Assassin's Creed Syndicate

poruka: 137
|
čitano: 25.129
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
toxic kaže...

Na kojim postavkama igrate i na koliko fps-a imate fludian gameplay?

Evo video na divljaka samo odvrćene default High postavke

 

Inače ovo pod Moj PC sa ovim postavkam, (Environment je High ne Very High) i igra 99% vremena ima lock na 30 FPSa; Padne na nekih 27/28 kada sam na vrhu Big Bena i pogledam u smjeru koji mi ubije FPS.

 

Inače avion naspram Unitya koji TXAA + High teksture na mojoj konfiguraciji nemože vrtit niti u 25 FPSa...

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 18:27 (doktor1).
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

fhd sve maxano 50-60 max...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
toxic kaže...

Na kojim postavkama igrate i na koliko fps-a imate fludian gameplay?

 Meni je cijelo vrijeme lockano na 60 prema svom videu na prosloj stranici (sve max na FHD, sjene na high, FXAA). Uz to sam jos naknadno ukljucio AF na x16 preko nVidia Control panela jer igra ne pruza tu opciju, a razlika je ogromna. Uglavnom, dok se ne dira PCSS ili jaci AA poput MSAA ili TXAA, sve radi dosta dobro.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 22:29 (alen29).
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
4mal kaže...

fhd sve maxano 50-60 max...

 PCS + ultra ? 

15 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
DarthMarkus kaže...
4mal kaže...

fhd sve maxano 50-60 max...

 PCS + ultra ? 

 ja sam probao sve maxati na 1440p i dobivam od 25- 30 fpsa ne izgleda mi fluidno.

 

što da smanjim? ne znam za Vas ali mene grize kada ne mogu maxat nešto &

12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

PCSS Ultra ti skine jedno 20fps.

 

Usput, cloth physics je jako downgradean. Bez obzira na performanse, simulacija se vrti na 30fps i stoga uvijek izgleda štekavo. Jako je uočljivo kad se igra kao Evie.

12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
toxic kaže...
DarthMarkus kaže...
4mal kaže...

fhd sve maxano 50-60 max...

 PCS + ultra ? 

 ja sam probao sve maxati na 1440p i dobivam od 25- 30 fpsa ne izgleda mi fluidno.

 

što da smanjim? ne znam za Vas ali mene grize kada ne mogu maxat nešto &

 Ni meni, čak i na FHD rezi i Furiji...

 

Meni je sve maxano osim sijene "PCS + ultra", dakle samo PCS i fludino je full...

 

Btw i meni ide to na q...Najviše me smeta što mema ide preko 4 gb čak i na FHD-u...

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Jep ;-)

11 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

instalirao, podesio detalje na 1080 sve max osim PCSS

u zatvorenom 40-60FPS, vani 30-60FPS (ugl oko 40~) - ocit stuttering s vremena na vrijeme

neke zgrade ispred mene nevidljive, neke texture zbugane (smedje, preko pola mape)

uninstall

 

grafa i proc nisu OCani.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

odigrao 3 sata, završit ću definitivno. london je prejebeno napravljen, ratovi bandi, viktorijanski setting, dobra priča... šteta bi bilo ne odigrati samo radi grafike 

ali meni su pirati iz četvorke još uvijek vrh

Thats what she said!
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ja inaće nisam odigrao niti jedan AC naslov uvijek ovako površno.

Da li treba odigrati ostale da bih pohvatao pricu ili je ovo zasebna prica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed Syndicate

ma nema do AC2 i tocka.To je bila tako genijalna igra

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

ma ne, pozadinska priča je uvijek ista - templari protiv assassina, traži se "piece of eden", male poveznice sa misterijom i teorijama zavjera oko kontrole svijeta itd.... lako se pohvata i ako nisi igrao prijašnje djelove.

Thats what she said!
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Nije nužno igrati sve dijelove ja sam tek od AC III pa nadalje sve prelazio, prije tog uvijek bi nešto bilo da budem primoren prestat igrat. Ali se i povezuje prica evo zanimljivo je to što su povezali Kenwaya, glavnog tipa od prije 2 nastavka, sve je onako kao povezano, ali ništa ne propuštaš ako uletiš na slijepo. Također mislim da je Black Flag naj bolji dio još uvijek.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Od Sindikata nisam očekivo ništa a totalno me iznenadio...
Sjećam se da mi je dvojka bila odlična... Ovo mi je i bolje od famozne dvojke, (nemorate odmah napadat, to je moje mišljenje i viđenje, ako je tebi dvojka bog isus ok)

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Totalno isto i kod mene, nakon unitya koji me nije ni radnjom nešto fascinirao, a kamoli optimizacijom ocekivao sam nešto full dosadno. Još kad sam vidio kocije i onaj "grapling hook" reko sad ce bit puno dosadnije svo to putovanje naokolo, ali naprotiv baš to cini igru trenutno, prica je ok (zasad) i sviđa mi se što nema više toliko gluposti van animusa koje su mi uvijek bile davež. Jedino što primječujem svaki novi AC je to da je svaki dio sve jednostavniji, ni jedinica nije bila bajna po pitanju težine, ali si barem mogao failat kad bi skakao sa jednog objekta na drugi dok si ovdje kao magnet za sve, nemoš mašit ni da se trudiš... Vjerovatno pojednostavljeno za konzolaše :P

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 19:57 (D3lBoy).
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Naspram svih prethodnika borba je ovdje odlična...

Oldični si mi ona fight club natjecanja za pare i resurse; u tim trenucima mi Jacob izgleda kao Wolverine

 

Sa grafičke strane igra izgleda fantastično, (slike)! Priča se o manje interijera.. Možda ima manje random prolaza kroz zgrade, ali zato je igra prepuna ogrmnih tvornica, skladišta, hala... Uz to svaki željeznički kolodvor je odlično napravljen...

 

Grad je ogroman, reko bi dvije veličine Pariza, ako ne i više te djeluje "najživlje" od ijedne AC igre do sada; sve je u pokretu, kočije, vatrogasci, policajci, ljudi se svađaju, vrište, tuku, žicaju pare... Odlično, te kada se sjetim onog nabacanog nereda od NPCovaca u Unityu slabo mi dođe. A pošto je grad ogroman ima toliko različitih lokacija kao da su u pitanju različite igre! Isto super posao po tom pitanju kao i po piranju settinga; ovaj industrijski London je pun pogodak te je dizajniran u najsitnije detalje.

Zanimljivo kako svi satvou , (Big Ben i slični) ubiti u igir funkcioniraju i pokazuju vrijeme pošto igra ima day/nigh cycle...

A kada iz sumraka počne padat noć te polagano kiša koja prelazi u pljusak, a nalaziš se u nekoj uličici prepunoj blata atmosfera bude na vrhuncu

 

Putujući vlak kao baza mi se sviđa, (kao i sve funkcije unutar njega te panel za odabir misija) i trčanje po krovovima od vagona dok je vlak u pokretu ima fora osjećaj, pogotvo ako trčimo u suprotnom smjeru kretanja vlaka.

 

A glazba je najbolja u serijalu, zbilja vrhunska...

 

Evie mi je fantastičan lik, (obadvoje su odlični) te je humor dobrodošla novost u serijalu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 20:07 (doktor1).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

igram 10ak sati i mogu rec da je ovo najzaokruzeniji ac do sada podsjeca me svom brzom i dinamicnom nacinu ige kao i price na uncharted

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 20:13 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Meni je jedina zamjerka "repetitivnost"...Ubij ovog, otmi ovog, pobij ove...

 

Btw, Eve (iako nije melee kao Jacob) mi ima puno ljepše poteze u fistanju ()...Kao Steven Seagal

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
DarthMarkus kaže...

Meni je jedina zamjerka "repetitivnost"...Ubij ovog, otmi ovog, pobij ove...

Pa šta biš ti radio? Kuho maneštru?

Ovo je akcijsko avanturistička igra, takvi zadaci se od nje i očekuju...

12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
doktor1 kaže...
DarthMarkus kaže...

Meni je jedina zamjerka "repetitivnost"...Ubij ovog, otmi ovog, pobij ove...

Pa šta biš ti radio? Kuho maneštru?

Ovo je akcijsko avanturistička igra, takvi zadaci se od nje i očekuju...

 Naravno, al j ga dopizdi...

 

 

 

 

 

10 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate

Super je igra, vrijedi igranja. Samo što taj naslov više nikada nece biti isti jer je u zadnjih nekoliko godina toliko omržen od svih, dok je meni svaki dio do sad bio zabavan za igrat - zanemarimo mikrotransakcije, bugove i optimizaciju, dok npr. Fallout 4 sam igrao svega 3h i ne vidim ništa toliko revolucionarno u toj igri, previše takvih igara ima danas da bi me fasciniralo, Stalker + Skyrim = Fallout 4... Ali dobro nemojte hejtat to sam samo ja

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 20:56 (D3lBoy).
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

update (R9 N + R9 x cross) 1080p sve ultra na FHD zauzima mi oko 8giga rama ali prolazi tj. ne kresha se i fps- je od 70 do 90 fps-a

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 22:53 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
4mal kaže...

update (R9 N + R9 x cross) 1080p sve ultra na FHD zauzima mi oko 8giga rama ali prolazi tj. ne kresha se i fps- je od 70 do 90 fps-a

 Koliko ja znam, ne prelazi ti 8 GB RAM-a nego duplo manje, tj. nesto malo vise od 4 GB. Igra ne prikazuje dobro VRAM usage jer imas 2 GPU-a. Igra zbraja sto se ucitalo u GPUove, ali kako su se iste stvari ucitale u oba VRAM-a, znamo da je pravi usage duplo manji.

12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
D3lBoy kaže...

zanemarimo mikrotransakcije, bugove i optimizaciju.

 lmao

16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

Malo samo digli memu i gpu za 100mhz i sad imam 4k60 lock 

Ac u 4k izgleda fantasticno ostro i realno naravno bez aa ;-)

Sve je maxano a sjene stavljene na pcss...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 18:00 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
4mal kaže...

Malo samo digli memu i gpu za 100mhz i sad imam 4k60 lock 

Ac u 4k izgleda fantasticno ostro i realno naravno bez aa ;-)

Sve je maxano a sjene stavljene na pcss...

 podijeli tu srecu s nama i nabaci koji gameplay

http://postimg.org/image/66ddp72db/
16 godina
offline
Assassin's Creed Syndicate

ufff al sam se zaje. u gradu di ima mnostvo ljudi padne na 35-40 tako da nije lock ovaj ac od unitya je zahtjevniji sto se 4k tiche

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Syndicate

Ev malo od mene

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Syndicate
4mal kaže...

ufff al sam se zaje. u gradu di ima mnostvo ljudi padne na 35-40 tako da nije lock ovaj ac od unitya je zahtjevniji sto se 4k tiche

 Misliš da je zbog memorije ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice