Assassin's Creed Syndicate

poruka: 137
|
čitano: 25.076
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed Syndicate

Evo kako se igra vrti kod mene ;) Uzasno mi ide stealth tako da, dont be too harsh xD

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

presao igru prebacujem se dlc!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Novo odijelo otkljucano od secrets of london
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Obi Wan kaže...

nakon poduzeg vremena igranja ove igre postala je izrazito monotona i repetitivna. prica je jako neinteresantna i dosadnjikava. steta. bio sam se bas zagrijao ali nazalost taj osjecaj je splasnuo jako brzo

 Mene je držala do kraja i konačni utisak je dosta dobar, mada je skoro sve gotovo isto, a blago umekšano u odnosu na Unity (iz čega se vidi kakva bi Unity bio igretina da je izašao tehnički ispeglan kako treba).

 

Nego, ovi Assassini su stvarno nesposobni, ništa ne umeju da urade kako treba i nikako da im neko objasni da kada Ameri kažu "like bringing a knife to a gun fight" zapravo misle da je nešto krajnje glupo i nedovoljno, a ne da je to odlična taktika.

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Ivan(4) kaže...
Obi Wan kaže...

nakon poduzeg vremena igranja ove igre postala je izrazito monotona i repetitivna. prica je jako neinteresantna i dosadnjikava. steta. bio sam se bas zagrijao ali nazalost taj osjecaj je splasnuo jako brzo

 Mene je držala do kraja i konačni utisak je dosta dobar, mada je skoro sve gotovo isto, a blago umekšano u odnosu na Unity (iz čega se vidi kakva bi Unity bio igretina da je izašao tehnički ispeglan kako treba).

 

Nego, ovi Assassini su stvarno nesposobni, ništa ne umeju da urade kako treba i nikako da im neko objasni da kada Ameri kažu "like bringing a knife to a gun fight" zapravo misle da je nešto krajnje glupo i nedovoljno, a ne da je to odlična taktika.

 unity sam igrao preko volje i to do nekih 70% main story tako da ne znam kako je tamo bilo ali ovdje mi se bio ok i combat i parkour. bilo mi je isto ok sto ima raznih pristupa kako ubiti metu, mada sam ja isao uvijek na assassination. opcenito igra nije losa, ali jednostavno prica mi je tako mlaka i neinteresantna i jednostavno mi nije bilo napeto bilo sta radit. 

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate
evo zavrsio sam igru sa 85 %, sve sam odigro jedino nisam one kočije kaj treba otpeljati i na brodovima one misije, dal igra tko jack the ripper i dal se isplati uzeti, kolko misija ima s njim
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Taman je igram. Jedan cool SS

youtube.com/summercroatia http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Nikad prije nisam igrao ac ovo ce mi biti prva igra...jel treba igrati stare igre ili je sve odvojeno

 

O cem se radi u igri?jel se da kome napisati ukratko

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

prosao igru sa nekih 90%....odigrao i WW1,sve sporedne misije,sve oslodbio....ostale one trke i gluposti to mi se neda..

 

igra je super osim kontrola koja su stvarno ocajne...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

ovo mi je konfa:

intel coreI-5 6500 3.20ghz 3.20ghz
8 gb ram
nivida geforce gtx 1060 6GB

problem mi je što mi ovaj ac šteka što nema nikakvog smisla na ovoj konfi, posebno se to događa dok vozim kočiju pa se brzo trebaju "stvarati" zgrade i okolina.

smanjio sam u postavkama kvalitetu grafike sve na low i podesio da se igra pokreće u win7 i nije pomoglo.

ima li tko kakav savjet kako da ovo rješim jer ću odustat od ovog ac-a, a šteta jer mi se stvarno sviđa.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Engine je sjeban, manje nego u prethodniku Unityju ali i dalje je sjeban. Provjeri jel imaš zadnji update.
11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Unity i syndicate igraj na win7...pozeljno ssd i naravno zadnji update

 

Igra je super i steta je fulat

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

odlucio instalirati igru nakon dugo vremena. 

 

moram priznati da SLI radi posao uredno. 

 

igra izgleda jako dobro na ultra podesavanjima. 

 

koliko se sjecam, kad je igra izasla bilo je jako lose optimizirana, sada radi bas ok. 

 

sve ultra, imam oko 80ak FPS. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ma igra je vrhunska. Jest da je prica bezvezna u poredbi sa ostalim dijelovima ali gameplay, one kocije po londonu, zipline.... vrh !!!

Slabo gejmam u zdnje vrijeme tako da sam jos na Syndicate, idem po redu. I za sada, i pored novijih igra, Syndicat je igra koja mi ima naj grafiku.

Samo imam problem, dosao sam do 71% i nemam vise misija za rijesavanje... ne znam sta da radim, svu mapu sam odkljucao, ostale mi samo one gluposti tipa cargo hijacki, fight callenge i sl. Znam da je svaki nastavak do sada imao pricu i kraj ali ovo...

Sta da radim ??? Help

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Neznam koliko clanova jos ovo igra, ali krenuo sam nedavno prelazit AC serijale.

Došao sam do AC Syndicatea i tamo mi se krenuo javljat problem.

Nakon svake predjene misije, me izbaci iz igre.

Inace igru imam na steamu.

 

Dali neko zna rjesenje ili je imao isto takav problem i kako ga je rjesio?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

updejtuj sve...od grafike pa nadalje...ja nisam imao nikavkih problema

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Dijele igru preko ubisoft connecta ako nekoga zanima! 

 

https://register.ubisoft.com/acsyndicate/en-US

 

 

"Ubisoft is pleased to offer you Assassin’s Creed Syndicate. You can claim your free game from November 27th at 02:00 pm to December 6th at 02:00 pm (your local time) and you will be able to play it at any time!"

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 23:17 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice