Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.704
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Apex Legends

Za 8 sati kreće, pa si postavite remainder

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

Za 8 sati kreće, pa si postavite remainder

Huhu, ne znam za vas ali mini hype je tu  

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... ja sam isto u hyperskom iscekivanju sezone, ali vise zbog onog ne prikazanog nego ovog prikazanog...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

Lika su sklepali kao da im je ponestalo djelova u Hammondu kad su mu radili ruke i noge naspram refleksije u zrcalu,a pogotovo u odnosu na grmalja iz mma-a kojeg je mućki piknuo s leđa (vj. radi manjeg hitboxa).Bolje djeluje refleksija u zrcalu od samog lika,ili bijela haljina sa pozornice  bar dok ne dođe mala u 4 sezoni i ne razguzi baletana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends

ako je netko za squad..add me (u potpisu)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
ZGamer kaže...

Lika su sklepali kao da im je ponestalo djelova u Hammondu kad su mu radili ruke i noge naspram refleksije u zrcalu,a pogotovo u odnosu na grmalja iz mma-a kojeg je mućki piknuo s leđa (vj. radi manjeg hitboxa).Bolje djeluje refleksija u zrcalu od samog lika,ili bijela haljina sa pozornice  bar dok ne dođe mala u 4 sezoni i ne razguzi baletana.

 ... moram rec da se bas i ne slazem... cini mi se Revenant kao dobro slozen lik... kako god, ova je igra "god send"... nema igre trenutno, koju moras i kupit, a da joj moze konkurirat...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 23:33 (Tallahassee).
10 godina
offline
Re: Apex Legends

napokon su stavili "abandon match" penalty !!!

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: Apex Legends

Što je to točno?

13 godina
offline
Apex Legends

Ako quitas match iz nekog razloga a i dalje si ziv u igri dobijes nekakvu kaznu/zabranu nisam siguran za Apex jer nisan dugo igrao ali da lakse objasnim npr. u igri Smite Moba ako napustis match tokom igre nije bitno jel zbog gubitka konekcije  ili su sam izasao iz igre dobijes deserter 10min i ne mozes igrat online ukoliko to ponovis u 24h tad dobijes 12h deserter i me mozes igrat , napravi jos jednom tad dobijes jedan tjedan zabrane ovo je za smite nesto slicno je i u Apexu.

To nije lose na primjer ali stvar je u tome sto moras zavrsit match / ne mozes samo tako izac iz igre (ukoliko sam sebe ne ubijes sa granatom npr ako je moguce) A i smiteu nije tako da obicno popusis deserter pa ides na kraju uninstall...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

znam za to ima za ranked u apexu. Ako kvitaš dobiš 5min zabrane. Za svaki sljedeći quit u ranked duplo od duplo od zadnjeg vremena zabrane znači 5-10-20-40... Ja sam zadnje čekao 1 dan, pa me zanima jeli se šta tu promijenilo jer ne želim iskušavat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends

Najveća glupost je kaj nisu odmah u startu stavili penalty za oba moda ili maknuli kompletno.I ja natuko samo zato kaj nisam pratio koji mod igram i refleksno exit na penalty plus kazneni bodovi 

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

znam za to ima za ranked u apexu. Ako kvitaš dobiš 5min zabrane. Za svaki sljedeći quit u ranked duplo od duplo od zadnjeg vremena zabrane znači 5-10-20-40... Ja sam zadnje čekao 1 dan, pa me zanima jeli se šta tu promijenilo jer ne želim iskušavat.

 ... rage quit penalty je na rankedu od pocetka, ako se dobro sjecam... ja sam jucer quitao na rankedu, zbog rucka , od ne znam kad prije, a dobio odmah 45 minuta penalty... mozda ima veze sa levelom u rankedu?... da su to uveli u pubg ne bi sad bio zaboravljena prica...

 

... ops, ide Assimilation Gameplay Trailer u 19:00, danas!....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 18:03 (Tallahassee).
13 godina
offline
Apex Legends

Ova sezona završena kao Plat4 u rankedu i maxed out (110) battle pass level.

Spreman sam za sljedeću

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends

da, pričam o ranked...kaj to ima već dulje vrijeme? mora da sam lud onda, jer sam prvi puta to vidio prije par dana...ili nisam quitao? al mi se znala srušit igra i bilo je sve ok, mogao sam normalno nastavit novi match...moguće da sam lud onda :/

 

btw - jel igra tko ranked, koji ste rank?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Zavrsio u diamondu, max sam bio diamond 2... Onda ide tryhard i GG. Nije mi se dalo jer su serveri redovito pucali taman kad mi je islo super, cheateri na svakom cosku boostaju svoje djibere, predatora ko u prici... Uzas.
13 godina
offline
Re: Apex Legends
ukay1000 kaže...
Zavrsio u diamondu, max sam bio diamond 2... Onda ide tryhard i GG. Nije mi se dalo jer su serveri redovito pucali taman kad mi je islo super, cheateri na svakom cosku boostaju svoje djibere, predatora ko u prici... Uzas.

 Ja odustao na D4...nema smisla dalje jer je grind teški da se dogura do predatora...pogotovo ako sa randomima igraš.

Sad uvode novi rank pa me baš zanima tko će imati volje grindati do predatora obzirom da će ih biti samo 500 i da će se moći ispasti.

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Jel treba doći update za novu sezonu ili je ista već krenula? Na plejki nema updatea
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Što se penaltija za leave tiče podržavam i u normalima jer se ne sjećam kad sam zadnji put s randomima odigrala partiju u 3 man squadu do kraja.  Doduše, malo je apsurdno kažnjavat leave obzirom da igra do danas randomly crasha a reconnecta nema :/

I ranked mi je drago da mijenjaju, tj. nadam se da će se divizije moć dropat.

Live je ili čekamo još?

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Evo bas sam sad upalio na PCu. Treba doc update. Morao sam odat pocast capitolu. Jel se tko probao igrat sa FOV? Meni je 110 tako dobar, ali ne mogu pogodit nista pa igram na 100. Opet ne mogu pogodit nista, no to je do mene i laga. Danas sam probao na 70 i ja ne znam kako to ljudi mogu igrat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Bas citam, onaj procjep kaj su napravili se moze proci na samo 2-3 mjesta... I zip line (path bude must have meta). To ce biti choke na kvadrat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Moci ces past u lavu. 25 dmg primas i polako plovis. Mislim da ce i octane bit dobar.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... ne zajebavam se, igra randomly crasha?... ja tih problema nisam jednom imao... je pukao server, ali crash ne... penalty postoji vec duze vrijeme, da, nisma siguran od pocetaka ali da, za ranked pricam, nisam normal odigrao od ne znam kad... download pocinje mislim u 18, a sezona se otkljucava u 21 po nasem vremenu...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... ne zajebavam se, igra randomly crasha?... ja tih problema nisam jednom imao... je pukao server, ali crash ne... penalty postoji vec duze vrijeme, da, nisma siguran od pocetaka ali da, za ranked pricam, nisam normal odigrao od ne znam kad... download pocinje mislim u 18, a sezona se otkljucava u 21 po nasem vremenu...

 Da, od crasha di ti se gasi igra kompletno bez error msg ili ičega sličnog, do smrzavanja. Svega ima i dalje :) Meni se na staroj konfi događalo u prosjeku svaka 7. partija crash, s novom *kuca u drvo* za sad sam okej, no vidim i dalje kod drugih da se dešava stara boljka.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

 

download pocinje mislim u 18, a sezona se otkljucava u 21 po nasem vremenu...

 Patch dolazi u 19:00 po našem vremenu , kad će se moći igrat neznam, ali patch day, vjerojatno će biti hrpa porblema

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... pa, danas ce se moci igrati, to je valjda jasno...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Optimistično

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Nije mi samo krenulo skidati pa sam morao stisnuti update game u originu.

 

Samo 5gb patch

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

L star je sada common weapon, longbow i ostali sniperi korister sniper ammo. Scout vise nije sniper. Wingman je opet dobio nerf. Umjesto 4 metka, starta sa 5, ali level 3 extended mu daje 8 metaka umjesto 10. Longbow definitivno treba buff. Ili vecu stetu ili veci dps. Ima easter egg, mirage voyage i zvucni zapisi koji ispadnu iz drona. Novi lik mozda ima broken hitbox, kao path u pocetku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Frankfurt serveri...lag za popizditi.

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... nisam ni najmanje sumnjao da ce sve radit ko i prije, nikakvih problema... od Respawna treba ucit, osobito ovi pesimisticni ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice