Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 256.631
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

U gotovo smo istoj fazi 
Lvl 78, act 2, koristim isti amulet i tražim Monarch. Jučer odradio nekih 15 farm runova Tunnelsa u nadi da ce mi pasti ali ništa.

 

Igraš samo sa Cold skillovima ili?
Ja sam se na Hellu prebacio na Cold + Fire, ali su mi Fire skillsi totalni pain in the a**


Mislim da će mi sve nakon sorserice biti totalno sporo i nezabavno. Pokušavao sam igrati s Paladinom, ali mi nikako nije gušt.

10 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Ja sam malo igrao kod prijatelja d2, igra izgleda sad dobro. Mislio sam slozit gaming pc, no nema sanse. Skupo sve u pm, polovnu dobru graficku nemos nac ispod 3 tisuce. 

O novim da i ne govorim. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 2: Resurrected
Pa da i ja sam na cold plus fire buildu. Koristim frozen orb i fire ball.
Dropao mi je danas eye of etlich amulet . Mislim da je najbrze farmati council na nightmare i countess na hell.
Sorcer je jako zabavan drugi ce mi biti barbarian jer imam dosta itema bas za njega u stashu.
be Cool
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Ja se za sada ne zamaram farmanjem i dropanjem. Prvo sam isprobao sve likove, krenio sa assassinkom 30 lvl pa barbarian isto 30 onda paladin 35 lvl. Sorcererka i amazonka nesto sitno levela a najvise mi se za sada svidjaju hurricane druid, 64 lvl i idem na pison nova necra trenutno 28 lvl. Tek sam skuzio i koliko je dobro kraftanje bijelih itema i amuleta i ringova pa trenutno vise proucavam to i rune. Sve u svemu zimu cu provesti uz Ressurected :)

Usput receno sve dobro radi na Win 11.

3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Sorc se na hellu igra isključivo kao lightning, za sve ostalo se ne moze skinuti immunity, a i lightning je beskoristan bez infinity-a....

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Glupost, fire/cold build funkcionira isto dobro sa hoto, nightwing veil i ostalim itemima, naravno ne kao light koja tuce preko 40k ali je i daleko najskuplja, fire/cold moze cistiti poprilicno dosta zona sa mercom koji ima forti, insight i andariels...
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Nije uopce stvar sto lightning pravi najveci damage, stvar je sto je najlakse skinuti immunity 

 

evo tablica pa pogledaj....

 

https://diablo-archive.fandom.com/wiki/Immune_Monsters_(Diablo_II)

 

Osim ako si mazohista pa se volis patiti .....

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Najbolje ne igrati uopce pa se ne moras uopce "patiti".
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Igor1000 kaže...

Nije uopce stvar sto lightning pravi najveci damage, stvar je sto je najlakse skinuti immunity 

 

evo tablica pa pogledaj....

 

https://diablo-archive.fandom.com/wiki/Immune_Monsters_(Diablo_II)

 

Osim ako si mazohista pa se volis patiti .....

 

 

cold/fire sorca na players 4 bez problema ide kroz hell solo, koji god act, koji god boss.

sve vise od toga jest mazohizam, al izvedivo bez neke velike muke, jedino kaj traje duze

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2021 11:22 (nixass).
11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Cold sorca je najbolji starting MF lik u igri.

Možeš doslovno u gaćama šetati po mapi i kastat blizzard.

Sa njom na hellu samo Ancient tunnels i Pindleskin. U tunelima nema cold immune kripova, a za Pindleskina treba solidan merc jer je otprilike 1/5 puta cold immune. Moguće je farmati i mauzolej, ali dosta se vremena izgubi na dolazak do istoga pa je po meni neisplativo.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Sto znaci onaj plavo/ljubicasti gem u loobyu kad se klikne na njega? i druga stvar kad listam servere uvijek ih je 10-15? Stavio bi screenshots no ovaj usrani forum ne podrzava vise od 5mb morat cu si nabaviti nokiu 3310 samo radi toga

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 16:17 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Tocno to, za Ancientse je najbolja cold i mogu skoro avi itemi tamo pasti
7 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Igra li tko HC? Evo taman gotov download.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Igram ja ali single player... Ne usudim se igrati online u ovakvom stanju servera...
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Ja sam krenuo sa HC Paladinom sinoć, offline. Plan je Hammerdin, nikad ga još nisam igrao.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

Ja sam krenuo sa HC Paladinom sinoć, offline. Plan je Hammerdin, nikad ga još nisam igrao.

 Sretno. Hammerdin je zabavan sa full gearom. CS ocistis u minutu.

3 godine
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Prvi run na Memphista i 3 legend itema, 1 zeleni, 2 žuta i jedan plavi, lool
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

U D2 nema legendarnih predmeta, samo Uniqe ...ako si na normal težini sve je to smeće.

3 godine
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Streetpunk kaže...

U D2 nema legendarnih predmeta, samo Uniqe ...ako si na normal težini sve je to smeće.

 Ma da na to sam mislio! Svejedno nisam hc igrac, meni je na normal poslje se predmeti vizualno ponavljaju to mi je bezveze.

12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Unique i set itemi imaju svoje izglede, bijeli, plavi, zutu i runewords zadrzavaju izgled
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Nisam par dana igrao i rekoh idem danas malo ubiti pola sata. I imaju j***** queue za ulazak u igru, kakav ultra debilizam i nesposonost Blizzarda. 49 u redu i sada dvadesetak minuta kasnije i dalje sam u queue i maknuo se samo 10 pozicija naprijed...

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

pitanje za online igrace..

zasto igrate online? jel zbog ekipe ili neceg drugog? (to drugo, ako mislimo na istu stvar, je postalo dostupno i na offline).

i smeta me kaj D2R izbornik forsa online igru kao default, umjesto da imamo neutralni splash screen i onda biramo ko kaj hoce.

ovak meni offline igracu uvijek turne online prompt a online me uopce ne zanima.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

pitanje za online igrace..

zasto igrate online? jel zbog ekipe ili neceg drugog? (to drugo, ako mislimo na istu stvar, je postalo dostupno i na offline).

i smeta me kaj D2R izbornik forsa online igru kao default, umjesto da imamo neutralni splash screen i onda biramo ko kaj hoce.

ovak meni offline igracu uvijek turne online prompt a online me uopce ne zanima.

 zbog ekipe. D2 sam se naigrao offline u zadnjih 20 godina da se smrzneš. i s modovima i bez.
Sad kad napokon ocu sjest ,stavit headset,zapalit cigaru i rokat s frendom nemrem, jer su im serveri smece.

 

11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Takoder igram sa prijateljima svaki vikend a da zelim igrati solo offline igra bi "piratsku" verziju jer blizzard definitivno nije zasluzio 40 eura zbog stanja servera i ostalih gluposti.

Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

pitanje za online igrace..

zasto igrate online? jel zbog ekipe ili neceg drugog? (to drugo, ako mislimo na istu stvar, je postalo dostupno i na offline).

i smeta me kaj D2R izbornik forsa online igru kao default, umjesto da imamo neutralni splash screen i onda biramo ko kaj hoce.

ovak meni offline igracu uvijek turne online prompt a online me uopce ne zanima.

Prvenstveno zbog ekipe i laddera. Naravno i zbog tradea. Preko Baal runova sam upozna ekipe iz cijele Europe. Tako sam redovno ubijao ubere sa likom iz Njemacke, koji je preko d2jspa naplacivao Uber Tristram leveliranje.

Ne znam jeste li upoznati s tom metodom, gdje u cca 45 minuta dodete s 1. levela na 80.

.

3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Position in queue? wtfkoji je ovo _urac????

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

offline noises :D

 

nego, moj HC hammerdin ide sretno kroz nightmare, trenutno sam act 2, 53. level, ne bas najbolji gear ali hammers + blessed aim + concentration ubijaju sve redom

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Također igram offline (isprobao online s Necrom prošli tjedan malo, lvl 38.... ali kad je stigao queue, zajebi to sranje).

 

Sa Sorc (FO/FB hybrid) sam u Act2 Hell upravo (lvl 72) i ide onako, nekako.. fali mi geara brutalno. Napravio sam sorc nakon što sam s amazonkom (javazon) očistio nightmare, te pokušao hell.. ali jednostavno nema šanse ovako bez respeca ili Infinity runeworda protiv Lightning Immune, unište me odmah. Čak bi isprobao physical bowazon malo ali nemam ni Windforce ni Burizu, a ni rune za neke bolje missile weapone.

 

EDIT: Da ne govorim da mi offline puno više paše na poslu gdje mogu stisnuti ESC za pauziranje kad netko dođe u ured... online nema pauze pa izginem zbog alt-tabanja 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 14:18 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Ja malo nolajfao od launcha, skupio prvo lightning sorku (osim Infinity), pa Phys Bowazonku (WF+Faith+2x Fortitude itd); i onda mi dojadilo jer sta cu :P Dosao na lvl 90, nabavio gg lika, presao Uberse dvaput, MFanje mi dopizdilo jer ne nalazim nista dok svi oko mene nalaze cuda...

 

I zakljucak je da moram na HC, tamo je opcenito puno zabavnije jer se puno vise veselis svakom dropu, moras igrati polakse i opreznije i stalno pod adrenalinom :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 14:41 (Minneyar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Minneyar kaže...

Ja malo nolajfao od launcha, skupio prvo lightning sorku (osim Infinity), pa Phys Bowazonku (WF+Faith+2x Fortitude itd); i onda mi dojadilo jer sta cu :P Dosao na lvl 90, nabavio gg lika, presao Uberse dvaput, MFanje mi dopizdilo jer ne nalazim nista dok svi oko mene nalaze cuda...

 

I zakljucak je da moram na HC, tamo je opcenito puno zabavnije jer se puno vise veselis svakom dropu, moras igrati polakse i opreznije i stalno pod adrenalinom :D

 Konacno netko na HC  Javi se ako zelis u partyu igrat. Ja sam jucer cili dan pegla, dosa sam do NM a4 i morat cu isporit. Lightning res mi je nepostojec (7 ja mislin) i na granici sam ripavanja. Cold sorsa, 750 hp, ja mislim 56 lvl. 

Btw. provea sam sate na normal kravama i NM countess - tribala su mi ili 3 amna ili sol za insight i thul i amn za spirit.. ma nebi gospa, na kraju su mi rune za spirit pale kroz a2, a sol na pocetku a3.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice