Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 256.788
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Diablo 2: Resurrected

Nema se vremena , kad se igra D2 EU server je bio u banani neko vrijeme, promijenis regiju i nastavis igrati 

Eire
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Meni odličan, jedva čekam 23.9.

Jedva se zaustavio sada, sutra nastavljam 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Boris grozni kaže...

Igra vani vec 6 sati niti jedan komentar, ovaj svijet je stvarno otisao u k Ja cu pak samo reci da je ovo nestvarno dobro

 Bio je nestvarno dobar i prije 21 godinu kad je izašao. Onda je bio zaista revolucionaran.

Sa boljom grafikom trebao bi konačno biti prihvaćen i među mlađim generacijama :)

11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

odigrao sam 10 sati i igra je identicna kao i original, sa boljom grafikom i zvuk

 

9/10   bez nostalgije

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Možete gledati neki twitch stream 2 i pol sata i dobiti Early Access za D2R betu, ja upravo gledam:

https://www.twitch.tv/drops/campaigns?dropID=63d3dc90-dfcd-4cb3-a830-48d8150d588c

 

P.S. Naravno, samo ako imate Twitch Prime

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 14:18 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Je li tko kuži da li je funkcionalan '/players8' ?
Kod upisa u chat ne dobivam nikakav feedback ('players set to 8') kao što je to bilo u originalu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
TomoR kaže...

Možete gledati neki twitch stream 2 i pol sata i dobiti Early Access za D2R betu, ja upravo gledam:

https://www.twitch.tv/drops/campaigns?dropID=63d3dc90-dfcd-4cb3-a830-48d8150d588c

 

P.S. Naravno, samo ako imate Twitch Prime

 Ne mora biti twitch prime, normalno radi i bez toga

Tko se na peticu opeko i na 2042isticu puše.
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Perki kaže...
TomoR kaže...

Možete gledati neki twitch stream 2 i pol sata i dobiti Early Access za D2R betu, ja upravo gledam:

https://www.twitch.tv/drops/campaigns?dropID=63d3dc90-dfcd-4cb3-a830-48d8150d588c

 

P.S. Naravno, samo ako imate Twitch Prime

 Ne mora biti twitch prime, normalno radi i bez toga

 OK, još bolje

3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Stvarno su mogli staviti malo veci drop rate, u 10 sati igranja dobio samo valjda 2 žuta itema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Boris grozni kaže...

Stvarno su mogli staviti malo veci drop rate, u 10 sati igranja dobio samo valjda 2 žuta itema.

 Meni je u par sati dropao i jedan zeleni set item ali ono sto mene pati buduci da nisam nikad igrao D2 je inventorij. Pola ga popunis sa potionima i skrolovima i dva dropa i vise nista ne moze nositi! To su mogli bar malo prosiriti sa par tabova kao u Titan questu ili da su potioni i skrolovi brojcano izrazeni a ne jedan po jedan.

15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

pa nemoj nositi hrpu potiona :p

 

u belt ih stane cisto dovoljno.sto jaci /vise ce stat.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Eto morao sam i ja uzeti. Cisto da im platim za ono igranje godinama na piratskoj verziji. Vjerojatno cu tu i tamo baciti koju igru, ali sigurno vise ne kao sto sam prije znao provesti besane noci u d2.

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Ja sam zapanjen koliko dobro su napravili D2. Od cutscena do same grafike u igri. Grafički igra stoji uz bok najnovijim i grafički najnaprednijim ARPG koji postoje danas. To uz jednostavno savršen bezvremenski gameplay čini D2 najboljom takvom igrom koja danas postoji. Koliko je grafika napredovala se vidi kad prebaciš u original. To je negledljivo danas. Ma čudo su napravili! Jedva čekam 23.09.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Nesto tu ne sljaka najbolje sa GPU-om. Na 10% mi je kada izadjem u windowse i na 80 stupnjeva se drzi kao da sam u igri. Kao da je optimizacija u banani, odnosno graficka se bavi necime i sto zapravo ne prikazuje. Slicno i u igri se dogadja.  Isto se ljudi masovno zale i na forumu. No, ipak je ovo za sada pocetak. Valjda ce popraviti. Generalno nakon cca sat vremena igranja ovo je prepuno bugova. Lako moguce da ce izaci kasnije od "najavljenog".

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 19:54 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Igra mi tera gpu usage na 99% sa temperaturom preko 80 stupnjeva i konstantno crasha nakon nekih 30 min . Sa smanjenim detaljima spustio sam gpu usage na nekih 50% ali gpu temperatura je dalje preko 80 stupnjeva i igra crasha nakon nekih 30 min .

Igra ima opakih problema sa optimizacijom .

 

Im BATMAN !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 20:27 (cika batmen).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Igra je zahtjevna pun k, meni na 4k krepava, dok neki znatno "zahtjevniji" naslovi idu i po 5x bolje od d2r.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Diablo 2: Resurrected

Isti klinac se dogada ko sa New Worldom od Amazona. New World sam refundao a ovdje sam smanjio power usage sa 100% na 80% .

Moja evga 3090 ftw3 hybrid je hladna a igra leti na 4K.

Za  New World su govorili da su grafe krive sto je glupost ,  jer puno zahtijevnije igre vrtim na full detaljima , RT , HDR , 4k

i grafa je 65-70  stupnjeva max , kuciste necujno a ne da moram mislit kad ce da poleti 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
?kaj gotovo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
20og je open beta :)
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

1070 TI 7700k, 1080p sve na max. nikakvih problema ... zadnji put sam igrao d2 prije cca 10ak godina ak ne i više...Koji preporod nakon onog smeca od d3...Koja sloboda sa svakim lvl upom,to se traži,statsi di ja hocu a ne di mi igra streamlinea. 10/10, samo eto cijena...da je 20 eura ajde.

11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Skinuo betu za XsX.

Posto je ovo remake a ne remaster trebali su vise truda ulozit u "remake" ok je i nista vise od toga.

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Otkud ti da je remake? Ovo je klasični remaster, točno ono što fanovi žele.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 13:16 (Hexfire).
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Moje osobno misljenje je da je najveci problem to sto su poceli slusati "djecurliju" i one koji su se dovukli sa d3 i pd2 pa pokusavaju stvari od tamo uvesti u d2r.

Tako smo sada vec dobili veci stash (share opcija), "ekskluziva" sa laddera vise nece biti ekskluziva samo tamo. Sada su poceli "njurgati" o personal lootu. I to naveliko... Ima jos "biser" ideja u opticaju na forumu.

Naravno, blizzard je vec sam maknuo tcp/ip. Samo da na kraju ne dodju na ideju power creepa. Upravo ono sto je dokusurilo trojku. Nije d3 bio na pocetku toliko los. Tek nakon sto je blizzard isao ispunjavati zelje danasnje generacije koja zeli dobiti na pladnju sve odmah. A kako je krenulo i d2r se krece u tom smjeru. Nadam se da su naucili nesto iz gresaka koje su napravili sa d3.

 

 

 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Ja sam prednarucio jer ju zelim imati u kolekciji, probao sam betu ima dosta bugova. Moj komp: ryzen 5 3600, 16 gb ddr4 (3200 mhz) grafa malo starija 1050 ti (4 gb ram). Sinoc sve bilo ok dok nisam sa sorc... poceo bacati efektne magije i pocelo jako trzat igram na medium postavkama na 1080 p, vidim danas je izasao update pa su malo to ispeglali. Nadam se da ce konacna verzija bit ok.

 

I da kada je izasao D2 skoro sam pao srednju skolu jer sam bjezao sa nastave da mogu igrati 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 13:31 (brkan83).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Diablo 2: Resurrected je remaster verzija i napravili su tocno sta treba . Bilo bi svetogrde prckat po ovoj kultnoj igri i dodavati neke nove stvari .

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 13:26 (azzie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Diablo 2: Resurrected

Nazalost zatrazio refund , u mom slucaju previse neoptizirana kao New World . Zadnja igra koju sam preorderao , no more 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
SamoPitam3 kaže...

Moje osobno misljenje je da je najveci problem to sto su poceli slusati "djecurliju" i one koji su se dovukli sa d3 i pd2 pa pokusavaju stvari od tamo uvesti u d2r.

Tako smo sada vec dobili veci stash (share opcija), "ekskluziva" sa laddera vise nece biti ekskluziva samo tamo. Sada su poceli "njurgati" o personal lootu. I to naveliko... Ima jos "biser" ideja u opticaju na forumu.

Naravno, blizzard je vec sam maknuo tcp/ip. Samo da na kraju ne dodju na ideju power creepa. Upravo ono sto je dokusurilo trojku. Nije d3 bio na pocetku toliko los. Tek nakon sto je blizzard isao ispunjavati zelje danasnje generacije koja zeli dobiti na pladnju sve odmah. A kako je krenulo i d2r se krece u tom smjeru. Nadam se da su naucili nesto iz gresaka koje su napravili sa d3.

 

 

 Veći stash je najveći QOL koji su mogli ubaciti i za koji se navija od prvog dana, i koji koriste gotovo svi koji igraju d2lod dan danas (preko Plugya). Inventory ostaje isti jer bi to utjecalo na puno više toga pa ostaje i netaknut (logično).

Ionako su ljudi otvarali nove likove samo da offloadaju višak dobrih itema, ovo apsolutno ne mijenja ni jedan jedini mehanički dio igre.

 

Micanje ekskluziva sa laddera na offline je isto super, opet, i za njega se navija od prvog dana (ne od d3 nego od d2 ekipe), ljudi su ionako preko Plugya imali sve to već enablano a sam ladder je tskav rush i nezanimljiv da sam ga rijetko zapravo i igrao, a kad bi ga i igrao to nije bilo radi ladder ekskluziva.

 

O ostalome ne znam previše pa neću ni komentirati.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
5 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...
SamoPitam3 kaže...

Moje osobno misljenje je da je najveci problem to sto su poceli slusati "djecurliju" i one koji su se dovukli sa d3 i pd2 pa pokusavaju stvari od tamo uvesti u d2r.

Tako smo sada vec dobili veci stash (share opcija), "ekskluziva" sa laddera vise nece biti ekskluziva samo tamo. Sada su poceli "njurgati" o personal lootu. I to naveliko... Ima jos "biser" ideja u opticaju na forumu.

Naravno, blizzard je vec sam maknuo tcp/ip. Samo da na kraju ne dodju na ideju power creepa. Upravo ono sto je dokusurilo trojku. Nije d3 bio na pocetku toliko los. Tek nakon sto je blizzard isao ispunjavati zelje danasnje generacije koja zeli dobiti na pladnju sve odmah. A kako je krenulo i d2r se krece u tom smjeru. Nadam se da su naucili nesto iz gresaka koje su napravili sa d3.

 

 

 Veći stash je najveći QOL koji su mogli ubaciti i za koji se navija od prvog dana, i koji koriste gotovo svi koji igraju d2lod dan danas (preko Plugya). Inventory ostaje isti jer bi to utjecalo na puno više toga pa ostaje i netaknut (logično).

Ionako su ljudi otvarali nove likove samo da offloadaju višak dobrih itema, ovo apsolutno ne mijenja ni jedan jedini mehanički dio igre.

 

Micanje ekskluziva sa laddera na offline je isto super, opet, i za njega se navija od prvog dana (ne od d3 nego od d2 ekipe), ljudi su ionako preko Plugya imali sve to već enablano a sam ladder je tskav rush i nezanimljiv da sam ga rijetko zapravo i igrao, a kad bi ga i igrao to nije bilo radi ladder ekskluziva.

 

O ostalome ne znam previše pa neću ni komentirati.

 

Ukratko svinjarija... Odnosno vise to nije pravi remaster, vec ulazi u remake... Je, sada se i ja vodim pod "purist", ali to je cinjenica.

5 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
DukeOs kaže...

Nazalost zatrazio refund , u mom slucaju previse neoptizirana kao New World . Zadnja igra koju sam preorderao , no more 

 Nista cudno. Masa ljudi je razoracana. Ako nastave uvoditi silne promjene u odnosu na originalnu verziju i ja cu zatraziti refund. Ocekivao sam remaster od d2, ali ovo sto rade je jako daleko od toga.

Cak i nije toliki problem neoptimizarnost, jer se da namjestiti, ali meni smetaju te promjene u odnosu na original. Cisto sam ocekivao original sa boljom grafikom. Neka "djecurlija" uziva u ovome. Izgleda da cemo mi ostali laganici uzivati i dalje u pd2.

16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
SamoPitam3 kaže...
nixass kaže...
SamoPitam3 kaže...

Moje osobno misljenje je da je najveci problem to sto su poceli slusati "djecurliju" i one koji su se dovukli sa d3 i pd2 pa pokusavaju stvari od tamo uvesti u d2r.

Tako smo sada vec dobili veci stash (share opcija), "ekskluziva" sa laddera vise nece biti ekskluziva samo tamo. Sada su poceli "njurgati" o personal lootu. I to naveliko... Ima jos "biser" ideja u opticaju na forumu.

Naravno, blizzard je vec sam maknuo tcp/ip. Samo da na kraju ne dodju na ideju power creepa. Upravo ono sto je dokusurilo trojku. Nije d3 bio na pocetku toliko los. Tek nakon sto je blizzard isao ispunjavati zelje danasnje generacije koja zeli dobiti na pladnju sve odmah. A kako je krenulo i d2r se krece u tom smjeru. Nadam se da su naucili nesto iz gresaka koje su napravili sa d3.

 

 

 Veći stash je najveći QOL koji su mogli ubaciti i za koji se navija od prvog dana, i koji koriste gotovo svi koji igraju d2lod dan danas (preko Plugya). Inventory ostaje isti jer bi to utjecalo na puno više toga pa ostaje i netaknut (logično).

Ionako su ljudi otvarali nove likove samo da offloadaju višak dobrih itema, ovo apsolutno ne mijenja ni jedan jedini mehanički dio igre.

 

Micanje ekskluziva sa laddera na offline je isto super, opet, i za njega se navija od prvog dana (ne od d3 nego od d2 ekipe), ljudi su ionako preko Plugya imali sve to već enablano a sam ladder je tskav rush i nezanimljiv da sam ga rijetko zapravo i igrao, a kad bi ga i igrao to nije bilo radi ladder ekskluziva.

 

O ostalome ne znam previše pa neću ni komentirati.

 

Ukratko svinjarija... Odnosno vise to nije pravi remaster, vec ulazi u remake... Je, sada se i ja vodim pod "purist", ali to je cinjenica.

 Kužim te, al kužim i neke odluke.

Ako za nešto postoji praktički konsenzus (a tu sumnjam da se D3 ekipa išta javljala, nije ova mehanika za njih) onda zašto ne udovoljiti.

Jedino su mogli imati on/off u opcijama.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice