Battlefield: Bad Company 2

poruka: 24.865
|
čitano: 2.864.864
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Failed to connect to ea online, please try again.

 

Tu poruku mi javlja svaki put kad se spajam na frenda preko frend liste, čak mi ni u server browseru ne želi pronaći server na kojem on igra.

Dugo nisam igrao BC2, pa me zanima jesam li ja to nešto proputio? Neki patch koji je opet pokvario igru ili se sama od sebe pokvarila? Ima li koji fix za taj problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Jack Sparrow kaže...

Failed to connect to ea online, please try again.

 

Tu poruku mi javlja svaki put kad se spajam na frenda preko frend liste, čak mi ni u server browseru ne želi pronaći server na kojem on igra.

Dugo nisam igrao BC2, pa me zanima jesam li ja to nešto proputio? Neki patch koji je opet pokvario igru ili se sama od sebe pokvarila? Ima li koji fix za taj problem?

par puta mi se to znalo desit pa sam ugasio igru i ponovo upalio i onda je normalno radilo

Origin/Battlelog:BumbleBee_HR xfire:optimus122
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Probaj defragmentirat particiju na kojoj je igra,evo ja upravo igram pa sve ok.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Jack Sparrow kaže...

Failed to connect to ea online, please try again.

 

Tu poruku mi javlja svaki put kad se spajam na frenda preko frend liste, čak mi ni u server browseru ne želi pronaći server na kojem on igra.

Dugo nisam igrao BC2, pa me zanima jesam li ja to nešto proputio? Neki patch koji je opet pokvario igru ili se sama od sebe pokvarila? Ima li koji fix za taj problem?

Čuj kamperu, stavi onaj zadnji patch ako nisi (onaj fenci šta se skidao sa EA foruma) i napravi update PB ručno. To su bile dve najveće quje koje su radile frke.{#}{#}

15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Pa sad malo prije sam skinuo cijelu igru i napravio update PBa, ali i dalje ne radi.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

izbrisi i na novo instaliraj igru, i onda mora raditi

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Jack Sparrow kaže...

Pa sad malo prije sam skinuo cijelu igru i napravio update PBa, ali i dalje ne radi.{#}

Jesi skinuo patch? ako imaš steam verziju igre onda to već imaš

 

inače mislio na ovaj patch: http://forums.electronicarts.co.uk/bc2-pc-service-update/1426166-manually-downloading-client-r11.html

15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Da imam taj patch. Updater ga je sam skinuo kad sam pokretao igru.

 

Ma nista onda, ponovo necu skidati sigurno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 13:36 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Jack Sparrow kaže...

Da imam taj patch. Updater ga je sam skinuo kad sam pokretao igru.đ

 

Ma nista onda, ponovo necu skidati sigurno.

A onda nemam pojma, jedino da probaš još port forward napravit.

15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Prije par mjeseci sam igrao malo i sve je radilo, nisam ništa mjenjao, ni jednu komponentu, ni stavljao novi windows. Sad odjednom ne radi, a prije je radilo. Isti problem ima i jedan moj kolega ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Jack Sparrow kaže...

Prije par mjeseci sam igrao malo i sve je radilo, nisam ništa mjenjao, ni jednu komponentu, ni stavljao novi windows. Sad odjednom ne radi, a prije je radilo. Isti problem ima i jedan moj kolega ;)

Eh sad može bit da nešto čačkaju po serverima. Dalje ti neznam pomoć, ali taj BC2 server browser je uvijek bio bugovit.

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Sad sam prije par dana kupio Battlefield 3 na originu, a već sam prije kupio bf:bc2  na game.uk. Jel sad mogu aktivirat igru na originu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Da, trebao bi. Ja imam BC2 u kutiji pa sam isti taj key aktivirao na originu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Se mog u 2 origin acc spojit u 1? I kako?!
Prodajem steam akaunter
16 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
domba3 kaže...
Se mog u 2 origin acc spojit u 1? I kako?!

Ne mogu.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
protjeran
offline
Battlefield: Bad Company 2

dalim ogu npro dvojiti 1 igru na drugi origin acc, zelio bih frendu prodati bc2, a cuo sam da ako se zove support da je moguce

LooooooL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2

Ja mislim da nije ali ti je najbolje to ipak provjeriti sa supportom.

12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Naišao sam na odličan server sa fenomenalnom ekipom, nikad bolje odigrana 2 sata

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Stavi link, da mozemo navratiti.
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Ja sam baš prije par dana krenuo ponovno igrati BC2 i sad tek vidim koliko je to savršeno izbalansirana igra.(što se tiče oružja,nema da je jedno dominantno u svojoj klasi)

Neke puške za koje sam tvrdio da su sranje kao M16A2 sada su mi najbolje.Jako dobra i jako zabavna igra,baš mi treba malo predah od BF3.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Igrao sam sad malo na našem diaboliku i bilo je poprilično dobro.

Ako netko želi ujutro od 8-13h i ovako predvečer 20h + da malo zaigramo 

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Ja dosta cesto igram pa ako oce neko zajdeno dodajte me

In-game nick:Hell_Raiser111

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Jel netko zna zasto ne mogu dodat prijatelja, naime ja nevidim njegov zahtjev niti on moj.

Requiscat In Pache
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
martinez1 kaže...

Jel netko zna zasto ne mogu dodat prijatelja, naime ja nevidim njegov zahtjev niti on moj.

Ne možeš imati više od 20 frendova, vjerojatno imaš pa zato.

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Pa yebemu sve, nemogu na miru niti igrati, taman kad se ufuram u igru, izbaci me sa servera kao da mi je ping veći od 250??

Kako je to moguće ako je server u njemačkoj!?

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Cromaki kaže...

Pa yebemu sve, nemogu na miru niti igrati, taman kad se ufuram u igru, izbaci me sa servera kao da mi je ping veći od 250??

Kako je to moguće ako je server u njemačkoj!?

Netko od ukućana ti u tom trenutku počne skidati p0rn? {#}

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

moram van nešta reć,otkad je BF3 izišo i otkad su snizili cijenu od BC2 se tolko klinaca sa COD-a ugnjezdilo u ovu igru da to nije normalno,niko ne pazi na chat,niko ne spota,niko neće da čeka da mu neko uđe kao gunner u helić,svi koriste heliće i tenkove samo da dođu sa točke A do točke B,i nema više dobrih servera sa adminima koji prave red,fali mi onaj BC2 koji sam igro prije 2 godine :(

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
luka94 kaže...

moram van nešta reć,otkad je BF3 izišo i otkad su snizili cijenu od BC2 se tolko klinaca sa COD-a ugnjezdilo u ovu igru da to nije normalno,niko ne pazi na chat,niko ne spota,niko neće da čeka da mu neko uđe kao gunner u helić,svi koriste heliće i tenkove samo da dođu sa točke A do točke B,i nema više dobrih servera sa adminima koji prave red,fali mi onaj BC2 koji sam igro prije 2 godine :(

nađi neku ekipu sa foruma pa s njima igraj ja si ga bas opet ponovo skidam sa origina :)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2

Netko od ukućana ti u tom trenutku počne skidati p0rn? {#}

Hah, ma nije... sve je zagašeno kao i inače.

Kada listam server piše da je pign 36, no kada uđem u server i stisnem tab kolutam očima i primijeti se lagg na hitboxu.

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
12 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
luka94 kaže...

moram van nešta reć,otkad je BF3 izišo i otkad su snizili cijenu od BC2 se tolko klinaca sa COD-a ugnjezdilo u ovu igru da to nije normalno,niko ne pazi na chat,niko ne spota,niko neće da čeka da mu neko uđe kao gunner u helić,svi koriste heliće i tenkove samo da dođu sa točke A do točke B,i nema više dobrih servera sa adminima koji prave red,fali mi onaj BC2 koji sam igro prije 2 godine :(

Uvijek imaš glupih i retardiranih ljudi koji uzimaju heliće samo da bi došli do neke lokacije što prije (I ja to ponekad znam napraviti {#}) ili da se nauče upravljati vozilom.

Najbolje je da se svi okupimo i zajedno nabacimo jedan CQ, ali uvijek neko nemože zbog posla/škole, etc...

 

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice