Company of Heroes 3

poruka: 43
|
čitano: 16.970
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 3

najavljen Company of Heroes 3!!!!!

 

https://www.companyofheroes.com/

 

 

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Company of Heroes 3
animosity_frenzy kaže...

najavljen Company of Heroes 3!!!!!

 

https://www.companyofheroes.com/

 

 

 

 Skida se  

 Nisam to ocekivao s obzirom da rade na Age of empiers 4

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Company of Heroes 3

Samo se nadam da kampanja (+jedinice) ne će biti rascjepkana s DLC, i da će poraditi na optimizaciji. Zbog toga nikad nisam pošteno odigrao COH2, ali zato sam na originalnom COH-u (steam verzija) natukao preko 1000 sati, a tek koliko sam sati natukao na originalnim serverima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 21:57 (zagi55).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Company of Heroes 3

Ovo me je baš ugodno iznenadilo jer je dvojka stara skoro 10 godina pa je već i bilo vrijeme za nešto novo. 

 

Skinuo sam Alphu i probao ju. Jako se loše vrti i na jačem hardveru (ipak je alpha), a za sve one koji imaju problema s FPS-om, u opcijama stavite cap FPS-a na 60.

 

Vidi se da igra koristi hrpu ikona iz dvojke i zapravo, po gameplayu je nešto rafiniranija dvojka. E sad, mnoge će iznenaditi kamapanja koja se igra na poteze na velikoj mapi (neka mješavina Panzer Generala, Total War-a i Civilizationsa) uz lokalizirane bitke koje su klasičan CoH RTS. Slično su probali s Company of Heroesu 2: Ardenns Assault.

 

Izgleda obećavajuće, ali treba još jako puno poliranja da to bude zanimljiv proizvod. 

 

Glede multiplayera, volio bi da bude sličan kao Company of Heroes: Online koji je postojao nekih 6 mjeseci kao free to play. Sama opcija za customization commandera je biola obećavajuća pa držim fige.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 9:13 (Brki1994).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Company of Heroes 3
Brki1994 kaže...

Ovo me je baš ugodno iznenadilo jer je dvojka stara skoro 10 godina pa je već i bilo vrijeme za nešto novo. 

 

Skinuo sam Alphu i probao ju. Jako se loše vrti i na jačem hardveru (ipak je alpha), a za sve one koji imaju problema s FPS-om, u opcijama stavite cap FPS-a na 60.

 

Vidi se da igra koristi hrpu ikona iz dvojke i zapravo, po gameplayu je nešto rafiniranija dvojka. E sad, mnoge će iznenaditi kamapanja koja se igra na poteze na velikoj mapi (neka mješavina Panzer Generala, Total War-a i Civilizationsa) uz lokalizirane bitke koje su klasičan CoH RTS. Slično su probali s Company of Heroesu 2: Ardenns Assault.

 

Izgleda obećavajuće, ali treba još jako puno poliranja da to bude zanimljiv proizvod. 

 

Glede multiplayera, volio bi da bude sličan kao Company of Heroes: Online koji je postojao nekih 6 mjeseci kao free to play. Sama opcija za customization commandera je biola obećavajuća pa držim fige.

 

Pitanje za boldano.
Hoće li to biti nešto tipa Close Combat gdje imaš svoje jedinice i boriš se s čim imaš? Ili će biti onako da napraviš "barake" pa štancaš vojnike, vozila i ostalo?
Nisam igrao Ardennes Assault pa ne znam kako je to tamo bilo

7 godina
offline
Re: Company of Heroes 3

Po onom što sam odigrao, na globalnoj mapi možeš raditi vojnike i vojne jedinice za koje moraš čeati npr. 1, 2 ili više turnova da se pojave. Nakon toga, možeš ih staviti u blizini glavne vojske te ih u napadu koristiti kao podršku. Kod RTS bitke imaš građevine, zauzimaš točke, resurse i ostalo, tj.klasičan CoH.

Zaboravio sam spomenuti da na globalnoj mapi kada ulaziš u sukob s vojnim jedinicama na koje se npr nalaze na nekakvoj livadi, šumi ili putu, bitka bude bude na toj mapi, a ne lokalno. Lokalno je samo na točno određenim točkama, tj. fiksnim pointovima.

 

Imaš mornaricu i zrakoplovstvo koje ti također pruža podršku, tj. ti njime upravljaš na globalnoj mapi.

 

Jedan novi ability koje imaju npr. udarne jedinice i inžinjeri je breach ability. Klikneš na građevinu gdje se nalaze vojnicic i skine ti municiju kao resurs, ali istog trena ubiješ sve u toj zgradi. Nebalansirano i to se moglo bolje riješiti.

 

Ardennes Assault je imao fiskne točke na mapi, tj. sektore koji je svaki imao predviđenu mapu. Nisi mogao zvati na mapi nove jedinice, ali si mogao upgredati svakog komadera tako da si imao jače abilitie i specijalne vojne jedinice. Na svakoj mapi si mogao graditi bazu i zauzimati točke, ovisno o scenariju.

I want to believe
8 godina
offline
Company of Heroes 3

ovo bas je alpha, a ne kad ea na trailer naljepi "pre-alpha" mjesec dana prije izlaska igre.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 3

Da, nevjerojatno korektan potez od strane Relica. Ne viđa se ovo baš često. Još su od samog početka doveli članove community-ja i bolje igrače da im pomognu sa feedbackom.

 

Igra izlazi tek krajem 2022., a pustit će još ovakvih alfi prije toga još barem 2x.

uteče Medžedža!
7 godina
offline
Re: Company of Heroes 3

Slažem se!

U vremenu kada developeri ne daju igračima mesa pa da komentiraju kakav je okus i kvaliteta, ovo je jako ugodno iznenađenje. Igra ima svojih mušica što sam gore naveo, ali kada već izlazi krajem 20222.g. ond aimaju jako, jako puno vremena da se sve popegla. 

DLC politiku će teško izbjeći, ali ako se već mora, neka to bude par većih ekspanzija s novim frontovima. Bitka za Kursk mi djeluje kao zanimljiv scenearij, a vidim da dosta ekipe vrišti i za Pacifik!

I want to believe
14 godina
offline
Company of Heroes 3

Od 30.11, 0900 sati ide Pre-Alpha https://www.companyofheroes.com/ na steamu 22gb

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Company of Heroes 3

Buraz i ja jedva čekamo, nadam se da će bit ovjde u temi igrača pa zaigramo 3v3, 4v4 zabavne partije :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 3

Prvi cast pravog gameplaya kome se da gledati:

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
1 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 3
uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Company of Heroes 3

https://sso.relic.com/signup?title=anvil

 

možete odigrat do 19.7 alpha misiju i probati igru ako se linkate na steam.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Company of Heroes 3

Probao malo...odlično to sve izgleda i najbitnije radi, e sad vidjet treba multi.

 

Vožnja inf na tenkovima, svi mogu repair i takve stvari mi se sviđaju.

 

Dobri stari coh, u novom ruhu. Jako dobro.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 3

Misija je dosta limitirana, ovo što sam vidio ne čini mi se loše.

Treba čekati recenizije da vidimo pravo stanje igre.

BF3:fluffy_inside
7 godina
offline
Company of Heroes 3

Volim Drugi svjetski rat tako da se nakon alpha misije koju sam odigrao nekoliko puta radujem ovom naslovu (kao i prijašnjim Cohovima u ono vrijeme). Sviđa mi se da su išli rutom sredine rata (1941/2-1943/4), a pretpostavljam da će se vremenom doći i Istočni front i pripadajuće bitke tog perioda. S tehničkog pogleda, dobro je optimizirana. Nemam prevelike zamjerke na ovo osim na možda ikonice i taj dio priče (zbunjujuće i ne intuitivno).

 

Ove godine izlazi i Men of War II tako da ćemo imati dvije strategije renomiranih franšizi 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 3

Men of War 2 ti najvjerojatnije ne izlazi ove godine jer je razvojni studio iz Ukrajine.

13 godina
offline
Re: Company of Heroes 3
Brki1994 kaže...

Volim Drugi svjetski rat tako da se nakon alpha misije koju sam odigrao nekoliko puta radujem ovom naslovu (kao i prijašnjim Cohovima u ono vrijeme). Sviđa mi se da su išli rutom sredine rata (1941/2-1943/4), a pretpostavljam da će se vremenom doći i Istočni front i pripadajuće bitke tog perioda. S tehničkog pogleda, dobro je optimizirana. Nemam prevelike zamjerke na ovo osim na možda ikonice i taj dio priče (zbunjujuće i ne intuitivno).

 

Ove godine izlazi i Men of War II tako da ćemo imati dvije strategije renomiranih franšizi 

 i svaka vojska dodatnih 10-15 eura ladno

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
offline
Re: Company of Heroes 3
fila2208 kaže...
Brki1994 kaže...

Volim Drugi svjetski rat tako da se nakon alpha misije koju sam odigrao nekoliko puta radujem ovom naslovu (kao i prijašnjim Cohovima u ono vrijeme). Sviđa mi se da su išli rutom sredine rata (1941/2-1943/4), a pretpostavljam da će se vremenom doći i Istočni front i pripadajuće bitke tog perioda. S tehničkog pogleda, dobro je optimizirana. Nemam prevelike zamjerke na ovo osim na možda ikonice i taj dio priče (zbunjujuće i ne intuitivno).

 

Ove godine izlazi i Men of War II tako da ćemo imati dvije strategije renomiranih franšizi 

 i svaka vojska dodatnih 10-15 eura ladno

 

To je već upisano u zvijezdama 

 

Zasada imamo Afrički korpus i Wehrmacht u Italiji, Britance u Sjevernoj Africi i Američko-britanske snage u Italiji. Pretpostavljam da će biti Ostheer na istoku i Crvena armija, a ne bi bilo daleko da izbace i nešto tipa zapadni Wehrmacht/Wafen SS (Oberkommando West). Šuška se i pacifik pa bumo vidili. Ovo destljeće će se to igrati. 

 

Za Hearts of Iron IV sam potrošio više nego na ijednu igru dosada (base game i ekspanzije), ali vrijedi svake lipe. Tolika dubina je naprosto luda, ali naravno, ako si fan grand strategija.

I want to believe
13 godina
offline
Company of Heroes 3

Ne bi želio da bude i previše vojska iskreno, teško je to sve pratiti i kontrirati u dubokoj igri kao coh.

 

osobno mi se najviše sviđao COHO šteta da su to ubili. Nemam ništa da otključavamo neke commandere ili skinove za inf u nekom battlepassu itd, ali budem li morao dati još dodatnih 40-50 eura samo da imam komplet igru....nezz ne podržavam to baš.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Company of Heroes 3
fila2208 kaže...

Ne bi želio da bude i previše vojska iskreno, teško je to sve pratiti i kontrirati u dubokoj igri kao coh.

 

osobno mi se najviše sviđao COHO šteta da su to ubili. Nemam ništa da otključavamo neke commandere ili skinove za inf u nekom battlepassu itd, ali budem li morao dati još dodatnih 40-50 eura samo da imam komplet igru....nezz ne podržavam to baš.

 

 Uhh ja sam igrao COHO jos onu prvu kinesku verziju.

 

Vise od 4 razlicite vojske meni ne treba 6max.

Tesko je to balansirat.

 

Jedva cekam COH3

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 3

Official Features Trailer | gamescom 2022:

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Company of Heroes 3

Odgođeno...i neka, samo nek izađe fino ispoliran.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Company of Heroes 3

Dolazi na PS5 i XSX 2023.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 20:58 (Magician).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Company of Heroes 3

beta je vani, dojmovi?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Company of Heroes 3
Mogao bi zgrijesit i probat ovo na ps5. Komp mi je postao preslab. Procesor star 10 godina.

Igrao sam jedinicu pa coho i dvojku i bas sam fan
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Company of Heroes 3
fila2208 kaže...

beta je vani, dojmovi?

 gdje se moze skinut?

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
offline
Company of Heroes 3

Mislim da steam

Trebas neki request tam napravit ja mislim.

 

Riknula mi maticna na kompu pa nemam nist inace bi vec probao :(

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Company of Heroes 3

Odigrao 3 partije, koliko vidim puno glatkije radi nego ona beta ljetos.... malo su drugačiji izbornici upgrade baraka itd nego u coh 1-2. Pa mi je malo trebalo dok se ne snađem, inače sam prije ohoho godina igrao coh online što je bilo top

 

Metch traži nekih 1:30-2min što je okej, za sad mi se čini da su izbalansirali tenkove od Švaba da nisu overpowered kao u coh 2 ili ovi drugi nisu znali dobro odigrati, no nadam se da je ovo 1

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice