Assassin's Creed Syndicate

poruka: 137
|
čitano: 25.099
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

ne vjerujem da je zbog meme nego nije optimizirano bash ali cross radi ...

evo stavio sam na 3k i sad mogu igrat normalno bez frame dropova vrti 70-100 all max out

samo pcss nije stavljen na ultra

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 21:43 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate
brzo cu preci igru i mogu reci zadovoljan sam i ovo mi je prvi ac nakon dvojke ostale sam igrao nesto malo,evie je pun pogodak steta sto ne postoji takva zena tj. steta sto je izmisljena :D
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
hanteed kaže...
brzo cu preci igru i mogu reci zadovoljan sam i ovo mi je prvi ac nakon dvojke ostale sam igrao nesto malo,evie je pun pogodak steta sto ne postoji takva zena tj. steta sto je izmisljena :D

 ahem

 

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
hanteed kaže...
evie je pun pogodak steta sto ne postoji takva zena tj. steta sto je izmisljena :D

 Elise iz Unitya: real life vs ingame

9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate
Znam da je ta neka viktorija posudila glas ali ja kazem da nema zena koja fizički izgleda kao evie,zna svaka zvocati :)
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Ovo mi je najbolji ac do sada,grad je fenomenalan, kak ste vi igrali prvo osvajali one teritorije ili glavne misije
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Igram side questove i sinkroniziram dijelove grada i tek onda idem na main quest...igra je fenomenalna ;-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

....The End...ostalo još nešto side questova/skupljanja svega i svačega/fightova/... eh da, ako budete imali loading bug u 7 sekvenci evo fix:

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 23:00 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Joky007 kaže...
Ovo mi je najbolji ac do sada,grad je fenomenalan, kak ste vi igrali prvo osvajali one teritorije ili glavne misije

 Dafuq?

 

Osim ako ti je prvi AC bio Unity onda se slažem LOL

9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
hanteed kaže...
Znam da je ta neka viktorija posudila glas ali ja kazem da nema zena koja fizički izgleda kao evie,zna svaka zvocati :)

 Ma o čem ti pričaš? Nije samo posudila glas, radila je i motion capture lica za Evie. Ti što vidiš Evie u igri facu, to je ona.

11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Nije, sve sam igrao, al samo sam 1 i 2 do kraja prosao, ostalo sve na pola,brzo mi dosadilo
10 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
lion002 kaže...

....The End...ostalo još nešto side questova/skupljanja svega i svačega/fightova/... eh da, ako budete imali loading bug u 7 sekvenci evo fix:

 Meni je tako negdje zapelo na loadingu i samo sam spamao lijevu "gljivu" i xbox tipku odjednom je poceo vibrirat i kao umro sam i spawno se i nastavio normalno :) Vec sam mislio odustat pošto nisam mogao izaci sa misije niti ju zavrsiti

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Kako igra radi na GTX 970 sve max, 1080p?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
ReverseFlash kaže...
Joky007 kaže...
Ovo mi je najbolji ac do sada,grad je fenomenalan, kak ste vi igrali prvo osvajali one teritorije ili glavne misije

 Dafuq?

 

Osim ako ti je prvi AC bio Unity onda se slažem LOL

 Idem svoje mišljenje stavit kao jedino relevantno. Jer nitko pojma nema osim mene.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
doktor1 kaže...
ReverseFlash kaže...
Joky007 kaže...
Ovo mi je najbolji ac do sada,grad je fenomenalan, kak ste vi igrali prvo osvajali one teritorije ili glavne misije

 Dafuq?

 

Osim ako ti je prvi AC bio Unity onda se slažem LOL

 Idem svoje mišljenje stavit kao jedino relevantno. Jer nitko pojma nema osim mene.

 Baš tako XD

9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
ReverseFlash kaže...
hanteed kaže...
Znam da je ta neka viktorija posudila glas ali ja kazem da nema zena koja fizički izgleda kao evie,zna svaka zvocati :)

 Ma o čem ti pričaš? Nije samo posudila glas, radila je i motion capture lica za Evie. Ti što vidiš Evie u igri facu, to je ona.

 ćorav jesam to znam ali evo malo sam bolje pogledao to je ona samo sto sto nema u rl frizuru ko evie

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
8 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Prešao sam sve AC igre osim Rougea i mogu reći kako mi je ovo najbolji AC uz dvojku, grad je fenomenalan, likovi također, nema dosadnih misija koje se konstantno ponavljaju, ukratko, mene je igra oduševila:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
hrna123 kaže...

Prešao sam sve AC igre osim Rougea i mogu reći kako mi je ovo najbolji AC uz dvojku, grad je fenomenalan, likovi također, nema dosadnih misija koje se konstantno ponavljaju, ukratko, mene je igra oduševila:)

 Odlicna je da ali nebi rekao da nema dosadnih misija, kidnap this guy, boss, kidnap that guy, boss, ocisti neki district, kidnap this guy, boss, kidnap that guy i odjednom kraj igre.

Battlelog: D3lBoy-00
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
hrna123 kaže...

Prešao sam sve AC igre osim Rougea i mogu reći kako mi je ovo najbolji AC uz dvojku, grad je fenomenalan, likovi također, nema dosadnih misija koje se konstantno ponavljaju, ukratko, mene je igra oduševila:)

 Top 5 po meni AC igara

 

1. AC Brotherhood

2. AC 2

3. Black Flag

4. Syndicate

5. Revelations

15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

..C/P: 

 

PC Patch 1.21 [Release Date - December 1st]
Download size (PC): Between 440 and 510 MB (approx)

PC
· Fixed infinite loading screen in Sequence 7.
· Fixed several geometry explosion and missing geometry issues.
· Fixed various render issues.
· Fixed several online issues.
· Minor UI improvements.

 

i evo link za DLC-ove tko ih nema(samo ih ubaciti u root od igre): https://cloud.mail.ru/public/FJXc/E833fzXwr/

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2015 19:05 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

nakon debakla unity-ja i copy - paste ac rogue (prvi sam odigrao nekih 70% price, drugi sam poceo alidosao do trenutka kad se shay probudi u new yorku) mislio sam tko zna sta ce bit sa syndicate. ocekivao sam najgore ali sam se ugodno iznenadio. jos je rano za neke komentare ali nije uopce lose.

It's not who u are, it's who u know.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Obi Wan kaže...

nakon debakla unity-ja i copy - paste ac rogue (prvi sam odigrao nekih 70% price, drugi sam poceo alidosao do trenutka kad se shay probudi u new yorku) mislio sam tko zna sta ce bit sa syndicate. ocekivao sam najgore ali sam se ugodno iznenadio. jos je rano za neke komentare ali nije uopce lose.

 Moram se složiti. Side misije su prilično zabavne, od šaketanja i uništavanja robe dinamitom do heistova i utrka kočijama. No templari iz glavne priče, tj glavne mete nisu memorabilni uopće, nesjećam im se uopće imena nakon par minuta što ih koknem. 

15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ja sam igrao nešto malo Syndicate i super mi je.

 

No sve je to meni bezveze jer nisam odigrao niti jedan AC do sada, već sam pitao ovdje ima li smisla igrati ako nisi igrao prijašnje nastavke rekli ste da nema.

No ako mislite da je bolje to vrijeme utrošiti u neki drugi AC, vrlo rado ću to radije napraviti jer nemam baš previše vremna za gaming i sada se tražim što odigrati od tih svih naslova jer vrlo vjerojatno će mi trebati mjesec dana da prođem igru...

Nije to COD da se može odigrati za 5 sati..

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2015 9:26 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
ReverseFlash kaže...
Obi Wan kaže...

nakon debakla unity-ja i copy - paste ac rogue (prvi sam odigrao nekih 70% price, drugi sam poceo alidosao do trenutka kad se shay probudi u new yorku) mislio sam tko zna sta ce bit sa syndicate. ocekivao sam najgore ali sam se ugodno iznenadio. jos je rano za neke komentare ali nije uopce lose.

 Moram se složiti. Side misije su prilično zabavne, od šaketanja i uništavanja robe dinamitom do heistova i utrka kočijama. No templari iz glavne priče, tj glavne mete nisu memorabilni uopće, nesjećam im se uopće imena nakon par minuta što ih koknem. 

 nisam jos zagrebao pricu, taman sam dosa da od jacoba moram misiju napraviti jer sam mu od sestre napravio. sad vecinom bauljam po londonu i skupljam chestove i radim misije za oslobadanje kvartova.

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Jel ima neko save game od codexa da posalje na PM... 
odjednom mi se obrisalo 50% igre -.-'

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

 jack the ripper DLC... jeli igra tko ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Kad zavrsim s pricom onda cu uzeti taj dlc,izgleda mi odlicno, ono sa vranom ko na onom filmu
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

....nastavljamo sa igrom, Syndicate smo završili sa 99% ...DLC Jack the ripper je vani.... mora se prvo instalirati update/patch 1.31 (600MB ) pa onda DLC Jack (15.7 GB). DLC donosi novih par skillova za otključati i ......

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 23:26 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

nakon poduzeg vremena igranja ove igre postala je izrazito monotona i repetitivna. prica je jako neinteresantna i dosadnjikava. steta. bio sam se bas zagrijao ali nazalost taj osjecaj je splasnuo jako brzo

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
Obi Wan kaže...

nakon poduzeg vremena igranja ove igre postala je izrazito monotona i repetitivna. prica je jako neinteresantna i dosadnjikava. steta. bio sam se bas zagrijao ali nazalost taj osjecaj je splasnuo jako brzo

 ja izdrzao tocno 16 minuta,.. 

 

GIF

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice