Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 586.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

https://www.newsweek.com/call-modern-warfare-update-1-18-talon-warzone-patch-notes-1493998

 

New weapons can be found on the ground and in Supply Boxes: 725 Shotgun, MK2 Carbine (Marksman Rifle), EBR-14 (Marksman Rifle) and the .50 GS (Handgun)

 

super, od 50 mogućih oružja oni dodaju bezvezarije za pickup. Fora.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Call Of Duty Modern Warfare

ajde neka meni netko objasni, pošto sam glupan i neznalica, zašto se ti glupi shaderi ne instaliraju nekako izvan igre, ili da se ima nekakva opcija u battle netu da samo kliknemo da se ažurira, nego baš mora biti kad se uđe u igru??? jel to stvarno ne može nikako drugačije??

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

sad ću, samo koji sekund da me ulogira

 

Meni svako malo resetira postavke igre i sjebe mi nešto sa shaderima, pogledaj jel ti igra instalira shadere?

ako ne, jedan od mogućih fixeva je da obrišeš main folder igre (ne foler igre da skida sve, već samo filder unutar igre koji se zove main), i folder u my doc (spremi si players i players2 te config da si lakše opet složiš postavke) te pokušaj vidjeti oće onda restartat shader instalaciju.
i repair igre probaj, ne košta te

priačm sa svog stajališta, ne mora značiti da će ti pomoći. Sretno

 

Hvala puno na savjetima, nazalost nije pomoglo.

 

Koliko vidim shadere je skinuo ponovno... ali pomoglo nije.

 

U meniju je FPS 60... a dok igram ~30.


Bas lose... Razmatram da trazim refund, ako uopce imam pravo.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Keano16 kaže...

 

Hvala puno na savjetima, nazalost nije pomoglo.

 

Koliko vidim shadere je skinuo ponovno... ali pomoglo nije.

 

U meniju je FPS 60... a dok igram ~30.


Bas lose... Razmatram da trazim refund, ako uopce imam pravo.

 Ajde si provjeri da ti nije igra lockala fps u menu i ingame. Ima fps lock opciju u grafičkim postavkama, ja sam lockao recimo igru na 125, menu na 75 čisto da ne pali grafiku dok sam menu.

Vidi da nisi tamo nešto ili u driverima postavkama, da ti nije nariktan v sync ili double sync.

Te da ti nije igra otišla u borderless ili windowed i uzela refresh rate od montora i zakucala ga?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ajd probaj jos jednom ovako: Odi na ovakav screen gdje biras Campaign,multiplayer,coop ,warzone tu klikni na options-graphics-restart shaders installation pa neka instalira jos jednom pa javi jel dropa fps.Oznacio sam ti crvenom bojom gdje trebas kliknut.

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MGloc kaže...

Ajd probaj jos jednom ovako: Odi na ovakav screen gdje biras Campaign,multiplayer,coop ,warzone tu klikni na options-graphics-restart shaders installation pa neka instalira jos jednom pa javi jel dropa fps.Oznacio sam ti crvenom bojom gdje trebas kliknut.

 Ma nije do shadera. Igra radi ok i sa shaderima, ali ako je ovakav lock kao što kaže ili mu je igra otišla u window ili nešto mu je postavilo lock. 
Možda v sync upalilo negdi.

 

Baš me zanima di je problem, nadam se da će se javiti jel uspio šta.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nesto cudno mi se dogadja... jer ja podesim OPTIMAL postavke preko Nvidia Experienca.

 

Ali primjetim da kad udjem u igru da se neke stvari promjene, pa Nvidia Experience nalazi razliku izmedju optimal postavki (koje sam zadao) i trenutnih postavki igre (same se promijenile).

 

VSYNC sam disablea kroz Nvidia Control Panel.

 

Probao sam ranije spomenuto.

- brisanje foldera

- skidanje shadera

- vsync off

- custom framerate: unlimited

 

Mozda bi problem bio u rezoluciji? 

 

Nvidia Experience preporuca 2560 x 1440...  A render resolution u igri pise 1920 x 1080.

 

Promijenio sam neke postavke u igri sa HIGH na NORMAL... razlika u kvaliteti vidljiva, a FPS skace od 30 - 100... ali cesce je prema broju 30. Cim je neka borba, eksplozije i sl. postaje NEIGRIVO. Prije je sve islo neopisivo glatko, bez ijednog trzaja ili FPS dropa.

 

Sad mi je palo u oko da gore lijevo GPU time pise od 0 ms - 50 ms (kako u kojem trenu). - jedino se ne sjecam kako je bilo prije updatea, ali dao bih se kladiti da nikad nije bilo oko 50, jer sam siguran da bi mi to upalo u oko.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 19:09 (Keano16).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Keano16 kaže...

Nesto cudno mi se dogadja... jer ja podesim OPTIMAL postavke preko Nvidia Experienca.

 

Ali primjetim da kad udjem u igru da se neke stvari promjene, pa Nvidia Experience nalazi razliku izmedju optimal postavki (koje sam zadao) i trenutnih postavki igre (same se promijenile).

 

VSYNC sam disablea kroz Nvidia Control Panel.

 

Probao sam ranije spomenuto.

- brisanje foldera

- skidanje shadera

- vsync off

- custom framerate: unlimited

 

Mozda bi problem bio u rezoluciji? 

 

Nvidia Experience preporuca 2560 x 1440...  A render resolution u igri pise 1920 x 1080.

 

Promijenio sam neke postavke u igri sa HIGH na NORMAL... razlika u kvaliteti vidljiva, a FPS skace od 30 - 100... ali cesce je prema broju 30. Cim je neka borba, eksplozije i sl. postaje NEIGRIVO. Prije je sve islo neopisivo glatko, bez ijednog trzaja ili FPS dropa.

 

Sad mi je palo u oko da gore lijevo GPU time pise od 0 ms - 50 ms (kako u kojem trenu). - jedino se ne sjecam kako je bilo prije updatea, ali dao bih se kladiti da nikad nije bilo oko 50, jer sam siguran da bi mi to upalo u oko.

 

 

 Pusti nvidiu, postavke podesi sam, jer NGE često zna stavit krivo i moguće da ti je ona lockala neke stvari. Ja sam je isključivao većinom i nju i overlay onaj, samo problemi s njim.

Texture si drži na normal, avodno na high mogu stvorit probleme i na jačim gpu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Rezolucija 2560 x 1440 ... a render resolution 75 (1920 x 1080).

 

Da li je to OK?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne tad igras na 1920x1080, mora biti na 100 jer 100 je uvijek tvoja native reza.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 19:38 (MGloc).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Keano16 kaže...

Rezolucija 2560 x 1440 ... a render resolution 75 (1920 x 1080).

 

Da li je to OK?

 To ti je reza monitora?

 

A igra se ti se izvodi u 1080p. Po meni ti je bolje da ostaviš rezu full, a smanjiš detalje da dobiješ i dalje čistu sliku. Ako smanjiš render onda će ti igra bit mutna, igra ti se izvodi u 1080p pa se ''rastegne'' na 1440p.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kaj su uopće promjenili sa tom zadnjom nadogradnjom? Vidim da odmah neki imaju problema, koma. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Monitor mi je 3840 x 2160.

 

Igra je sada na 2560 x 1440 na obje opcije (i resolution i render resolution).

 

Smanjio sam one neke opcije sa high na normal... 

 

Koliko vidim sada je u igri FPS 60-100, ovisi koja mapa i koja situacija. Broj kao broj mi osobno nista ne znaci. Izgleda pristojno i igrivo je (ne trza). Ali me smeta:

 

- sto je prije updatea sve radilo OK i s HIGH postavkama, a ja sad gubim pola dana da to nekako osposobim da bi se mogao igrati 30-40 min dnevno.


Lose....

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

neznam jel tcom smanjio brzine ili je do igre ali jako sporo se skida

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Kill Frenzy kaže...

neznam jel tcom smanjio brzine ili je do igre ali jako sporo se skida

Da bar skida sporo nego ni to nece. Nakon min samo izbaci error. 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Kill Frenzy kaže...

neznam jel tcom smanjio brzine ili je do igre ali jako sporo se skida

 Do igre je, tj do njihovih servera. Meni varira brzina od 2-4 MB/s ali frendu sa 3 puta bržim netom skida 100 kbps...tako da nema pravila, ništa čudno koliko milijuna ljudi igra i skida u ovom trenutku

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Preopterećenost, klasika za blizzard. Džaba 200mbit, opet se skida nekih 10mb/s.

 

Ništa novo u igri, nova mapa i to je to više manje to. Mapa je odlična btw, svakako favorit od prve minute.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

To ime veze i s ovime: LINK

A mapa kolko sam vidio gameplayeve na YT je živi očaj, još jedna u nizu malih kamperskih mapa na kojoj bombu možeš baciti dok igraš Domination s B na A i C bez problema, da bi došo na B koji je btw na KATU kuće, moraš proći stepenice a gore svi kampaju, ili preko balkona tj kutija. Sve će biti puno sačmi i ćoškanja. Na prvu me se nije dojmila, vidit ću kakva je uživo.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

To ime veze i s ovime: LINK

A mapa kolko sam vidio gameplayeve na YT je živi očaj, još jedna u nizu malih kamperskih mapa na kojoj bombu možeš baciti dok igraš Domination s B na A i C bez problema, da bi došo na B koji je btw na KATU kuće, moraš proći stepenice a gore svi kampaju, ili preko balkona tj kutija. Sve će biti puno sačmi i ćoškanja. Na prvu me se nije dojmila, vidit ću kakva je uživo.

 A 3 lane klasika, maltene nekakav hackney yard koji je još uži nego inače. Ala rammaza.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Update se nece skinut 3 dana ak ne ubrzaju to

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam jutros JAKOOOO brzo skinuo na A1 FTTH 500/120 :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Preopterećenost, klasika za blizzard. Džaba 200mbit, opet se skida nekih 10mb/s.

 

Ništa novo u igri, nova mapa i to je to više manje to. Mapa je odlična btw, svakako favorit od prve minute.

 

Sickness kaže...

To ime veze i s ovime: LINK

A mapa kolko sam vidio gameplayeve na YT je živi očaj, još jedna u nizu malih kamperskih mapa na kojoj bombu možeš baciti dok igraš Domination s B na A i C bez problema, da bi došo na B koji je btw na KATU kuće, moraš proći stepenice a gore svi kampaju, ili preko balkona tj kutija. Sve će biti puno sačmi i ćoškanja. Na prvu me se nije dojmila, vidit ću kakva je uživo.

Ja nisam ni znao da će biti update, ostavio da se skida, nisam znao ni za mapu...I došla mi je 3 puta random, meni se sviđa, 3 odlične rudne su bile, napete do kraja.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Ja nisam ni znao da će biti update, ostavio da se skida, nisam znao ni za mapu...I došla mi je 3 puta random, meni se sviđa, 3 odlične rudne su bile, napete do kraja.

 Ima hideout 24/7.

 

Dobra za punit oružja jer je nešto manja od rammaze, a veća od shothousa, lanei se fino granaju ima masu ulaza. Ko drži middle kuću drži sve.

Zanima me kakva je u snd.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Vrata/prolaz na novoj mapi kroz koji se ne može, nevidljivi zid...Ili su zaboravili staviti vrata ili su zaboravili maknuti nevidljivi zid, jel netko primjetio to?

Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Vrata/prolaz na novoj mapi kroz koji se ne može, nevidljivi zid...Ili su zaboravili staviti vrata ili su zaboravili maknuti nevidljivi zid, jel netko primjetio to?

 Da, kolega i ja probavali. Tu treba bit prolaz pošto imaju dupla vrata vanjska da bude još jedan ulaz na B kuću. Fail bug. Budu riješili vjerojatno

 

 

btw. mw 2 kampanja zasebno, + backlot i village, novi sniper SKS i pistol u novoj sezoni.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 12:42 (fila2208).
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nema šanse skinut update.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

tako je i meni jučer bilo, tek poslije 1 sat (iza ponoći) proradilo kako treba 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Da, kolega i ja probavali. Tu treba bit prolaz pošto imaju dupla vrata vanjska da bude još jedan ulaz na B kuću. Fail bug. Budu riješili vjerojatno

 

 

btw. mw 2 kampanja zasebno, + backlot i village, novi sniper SKS i pistol u novoj sezoni.

Mislim da je odlično ovak kak je sad,  ima puno ulaza u tu zgradu i teško ih je pokrivati sve, mislim da ne treba još jedan. 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
fila2208 kaže...

 Da, kolega i ja probavali. Tu treba bit prolaz pošto imaju dupla vrata vanjska da bude još jedan ulaz na B kuću. Fail bug. Budu riješili vjerojatno

 

 

btw. mw 2 kampanja zasebno, + backlot i village, novi sniper SKS i pistol u novoj sezoni.

Mislim da je odlično ovak kak je sad,  ima puno ulaza u tu zgradu i teško ih je pokrivati sve, mislim da ne treba još jedan. 

 Pa zamišljen je još jedan ulaz tu, jer jedan dio zgrade ima tri ulaza, drugi ima samo dva.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Pa zamišljen je još jedan ulaz tu, jer jedan dio zgrade ima tri ulaza, drugi ima samo dva.

 Znam, vidi se na minimapi da je planiran taj ulaz. Ali mislim da će biti preveliki clusterfuck s tim ulazom, to je onda toliko prozora i prolaza na toj zgradi da ne znaš gdje bi prvo provjerio. Vidjet ćemo, no mislim da će 'pogoršati' mapu s tim ulazom.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice