Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.813
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... nisam ni najmanje sumnjao da ce sve radit ko i prije, nikakvih problema... od Respawna treba ucit, osobito ovi pesimisticni ...

 Lag, izbacivanje iz lobbija, smrzavanje prilikom odabira lika...  

Eno ti ApexLegends reddit pa čitaj kako je sve radilo perfektno na patch day

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 7:23 (quickr).
12 godina
offline
Apex Legends

I kakvi su dojmovi novog lika?

Mi smo uspješno izfejlali 99% ultija jučer 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...

I kakvi su dojmovi novog lika?

Mi smo uspješno izfejlali 99% ultija jučer 

 Treba navikavanja, jučer sam dobio jednu partiju gdje sam se 3 puta izvukao radi njegovog Ulta. Doduše winli smo jer je neki frajer napravio 9 killeva, ali nema veze.

 

Passive ok. Ability mi nema nekog smisla, kao da baciš granatu. ta-da

Ult je dosta koristan, ali dosta limitiran range.

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

 Treba navikavanja, jučer sam dobio jednu partiju gdje sam se 3 puta izvukao radi njegovog Ulta. Doduše winli smo jer je neki frajer napravio 9 killeva, ali nema veze.

 

Passive ok. Ability mi nema nekog smisla, kao da baciš granatu. ta-da

Ult je dosta koristan, ali dosta limitiran range.

Viš, meni je ability skroz fora. Zeznuo me par puta (tuđi), zbog silenca jelte. 

Meni je pak passiv možda malo lejm jer realno koliko ekšuali kraučaš?

 

I iskreno, ne znam kaj da mislim o novom snajperu.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...

I kakvi su dojmovi novog lika?

Mi smo uspješno izfejlali 99% ultija jučer 

Treba malo vremena proći da se uigraju strategije, a sad hoće li biti meta ove sezone..tko zna....potencijala ima.

Ja ga igrao svega 3 puta i jednom mi uspio jihad u Gibby sisu i respawn na totem nakon kojeg su me ubili nakon par sekudni. 

Doduše igrao sam sa random ekipom pa nije bilo nikog da cover radi kod totema.

 

BTW L-star melje (pogotovo sa 2x ili 3x), jedino mi je žao da digital više nemožeš staviti gore.

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Zero2 kaže...

 

BTW L-star melje (pogotovo sa 2x ili 3x), jedino mi je žao da digital više nemožeš staviti gore.

 

 

Je, L-star je kao novi Devotion (btw nekaj su i s njim mijenjali, nema ga u normal lootu?) iako ništa, ali apsolutno ništa ne vidim kad pucam s njim pa ispadne neki divlji rafal na slijepo :D 

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
12 godina
odjavljen
offline
Apex Legends

Nadam se da nisu mijenjali Hemlok i Triple Take

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Hemloku su povećali single-shot fire rate.

Triple Take, kao ni jedan drugi sniper, više nema energy ammo, već novi sniper ammo + vratili su mag kojeg su makli prošle sezone. (enegry ammo više nema extended magove uopće)

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...
Zero2 kaže...

 

BTW L-star melje (pogotovo sa 2x ili 3x), jedino mi je žao da digital više nemožeš staviti gore.

 

 

Je, L-star je kao novi Devotion (btw nekaj su i s njim mijenjali, nema ga u normal lootu?) iako ništa, ali apsolutno ništa ne vidim kad pucam s njim pa ispadne neki divlji rafal na slijepo :D 

Da...muzzleflash je kod nekih optika i oružja i dalje ko da te supernova opali po očima kad počneš pucati 

 

Lvl 5 gold pack i eto:

 

 

  

You should never underestimate the predictability of stupidity
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...

I iskreno, ne znam kaj da mislim o novom snajperu.

 ... tijelo 65 dmga, glava 130 dmga, longbow je slabiji sa 55/118 ali ja taj dojam nisam stekao... da malo je meh, mogu i bez njega, mislim bolt action naspram poluatomatskog a sa premalom razlikom u dmgu... mislim da ce to buffat...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Ukulele kaže...

Viš, meni je ability skroz fora. Zeznuo me par puta (tuđi), zbog silenca jelte. 

Meni je pak passiv možda malo lejm jer realno koliko ekšuali kraučaš?

 

I iskreno, ne znam kaj da mislim o novom snajperu.

 Pa jučer se taman šuljao da nekog squada i dosta mi pomoglo, ali pa passive mu je i što se penje može penjati na veće objekte. Što dosta dobro dođe.

 

Ovaj Ult me spasio na kraju, baš midfuck kad ubiješ lika, a on ti nestane i ne znaš di mu je onaj beacon. Plus što ima full šild

6 godina
offline
Apex Legends

Snajper ima potencijala. Pogotovo kad se charga. Melje štitove. Jedino što bih mjenjao je da loristi shield cell umjesto battery. Tko ga savlada, bit će bog i batina. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... Viss, Kraftyy, Tanner https://clips.twitch.tv/MoistSpicySquidWow

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Evo u što se pretvorila igra u season 4... 3rd party fest. Sramota da ja "wipeam squad" i da sa 6 killova imam 918 damagea. Sa druge strane je sramota da sa preko 900 imam 1 kill. Choke pointova more, svi campaju. Uništili su mapu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

Evo u što se pretvorila igra u season 4... 3rd party fest. Sramota da ja "wipeam squad" i da sa 6 killova imam 918 damagea. Sa druge strane je sramota da sa preko 900 imam 1 kill. Choke pointova more, svi campaju. Uništili su mapu.

 Uvijek je bila 3rd party fest. 

 

Kao što je Shroud naglasio. U ovoj igri se ne ispalti baš snipeati iz daljine. Rush i što prije završiti fight jer ako se predugo boriš dolaze drugi squadovi. Jebi ga free loot.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 16:19 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Ja se držim pravila jedne minute (cak i manje od jedne ako je hot drop u pitanju). Ako fajt traje dulje ide bail i pregrupiranje.
You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... moras jako dobru random ekipu dobit koji su dovoljno disciplinirani da se svega toga drze... zato s randomima ak sam jump master uvjek skacem na rubove mape, da nema nikog iza, pa se trudim da smo mi onda 3rd party... iako sam primjetio da se sad cesce pocelo desavat klanje i do 4-5 squadova istovremeno...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Koji carry sad malo prije. Obojicu sam još i respawnao u zadnjem krugu. Još mi se zahvalili za win na kraju jer sam ih 5 ubio iz zadnja 2 squada haha

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 23:46 (Jack Sparrow).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Jedno brzo pitanje - igram na PS4, da li ću imati sve skinove, statse itd... na PCu kad krenem igrati?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
Jedno brzo pitanje - igram na PS4, da li ću imati sve skinove, statse itd... na PCu kad krenem igrati?

 Ne, odvojeno je sve. Ako imaš season pass na PS4 nećeš ga imati na PC-u, osim ako ga i tamo ne kupiš.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Znači opet ću biti lvl 0,opet treba otključati plinara itd 😪
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
Ukulele kaže...

 

 

Ovaj Ult me spasio na kraju, baš midfuck kad ubiješ lika, a on ti nestane i ne znaš di mu je onaj beacon. Plus što ima full šild

 Ovo je takva glupost da vj. ide nerf.Znači ne samo da te izvlači i sakriva iz izgubljenog dvoboja već ti i napuni štit.I onda se sjetim da su vajnali za Bangov passiv da je op a ovom još uvale stalkera 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
ZGamer kaže...
Jack Sparrow kaže...
Ukulele kaže...

 

 

Ovaj Ult me spasio na kraju, baš midfuck kad ubiješ lika, a on ti nestane i ne znaš di mu je onaj beacon. Plus što ima full šild

 Ovo je takva glupost da vj. ide nerf.Znači ne samo da te izvlači i sakriva iz izgubljenog dvoboja već ti i napuni štit.I onda se sjetim da su vajnali za Bangov passiv da je op a ovom još uvale stalkera 

 Ma da ali nemaš shiled kad dotakneš ult i pretvoriš se u duha. Imaš normalni health, pa te respawna na beacon sa 5 healtha, i shieldom.

9 godina
offline
Re: Apex Legends

Skužio sam i vidio ingame,svejedno je too much kad samo totem baci...možeš uletiti u dvoboj bez obzira na situaciju i napravit kaos a za nagradu umjesto nokanja dobiš reset položaja sa punim štitom...WTf

13 godina
offline
Re: Apex Legends
ZGamer kaže...

Skužio sam i vidio ingame,svejedno je too much kad samo totem baci...možeš uletiti u dvoboj bez obzira na situaciju i napravit kaos a za nagradu umjesto nokanja dobiš reset položaja sa punim štitom...WTf

 Nije tako OP kako izgleda. Solidan ult koji te lako može zaj... ako ga ne koristiš pametno.

 

 

15 godina
offline
Apex Legends

Ma nije OP sigurno. Dosta kratko traje, a i ima limitiranu daljinu na koju prima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Ni meni se ne čini nešto pretjerano OP (iako ne znam koliko je stvarno velik range totema?), veći mi je problem što imam osjećaj da je liku hitbox manji nego wraithičin.

 

Btw imam feeling da je sound u igri sve gori. Footstepsi su skoro pa nečujni. 

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

I ja imam dojam da su nešto zeznuli sa zvukom u ovom patchu. Bio mi je savršen na kraju treće sezone, a sada je totalno čudno. Ili ne čujem korake, ili mi zvuče kao da dolaze iz sasvim suprotnog smjera nego odakle su stvarno.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...

 Nije tako OP kako izgleda. Solidan ult koji te lako može zaj... ako ga ne koristiš pametno.

 

 

 Hehe doista ne vidim koji dio od ult je solidan i lako te može zajebati od suprotne realnosti da si trebao biti na podu.Anyway vrijeme će pokazati

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... vrijeme je pokazalo, nakon ni tjedan dana Revenanta da najvise padam od Giblartara, jer ga svaki drugi squad koristi... izgleda je Revenant OP, a ekipa voli igrat posteno , pa igra sa Gibijem koji nije OP (srkzm)...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice