Call of Duty: Black Ops IIII

poruka: 151
|
čitano: 30.518
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Nedavno sam instalirao free to play igru Ironsight jer je netko od youtubera koje povremeno pogledam rekao da je za free2play igru ostao iznenadjen kako je dobra igra, pa reko da vidim o cemu lik govori. Igra ima prepisan cod gameplay, i mogu vam reci da je cod style napucavanje zabavno i igra je dosta dobra btw. Nakon Mordern Warfera 2 sam igrao BF3 pa onda presao na Armu3, uvjek imam instaliranu jendu pucacinu iako nisam bas neki fps igrac, ponekad volim odigrati malo Overwatcha i koju partiju R6 Siegea. Pubg je prvi fps da sam igrao onako mrvicu vise, a da nije Arma3. Ovaj cod mi bas izgleda slatko, onako akcija, vozila, bacaci raketa, gadgeti, i cod napucavanje je nekako sweet, vrati me u dane Cod4 MW, kada sam sa ekipom iz wow guilde rokao u vecerima kada nismo raidali. Blago sam uzbudjen zbog coda haha.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Skeptično čekam LIVE gameplay ne scenirani ingame "cinematic" koji je krojen da nas zavara. Ne kazem da nece ispasti nesto od ovog..., ali iskustvo (bar meni) iz bete je bilo jako lose..., jednostavno mi igra nije legla..

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII

Preview gameplay-a kod slijetanja? 

 

https://twitter.com/i/status/1038109651789918209

Senior IT Consultant
7 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Sale_ds kaže...
Ja isst jedva cekam ovo vidjet, al nekak sam skeptik kaj se tice njihovog enginea i veceg broja ljudi. Zivi bili pa vidjeli..

 Ako si skeptičan prema njihovoj optimizaciji sa grafikom pred 10 godina što bi trebao reći za Frostbite i BFV Betu. Na PS4 BFV se jedva vrti na 30 FPS-a, čim je malo pucnjave dipa na 20, neigrivo sranje. COD Blackout će raditi na pristojnom FPS-u na svim platformama upravo zbog starog enginea i grafike.

 

Isto je i na računalu, FPS neće biti problem za Blackout, problem će biti cheateri i mikrotransakcije. Da bi BFV pristojno vrtio na računalu treba ti 1000 € za grafičku i procesor, tko si to danas može priuštiti.

7 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII
Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Evil Access kaže...

 

Ovo cak i izgleda zabavno meni koji inace mrzim BR, ovo budem probal open betu 15.9 na PC-u.

 

 

twice the pride double the fall
7 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Ovo izgleda super fun, bas ono cista zabava. Nekako mi nema napetost koju ima PUBG, ali je fun 120%+. Mislim da ce pun k ljudi ovo igrati.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Evil Access kaže...

Ovo izgleda super fun, bas ono cista zabava. Nekako mi nema napetost koju ima PUBG, ali je fun 120%+. Mislim da ce pun k ljudi ovo igrati.

 

Upravo tako bas izgleda fun to jaja ko bi rekel da budem opet COD igral nakon tolko vremena 

 

Beta MPa sta je bila djelovala je i vise nego solidno na PC-u radilo ko zmaj sa pregršt opcija i svega tako da mozda bude nesto s ovoga na PC-u ovaj put.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

O cemu ovaj prica kakav next gen engine ? Jednostavno treba prestat stancat te Cod-ove i BF iz godine u godinu.

Grafika ista gameplay isti , sta ti treba ? Battle Royal, izbaci DLC brate mili pa cu znati za sta dajem 30 eura jbt.

CoD wwII pri izlasku je imao 50000(pedest tisuca igraca) nakon 4 mjeseca 8000 aktivnih igraca a danas samo 3000 igraca online.

Mw3 se igrao dosta dobro 2 godine je bilo uvijek preko 10000 igraca ONLINE , black ops 2 i 3 su bili dobri isto.

A neki naslovi nisu vrijedni ni imena "Call of Duty" kao Adwanced warfare i Infinity warfare!

Black ops 4 nema kampanje...Sta je CoD bez kampanje ?

Da team koji je napravio Far Cry naslove , napravi Battle Royal igru ja vjerujem da bi zestoko parirali PUBG i Fortinte-u.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII
  • Helikopter je lud, ovo trebaju u PUBG ubaciti sto prije, ovo je buducnost, helikopter i RPG. 

IMAJU I ZOMBIJI OMG!!! OVA IGRA JE LUDILO!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 19:39 (Evil Access).
Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

I Black Ops Battle Royale i Battlefield Battle Royale izgledaju odlično, nemogu se odlučiti koju ću igru uzeti, a uzimam čisto zbog Battle Royale moda

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
ReverseFlash kaže...

I Black Ops Battle Royale i Battlefield Battle Royale izgledaju odlično, nemogu se odlučiti koju ću igru uzeti, a uzimam čisto zbog Battle Royale moda

 mene je isto battle royal najviše zainteresirao, jer sve ove druge stvari su mi jednostavno dosadile. ne da mi se više igrati team deathmatch i capture the flag i defuse the bomb, to smo imali i prije 10 godina

11 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

dali će taj battleroyal mod bit free to play ili će trebat platit $60? zanima me i za cod i za bf

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
b00 kaže...

dali će taj battleroyal mod bit free to play ili će trebat platit $60? zanima me i za cod i za bf

 free to play ako kupiš igru :)

11 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

jel moguce skinuti open betu prije 15. da mozemo odma poceti kao sto je bilo sa bfv

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

......Shroud isprobao BR mod.....

metalni punker
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Call of Duty: Black Ops IIII

Meni igra radi ko najveće smeće, rx 480 i i5 8400. Možda kasnije probam sa dual channel, trenutno sam na jednom 8gb. Igra je lockana na 90fps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Radi mi na 80-90 fpsa,al ovo je užas.

PUBG je premija za ovo.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Haha, prvi game win :-). Igra je kaos, akcija, akcija i akcija. Sve u igri je on the fly. Da je f2p igra bi razvalila, 60eur, hmmm. Cod reborn haha.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
pirat kaže...

Radi mi na 80-90 fpsa,al ovo je užas.

PUBG je premija za ovo.

 

jel može malo pojašnjenja?  ja ne znam, nisam još probao, vidim neki su zadovoljni neki nisu

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Cansee kaže...
pirat kaže...

Radi mi na 80-90 fpsa,al ovo je užas.

PUBG je premija za ovo.

 

jel može malo pojašnjenja?  ja ne znam, nisam još probao, vidim neki su zadovoljni neki nisu

 Igra ne zna sama sta zeli biti, pola je dizajnirana za spori play a ostala polovica je arkadni cod gameplay. Ako su mislili br trebali su malo manju mapu, dizajnirati za brzi play a ne ovo. Pogotovo se primjeti na krajnem dijelu s 10-15 ljudi.

Sarma
15 godina
moderator
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Cansee kaže..

 

jel može malo pojašnjenja?  ja ne znam, nisam još probao, vidim neki su zadovoljni neki nisu

 PUBG mi je u svim segmentima bolji...inventory,kretanje,napucavanje,ttk,upravljanje vozilima.

 

TTK pogotovo...prvo moraš ubiti njegov prsluk tek onda njega,a to traje i traje.

سمندری ڈاکو
11 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

lika pogodim u tijelo 4 puta sniperom on jos nije pao. prvo stit pa opet stit i onda dva normalna. malo previse

 

prvi gfame sa random ekipom i winamo. tri puta sam ih dizao oni mene jednom, 2 killa imao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 13:53 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Igra je posebna i drugacija, kombinacija oruzija/perkova/gadgeta nudi toliko mogucnosti da je to strasno, nikada ne znas sta protivnik ima/koristi. U jednoj partiji sam loot poluautomatski bacac granata iz loot boxa, to je kao hirosima kada zaspamas. Sve u igri se radi u pokretu, dinamicno je stalno. Da je igra 30eur odmah bih je kupio, kada bih uspuo da uvijerim nekoga od mojih metuzalema da je uzme pa da mogu igrati sa 2-3 frenda kupio bih po ovoj cijeni. Mislim da je squad igranje sa 3 frenda zabavno do bola.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

momci, kako da skinem betu? :D

 

 

 i kakva je sto se tice zahtjevnosti? zahtjevnije od PUBGA ili ne?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 17:03 (exer1234).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

momci, kako da skinem betu? :D

i mene zanima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Battle.net
Vjerujem da imate account,mozete preko launchera skinuti.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
dani20 kaže...

Battle.net
Vjerujem da imate account,mozete preko launchera skinuti.

 

sad sam to primjetio, dakle možemo besplatno igrat betu??

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII

Da,do ponedjeljka cini mi se.

9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

 

igrao sam malo blackout, bilo mi je zabavno, iako nisam nikoga dosad ubio. ali mi se iskreno čini da će mi vrlo brzo dosaditi. sad mi najzanimljivije izgleda ono sa zombijima. čekat ću baš prave recenzije igre pa ću onda odlučiti, jer samo za blackout nema šanse da dam te novce.

 

i šta kažete na mapu, meni je baš prešarena, ko da igram fortnite za malo starije

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice