnosu na prethodnu utakmicu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 0:42 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Složio Alexander Arnolda. Došao me 70k coinsa. Ostalo sam imao untradeable kartice nikakve vrijednosti. Prodam SIF karticu a vidim da ide za 80k i ne izgleda mi to tako strašno a na papiru bolje izgleda. Uvijek se je dobro tješiti da je izbor bio dobar. Možda me zajebu pa mi nešto daju u ona dva packa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

 

  Klasicni prvi shit highlights ali zanimalo mi je kako ce ispasti pa eto. Inače dugo traje ali kada igram stalno pokušavam raditi elasticos, scoop turns i tako skillove da mi nekako uspije biti zabavna igrica ali nazalost imamo svi istih problema..

Kako to ustvari izgleda jednostavno i banalno kada netko igra tko zna. Gledam povratne lopte u 16m. Igram i ja tako ali da ga jebeš ne mogu pogoditi svog igrača. Oslobodim se i hoću odigrati povratnu na igrača koji utrčava a igra mi doda na igrača koji stoji na 5m iza protivničkog igrača, ili odigram povratnu na tri moja igrača koja uletavaju ali dodam jedinom obrambenom igraču. Ono, nisam mutav, kužim nogomet, kužim i igru ali nikako da skužim zašto mi igra često dodaje tamo kamo ja ustvari ne želim dodati. Meni je to enigma koju ne uspjevam riješiti zadnje tri godine.

15 godina
offline
FIFA 20

Protiv ovakvih kancerogenih smeća mi na pcu moramo igrati. Dabog da nikad više takva govna ne zaigrala online igru.

Uz puste ikone i nabrijane potm totw blablabla kartice smeće smrdljivo još ima na pol igrača trening boost upaljen. Kako majku mu, kako?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...
movie kaže...
RokyFrane kaže...

 Slažem se zato i koristim igrače samo 5* skill igrače i to mi je jedini fun. Poslao bi tu moj youtube highlight video ali predpostavljam da nije dopušteno. I nisam ja nikakav pro igrac vec samo skillam i uvijek zavrsavam meceve sa manje possesion % nego protivnik ali i dalje dobivam.  Uvijek zavrsavam rank 3 u div 1 jer mi se neda zajebavati sa possesion debilima za neki bolji rank u div 1 vec uvijek uzmem 42k coinsa i tako ce biti svaki tjedan do kraja godine. Ali zato cs su moje profesionalne vode.

Naravno da je dopušteno i naravno da bi nam bilo drago vidjeti.

 

  Klasicni prvi shit highlights ali zanimalo mi je kako ce ispasti pa eto. Inače dugo traje ali kada igram stalno pokušavam raditi elasticos, scoop turns i tako skillove da mi nekako uspije biti zabavna igrica ali nazalost imamo svi istih problema..

 

Aj ti nama objasni kako odigravaš povratne. Evo ovo na 4:08, koje je to dodavanje.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
RokyFrane kaže...
movie kaže...
RokyFrane kaže...

 Slažem se zato i koristim igrače samo 5* skill igrače i to mi je jedini fun. Poslao bi tu moj youtube highlight video ali predpostavljam da nije dopušteno. I nisam ja nikakav pro igrac vec samo skillam i uvijek zavrsavam meceve sa manje possesion % nego protivnik ali i dalje dobivam.  Uvijek zavrsavam rank 3 u div 1 jer mi se neda zajebavati sa possesion debilima za neki bolji rank u div 1 vec uvijek uzmem 42k coinsa i tako ce biti svaki tjedan do kraja godine. Ali zato cs su moje profesionalne vode.

Naravno da je dopušteno i naravno da bi nam bilo drago vidjeti.

 

  Klasicni prvi shit highlights ali zanimalo mi je kako ce ispasti pa eto. Inače dugo traje ali kada igram stalno pokušavam raditi elasticos, scoop turns i tako skillove da mi nekako uspije biti zabavna igrica ali nazalost imamo svi istih problema..

 

Aj ti nama objasni kako odigravaš povratne. Evo ovo na 4:08, koje je to dodavanje.

 Iskreno neznam dali je bio trokut ili obican pass ali predpostavljam da je obican pass.

15 godina
offline
FIFA 20

Danas je očito dan kretena, ali kretena koje igra gura. I onda se nađe neko pametan ko drobi da nije tako -.-

Lik ima retardiran tim do bola, ali u špici TOTY Kante i Auba. I naravno da TOTY Kante igra kao da je klon genetski modificiranog mbapea+neymara+messia. Bravo ea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Jel moguce da mi je Sissoko bolji od Kantea, ili je to samo neka moja lazna zabluda?! Dode mi da prodam Kantea, te mi igraju cdm McGin i Sissoko, ne znam ni sam.. sta kazete vi?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
acmilan2 kaže...

Fifa je nevjerojatna. Imao sam timove s 3-4 ikone i ne znam sto sve ne, sad sam sprodao i stedim coinse, a uzeo sam nesto tolko da mogu odigrati. Koliko apsolutno nista ne znaci, ako ce ti igra dati, dat ce ti vise sa ikonama ili bez njih, imao sam tim ovakav dolje na slici i ja imam 13 winova i 7 utakmica, i ne bi mi dalo da pobjedim jos jednu, 2 na produzetke, 1 na penale izgubim, jednostavno povratne na penal i prazan gol se ne moze pogodit nikako... Dodavanja kao da drva dodaju, vodim utakmice po 2-0 i bar jednu 100% sansu imam opet za 3-0 i neda, iz kontre ja popusim gol, zasto moji igraci nikako ne zele blokirati njegove udarce i rezati njegove pasove, to mi nije jasno. Stavio sam razne customtactics, probao sa LB/RB stay back no vise mi se svidjaju kad dodju naprijed i pomognu, ali uvijek su nazad kad trebam, samo sto zadrvene u nekim trenucima sto mi je cudno i nepojmljivo, no eto, imamo sto imamo, previse ljudi hvali igru i dobra im je, tako da je ocito da sam ja glup...

 Ja sam promijenio jedno 20 i više puta tim. Probao preko 250 igrača, u klubu imam preko 2300 igrača, ali svaki puta sam imao drugačiji rezultat u wl. Samo sam jednom uspio elite 1 sa timom koji i nije nešto bio skup, sad sa jacim timom idem do gold 1 ili 2 i nemogu više, nema šanse.

Ili ne stignem ili ne mogu više, nedjelja je najgori dan za wl. 

Najbolje je igrati petak i subota od 8 do 10,30 najkasnije tad već počinju perverzije i lagovi. Najgore što je tek 1 mjesec a igre sam se zasitio i izgubio sam volju. Igra bi trebala da nagrađuje te, kao što je Kurt rekao neko vece, elite 1 2 3 dobiješ super nagrade i u vrijednosti od 500k a nekad i više..

Sad od crvenih igrača što dobiješ je samo za sbc da ga iskoristiš ili kad skupiš 11 da ih grunes u onaj premium upgrade i to je to. 

 Bio si elite 1, a sad jedva gold 1 i gold 2? Daj prestani vise molim te.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
manipulator kaže...
acmilan2 kaže...

Fifa je nevjerojatna. Imao sam timove s 3-4 ikone i ne znam sto sve ne, sad sam sprodao i stedim coinse, a uzeo sam nesto tolko da mogu odigrati. Koliko apsolutno nista ne znaci, ako ce ti igra dati, dat ce ti vise sa ikonama ili bez njih, imao sam tim ovakav dolje na slici i ja imam 13 winova i 7 utakmica, i ne bi mi dalo da pobjedim jos jednu, 2 na produzetke, 1 na penale izgubim, jednostavno povratne na penal i prazan gol se ne moze pogodit nikako... Dodavanja kao da drva dodaju, vodim utakmice po 2-0 i bar jednu 100% sansu imam opet za 3-0 i neda, iz kontre ja popusim gol, zasto moji igraci nikako ne zele blokirati njegove udarce i rezati njegove pasove, to mi nije jasno. Stavio sam razne customtactics, probao sa LB/RB stay back no vise mi se svidjaju kad dodju naprijed i pomognu, ali uvijek su nazad kad trebam, samo sto zadrvene u nekim trenucima sto mi je cudno i nepojmljivo, no eto, imamo sto imamo, previse ljudi hvali igru i dobra im je, tako da je ocito da sam ja glup...

 Ja sam promijenio jedno 20 i više puta tim. Probao preko 250 igrača, u klubu imam preko 2300 igrača, ali svaki puta sam imao drugačiji rezultat u wl. Samo sam jednom uspio elite 1 sa timom koji i nije nešto bio skup, sad sa jacim timom idem do gold 1 ili 2 i nemogu više, nema šanse.

Ili ne stignem ili ne mogu više, nedjelja je najgori dan za wl. 

Najbolje je igrati petak i subota od 8 do 10,30 najkasnije tad već počinju perverzije i lagovi. Najgore što je tek 1 mjesec a igre sam se zasitio i izgubio sam volju. Igra bi trebala da nagrađuje te, kao što je Kurt rekao neko vece, elite 1 2 3 dobiješ super nagrade i u vrijednosti od 500k a nekad i više..

Sad od crvenih igrača što dobiješ je samo za sbc da ga iskoristiš ili kad skupiš 11 da ih grunes u onaj premium upgrade i to je to. 

 Bio si elite 1, a sad jedva gold 1 i gold 2? Daj prestani vise molim te.

 Čisto me boli kita za tebe i tvoje mišljenje i komentare. Ako ti ne paše, imaš lijepo sa strane ignore dugme i razguli.. 

12 godina
offline
FIFA 20

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/530233/fifa-20-title-update-10

 

Mislim da ulazimo u eru FIFA 19. Ako oni ovo sjebu, bit ce jebade :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

I pored svog skriptinga, bagova, losih servera smatram da je presudan skil u igri i mehanika igranja. Odes na twitch i sve ti bude jasno. Onaj svabo Sakul97 sto igra na xboxu i ps ima gotovo na obe konzole oko 30 pobeda u wl, gledam ga sinoc u draftu sa takvom lakocom razvaljuje pri tom slabo i koristi SM, u draftu ima prosek w/l tipa 300-7 brutalno. Znaci do skila je i to je to. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 13:31 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

U patchu između ostalog:

Increased exit speed when Sprinting out of a Strafe Dribble for players that have an average rating of 80 or higher between the Attributes of Dribbling, Agility, and Balance.

Ako su buffali ovo više nego treba eto još jedne stvari koja će bit forsirana od strane "skill gap" igrača kao što se forsiraju dragback i ballroll konstantno 90 minuta. Umjesto da teže da igru više dovedu da ima obrise prave utakmice gdje će se akcenat stavit na pasovima i kreiranju akcija koje imaju obrise realnosti, oni uvijek nekako pokušavaju udahnut dašak street footballa.

 

I ovo za goal kick, kad golman izvodi, oni se tek sad u januaru sjete da ubrzaju animaciju izvođenja goal kicka, kao nisu do sad kroz 10 patcheva shvatili da je bilo presporo.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

I pored svog skriptinga, bagova, losih servera smatram da je presudan skil u igri i mehanika igranja. Odes na twitch i sve ti bude jasno. Onaj svabo Sakul97 sto igra na xboxu i ps ima gotovo na obe konzole oko 30 pobeda u wl, gledam ga sinoc u draftu sa takvom lakocom razvaljuje pri tom slabo i koristi SM, u draftu ima prosek w/l tipa 300-7 brutalno. Znaci do skila je i to je to. 

 Meni osobno samo jedna stvar smeta kod protivnika, a to je kad konstantno drka po desnoj gljivi. Ostalo me vise ne jebe od kad sam onu taktiku postavio. A to s desnom gljivom me samo zato smeta jer dosta golova dobijem iz flipera ili pak moj igrac krene s krivom nogom u tackle koji sam izveo pravovremeno i procitao sam stranu na koju ce ovaj dobit epilepticni napad. Znaci nije do skilla nego je do greske u igri koja daje prednost igracu koji radi finte makar ga procitas. Druga stvar koja opet nije vezana uz skill je gađanje okvira gola... Obicno kad prva sansa koju stvorim izmedu pocetka i 10 in game min zavrsi u stativi znam da cu jebat jeza, a gol cu primit iz prvog njegovog suta. I to je pravilo, a ne iznimka.

 

Evo za primjer ti jos jednom stavljam iste slike koje sam vec stavio. Covjek nije koristio gljivu nego je igrao mislim 442 postavu. Klasicni drop back i brze kontre. Kao sto vidis nije ni jednom zapucao jer sam u obranu digao na 8 i aktivirao offside trap. Od 14 suteva da samo 3 zavrse u okviru gola a u napadu su bili, Delofeu(od 40 IF Martial), Son i Salah. Iz sredine im se priljucuje Griezman. Znaci sve igraci koji moraju u 120 minuta zapucati u okvir gola oces neces. Snimao nisam jer sam stedio vrijeme kako sam radio nocnu ovaj tjedan a serveri su im bili katastrofa preko dana, pa nisam stigao ni svih 30 odigrat.

Jos jedan problem koji je bio u ovoj igri a nema veze s skillom. To je sto ja nisam mogao presjec loptu u zoni između dva šesnajsterca. Ukljucio sam i team press samo da ga stisnem i znalo se desiti da su 3 igraca oko njegovog koji ima loptu ali ovaj bi dodao kroz noge mom igracu ili pak taj isti igrac nebi do kraja ispruzio nogu.

Da ti netko ne zapuca 120 min prema golu i onda dobijes gol u 115 min je katastrofa. I jos sam ga dobio tako sto je ovaj ispucao loptu i moj branic je dosao na poziciju na koju lopta pada i izmuceni debele(bar mislim da je on bio) s leda dolazi do mog igraca(scream pique) koji filmski promasuje cjelu loptu i pada, a ovaj nastavlja i zabija.

 

I eto vec nemam sanse za 30-0, a skilla nema ni na tribinama, a kamoli na terenu. :)

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ovu WL sam skuzio jedan bug ili kako da to vec nazovem. Kako da dodas loptu do svog igraca i da imas skoro pa 90% sanse da ce lopta proci s obicnom pass naredbom. Znaci prije nego dodajes igracu kojem zelis, napravis 90stupnjeva turn s igracem. Znaci samo malo s lijevom gljivom ovog koji vodi loptu okrenes za 90 stupnjeva i cjela postava mu se razjebe, a lopta prođe. Treba samo paziti da igraca okrenes na jacu nogu. I naravno kad je delay malo je teze izvest posto su igraci mamurni.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Rekao sam da ne komentiram više igru ali sada odigrane dvije tekme su me ponukale na to. Dakle da odmah u startu riješimo dilemu da ne plačem zbog rezultata niti mi je on primaran. Primarno mi je neko normalno igranje koje mi neće povećati tlak i izazvati aritmiju kako se to maloprije dogodilo. Prva tekma u kojoj sam evidentno bolji. Njegov golman nogom brani pet zicera. Pucam kao onaj dečko što je imao 30-0. Gledam, njemu sve to ulazi a meni sve to golman brani. Na kraju lik iz tri odbijanca zabije tri gola i izgubim 3-2. On 6 udaraca po golu a ja 17, uz to sam imao i tri stative. Druga tekma i obrnuta situacija. Igram s likom koji je evidentno bolji. Solidno skilla i vidi se da zna što radi. No da smo igrali dva dana ne bi mi gol zabio, tako ispada. Moj golman sve brani, ono što ne brani završi na stativi i prečki.

 

Lik je imao 19 udaraca od toga 15 po golu. Neću pretjerivati ali imao je deset zicera. Ja sam uspio dva puta puknuti po golu i zabiti mu gol. Pucam, lopta se odbije od koljena njegovog igrača i promjeni smjer te se otkrumpira u gol. Završi 1-0 za mene. Sada pitanje za znalce. Kako je moguće da lik koji stvori 10 zicera i koji je evidentno bolji od mene ne može zabiti gol a lik koji nije stvorio niti jednu šansu i evidentno je lošiji od mene zabije mi tri gola. Znači, za mene su ove dvije tekme ogledalo sranja ove igre. Ne interesira me je li moguće da igra gura jednog pa drugog, je li igra pokvarena ili ne znam što. No ovo su primjeri koji meni kazuju da ova igra nije poštena. Ja samo želim pošteno pobijediti i pošteno izgubiti. Ništa više.

 

Sada one spike kako ovaj ili onaj ima 30-0 meni ništa ne znače. Od točke a do točke b ja ću s autom doći recimo za 30 minuta a netko će s tim istim autom doći za 25 minuta. To automatski ne znači da ja ne znam voziti ali je činjenica da ne vozim na njegovoj razini. Ista stvar je i s igrom. Nismo svi ista razina i ne možemo svi odgovoriti isto. Ja igram da se zabavm, ne koristim propuste igre niti istražujem kako ih koristiti. Ne igram presing 90 minuta niti silujem igrače. Jednostavno igram nogomet onako kako ga shvaćam. Očigledno to nije dovoljno za neke veće rezultate. No mene to niti ne interesira ali ova dva primjera meni otvaraju niz pitanja na koje ja nemam suvisli odgovor.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

A gle kužim te i mene nekad nerviraju pojedine stvari ili situacije ali ajmo realno, pa koliko zapravo ima tekmi u rl

da je jedna momčad superiornija naspram druge pa svejedno izgube.

mislim ima mali milion primjera ali pošto smo ovdje mi svi njubare osim nekolicine tu dobrih bilo bi dobro sa nam netko iskusnije( ne skilledzija hehehe) da neke savjete.

tipa par natuknica za dobru obranu, par savjeta za dobar napad, par savjeta za pucanje i tako,možda nešto naučimo, promjenimo u samom pristupu ili gledanja na naš način viđenja nogometa s obzirom na samu igru jer najgore je kad si u glavu nekaj utupiš da je tak ,a nije ,a ne želiš čuti ili primiti neki dobar savjet jer je to ispod tvoje/moje razine jer smo "jebeni igrači i kaj će nas netko učit nogometu" spike.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A gle kužim te i mene nekad nerviraju pojedine stvari ili situacije ali ajmo realno, pa koliko zapravo ima tekmi u rl

da je jedna momčad superiornija naspram druge pa svejedno izgube.

mislim ima mali milion primjera ali pošto smo ovdje mi svi njubare osim nekolicine tu dobrih bilo bi dobro sa nam netko iskusnije( ne skilledzija hehehe) da neke savjete.

tipa par natuknica za dobru obranu, par savjeta za dobar napad, par savjeta za pucanje i tako,možda nešto naučimo, promjenimo u samom pristupu ili gledanja na naš način viđenja nogometa s obzirom na samu igru jer najgore je kad si u glavu nekaj utupiš da je tak ,a nije ,a ne želiš čuti ili primiti neki dobar savjet jer je to ispod tvoje/moje razine jer smo "jebeni igrači i kaj će nas netko učit nogometu" spike.

 

Kako Šime kaže, ovo je igra. Ne može se doslovno uspoređivati s nogometom iako želi biti nogomet. Ovdje bi stvari trebale biti jasnije. Ako je lik bolji od mene i stvori 10 zicera i sve ide u stativu ili u mog golmana meni to nije normalno kao što mi nije normalno da isto to ja napravim drugom liku a on zabija iz ničega. To je već na neki način utjecaj igre a ne kvalitete dva igrača koji igraju, jer igra želi neku prividnu napetost ili poravnanje kvalitete dva igrača.

 

Ne znam kako bih to drukčije objasnio. Nije meni ništa ispod časti ali ne mogu igrati nogomet na način kako savjetuju neki igrači koji koriste propuste igre. Meni tu nema zabave. Volim igrati nogomet ili bar pokušati igrati ga kako ga igram u stvarnosti. Imam previše godina da bih sada mijenjao životne navike. Kako se igra razvija ja stagniram jer ne mogu i ne želim pratiti trendove a nije mi niti bitno. Bitno mi je odigrati dnevno 4/5 tekmi i ništa više.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A gle kužim te i mene nekad nerviraju pojedine stvari ili situacije ali ajmo realno, pa koliko zapravo ima tekmi u rl

da je jedna momčad superiornija naspram druge pa svejedno izgube.

mislim ima mali milion primjera ali pošto smo ovdje mi svi njubare osim nekolicine tu dobrih bilo bi dobro sa nam netko iskusnije( ne skilledzija hehehe) da neke savjete.

tipa par natuknica za dobru obranu, par savjeta za dobar napad, par savjeta za pucanje i tako,možda nešto naučimo, promjenimo u samom pristupu ili gledanja na naš način viđenja nogometa s obzirom na samu igru jer najgore je kad si u glavu nekaj utupiš da je tak ,a nije ,a ne želiš čuti ili primiti neki dobar savjet jer je to ispod tvoje/moje razine jer smo "jebeni igrači i kaj će nas netko učit nogometu" spike.

 

 

Moze tebi netko dati savjete i sloziti vanserijsku taktiku, ali na terenu se sve svodi koliko brzo razmisljas i koliko si koncentriran.

 

Vision, reactions i composure onog za gamepadom su najvazniji statsi.

 

U tome je sva filozofija, ako ostavimo po strani one 2 od 10 tekmi, kada nas igra zavlaci tako sto ti obori ai momcadi.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 17:09 (TheMaverick).
12 godina
offline
FIFA 20

Osvojis draft... Za ovo. I ovo mi daje vec za trece osvajanje za redom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Evo, ovo mi se stalno događa. Presiječem loptu. Logično je i nogometno da otvorim igrača desno od sebe koji izlazi neometan s pozicije desnog bočnog. No igra markira igrača iza protivničkog i dodaje njemu. Lik uzme loptu jer ju je dobio u noge i zabije mi gol. Znači, ja hoću dodati desno a igra doda lijevo. Zašto se to događa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Evo, ovo mi se stalno događa. Presiječem loptu. Logično je i nogometno da otvorim igrača desno od sebe koji izlazi neometan s pozicije desnog bočnog. No igra markira igrača iza protivničkog i dodaje njemu. Lik uzme loptu jer ju je dobio u noge i zabije mi gol. Znači, ja hoću dodati desno a igra doda lijevo. Zašto se to događa?

 Zato jer imas asisted pasing ko svi i igra dodaje igracu najblize nisanu. Ako igras asisted dodaj sablonski. Ako oces desno gadaj gore i tako dalje po kutu od 90 stupnjeva. Ako oces ispred igracu dodaj u for. Opet imas i driven pas u napad pa dobijes jos malo prostora kamo dodaje u for. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 18:58 (cicek).
8 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ruya kaže...

I pored svog skriptinga, bagova, losih servera smatram da je presudan skil u igri i mehanika igranja. Odes na twitch i sve ti bude jasno. Onaj svabo Sakul97 sto igra na xboxu i ps ima gotovo na obe konzole oko 30 pobeda u wl, gledam ga sinoc u draftu sa takvom lakocom razvaljuje pri tom slabo i koristi SM, u draftu ima prosek w/l tipa 300-7 brutalno. Znaci do skila je i to je to. 

 Meni osobno samo jedna stvar smeta kod protivnika, a to je kad konstantno drka po desnoj gljivi. Ostalo me vise ne jebe od kad sam onu taktiku postavio. A to s desnom gljivom me samo zato smeta jer dosta golova dobijem iz flipera ili pak moj igrac krene s krivom nogom u tackle koji sam izveo pravovremeno i procitao sam stranu na koju ce ovaj dobit epilepticni napad. Znaci nije do skilla nego je do greske u igri koja daje prednost igracu koji radi finte makar ga procitas. Druga stvar koja opet nije vezana uz skill je gađanje okvira gola... Obicno kad prva sansa koju stvorim izmedu pocetka i 10 in game min zavrsi u stativi znam da cu jebat jeza, a gol cu primit iz prvog njegovog suta. I to je pravilo, a ne iznimka.

 

Evo za primjer ti jos jednom stavljam iste slike koje sam vec stavio. Covjek nije koristio gljivu nego je igrao mislim 442 postavu. Klasicni drop back i brze kontre. Kao sto vidis nije ni jednom zapucao jer sam u obranu digao na 8 i aktivirao offside trap. Od 14 suteva da samo 3 zavrse u okviru gola a u napadu su bili, Delofeu(od 40 IF Martial), Son i Salah. Iz sredine im se priljucuje Griezman. Znaci sve igraci koji moraju u 120 minuta zapucati u okvir gola oces neces. Snimao nisam jer sam stedio vrijeme kako sam radio nocnu ovaj tjedan a serveri su im bili katastrofa preko dana, pa nisam stigao ni svih 30 odigrat.

Jos jedan problem koji je bio u ovoj igri a nema veze s skillom. To je sto ja nisam mogao presjec loptu u zoni između dva šesnajsterca. Ukljucio sam i team press samo da ga stisnem i znalo se desiti da su 3 igraca oko njegovog koji ima loptu ali ovaj bi dodao kroz noge mom igracu ili pak taj isti igrac nebi do kraja ispruzio nogu.

Da ti netko ne zapuca 120 min prema golu i onda dobijes gol u 115 min je katastrofa. I jos sam ga dobio tako sto je ovaj ispucao loptu i moj branic je dosao na poziciju na koju lopta pada i izmuceni debele(bar mislim da je on bio) s leda dolazi do mog igraca(scream pique) koji filmski promasuje cjelu loptu i pada, a ovaj nastavlja i zabija.

 

I eto vec nemam sanse za 30-0, a skilla nema ni na tribinama, a kamoli na terenu. :)

 Svega ima i ne kazem da nema ja sam u jednoj davnoj fifi postavio sliku ovde n forumu gde sam imao 22 suta a protivnik 1 i zavrsilo je 1:1,uglavnom kako god bilo do nas je najvise, kad sam igrao dobro usao sam u elite kad igram lose gold 3 i to je to. Sad ne igram nikako i svestan sam toga i znam da daleko vise mogu ali nikako da udjem u ritam igre, rasprodao sam sve igrace i sad kad budu nagrade slozicu jednu solidnu ekipu al ne ocekujem neke bolje rezultate, kad popravim igru bice i napredka. Dosao sam u div 4 sa ekipama od 100k evo slozicu sad ekipu od 500k pa cemo videti. Mislim da jednostavno ne igram sad dovoljno dobro za neku visu diviziju i to je to. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
cicek kaže...
ruya kaže...

I pored svog skriptinga, bagova, losih servera smatram da je presudan skil u igri i mehanika igranja. Odes na twitch i sve ti bude jasno. Onaj svabo Sakul97 sto igra na xboxu i ps ima gotovo na obe konzole oko 30 pobeda u wl, gledam ga sinoc u draftu sa takvom lakocom razvaljuje pri tom slabo i koristi SM, u draftu ima prosek w/l tipa 300-7 brutalno. Znaci do skila je i to je to. 

 Meni osobno samo jedna stvar smeta kod protivnika, a to je kad konstantno drka po desnoj gljivi. Ostalo me vise ne jebe od kad sam onu taktiku postavio. A to s desnom gljivom me samo zato smeta jer dosta golova dobijem iz flipera ili pak moj igrac krene s krivom nogom u tackle koji sam izveo pravovremeno i procitao sam stranu na koju ce ovaj dobit epilepticni napad. Znaci nije do skilla nego je do greske u igri koja daje prednost igracu koji radi finte makar ga procitas. Druga stvar koja opet nije vezana uz skill je gađanje okvira gola... Obicno kad prva sansa koju stvorim izmedu pocetka i 10 in game min zavrsi u stativi znam da cu jebat jeza, a gol cu primit iz prvog njegovog suta. I to je pravilo, a ne iznimka.

 

Evo za primjer ti jos jednom stavljam iste slike koje sam vec stavio. Covjek nije koristio gljivu nego je igrao mislim 442 postavu. Klasicni drop back i brze kontre. Kao sto vidis nije ni jednom zapucao jer sam u obranu digao na 8 i aktivirao offside trap. Od 14 suteva da samo 3 zavrse u okviru gola a u napadu su bili, Delofeu(od 40 IF Martial), Son i Salah. Iz sredine im se priljucuje Griezman. Znaci sve igraci koji moraju u 120 minuta zapucati u okvir gola oces neces. Snimao nisam jer sam stedio vrijeme kako sam radio nocnu ovaj tjedan a serveri su im bili katastrofa preko dana, pa nisam stigao ni svih 30 odigrat.

Jos jedan problem koji je bio u ovoj igri a nema veze s skillom. To je sto ja nisam mogao presjec loptu u zoni između dva šesnajsterca. Ukljucio sam i team press samo da ga stisnem i znalo se desiti da su 3 igraca oko njegovog koji ima loptu ali ovaj bi dodao kroz noge mom igracu ili pak taj isti igrac nebi do kraja ispruzio nogu.

Da ti netko ne zapuca 120 min prema golu i onda dobijes gol u 115 min je katastrofa. I jos sam ga dobio tako sto je ovaj ispucao loptu i moj branic je dosao na poziciju na koju lopta pada i izmuceni debele(bar mislim da je on bio) s leda dolazi do mog igraca(scream pique) koji filmski promasuje cjelu loptu i pada, a ovaj nastavlja i zabija.

 

I eto vec nemam sanse za 30-0, a skilla nema ni na tribinama, a kamoli na terenu. :)

 Svega ima i ne kazem da nema ja sam u jednoj davnoj fifi postavio sliku ovde n forumu gde sam imao 22 suta a protivnik 1 i zavrsilo je 1:1,uglavnom kako god bilo do nas je najvise, kad sam igrao dobro usao sam u elite kad igram lose gold 3 i to je to. Sad ne igram nikako i svestan sam toga i znam da daleko vise mogu ali nikako da udjem u ritam igre, rasprodao sam sve igrace i sad kad budu nagrade slozicu jednu solidnu ekipu al ne ocekujem neke bolje rezultate, kad popravim igru bice i napredka. Dosao sam u div 4 sa ekipama od 100k evo slozicu sad ekipu od 500k pa cemo videti. Mislim da jednostavno ne igram sad dovoljno dobro za neku visu diviziju i to je to. 

 Zapravo onda nitko od nas ne bih se imao pravo buniti na nepravdu samo zato jer ne igraju dovoljno? Sta uopce znaci igrati dovoljno ili vise? Ja priznam da je bolji svatko tko zna radit finte jer ocito igra daje prednost njima i nemam problema s tim. Ali imam problem kad gadam stativu ili opali igrac preko gola unutar 16. Jos da imam nekve panjeve u napadu bi razumio to, ali kane, son, salah i slicnu moraju to zabiti i tocka. Nema tu vjezbe ili skilla to se mora finishirati i amen. Recimo po meni je najteze razigrati protivnika i drop back obranu i 1v1 sansa mora u 90 posto ulaziti i tu nema rasprave. Gol iz takve sanse bi morao biti slag na torti a ne jos jedna u nizu muka na koju jako malo utjece igrac. Etoga. To je moje misljenje da skill u trenutnoj situaciji ima manje utjecaja na ishod nego se misli. 

Takoder kad sam vidio u pack weight da je sansa za TOTY >1% popisao sam se. Znaci opet ne znamo dal je 0,99% ili 0,00000....01%. Pa di je kakva komisija i kontrola? Dali su im da moraju dati prikaz sansi i ovi nadu opet nacin da ih sakriju i nikome nista.

8 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ruya kaže...
cicek kaže...
ruya kaže...

I pored svog skriptinga, bagova, losih servera smatram da je presudan skil u igri i mehanika igranja. Odes na twitch i sve ti bude jasno. Onaj svabo Sakul97 sto igra na xboxu i ps ima gotovo na obe konzole oko 30 pobeda u wl, gledam ga sinoc u draftu sa takvom lakocom razvaljuje pri tom slabo i koristi SM, u draftu ima prosek w/l tipa 300-7 brutalno. Znaci do skila je i to je to. 

 Meni osobno samo jedna stvar smeta kod protivnika, a to je kad konstantno drka po desnoj gljivi. Ostalo me vise ne jebe od kad sam onu taktiku postavio. A to s desnom gljivom me samo zato smeta jer dosta golova dobijem iz flipera ili pak moj igrac krene s krivom nogom u tackle koji sam izveo pravovremeno i procitao sam stranu na koju ce ovaj dobit epilepticni napad. Znaci nije do skilla nego je do greske u igri koja daje prednost igracu koji radi finte makar ga procitas. Druga stvar koja opet nije vezana uz skill je gađanje okvira gola... Obicno kad prva sansa koju stvorim izmedu pocetka i 10 in game min zavrsi u stativi znam da cu jebat jeza, a gol cu primit iz prvog njegovog suta. I to je pravilo, a ne iznimka.

 

Evo za primjer ti jos jednom stavljam iste slike koje sam vec stavio. Covjek nije koristio gljivu nego je igrao mislim 442 postavu. Klasicni drop back i brze kontre. Kao sto vidis nije ni jednom zapucao jer sam u obranu digao na 8 i aktivirao offside trap. Od 14 suteva da samo 3 zavrse u okviru gola a u napadu su bili, Delofeu(od 40 IF Martial), Son i Salah. Iz sredine im se priljucuje Griezman. Znaci sve igraci koji moraju u 120 minuta zapucati u okvir gola oces neces. Snimao nisam jer sam stedio vrijeme kako sam radio nocnu ovaj tjedan a serveri su im bili katastrofa preko dana, pa nisam stigao ni svih 30 odigrat.

Jos jedan problem koji je bio u ovoj igri a nema veze s skillom. To je sto ja nisam mogao presjec loptu u zoni između dva šesnajsterca. Ukljucio sam i team press samo da ga stisnem i znalo se desiti da su 3 igraca oko njegovog koji ima loptu ali ovaj bi dodao kroz noge mom igracu ili pak taj isti igrac nebi do kraja ispruzio nogu.

Da ti netko ne zapuca 120 min prema golu i onda dobijes gol u 115 min je katastrofa. I jos sam ga dobio tako sto je ovaj ispucao loptu i moj branic je dosao na poziciju na koju lopta pada i izmuceni debele(bar mislim da je on bio) s leda dolazi do mog igraca(scream pique) koji filmski promasuje cjelu loptu i pada, a ovaj nastavlja i zabija.

 

I eto vec nemam sanse za 30-0, a skilla nema ni na tribinama, a kamoli na terenu. :)

 Svega ima i ne kazem da nema ja sam u jednoj davnoj fifi postavio sliku ovde n forumu gde sam imao 22 suta a protivnik 1 i zavrsilo je 1:1,uglavnom kako god bilo do nas je najvise, kad sam igrao dobro usao sam u elite kad igram lose gold 3 i to je to. Sad ne igram nikako i svestan sam toga i znam da daleko vise mogu ali nikako da udjem u ritam igre, rasprodao sam sve igrace i sad kad budu nagrade slozicu jednu solidnu ekipu al ne ocekujem neke bolje rezultate, kad popravim igru bice i napredka. Dosao sam u div 4 sa ekipama od 100k evo slozicu sad ekipu od 500k pa cemo videti. Mislim da jednostavno ne igram sad dovoljno dobro za neku visu diviziju i to je to. 

 Zapravo onda nitko od nas ne bih se imao pravo buniti na nepravdu samo zato jer ne igraju dovoljno? Sta uopce znaci igrati dovoljno ili vise? Ja priznam da je bolji svatko tko zna radit finte jer ocito igra daje prednost njima i nemam problema s tim. Ali imam problem kad gadam stativu ili opali igrac preko gola unutar 16. Jos da imam nekve panjeve u napadu bi razumio to, ali kane, son, salah i slicnu moraju to zabiti i tocka. Nema tu vjezbe ili skilla to se mora finishirati i amen. Recimo po meni je najteze razigrati protivnika i drop back obranu i 1v1 sansa mora u 90 posto ulaziti i tu nema rasprave. Gol iz takve sanse bi morao biti slag na torti a ne jos jedna u nizu muka na koju jako malo utjece igrac. Etoga. To je moje misljenje da skill u trenutnoj situaciji ima manje utjecaja na ishod nego se misli. 

Takoder kad sam vidio u pack weight da je sansa za TOTY >1% popisao sam se. Znaci opet ne znamo dal je 0,99% ili 0,00000....01%. Pa di je kakva komisija i kontrola? Dali su im da moraju dati prikaz sansi i ovi nadu opet nacin da ih sakriju i nikome nista.

 Ne kazem ja da nemas pravo da se bunis, pogadjam i ja stative, dominiram pa na kontru popusim i izgubim ali i to je do mog skila, znaci ne znam da zaustvim te kontre. Uzmi ovog decka tu sa foruma omer pobeda i poraza 500-100 znaci da zna igrati on i ako primi ovako neki gol dace dva da to nadoknadi a ti i ja cemo izgubiti jer nismo na njegovom nivou. Nekad sam ja znao osvojiti prvu diviziju sa prosecnom ekipom(dok se to moglo). Definitivno skil je najbtniji, otidji na twitch pa vidi kako igraju igraci koji imaju po 7x vise pobeda od poraza. Daju po 5 komada ptotivniku pa i ako prime zglicovan gol uvek imaju prednost i pobede. To se zove Next level. Treba samo stvari realno gledati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
To se zove Next level. Treba samo stvari realno gledati. 

Ti i pojedinci nikako da shvatite što neki od nas uporno ponavljamo iz dana u dan još od prošle FIFE.

Vi miješate skill i činjenicu da je igra pokvarena.

Ako mi ne vjeruješ da je pokvarena, onda razmisli barem 2 minute ovom današnjem patchu pa će ti možda biti jasnije neke stvari.

Dat ću ti hint: popravljaju pucanje unutar 16m, a to isto su popravljali prije manje od 2 mjeseca.

To sa pucanjem je samo jedna od stvari koje su pokvarene u moru gluposti koje nam godinama serviraju, a pogotovo u posljednja dva nastavka.

 

Evo, danas popodne idem probati patch i odmah u prvoj utakmici imam šansu s Ronaldom na 7-8m od gola, malo je lijevo stajao u ravnini gola, ja opalim na prvu stativu jer je golman u sredini, a lopta pogodi prvu stativu, odbije se na drugu stativu i izađe van.

Popravili su oni lijepu pičku materinu, a ne pucanje, jebo im pas lažljivu mater.

Jebote led, imam jebenog Ronalda koji sa 7m udaljenosti ne može pogoditi gol - o čemu mi pričamo???????

 

Ali, sve to što oni navodno popravljaju pada u vodu kad na sunce izađe adjustment.

E tu nema spasa ni Kurtu, ni njemu sličnima.

Pratim tog lika na jubitu i ako se jednom od najjačih igrača na svijetu događaju stvari koje se događaju meni i sličnima, onda mi nemamo o čemu raspravljati.

I oni isto gube na način da rastave protivnika na proste faktore, ali njihove lopte ne ulaze za razliku od jednog protivnikovog krumpira.

Možet ti imati skill u rangu AI na ultimate, ali ako je skripta rekla NE onda se možeš jebat.

 

Pisao sam još na početku ove teme da moraš biti barem duplo bolji, a ponekad i više, od protivnika da bi ga pobijedio ako se u igru umiješa adjustment.

Što to znači?

Znači da kad ja igram s panjem u 6. diviziji i vidim da nema pojma i da samo nabija loptu naprijed, ali zbog idiotski isprogramirane igre povremeno zabije gol, ja bih u tom trenutku trebao imati skill igrača iz 3. divizije da ga pobijedim.

Zato jer ja da bih pobijedio moram zabiti duplo više golova od njega, a njemu je 1 zagarantiran, iskrumpirat će ga EA bez problema.

I onda, pošto ja nisam rang igrača 3. divizije muku mučim da ga probijem, ubijam se, mučim se, trudim k'o kreten, uspijem zabiti, okrenem rezultat.... ali ne, napucana lopta s 25m se odbija idealno na duha u šesanestercu koju ju nesmetano posprema.

Ja tu dalje ne mogu jer sam sve svoje snage i znanje istrošio, jbga.

 

Ono što vi tupite danima o skillu i unapređivanju igre mene ne zanima.

Ja ne želim igrati 1. diviziju i ne zanima me elite u WL.

Jedino što želim je da u 6. diviziji ne proživljavam takve idiotarije od kojih mi se ponekad povraća kad vidim da jedan od igrača mora pobijediti.

Da, ponekad sam i ja taj koji pobjeđuje nezasluženo... pisao sam više puta o tome ovdje, ali i to mi smeta i ide mi na kurac jer otkad igram igre nisam nikad koristio nikakve čiteve, nikakve gličeve i pizdarije da bih postao "bolji".

Oduvijek igram fer i pošteno i onoliko koliko znam i želim znati, koliko mi je dovoljno da dnevno ubijem vrijeme i opustim se od posla i ostalih životnih pizdarija.

[19xx] 4ntraks
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
ruya kaže...
To se zove Next level. Treba samo stvari realno gledati. 

Ti i pojedinci nikako da shvatite što neki od nas uporno ponavljamo iz dana u dan još od prošle FIFE.

Vi miješate skill i činjenicu da je igra pokvarena.

Ako mi ne vjeruješ da je pokvarena, onda razmisli barem 2 minute ovom današnjem patchu pa će ti možda biti jasnije neke stvari.

Dat ću ti hint: popravljaju pucanje unutar 16m, a to isto su popravljali prije manje od 2 mjeseca.

To sa pucanjem je samo jedna od stvari koje su pokvarene u moru gluposti koje nam godinama serviraju, a pogotovo u posljednja dva nastavka.

 

Evo, danas popodne idem probati patch i odmah u prvoj utakmici imam šansu s Ronaldom na 7-8m od gola, malo je lijevo stajao u ravnini gola, ja opalim na prvu stativu jer je golman u sredini, a lopta pogodi prvu stativu, odbije se na drugu stativu i izađe van.

Popravili su oni lijepu pičku materinu, a ne pucanje, jebo im pas lažljivu mater.

Jebote led, imam jebenog Ronalda koji sa 7m udaljenosti ne može pogoditi gol - o čemu mi pričamo???????

 

Ali, sve to što oni navodno popravljaju pada u vodu kad na sunce izađe adjustment.

E tu nema spasa ni Kurtu, ni njemu sličnima.

Pratim tog lika na jubitu i ako se jednom od najjačih igrača na svijetu događaju stvari koje se događaju meni i sličnima, onda mi nemamo o čemu raspravljati.

I oni isto gube na način da rastave protivnika na proste faktore, ali njihove lopte ne ulaze za razliku od jednog protivnikovog krumpira.

Možet ti imati skill u rangu AI na ultimate, ali ako je skripta rekla NE onda se možeš jebat.

 

Pisao sam još na početku ove teme da moraš biti barem duplo bolji, a ponekad i više, od protivnika da bi ga pobijedio ako se u igru umiješa adjustment.

Što to znači?

Znači da kad ja igram s panjem u 6. diviziji i vidim da nema pojma i da samo nabija loptu naprijed, ali zbog idiotski isprogramirane igre povremeno zabije gol, ja bih u tom trenutku trebao imati skill igrača iz 3. divizije da ga pobijedim.

Zato jer ja da bih pobijedio moram zabiti duplo više golova od njega, a njemu je 1 zagarantiran, iskrumpirat će ga EA bez problema.

I onda, pošto ja nisam rang igrača 3. divizije muku mučim da ga probijem, ubijam se, mučim se, trudim k'o kreten, uspijem zabiti, okrenem rezultat.... ali ne, napucana lopta s 25m se odbija idealno na duha u šesanestercu koju ju nesmetano posprema.

Ja tu dalje ne mogu jer sam sve svoje snage i znanje istrošio, jbga.

 

Ono što vi tupite danima o skillu i unapređivanju igre mene ne zanima.

Ja ne želim igrati 1. diviziju i ne zanima me elite u WL.

Jedino što želim je da u 6. diviziji ne proživljavam takve idiotarije od kojih mi se ponekad povraća kad vidim da jedan od igrača mora pobijediti.

Da, ponekad sam i ja taj koji pobjeđuje nezasluženo... pisao sam više puta o tome ovdje, ali i to mi smeta i ide mi na kurac jer otkad igram igre nisam nikad koristio nikakve čiteve, nikakve gličeve i pizdarije da bih postao "bolji".

Oduvijek igram fer i pošteno i onoliko koliko znam i želim znati, koliko mi je dovoljno da dnevno ubijem vrijeme i opustim se od posla i ostalih životnih pizdarija.

 To sve sto ti pises je fifa i to treba prihvatiti i igrati igru takva kakva je ili ne igrati. Ti si se pomirio sa div 6 ja ne i zato i postoji ta draz da udjem u div 1 i da pokusam unaprediti svoju igru, videti gde pravim greske i pokusati napredovati. Kakav god patch bio u ovoj igri ja sam isti level nit mi pomogne nit odmogne. Na kraju svako od nas je drugaciji i svako drugacije gleda na sve pa i na samu igru. Pisao sam skripte ima, bagova ima ali ima i naseg neznanja. Fifa 17 je zadnja za koju smatram da sam bio dobar igrac a i rezultati su to pokazali. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice