EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 269.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
EA Sports FC24

Samo da se javim 👋

Završio wl i iz 2x85 izađe 15 miliona 

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
guzda22 kaže...

pozdrav, može mala pomoć za fifu..nisam ništa ispratio oko ove verzije..ne znam uopće šta je aktualno sada..kako započet UT..na kaj sad treba paziti oko igrača i sl.

igrao sam sve od 14 pa do prošlogodišnje..ali ovu nisam uopće ispratio niti se zanimao šta ima novo..sad ju dobio na poklon pa reko da idem malo igrat..pa ako se nekom da napisat šta i kako započet prije neg počnem kao nekad se živcirat snjom 

Sve je isto. Kako si igrao do sada tako igraš i sada. Nije se u futu ništa promijenilo.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Otvoril svih 77 packova kaj sam imal i ništa od TOTY kartice!
Sad mi još samo ostaje potrošiti 116k coinsa kaj imam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
C3c1l kaže...

Samo da se javim 👋

Završio wl i iz 2x85 izađe 15 miliona 

 Cestitam!

 

Mozak govori prodaj coinse za jako dobre pare, a srce uzivaj u kartici!

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
C3c1l kaže...

Samo da se javim 👋

Završio wl i iz 2x85 izađe 15 miliona 

Prvo Smith pa Kiki... kupi još jedan gold pack i dobit ćeš van Dijka 100% :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
BioZZG kaže...
C3c1l kaže...

Samo da se javim 👋

Završio wl i iz 2x85 izađe 15 miliona 

 Cestitam!

 

Mozak govori prodaj coinse za jako dobre pare, a srce uzivaj u kartici!

 400e nude za 14 miliona 

15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Otvoril svih 77 packova kaj sam imal i ništa od TOTY kartice!
Sad mi još samo ostaje potrošiti 116k coinsa kaj imam.

To potrošiš na packove samo ako si panglu. Nema smisla. Svaki dan pobereš desetak packova bez problema igrajući ili slažući SBC.  Složio sam ih sve danas. 85+x2, 86+, 82+x20, dobio još 84x2, 83x2 i još par nekih packova. Nisam dobio apsolutno ništa. Kad sam vidio u 82+x20 najjaču karticu rating 84, rekoh gasi struju, motaj kablove..

10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Otvoril svih 77 packova kaj sam imal i ništa od TOTY kartice!
Sad mi još samo ostaje potrošiti 116k coinsa kaj imam.

 Skupi jos 100k coinsa i kupi si nekog postenog igraca na marketu, rijesis jednu poziciju a kasnije ga mozes i prodati. Nemoj coinse trositi na ove truhle pakove nije vrijedno.

15 godina
offline
EA Sports FC24

Koja je svrha nogometa? Najjednostavnije rečeno bila bi zabiti gol i pobijediti. No kanađani očito tako ne misle pa prave igru u kojoj je jedina svrha AI bježanje po terenu. Igrao sam jučer malo SB i svaka tekma je ista. Igram na legendary i svaku tekmu kada AI uzme loptu ne bih je vratio da dubim na glavi. Znači oni meni ne mogu doći do gola osim što bježe po terenu a ja ih lovim. Kada ih ulovim to je odmmah faul a ako nije faul onda im uzimam loptu i zabijem gol. Kakva je svrha nogometa u kojem AI niti ne pokuša puknuti po golu? Kada se pitate zašto sva govna igraju isto, evo zašto. Zato jer tako igra i AI. Okreće se oko sebe, dodaje se unazad, davi loptu i čeka da ispadenš iz igre. Jedina protuigra ovakvoj igri je presing. Dok nisam sve nabrijao na max ne možeš igrati jer AI bježi po terenu a ja ne mogu do lopte. Sada kada depth stavim na 80 imam šansu pobijediti. Znači oni igrače čak i u offline modu tjeraju da igraju presing ako žele pobijediti? Stvarno mi se više ovo sranje ne igra i ovo je odgovorno tvrdim prvi i zadnji FC koji igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Uspel napraviti SBC 87+ za kaj je trebalo 86+ momčad.
I dobil 88 LB Hernandeza!
Mislim da to nije loše, još sam mu stavil Gladiator chemistry.
S njim mi je chemistry momčadi porasel sa 22 na 26.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
EA Sports FC24

Odradite sto prije onaj novi 86+ toty sbc, jako puno ljufi je dobilo messia, navodno je EA nesto sjebo :), tako na redditu pisu.

 

 

I ja dobio!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2024 19:21 (BioZZG).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Kod mene nisu ništa sjebali. Ja dobio kobela. Sad čitam tvoj post pa rekoh idem probati odigrati na drugom acc jer nisamm znao za bug ali vidim da više nema SBC. Izgleda da su ga maknuli. I kad se zajebu ja dobijem karinu. No u 85+x4 packu kojeg sam dobio za kompletiranje Year in Review dobijem TOTY Karchaoui. Ne mogu se žaliti. Bacha ode u zasluženu mirovinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Kod mene nisu ništa sjebali. Ja dobio kobela. Sad čitam tvoj post pa rekoh idem probati odigrati na drugom acc jer nisamm znao za bug ali vidim da više nema SBC. Izgleda da su ga maknuli. I kad se zajebu ja dobijem karinu. No u 85+x4 packu kojeg sam dobio za kompletiranje Year in Review dobijem TOTY Karchaoui. Ne mogu se žaliti. Bacha ode u zasluženu mirovinu.

 Kolko sam uspio skužiti nisu niš sjebali nego su kraljevi stavili rating 86+ iz liga u kojima su toty i naravno koga je potrefila sreca da mu izadje MLS, automatski se messi pojavio jer je jedini 86 u toj ligi, znaci nekakvih 20 posto su bile sanse.

 

 

10 godina
offline
EA Sports FC24

Kakvi idioti sta uradise sad se cijeli smisao natjecanja gubi kad je toliko ljudi dobilo top 3 karticu za dzabe a ti da grindas coinse cijelu sezonu nemozes skupiti 15 miliona koliko ista vrijedi, i naravno debili nece uraditi nista po tom pitanju nego ce samo gurnuti pod tepih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
BioZZG kaže...

 Kolko sam uspio skužiti nisu niš sjebali nego su kraljevi stavili rating 86+ iz liga u kojima su toty i naravno koga je potrefila sreca da mu izadje MLS, automatski se messi pojavio jer je jedini 86 u toj ligi, znaci nekakvih 20 posto su bile sanse.

 

 

Manje, oko 8% je bila šansa da dobiješ Messija. Bilo je u igri oko 12 liga a sve su jednako bile zastupljene tj. ista ti je šansa da ti izađe bilo koja od tih liga. Ipak je i za to trebalo malo sreće da te baš strese američka liga.

16 godina
offline
EA Sports FC24

Ekstremno me zabavljaju ovakve stvari, ne mogu opisati koliko sam sretan sto sam gotov za ovu sezonu. U FIFA 23 koliko se sjecam odma po izlasku igre su dali za smijesne coinse Icon pack koji je bio tradeable. Isto se gurnulo pod tepih. Dakle jbg, ocito se u svakoj desi zajeb barem jednom.

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
EA Sports FC24

To za stalno ostao Messi ili par tekmi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

ako netko igra PES21 iliti Football Life 24...
po prvi puta je napravljen i vinkovački stadion to najsitnijih detalja...

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
rokonja kaže...

To za stalno ostao Messi ili par tekmi?

 Ma kakav loan nebi se niko ni zalio da je tako. Oglasio se i EA ostace messi svima, kazu 0.7% od ukupnog broja igraca ga je pokupilo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 9:04 (erminn).
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
erminn kaže...
rokonja kaže...

To za stalno ostao Messi ili par tekmi?

 Ma kakav loan nebi se niko ni zalio da je tako. Oglasio se i EA ostace messi svima, kazu 0.7% od ukupnog broja igraca ga je pokupilo.

 Bome me onda fino posralo.

Sram me opce rec kakav je u igri...al kaj mi to vrijedi kad svaki drugi sljam ima mbappea,eusebia,toty razne

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 10:25 (BioZZG).
15 godina
offline
EA Sports FC24

Više mi se ne igra pa sam potrošio sve coinse. Otvorio sam ona dva packa od 675k coinsa i jedan od 600k coinsa. Znači, zdrobio sam sve coinse i dobio karinu. Od 6 icona što sam dobio niti jedna mi ne može niti na klupu sjesti a kamo li u prvih 11. Totalni fijasko. Nema veza, ionako mi igra više nije gušt i postala mi je opterećenje.

 

 

edit: odigrao s duplićima onaj icon 88+ SBC pick da se riješim kartica. Rekoh, aj još to probam i gotovo. Dobijem Henrya 93. Pogledam na market, vrijedi nešto preko tri milje. Na kraju balade nisam niti tako loše prošao. Potrošio sam 1.8 milja na tri packa u kojimma sam dobio hrpu dreka od kojeg sam opet složio sbc i dobio Henrya. Nije da mi treba ali ok, ne bunim se. Cijelo vrijeme navijam da mi uleti neki pošten CB ali neće. Napadača imam i previše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 14:00 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Bi bilo bolje da si složim 4 3 3 formaciju s ovim igračima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Bi bilo bolje da si složim 4 3 3 formaciju s ovim igračima?

To je nebitno. Složiš si 4 formacije koje želiš igrati i samo ih onda šaltaš u igri ovisno o situaciji i želji kako želiš igrati. Rijetko tko igra s početnom formacijom.

14 godina
offline
EA Sports FC24
http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

Jučer i danas odigrao sam 6x 83+x10 SBC i svaki puta karina. Dobio sam jednu 83 rating TOTW karticu, jednu 86 rare karticu dvije 85 rating rare kartice i sve ostalo 83 rating kartice uz par 84 rating rare kartica. Imao sam i nekih dvadesetak packova koje sam isto otvorio i baš ništa u njima. Izgleda da ovo nije moj period za otvaranje packova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
EA Sports FC24

Nakon TOTY sam izgubio volju za igranje, promo katastrofalan, sbc kriticni, slj promo nista bolji...

Cini mi se da do TOTS ce bit susa.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
EA Sports FC24

Ja sam imao srece sa zadnjim pakovima, u rewards od vikend lige dobijem Salah 92 winter karticu najjaca kartica od njega 1.5 mil., pravi razliku na terenu. Malo ranije u hero sbc packu Futre 89 plava kartica 600k kao kod BioZZG i Tevez iz drugog pokusaja 100k. Btw, izgleda da je EA nerfao trivela sut bilo je i vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
EA Sports FC24

Upravo sam bio dobio ban zbog club namea. Nakon žalbe su ban pretvorili samo u warning. Naime club name je ZAGREB PATRIOTS. I očito me netko mrzitelj svega hrvatskog(ili zagrebackog) prijavio. EA je ime okarakterizirao kao "Politički inspirirano ime kluba". Nakaradna kompanija...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ekipa molim pomoć novi sam u fifi. Znaci počeo sam igrati UT i napravio lijepu ekipicu. I eto išo ja ispitivati šta sve mogu igrati i rijesavo nešta na SCB (86+) složio ja ekipi is svog squada da to lako riješim. E tu su počeli problemi svi igraci postali plavi i ne mogu vise igrati s njima doslovno 10 igrača.
Dali postoji neko riješenje da ih vratim nazad u svoj club??? Več dva dana čitam i ne mogu nači riješenje. Hvala lp
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ekipa molim pomoć novi sam u fifi. Znaci počeo sam igrati UT i napravio lijepu ekipicu. I eto išo ja ispitivati šta sve mogu igrati i rijesavo nešta na SCB (86+) složio ja ekipi is svog squada da to lako riješim. E tu su počeli problemi svi igraci postali plavi i ne mogu vise igrati s njima doslovno 10 igrača.
Dali postoji neko riješenje da ih vratim nazad u svoj club??? Več dva dana čitam i ne mogu nači riješenje. Hvala lp
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice