Diablo 4

poruka: 2.208
|
čitano: 619.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Eld kaže...

Jutros mi ovo dropalo kod Andariela. Vele jedan od rjedih itema u igri. Za koji bi build bio najbolji?

 a jebote led dobio si uber item sa 3 greater affixa

Intel 80286
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Eld kaže...

Jutros mi ovo dropalo kod Andariela. Vele jedan od rjedih itema u igri. Za koji bi build bio najbolji?

 U prosloj sezoni sam to koristio sa sorcem i barbom u immortal buildovima , postanes besmrtan. Vjerujem da je ista prica i ove sezone. K tome ovaj tvoj uber unique ima i 3 ga sto ga cini vrlo rijetkim.

 

Éire
16 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
TomoR kaže...

Neoptimizirani Bash barb, svi Tormented bossovi, solo:

 Daj ti nama pokazi kako soliras Lilith.

 

 

Evo, Ubio Lilith. A sada ti pokaži 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 17:08 (TomoR).
15 godina
offline
Re: Diablo 4
BeLLicus kaže...
DukeOs kaže...

Ja sam necroa, sorca  i barba ovu sezonu odigrao( nesto sitno rogu do 68lvl) . Farmam lvl 100 pit sa s njima trima .  Al kao i svake sezone zavrsim sa barbom , nekako mi je najdrazi.

Vrijeme je za testiranje sezone 5 na PTR-u. Igra je u mnogo boljem stadiju nego prosle sezone.

Fali mi dosta "quality of  life" promjena, veci stash, spremanje buildova-the Armory , multiplayer opcije-Public games; kako je bilo u Diablu 3 . 

Nazalost ce proci jos koja godina dok igra u potpunosti ne sazrije osim ako Vessel of Hatred ne bude ono sto je Reaper of Souls bio za Diablo 3 .

 55k attack power bolesno. Ja sam lvl 52 na barbu i oko 2k attack power, ali dobro ne razumijem se u igru kao vi. Kako uopće ojačati tako? Što igrati za brzo lvliranje i farmanje dobrog geara, jel trebam počistiti dungene za sve ascpecte za barbariana? Što znače ove zvijezdice ispod armora?

 Attack power nije koristan stat i nemoj ga uopće gledati (bar u endgame). Umjetno se lako napuhne s recimo % damage statom koji skoro da ne znači ništa u samoj kalkulaciji krajnjeg damagea.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
13 godina
offline
Diablo 4

Bok ljudi, ima tko kakav dobar skill tree build za barbarian-a, neki link ili par screenova da kopiram .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
XVII Mini kaže...

Bok ljudi, ima tko kakav dobar skill tree build za barbarian-a, neki link ili par screenova da kopiram .

 Sat vremena priče o Bash barbu:

 

Različite varijante koje se spominju u videu. Sa/bez Ubera itd:

https://d4builds.gg/builds/23ae9cbb-933e-4a88-999c-2241654cc8e2?var=3

16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Ja sam manje/više "završio" S4.

 

Digao sve klase na 100 (sa rješavanjem Wolf misija), sa buildom kojim se može farmati. Sve klase minimum 8 Masterwork na svakom itemu, jedino Barb full 12 MW.

 

Ni jednog Bossa nisam riješio u grupi, sve solo. Riješio kompletni Season journey (zadnje mi ostalo farmanje evenata u Helltide-u za 5 različitih Helltide Commandera). Za 100% rješavanje sezone nisam dobio secret Title (dobio ga kad sam prvi puta riješio sezonu 100%).

 

"Potrošio" sam preko 100 Stygian Stone-ova (znači minimum 50 Tormented Boss run-ova).

 

Dobio sam 2 Ubera od "malih" bossova, dok sam farmao summoning materijale za Duriel/Andariel. Jedan Uber sam craftao od Resplendent Spark-ova.

 

Od Duriel/Andariel run-ova sam dobio još 3.

 

Ukupno:

  • Tyrael's Might od "malog" bossa
  • Shako iscraftan
  • Andariel od malog Bossa
  • još od finalnog "trošenja" summoning matsa - Grandfather, Andariel, Shako

 

Znači, mogu još iscraftati jedan (vjerojatno Starless Skies), ako mi bude potrebno.

 

Naravno, i Lilith je pala nakon malo nagovaranja.

 

Sad će u petak početi Diablo III sezona 32, pa ću se malo baciti na to.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4

Zabavno izgleda onako na prvu, ali ekspanziju uzimam tek na prvom sniženju krajem godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 4

Velike najave za Season 5.

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24119591/slay-endless-demons-in-season-of-the-infernal-hordes

 

Video iz bloga:

 

Sutra je Campfire chat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Boond and Banes na PTR su bili nekako dosadnjikavi. Ne znam jesu li tu što mijenjali pa da stvarno utječe na gameplay. Da je više game changing ko u Hadesu na primjer.

Ali osim toga, mod izgleda zabavno i nije samo sezonski nego ostaje kao end game content. Teško da ću igrati tako dugo kao S4, ali tjedan dva će me držati. Taman do godišnjeg.

Barb i druid su mi ostali od likova koje nisam igrao, još nisam odlučio s kojim ću.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Diablo 4

Veselim se prije svega reworku uniqueova, nadam se da ce sad biti usporedivi s Temperanim legendaryima i da ce se koristiti bar 1-2 za svaki build. Vidim Shako postaje jos jaci :) prakticki dovoljno armora za doseci cap i 20% CDR, bolesno. Fora je i nova boja za Mythic uniques.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

nek rade sta oce, samo da me ne blokiraju u farmanju end game contenta ko u S4 kad nisam mogao normalno doc do stygian stones.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Kakva je sezona 5? Jel tko igra? Ja sam na go do daljnjeg :)
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Kakva je sezona 5? Jel tko igra? Ja sam na go do daljnjeg :)

 Igram, rework Unique-a je OK, Horde se čine kao dobar dodatak igri.

 

Navodno ima Bug u Hordama, neki ljudi su dobili XP za odmah skočiti do lvl-a 100 ubijanjem jednog moba.

 

World Boss-ovi imaju sad neki resistance, pa duže traje da ih se ubije.

 

Problem je što NMD 46+ ne dropa "ključeve" za Pit, pa se iste dobije onako random, po Helltide-u uglavnom.

 

Tema sezone, osim questa, ne traži da se igra nešto određeno, već se radi napredak u svakom contentu koji se igra.

 

 

13 godina
offline
Re: Diablo 4
Igram s Barbom navečer dok gledam atletiku. Sve promjene su na papiru ok. Nisam još probao novi mod.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Riješio Season Journey, Chain Lightning Sorc (baš je slab na Single Target, ali fali mi puno Mana per second), Masterwork 4/12, samo oružje 8/12.

 

Horde T6:

 

Tormented Duriel:

 

Vraćam se na D3 sezonu  

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Ufff

 

Jako, pa i najjakije, ne igra mi se sezona...

 

...ono što drugovi iz Blizzarda izbacuju pod sezonu trebao bi biti najobičniji patch...

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 4

igro sam sorcerera dosao do 100 jucer i completao battle pass i sve battlepass questove, barem se dobije cool costume od battlepassa i portali. 
Vracam se na path of exile zavrsiti bar 36 challenga 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2024 13:31 (Mr.Natural).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Kakav je drop rate uber unique itema dok ne farmas bossove? Jer mi farmanje bossova najdosadnjja stvar u igri pa se nadam da su povecali drop rate oocenito u igri
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Kakav je drop rate uber unique itema dok ne farmas bossove? Jer mi farmanje bossova najdosadnjja stvar u igri pa se nadam da su povecali drop rate oocenito u igri

 nikakav, dok dok farmas bosseve je daleko veci nego ranije( 10 x veci , od oka) 

Pit mi je ultra dosadan , jedno te isto 200 puta dok ne dignes opremu na full i onda je kraj igre jer nemas sta vise da dizes

( zato ce da vrate paragon sistem vjerovatno ko u trojci ).

Jedva cekam da isprobam poe 2 ( da zamijeni D4)

Éire
9 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
Horned Reaer kaže...
Kakav je drop rate uber unique itema dok ne farmas bossove? Jer mi farmanje bossova najdosadnjja stvar u igri pa se nadam da su povecali drop rate oocenito u igri

 nikakav, dok dok farmas bosseve je daleko veci nego ranije( 10 x veci , od oka) 

Pit mi je ultra dosadan , jedno te isto 200 puta dok ne dignes opremu na full i onda je kraj igre jer nemas sta vise da dizes

( zato ce da vrate paragon sistem vjerovatno ko u trojci ).

Jedva cekam da isprobam poe 2 ( da zamijeni D4)

 pit se ne isplati vise raditi, sad je bolje ona league mehanika infernal hordes na t7-t8 ako stavis sve u materijale mozes dobit 500+ zadnjeg materijala za upgrade gear sa 8 na 12 it jednog runa

 

13 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Kakav je drop rate uber unique itema dok ne farmas bossove? Jer mi farmanje bossova najdosadnjja stvar u igri pa se nadam da su povecali drop rate oocenito u igri

 mislim da 90% dropova uber unique-a je kroz tormented bosseve.

world drop je jako jako rijedak.

11 godina
offline
Re: Diablo 4

Svii pricaju o novom dupe exploitu za matse a ja ne mogu nigdj nac shemu 🤦🏻‍♂️, kako funkcionira?

13 godina
offline
Re: Diablo 4
Vjerojatno ima veze sa jučerašnjim disableanjem tradea između igrača.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 4

Ekipa pitanje...

 

Prošao sam priču na dan izlaska igre, i dalje nisam nastavio jer mi je bilo dosadno i non-sense farmat bolji gear. D3 mi je bila daleko bolja igra.

 

E sad u ovoj ogromnoj nestašici igara opet mi se igra diablo.

 

Da li je šta bolje sada u S5 ili da čekam ekspanziju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

D4 postaje sličniji D3, u D4 je bio veliki Item rework, a sad u S5 veliki Unique rework.

 

S5 je kratak, smatram da ti je OK probati sad igru, pogotovo ako nisi igrao ni jednu sezonu.

 

Riješio Uber Lilith:

 

Malo speedfarm-a Pit 101:

 

Build je na kraju svakog videa. Nisam ništa kupio/prodao, sve solo. Mogu sad farmati Tormented Bossove bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Set items, runes, runewords, auras, charms, mercenaries, random 4 players matchmaking, jewels, auras, beltovi... itd.. dugo sam razmisljao o ovome ali Blizzard trenutno moze ponuditi samo zabavu igracu do level 100 i dok ne tempera iteme.. jos je bilo gore dok nije bilo tenperinga.. dojam je da je igra namjerno izasla u beta stanju pa se content dodaje na kapaljku i kroz ekspanzije se muzi igrace
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice