Battlefield 3 Q&A

poruka: 43
|
čitano: 7.536
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Predlažem da ova tema bude baš za pitanja, probleme te odgovore na ista. Na onoj temi ima podosta chata pa je teško probrat informacije. Pa, evo mojih pitanja:

1. Kako se postaje squad leaderom i koji su njegovi zadatci?

2. Kupio sam onaj paket di je DAO shotgun, kad cu to dobiti?

3. Dali mine istaju ili se miču kad stavim nove kao u BC2?

4. Kako spriječiti da mi zdravlje tenka pada kad dode na 40ak posto? Samo curi na dolje.

5. Kako trazim ammo i health?

6. Cemu sluzi "underslung rail"?

7. Koja je u biti razlika izmedju HBAO i SSAO?

8. Dali se ikako moze namjestiti da je pistolj na skrolu prema gore, a ne prema dolje? U BC2 pistolje je bio na gore a ammo/health na dolje.

9. Dal se meni čini ili su oružja manje više ista?

10. Koja obcija u video settings je da se trava vidi što dalje? Nije  terrain details.

11. Odjednom mi se pojavi "defend order fallowed" i dobijem bodove. Ne znam ni zašto.

12. Dali samo snip optika "Svijetli" ili i onaj ACOG isto?

13. Ponekad u listi igrača koji su u mom squadu vidim dvije strelice, što to znači?

 

Eto, pa da i mi poćetnici imamo di ispitivat "gluposti". :) Trebala bi još jedna tema za BF3 probleme (disconected, crashanje itd..)

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A

zasto steka zvuk u igri,na koju god rezoluciju stavim isto opet. 

???????????????????????????????????????

~^iGoR~
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Kako namjestiti da nisanim samo da jedanput stisnem desni klik tj. da ga netrebam drzati? 

Nillionare @BF3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
Agent Rico kaže...

Kako namjestiti da nisanim samo da jedanput stisnem desni klik tj. da ga netrebam drzati? 

Odi u Gameplay options i promjeni zoom iz ''hold'' u click'', to je to ako se ne varam.

 

@igor1311: mislim da ti zvuk nema veze s postavkama rezolucije, ako imaš realtek zvučnu pogledaj po netu, dosta se ljudi žali na to - poigraj se sa postavkama zvučne, promijeni iz 44.1 u 48 itd., možeš probati i update drivera od zvučne

''Mulder, toads just fell from the sky!'' ''I guess their parachutes didn't open.''
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 22:52 (PsychoticBaklava).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Kako se vozi avion XD

Police in Helicopters searching for marijuana-Police on Marijuana searching for the helicopters
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A

@igor1311

 

Probaj stavit nove/ ponovo drivere.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 8:26 (the_dammed).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
retardinjo25 kaže...

Kako se vozi avion XD

Sa Joistikom ili samo tipkovnicom. Miš je loš!

14 godina
offline
Battlefield 3 Q&A

Mene jadino zanima kada vozim avion kako da naciljm protivnickog aviona i ispalim pratecu raketu?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
the_dammed kaže...

Predlažem da ova tema bude baš za pitanja, probleme te odgovore na ista. Na onoj temi ima podosta chata pa je teško probrat informacije. Pa, evo mojih pitanja:

1. Kako se postaje squad leaderom i koji su njegovi zadatci?

2. Kupio sam onaj paket di je DAO shotgun, kad cu to dobiti?

3. Dali mine istaju ili se miču kad stavim nove kao u BC2?

4. Kako spriječiti da mi zdravlje tenka pada kad dode na 40ak posto? Samo curi na dolje.

5. Kako trazim ammo i health?

6. Cemu sluzi "underslung rail"?

7. Koja je u biti razlika izmedju HBAO i SSAO?

8. Dali se ikako moze namjestiti da je pistolj na skrolu prema gore, a ne prema dolje? U BC2 pistolje je bio na gore a ammo/health na dolje.

9. Dal se meni čini ili su oružja manje više ista?

10. Koja obcija u video settings je da se trava vidi što dalje? Nije  terrain details.

11. Odjednom mi se pojavi "defend order fallowed" i dobijem bodove. Ne znam ni zašto.

12. Dali samo snip optika "Svijetli" ili i onaj ACOG isto?

13. Ponekad u listi igrača koji su u mom squadu vidim dvije strelice, što to znači?

 

Eto, pa da i mi poćetnici imamo di ispitivat "gluposti". :) Trebala bi još jedna tema za BF3 probleme (disconected, crashanje itd..)

1. Squad leader postaješ ili ako napraviš novi squad, ili ako stari SL izađe iz squada. Zadatak SL-a je da zadaje naredbe svojem squadu, koristeći Commo-Rose (Q), ali i da koordinira squad preko (voice) chata.

2. Ako si dobio neki key ukucaj ga u Origin, ako si ga dobio "u paketu" bit će ti unlockan na Customization screenu, kad mijenjaš oružje nađeš ga. Uz njega imaš i T88 LMG za Supporta i SKS za Recona.

3. Mine bi trebale ostajati, ali nisam 100% siguran.

4. Popravi tenk.

5. Koristi Commo-Rose (Q) i klikni na Need ammo odnosno Neem medic.

6. Underslung rail služi da se na njega spoje dodaci poput grenade launchera i sl.

7. HBAO je napredniji, ima preciznije sjene, ali i zauzima više performansi. Kod SSAO-a se događa da sjene "bleed-aju" na druge objekte.

8. Ne.

9. Da nisu cmizdrio bi da su "imba". I nisu toliko, neka imaju veću accuracy, neka veći damage, neka veći range.

10. Terrain decoration?

11. Zato jer je tvoj SL dao Defend naredbu na taj M-COM ili flag - kad vidiš strelice oko kvadrata koji označava objective, to znači da je to objective koji trebaš braniti/napadati.

12. Samo high-powered optika (7x i naviše).

13. Ako su to strelice na koje ja mislim, moguće da označavaju squad membere koji su živi. Nisam siguran, ali nije ni bitno.

You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
15 godina
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
the_dammed kaže...

Predlažem da ova tema bude baš za pitanja, probleme te odgovore na ista. Na onoj temi ima podosta chata pa je teško probrat informacije. Pa, evo mojih pitanja:

1. Kako se postaje squad leaderom i koji su njegovi zadatci?

2. Kupio sam onaj paket di je DAO shotgun, kad cu to dobiti?

3. Dali mine istaju ili se miču kad stavim nove kao u BC2?

4. Kako spriječiti da mi zdravlje tenka pada kad dode na 40ak posto? Samo curi na dolje.

5. Kako trazim ammo i health?

6. Cemu sluzi "underslung rail"?

7. Koja je u biti razlika izmedju HBAO i SSAO?

8. Dali se ikako moze namjestiti da je pistolj na skrolu prema gore, a ne prema dolje? U BC2 pistolje je bio na gore a ammo/health na dolje.

9. Dal se meni čini ili su oružja manje više ista?

10. Koja obcija u video settings je da se trava vidi što dalje? Nije  terrain details.

11. Odjednom mi se pojavi "defend order fallowed" i dobijem bodove. Ne znam ni zašto.

12. Dali samo snip optika "Svijetli" ili i onaj ACOG isto?

13. Ponekad u listi igrača koji su u mom squadu vidim dvije strelice, što to znači?

 

Eto, pa da i mi poćetnici imamo di ispitivat "gluposti". :) Trebala bi još jedna tema za BF3 probleme (disconected, crashanje itd..)

1. Igra ga sama postavi. Trenutno sam vidio da može dati naredbu na koji point da se koncentrira ekipa.

2. Trebao si dobiti još jedan ključ s igrom, njega aktiviraš isto na Originu, te bi se nakon toga sva oružja iz PWP trebala naći u igri.

3. Nestaju

4. Imaj inženjerca i idi ga van popravi... Imaš kasnije Maintenance skill za tenkove (treba ti 36000 Vehicle skor da ga otključaš)

5. Kada ti počne faliti, na minimapi ćeš vidjeti ekipu kako trči s ikonicama križa i municije po mapi. Dođi dovoljno blizu jednome od njih i stisni "Q" (ali ti ekipa baš ne reagira...)

6. To je dodatak da možeš grenade launcher (M320) dodati na određene modele pušaka

7. HBAO više jede resurse i izgleda malo ljepše. Uglavnom kvalitetnije odrađuje sjene. Vidi i ovdje: http://www.gamestar.de/spiele/battlefield-3/artikel/technik_check_battlefield_3,45612,2561559,4.html

8. Zamijeni shortcut za glavno oružje i pištolj u postavkama (sa 1,2 na 2,1; ako se da, nisam probao)

9. Na početku jesu, ali vjeruj mi svako se može jako modificirati. Kasnije otključavaš nove "bebice"

10. Terrain Decoration na Ultra

11. Kad je squad leader rekao da napadneš A, ili ga braniš, a ti krenuo prema tamo, dobiješ navedene bodove

12. i 13. nek nego drugi pojasni

http://ad-infinitum.com.hr/ Hrvatska Star Trek Online Flota
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 9:51 (TomoR).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
the_dammed kaže...
retardinjo25 kaže...

Kako se vozi avion XD

Sa Joistikom ili samo tipkovnicom. Miš je loš!

Ni slučajno. Tipkovnica+miš su najbolja kombinacija, samo se treba naviknuti.

oo7 kaže...

Mene jadino zanima kada vozim avion kako da naciljm protivnickog aviona i ispalim pratecu raketu?

Prvo moraš imati unlockane missile-ove. Onda budi siguran da je to navođena raketa (vjerojatno su to jedine koje i postoje za avione, ali nisam još stigao dovoljno igrati da unlockam). Ciljaj na njega, pričekaj nekoliko sekundi. Čekaj onaj famozni "clear tone". Biiiiiiiip. Pucaj.

You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

12. Dali samo snip optika "Svijetli" ili i onaj ACOG isto?

13. Ponekad u listi igrača koji su u mom squadu vidim dvije strelice, što to znači?

 

12. Mislim da svijetli zoom od 6x pa navise acog je 4x tako da ne

13. Za 13 nisam siguran, ali na vecim rankovima otkljucas sprint koji cijeli squad moze da "koristi" isto kao i da cijeli squad ima vise municije...

Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
TomoR kaže...
the_dammed kaže...
(...)

Cijenim vašu dobru volju (i ti i zjaka), ali tip je stavio 13-ak pitanja na koja sam ja sva odgovorio i ovako ste stvarno nakrcali temu ponavljanjem već rečenog.

zjaka kaže...
(...)
Hvala za ovo 13.
You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 15:47 (roko121roko).
15 godina
offline
Battlefield 3 Q&A

Haha, da sam vidio da si odgovorio, ja ne bih, nego smo pisali odgovor u isto vrijeme ti i ja, samo si ti prije završio. Nije baš da za 10 sekundi možeš na sve ono odgovoriti.

http://ad-infinitum.com.hr/ Hrvatska Star Trek Online Flota
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
TomoR kaže...

Haha, da sam vidio da si odgovorio, ja ne bih, nego smo pisali odgovor u isto vrijeme ti i ja, samo si ti prije završio. Nije baš da za 10 sekundi možeš na sve ono odgovoriti.

Istina, ja sam cijelo vrijeme dok sam pisao mislio na to da će netko prije mene ;)

You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Kad završi mapa i on mi odbrojava sve one ribone, bodove i nabraja šta sam otključao, ako tada kliknem "ESC" i ocu izac, dali mi on zapamti sve to, ili moram čekat da uđem u mapu, pa onda izadjem iz igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
the_dammed kaže...

Kad završi mapa i on mi odbrojava sve one ribone, bodove i nabraja šta sam otključao, ako tada kliknem "ESC" i ocu izac, dali mi on zapamti sve to, ili moram čekat da uđem u mapu, pa onda izadjem iz igre?

Ja bih rekao da zapamti. A ako se toliko bojiš klikni na SKIP pa onda ESC.

http://ad-infinitum.com.hr/ Hrvatska Star Trek Online Flota
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Da, al onda kad stisneš ESC, on te opet pita jesi li siguran i da ce sve što je unsaved biti izgubljeno. A bilo bi loše izgubiti 8000 bodova npr.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A

nakon sto ti podjeli one ribone 100% ti ostaju svi bodovi (mozes izac)... i mene je zbunjivalo u pocetku... nisam siguran ali mi se cini da i ako te kika, disconnecta (timed out i te gluposti) svejedno ti ostaju bodovi bar od kad je izasao onaj novi update...

16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Imam jedan iritantan problem, svaki put dok pokrenem igru prozor (od battlefielda) mi blinka, kao da stalno stiscem Alt+Tab i svaki puta se hrvam s tim par minuta dok nekako ne uspijem da prestane (ne znam ni sam kako).

Ima li netko isti problem i kako to opće riješiti?

Y U FAIL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A

nisam imao taj problem ali probaj prvo najnovije drivere za grafu stavit, pa ako to ne upali reinstaliraj igricu.. ako ni to ne uspije javi pa cemo probat nesto novo :D

16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Uspio sam naći rješenje samo što sam zaboravio ovdje to postati{#}

Ovaj problem sam imao:

 

Kolko sam skužio to je zbog toga što AMD driveri (ne znam da li ovo vrijedi za vlasnike nvidie) u ECCu imaju podešen krivi refresh rate (a bogami i rezoluciju):

bilo mi je da imam 1920x1080, a zapravo imam 1600x900,

refresh rate 75Hz, a zapravo je 60Hz.

Y U FAIL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 3 Q&A

ovako zanima me sljedeće:

1. Što su oni ticketi?vidio da piše za conquest dok se loada mapa ali nisam skonto što je točno to.

2. Kako se spawnaju vojnici iz tima na mene? vidim samo da dobijem 10 pointa ali nije mi jasno kako.

3. Kako pokupiti ammo i health kada netko baci na pod? prolazim kroz to i ništa,probao E,isto 0 bodova.

 

i da trebao bi neki tutorial za nas koji prvi put igramo BF,ne znam jel im to toliki problem bio napraviti,barem da piše što koja klasa radi,kakav je koji mod i slično {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
lobotomac90 kaže...

ovako zanima me sljedeće:

1. Što su oni ticketi?vidio da piše za conquest dok se loada mapa ali nisam skonto što je točno to.

2. Kako se spawnaju vojnici iz tima na mene? vidim samo da dobijem 10 pointa ali nije mi jasno kako.

3. Kako pokupiti ammo i health kada netko baci na pod? prolazim kroz to i ništa,probao E,isto 0 bodova.

 

i da trebao bi neki tutorial za nas koji prvi put igramo BF,ne znam jel im to toliki problem bio napraviti,barem da piše što koja klasa radi,kakav je koji mod i slično {#}

  1. To bi najlakše opisali kao broj života. Kad jednom timu dođe na 0, onda je gotova runda. Tiket se može vratiti ako medic oživi "palog" suborca. Dodatno, tiket brže opadaju onom timu koji ima manje od pola zastava zauzetih (zato ih je većinom neparan broj). Teoretski, jedan tim može držati sve zastave bez ispucanog metka i pobijediti rundu.
  2. Kada si "mrtav" i čekaš na spawn klikneš na ime vojnika iz tvojeg squada i stisneš "Deploy". Tako se spawnaš blizu suboraca i odmah vraćaš u akciju. Zato je bitno da bar jedan iz squada uvijek preživi kako bi se ostali bacili na njega.
  3. automatski kupiš ammo i health kada prođeš blizu (s time da ti se health i sam obnavlja cijelo vrijeme; jedino kada si blizu health box-a, onda se puno brže obnavlja)
http://ad-infinitum.com.hr/ Hrvatska Star Trek Online Flota
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
lobotomac90 kaže...

ovako zanima me sljedeće:

1. Što su oni ticketi?vidio da piše za conquest dok se loada mapa ali nisam skonto što je točno to.

2. Kako se spawnaju vojnici iz tima na mene? vidim samo da dobijem 10 pointa ali nije mi jasno kako.

3. Kako pokupiti ammo i health kada netko baci na pod? prolazim kroz to i ništa,probao E,isto 0 bodova.

 

i da trebao bi neki tutorial za nas koji prvi put igramo BF,ne znam jel im to toliki problem bio napraviti,barem da piše što koja klasa radi,kakav je koji mod i slično {#}

Kolega ti je lijepo objasnio ova tri, pa ću ti ja samo ovo dolje.

Ako nikad nisi igrao Battlefield, onda ti je najbolje isprobavati što više stvar i upočetku, kao što vjerojatn oznaš, imaš 4 klase, Assault ( kvazi medic ), engineer ( popravljač, bazukaš ), support ( mašinka, metci ) i Recon ( sniper, cooler ), svaka od kalsa ima posebne atribute, različito naoružanje ( osim nekih pušaka koje ima svaka klasa ), i podosta se razlikuju u globalu. Preporučujem ti da igraš sa sva 4, sve dok ne nađeš jednu koja ti baš odgovara, ali nemoj ni na njoj staln obiti, previše propuštaš na taj način.

Modovi su rush, conquest, TD, STD.

Rush je poprilično jednostavan, jedna ekipa brani m-com stanice ( nekakve kašete, nebitno ), a druga ih mora raznijeti, da bi ih se raznijelo, napadaš mora doći do kašete i armati eksploziv na nju, te je onda čuvati određeno vrijeme ( desetak sekundi ), dok ova ne drmne, kada se raznesu obedvije na jednom sektoru mape ide se na druge dvije na drugom sektoru, tak ose mape postepeno otključavaju.

Conquest je s druge strane, ogromna mapetina od početka otvorena cijela, mapa je prošarana zastavicama, a vama je cilj osvojiti iste ( zastave se ne mogu micati ), da bi je osvojili, morate dođi do zastave i biti u određenom radijusu od nje određen niz vremena, dok ne prijeđe u posesiju vašeg tima, ukoliko je prethodno bila neprijateljeva, prvo morate neutralizirati zastavu ( znači postići da postane ničija, i tek onda je osvojiti ), svaki tim na početku ima određen broj bodova, koji pada brzinom obrnuto proporcionalnoj broju zastavica, znači, ima te li vi 4 zastave, a neprijatelj jednu oni će bodove gubiti puno brže, onaj tim koji prvi dođe do nule je izgubio.

TD je tipični team deatmatxh, a sqad team deatmactch je gotovo ista stvar što se igra u sqadovima ( po 4 čovjeka ).

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3 Q&A

jel probao ko ove nove nvidia beta drivere?

Ima li kakvih poboljsanja sto se performansi i stabilnosti tice?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 13:47 (Oberstleutnant).
15 godina
offline
Battlefield 3 Q&A

e hvala momci,neke su mi stvari jasnije sada,doduše za game modove sam skonto šta treba raditi kod loadanja jer piše uvijek.

 

a što se tiče ticekta onih,to u praksi znači onda 1kill=1 ticket ili sam u krivu?

 

Btw igrao sam dan-dva kako sam kupio key i mogu reći da sam trenutno kanta za napucavanje,u MP sam igrao jedino cod i dosta je lakši od ovoga,ali iz viđenoga ovo mi je masu zanimljivije i feeling ratovanja je na dvije razine iznad cod-a,još samo da se ufuram malo i onda rokanje {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 15:18 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
lobotomac90 kaže...

e hvala momci,neke su mi stvari jasnije sada,doduše za game modove sam skonto šta treba raditi kod loadanja jer piše uvijek.

 

a što se tiče ticekta onih,to u praksi znači onda 1kill=1 ticket ili sam u krivu?

 

Btw igrao sam dan-dva kako sam kupio key i mogu reći da sam trenutno kanta za napucavanje,u MP sam igrao jedino cod i dosta je lakši od ovoga,ali iz viđenoga ovo mi je masu zanimljivije i feeling ratovanja je na dvije razine iznad cod-a,još samo da se ufuram malo i onda rokanje {#}

Pa, recimo 1 ticket = 1 kill.

 

To je točno u Rush i Deathmatch scenarijima (ako netko oživi palog borca, jedan tiket se briše/dodaje, ovisno o modu). Rush uglavnom bude da attackeri imaju 75 ticketa, ako ih sve potroše, izgubili su rundu, ali kada zauzmu/rasture 2 M-Com-a, broj ticketa se ponovno vraća na početni broj.

 

Kao što rekoh, u Conquestu ticketi tvojeg tima opadaju i sami, ako protivnička ekipa ima više od pola zastava zauzetih. Teoretski, Conquest se može završiti bez ispucalog metka.

http://ad-infinitum.com.hr/ Hrvatska Star Trek Online Flota
14 godina
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
Jeli itko uspio bindat da mu rade sve tipke na Cyborg RAT 7ici??
Sve sam pretrazio, ali ne nalazim nista pametno kao rjesenje :( Thnx.
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Imaš li software za slaganje macro-a? Ja tako radim na svom g700, jednostavno stavim da mi je jedna tipka na mišu kao da sam stisnuo "m" na tipkovnici.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IN RL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice