Arma II

poruka: 272
|
čitano: 85.953
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ArmA 2
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
luxman kaže...

Igram igru mozda 7-8 dana i igra mi se ne svidja nikako

Grafika je solidna a igra je previse zahtjevna i puna bagova kao ni jedna igra do sad

Kod mene ide sve na max nekih 35 fps-ova a u nekim trenutcima zna se desiti osjetan pad cak na 20 fps-ova

Vegetacija je prilicno lose uradjena za razliku od nekih isto tako zahtjevni igara

Da puno ne pametujem evo 3 slicice

 

 

da istina malo je grafika cudna(npr.svjetlo na prvoj sliki)odusatao sam odavno od te igre

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce......
15 godina
protjeran
offline
RE: Arma II
hrvatskafarkasevec kaže...
luxman kaže...

Igram igru mozda 7-8 dana i igra mi se ne svidja nikako

Grafika je solidna a igra je previse zahtjevna i puna bagova kao ni jedna igra do sad

Kod mene ide sve na max nekih 35 fps-ova a u nekim trenutcima zna se desiti osjetan pad cak na 20 fps-ova

Vegetacija je prilicno lose uradjena za razliku od nekih isto tako zahtjevni igara

Da puno ne pametujem evo 3 slicice

 

 

da istina malo je grafika cudna(npr.svjetlo na prvoj sliki)odusatao sam odavno od te igre

I ja sam isto odustao nikako se ne isplati cak ni instalirati

Istina je samo da su mape velike ali to nije razlog da bude toliko zahtjevna po meni je grafika slicna kao na igri Fuel a fuel nije zahtjevna ni sekunde s tim da mozda cak ima duplo vecu mapu...Al haj sta covjek da radi nego da u podpunosti preskoci ovaj naslov ne zbog velikih zahtjeva (kod mene svakako ide glatko) nego zbog dosadne i komplikovane radnje u samoj igri

16 godina
offline
RE: Arma II
luxman kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
luxman kaže...

Igram igru mozda 7-8 dana i igra mi se ne svidja nikako

Grafika je solidna a igra je previse zahtjevna i puna bagova kao ni jedna igra do sad

Kod mene ide sve na max nekih 35 fps-ova a u nekim trenutcima zna se desiti osjetan pad cak na 20 fps-ova

Vegetacija je prilicno lose uradjena za razliku od nekih isto tako zahtjevni igara

Da puno ne pametujem evo 3 slicice

 

 

da istina malo je grafika cudna(npr.svjetlo na prvoj sliki)odusatao sam odavno od te igre

I ja sam isto odustao nikako se ne isplati cak ni instalirati

Istina je samo da su mape velike ali to nije razlog da bude toliko zahtjevna po meni je grafika slicna kao na igri Fuel a fuel nije zahtjevna ni sekunde s tim da mozda cak ima duplo vecu mapu...Al haj sta covjek da radi nego da u podpunosti preskoci ovaj naslov ne zbog velikih zahtjeva (kod mene svakako ide glatko) nego zbog dosadne i komplikovane radnje u samoj igri

U dubini duše sam to i očekivao iako me uvijek takve igre privlače.



Privlače me i igre sa avionima, pa mi nakraju ispadnu sve šrot. HAWX je arkada pa je kako tako još dobro pala, ali dosadi brzo.  FPS-i kao crysis,cod4 mi nakraju najbolje pašu.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Arma II

Ja sam odustao od arma2 nije mi neka grafika,bolja igra mi je arma:.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Arma II

Je li još uvijek toliko bugovita ili je izašao neki patch?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arma II

Ne mogu govorit o ostatku jer nisam baš igrao, ali vozila su odlična. Pogotovo zračna ownaju, tako da se uglavnom vozikam iznad Chernarusa u C-130J. Grafika je odlična.

If you were my husband I'd give you poison; If you were my wife I'd drink it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Arma II

Evo već je 16.12 pa da pitam jel se išta minjalo, dali je igra i dalje bugovita, jel se isplati nabavit i dat lovu za nju, dali je još netko igra na ovom forumu...ili svi tuču novi cod ^^

Umal zaboravi, kakva je što se tiče realnosti u samoj igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Arma II
Vakaka kaže...

Evo već je 16.12 pa da pitam jel se išta minjalo, dali je igra i dalje bugovita, jel se isplati nabavit i dat lovu za nju, dali je još netko igra na ovom forumu...

Pa mijenja se svakim patchem nabolje, trenutno je aktualna v1.04 a najavili su i novi update koji sadrzi mini kampanju s AH-64 Apache helicem, mmm :p

 

Nazalost jos uvijek ima bugova, ali ne u tolikoj mjeri da bi te odvratilo od igranja. Posto vidim da kuzis kakva je to igra i o cemu se radi, nemas sto razmisljati - uzimaj! Pogotovo s trenutnom akcijom na game.co.uk gdje igra kosta 9 funti - nekih 76 kuna! Damn, idem odma stavit link i u onaj sticky o popustima...

15 godina
offline
RE: Arma II

Znate možda ak ima kakvih patcheva,dodatnih modela i to?

15 godina
neaktivan
offline
Arma II

ArmA 2 je prezahtjevna igra,s prvim pachom se da izvući da bolje radi ali nema se tu šta mnogu izvlačiti,zvuk katastrofa,bagovi.

Zbijaju pošalice da biohemija nema adekvatnu mašinu koja će to sve gurati,sve u svemu igru sam deinstalirao u roku 2 dana.

A Operation Flashpoint 2 Dragon Rising je nešto posebno,realnije igre nisam igrao do sada i stvarno se nema na što posebno požaliti na igri,a tu i dolazi Editor misija u kojem sam odradio 2 misije i mogućnosti su velike.

Mislim do 5 ehalona da može biti ispod tebe s apc-ovima,tenkovima,helikopterima itd.

Prvi puta sam je prešao solo a drugi u Multiplayer Champing online s kolegom i to je da igri još jednu visinu.

Za komunikaciju nije potreban poseban server sa F5 otvara se kanal s timom.

Igra je od 1-10,meni 8

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Arma II

neznam meni arma 2 bas sjela sp mi se nije dao igrat a da sam igro mp sigurno bi jos sada igro..nije imala nekih bugova koji su me nesto smetali(previse),a flashpoint sam igro mp al ping prevelik pa odusto od njega i nekak je to lose napravljeno

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Arma II

hmm eto zadnja dva dana igram non stop OF na netu ocito je patch popravio sto je trebao a najvise za servere fix (lag i td) A sa helicem rasturo ko lud :)

sve u svemu cista 5-ica igri.samo sto se nadu nadobudni klinci pa oni pokusavaju praviti server sa uzasnim uploadom pa server padne .ALI TO JE RIJETKOST.u dva dana samo 2-puta...a i odma se vidi koji valja po pingu ;)

roby
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Arma II

Jel ima kakav mod sa Hrvatskom vojskom za Armu 2 ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Arma II

Jeli itko igrao Armu II na HD4670? Frend planira kupit a nezna bi li išla glatko ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II

Trebao bi solidno raditi, ta kartica upada u recommended specs, ARMA serijal je vise CPU gladan od ostalih igara, nadam se da ti frend ima nekakav quad core ili neki jaci AMD

14 godina
odjavljen
offline
RE: Arma II
rustweaver kaže...

Trebao bi solidno raditi, ta kartica upada u recommended specs, ARMA serijal je vise CPU gladan od ostalih igara, nadam se da ti frend ima nekakav quad core ili neki jaci AMD

Core 2 Duo E6300, ali nije problem procesor da se clockanjem nadoknadit koji fps.

On igra na 1280x1024 to bi trebalo ići bez frke?

Usput, Meni ide na max , 4xAA/16xAF, Draw Distance zato smanjen na 800. Zadnji patchevi u prosjeku 30-ak FPS.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II

A gle, ne mozes ga bas toliko overclockati da parira jednom quad coreu, ne mogu ti sad napamet reci kako ce ti igra raditi, ali grafulja definitivno nece biti problem.

Kao sto sam rekao upravo je Arma serijal tip igara zbog kojih se isplati imati jaci procesor.

15 godina
offline
Arma II

Istina, Arma 2 voli dobar CPU, najviše voli i5/i7, čuo sam da na tome leti ali evo ni kod mene loše ne radi. Postavke su sve max (advanced options sve max), Filtrate na 100% a View distance na 3500.

 

Ali srećom Arma se stvarno da podesiti da svakome odgovara. Uz malo tweakanja mogu se izvući sasvim solidne performanse uz dobar look.

 

Još kad staviš ACE mod Smijeh pa tek onda vidiš šta ova igra može.

 

 

 

Također željno iščekujem Operation Arrowhead, to mi je must have.

3D Designer, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2010 17:27 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Arma II

kakva je igra nakon 1.05 patcha?

inace sam bio veliki fan operation flashpointa, ali arma1 mi je bio teshko razocaranje. bugovi, losh dizajn misija, neoptimiziranost..imao je i OF solidnu dozu bugova, ali u arma je to oshlo predaleko i bugovitost je ubila gameplay..jest da sam probao neku piratluk verziju nedugo nakon izlaska, ali eto bilo mi je dovoljno da mi se zgadi taj serijal...

sad se neshto premishljam o kupovini dvojke nakon svih ovih patcheva, pa me zanima koliko je sada igra zaista dobra i dali predstavlja neki korak napred u odnosu na arma1?

 

ps. zanima me iskljucivo sp campaign

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.4.2010 22:25 (neverseen).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Arma II

Jbg. za SP ne znam jedva da sam ga i igrao. Tebe bi onda mogao Operation Arrowhead (ekspanzija za Armu 2) zanimati, navodno će imati vrlo dinamičan SP.

Što se tiče Arme 2, ne znam, ja sam sada sasvim zadovoljan, vjerovatno ima bugova ali meni su u principu nezamjetni jer igram isključivo MP + igram sa ACE modom.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Arma II

igro sam igru 5 min izašo i vise ju nikad nisam upalio

igra je teški fail

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Arma II
neverseen kaže...

kakva je igra nakon 1.05 patcha?

inace sam bio veliki fan operation flashpointa, ali arma1 mi je bio teshko razocaranje. bugovi, losh dizajn misija, neoptimiziranost..imao je i OF solidnu dozu bugova, ali u arma je to oshlo predaleko i bugovitost je ubila gameplay..jest da sam probao neku piratluk verziju nedugo nakon izlaska, ali eto bilo mi je dovoljno da mi se zgadi taj serijal...

sad se neshto premishljam o kupovini dvojke nakon svih ovih patcheva, pa me zanima koliko je sada igra zaista dobra i dali predstavlja neki korak napred u odnosu na arma1?

 

ps. zanima me iskljucivo sp campaign

Gotovo pa nijednog buga vise da nema. Igram i uzivam u igri. Zadnji patch (1.05). U početku je bilo problema sa trigerima, al učitao zadnji save i sve proradilo i sve radi ko sat. Čak i zloglasna Manhattan misija ide bez buga. Igra je do bola realna.

I optimizacija je mnogo bolja nakon patchanja, meni sada ide sa 10-15 vecim FPS-om, tako da sam povećao draw distance pa mogu uziati u igri maksimalno.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 7:18 (Weky).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II
xnight_hunterx kaže...

igro sam igru 5 min izašo i vise ju nikad nisam upalio

igra je teški fail

Pa ipak ti to nije CoD nego vise simulacija stvarnog ratovanja...

Svakome njegovo.

15 godina
offline
RE: Arma II
xnight_hunterx kaže...

igro sam igru 5 min izašo i vise ju nikad nisam upalio

igra je teški fail

 

A stvarno si joj dao priliku, nema šta...

Nekako imam feeling da tebi općenito simovi ne leže i da preferiraš instant-action ali to ne znači da je ova igra smeće...

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
15 godina
neaktivan
offline
RE: Arma II
Minoza kaže...
xnight_hunterx kaže...

igro sam igru 5 min izašo i vise ju nikad nisam upalio

igra je teški fail

 

A stvarno si joj dao priliku, nema šta...

Nekako imam feeling da tebi općenito simovi ne leže i da preferiraš instant-action ali to ne znači da je ova igra smeće...

1.igra je il dobra ili ne nemam ja sad sta davat igri priliku kad sam vidio kako je ''realistično'' napravljena paljba iz puške da izlaze neki oblaki iz nje i neki debilan recoil mi se igra zgadila

2.ja preferiram igru koja je dobra a ne XXX bugova

3.mozda su igru fixali s hrpom patcheva ali je ipak gameplay ostao jadan

15 godina
offline
RE: Arma II
xnight_hunterx kaže...

1.igra je il dobra ili ne nemam ja sad sta davat igri priliku kad sam vidio kako je ''realistično'' napravljena paljba iz puške da izlaze neki oblaki iz nje i neki debilan recoil mi se igra zgadila

2.ja preferiram igru koja je dobra a ne XXX bugova

3.mozda su igru fixali s hrpom patcheva ali je ipak gameplay ostao jadan

 

Ma daj molim te... argumenti su ti ekstra. Paljba iz puške možda ne izgleda realistično (iako je ovo vrlo diskutabilno) ali putanja metka je za razliku od aim and shoot igara realistična, a da ne govorim da ta igra nije niti napravljena da bi te zabavljala u SP-u već tek u MP sa 30 ljudi kraj tebe pokazuje svoj potencijal.

 

Gameplay je nezamislivo nenadjebiv kada imaš snajp tim na brdu, drugog kolegu u A-10 koji vreba iz zraka, vezistu koji jednim pozivom artiljerije napravi kaos i odličan osjećaj nakon uspješno odrađene akcije. Nemoj meni prodavati tu priču, ako želiš možeš odigrati jedan trening sa Mrcinama pa ćeš vidjeti kako to izgleda kada se Arma igra onako kako je zamišljena da se igra.

 

Meni se osobno gadi da netko ocjenjuje igru na temelju izgleda oblaka dima i sličnih gluposti! Kako izgleda zapaljen motor u M$ Flight Sim? Jel M$ Flight Sim zato smeće?

 

Ti u 5 min pa čak niti u par dana nisi mogao isprobati sve što Arma nudi, a da ne pričam o predobrom editoru za kojeg vjerovatno niti ne znaš, a kamoli da si ga probao... Također jesi li probao igrati sa popularnim modom ACE koji adresira povelik broj stvari, a jedna od njih je i recoil.

Mene ne smeta što se tebi igra ne sviđa, boli me kitak ali da ćeš nazivati neku igru smeće, a da nisi niti isprobao sve njene mogućnosti, e to nećeš...

Također za tvoju informaciju, sa Armom je uvijek bila takva situacija da se iz (valjda) financijskih razloga "prerano" izdavala te dolazila na tržište sa hrpom bugova i slažem se da to možda i nije u redu ali evo, sa zadnjim patchom broj bugova se smanjio na minimum, a patcheva i optimizacija će biti još. Arma 1 je trebala dobrih 10-tak patcheva da proradi kako spada, jbg. al to ne znači da je igra smeće, jel me razumiješ?

Na kraju, kažem, ok ako ti se ne sviđa igra ali način na koji si ti to opisao mi se zgadio, a ne bih ništa rekao da si stvarno isprobao igru (online) i vidio sve njene mogućnosti pa onda argumentirano rekao igra nije za mene, ne sviđa mi se to i to itd...

 

Možeš zaključiti da sam fan serijala ali mislim da bez obzira na to, sve što sam rekao vrijedi za svaku igru, ne samo za ovu.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 22:55 (Minoza).
14 godina
offline
Arma II

meni je igra dobra, samo nije bas realisticna i ima nekoliko bugova. Istina je, dobro je kad imas snip team na brdu. Volim takve igrice u kojima imas svoj team pa suradjujete, a ne ono kad si solo pa moras sam igrat, sam si spasit dupe i nitko nije stobom da ti pomogne, npr. Far Cry 2

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Arma II
dturko kaže...

meni je igra dobra, samo nije bas realisticna i ima nekoliko bugova. Istina je, dobro je kad imas snip team na brdu. Volim takve igrice u kojima imas svoj team pa suradjujete, a ne ono kad si solo pa moras sam igrat, sam si spasit dupe i nitko nije stobom da ti pomogne, npr. Far Cry 2

  Što u igri nije realistično? Uz Operation Flashpoint Cold War Crisis, ovo je apsolunto najrealističnij FPS, niti ijedna druga igra nije joj blizu po realnosti.

Bugova u igri ima u svakoj, sa zadnjim (1.5) patchom vecina su uklonjeni i igra je potpuno igriva.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 10:45 (Weky).
14 godina
offline
RE: Arma II

pa instalirao sam zadnji patch, ali opet ih je ostalo par. Meni neki dan nije htjelo reloadat mitraljez.

http://www.youtube.com/beleudovice
14 godina
odjavljen
offline
RE: Arma II
dturko kaže...

pa instalirao sam zadnji patch, ali opet ih je ostalo par. Meni neki dan nije htjelo reloadat mitraljez.

  Jeli imaš original? Možda je se FADE uključio pa zato nemozes. To nije krivica igre ako ej to.

I sto u igri nije realisticno nisi mi odgovorio :)?

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ArmA 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice