Xiaomi Mi band

poruka: 702
|
čitano: 312.532
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Moj konstantno spojen, baterija vrh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Jel ima bolja narukvica od ove do 20$?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Nema, imas xiaomi band 1s. Mi band 2 je bolja ali dodje duplo ali ima ekran na sebi
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Patrick_cro kaže...
Nema, imas xiaomi band 1s. Mi band 2 je bolja ali dodje duplo ali ima ekran na sebi

 Na gearbest je 15.59$. Uzet ću je i pripremit se na čekanje od 2 tjedna ako ne i dulje.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
Patrick_cro kaže...

 Na gearbest je 15.59$. Uzet ću je i pripremit se na čekanje od 2 tjedna ako ne i dulje.

 Placa li se postarina ?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Koristi li tko tu narukvicu na bajku i sa kojom aplikacijom?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
dos2074 kaže...
Patrick_cro kaže...

 Na gearbest je 15.59$. Uzet ću je i pripremit se na čekanje od 2 tjedna ako ne i dulje.

 Placa li se postarina ?

 Vidim da nitko nije odgovorio, meni je bila besplatna postarina, u svakom slucaju lagano vidis to dok odes na checkout

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi band

Gdje je najjeftinije uzeti Mi Band 2?

Gledam po ebayu i većinom su oko 30$, to je taman najgora cijena jer prelazi onu cifu od 160 kn pa je moguće da će završiti na carini.

Ili bolje uzeti Mi Band 1S jer je upola jeftinija narukvica?

 

Prvenstveno mi treba da mi vibracijom javlja kad imam poziv ili poruku, često ne osjetim vibraciju u džepu pa bi mi ovo jako pomoglo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
offline
Xiaomi Mi band

evo prilike da se Mi Band 2 kupi za 22$ :))

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi band

Imam Mi band 1S, a naručio sam si i Mi band 2 sa geekbuying.

Dok čekam taj novi model koristim ovu 1S ali imam jedan iritantan problem.

Naime, često mi ne vibrira kad imam dolazni poziv, a najviše radi toga i koristim tu narukvicu.

 

Znači, narukvica je uparena s Xiaomi Mi4 mobitelom, skinuta je najnovija Mi fit aplikacija s play storea i sve ostale notifikacije uredno javlja i vibrira, e-mail, viber, sms...

Poziv nekada javi, a nekada ne, kad vidim da mi nije vibriralo na propušten poziv, isključim bluetooth na mobitelu i ponovno uključim i tada sve radi, ali se opet nakon nekog vremena nešto poremeti i kasnije opet ne vibrira.

 

Ako netko zna u čemu je caka.

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
tommy_vercetti kaže...

Imam Mi band 1S, a naručio sam si i Mi band 2 sa geekbuying.

Dok čekam taj novi model koristim ovu 1S ali imam jedan iritantan problem.

Naime, često mi ne vibrira kad imam dolazni poziv, a najviše radi toga i koristim tu narukvicu.

 

Znači, narukvica je uparena s Xiaomi Mi4 mobitelom, skinuta je najnovija Mi fit aplikacija s play storea i sve ostale notifikacije uredno javlja i vibrira, e-mail, viber, sms...

Poziv nekada javi, a nekada ne, kad vidim da mi nije vibriralo na propušten poziv, isključim bluetooth na mobitelu i ponovno uključim i tada sve radi, ali se opet nakon nekog vremena nešto poremeti i kasnije opet ne vibrira.

 

Ako netko zna u čemu je caka.

Hvala

 Probaj staviti MiFit na autorun i zaključaj je (recent apps, prema dolje, pa lock). Može biti da se zgasi, pa zašteka. 

8 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi band

Ok, u autorunu je već bila, a sad sam je još zaključao kako si rekao pa ćemo vidjeti.

Danas je došao i neki update za Mi fit aplikaciju pa će možda i to nešto riješiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi band

Jel još netko ima problemsa s heart rate-om na Mi Band 2? Meni od novog updatea stalno izlazi "--x" tj neuspješno očitavanje. Ovaj novi fimware je valjda sve poremetio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
DarioGTI kaže...

Jel još netko ima problemsa s heart rate-om na Mi Band 2? Meni od novog updatea stalno izlazi "--x" tj neuspješno očitavanje. Ovaj novi fimware je valjda sve poremetio...

 misliš na v1.0.1.21? meni radi OK... probaj konektirati narukvicu na drugi mobitel pa vratiti na svoj možda neki glitch u memoriji

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2016 19:14 (dadn).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Kod mene je aktuelni firmware narukvice v1.0.0.55 i ne nudi mi ništa novije od toga. Algoritam je v1.0.81, a aplikacija Mi Fit 2.2.7.

 

Mislim da problem nije unutar aplikacije, niti u vezi mobitel-narukvica, već u samom firmwareu narukvice odnosno Xiaomi-jevim developerima.

 

Javit ću kad saznam nešto novo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
DarioGTI kaže...

Kod mene je aktuelni firmware narukvice v1.0.0.55 i ne nudi mi ništa novije od toga. Algoritam je v1.0.81, a aplikacija Mi Fit 2.2.7.

 

Mislim da problem nije unutar aplikacije, niti u vezi mobitel-narukvica, već u samom firmwareu narukvice odnosno Xiaomi-jevim developerima.

 

Javit ću kad saznam nešto novo.

 

skini MiFit sa ovog linka

https://www.mediafire.com/?nba7d7360a5btyc

ili

https://share108.com/v2y79ckj07qy/Mi_Fit_com.xiaomi.hm.health_v2.2.7.apk

 

meni je nadogradio na v1.0.1.21

 

btw.

ovo sa mjerenjem HR se i meni znalo događati na starijoj verziji

 

inače, na http://xiaomi-pedia.com/tips ti izlaze informacije o nadogradnjama firmwarea za Xiaomi uređaje i često prije nego što u trgovini puste novu MiFit verziju

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2016 11:07 (dadn).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Svaka čast!

 

Skinuo sam Mi Fit sa prvog linka, instalirao, i čim se telefon povezao s narukvicom, odmah je krenuo instalirati novi firmware narukvice. Sada radi kako treba!

 

 

 

Napokon i moje iskustvo sa dva Xiaomi uređaja kreće na bolje!

8 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi band

Ma samo si treba otići na "Unpair" da odspojiš narukvicu s mobitelom pa ponovno "Pair" i onda bi ti krenuo skidati novi firmware.

Znači, kad god se napravi update Mi fit aplikacije ili imaš nekih problema s očitavanjem HR, samo odspoji pa spoji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2016 21:50 (tommy_vercetti).
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

nova verzija firmvarea v1.0.1.28 dostupna za Band 2

 

nadogradite Mi Fit na v2.2.9 da bi primili nadogradnju

http://xiaomi-pedia.com/download-xiaomi-mi-fit-android-application-latest-version-2-2-9.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
imam Mi Band 1s i nisam ga koristio mj dana i baterija mi se ispraznila i ja ju napunim i da cu se povezat s Mi Fit (2.2.10) app ne moze pronac narukvicu i odem u bluetooth i stisnem da trazi i nade narukvicu a kad odem u app ne moze ju pronac a stoji mi kraj uredaja
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
Pacoo kaže...
imam Mi Band 1s i nisam ga koristio mj dana i baterija mi se ispraznila i ja ju napunim i da cu se povezat s Mi Fit (2.2.10) app ne moze pronac narukvicu i odem u bluetooth i stisnem da trazi i nade narukvicu a kad odem u app ne moze ju pronac a stoji mi kraj uredaja

 

budi uporan ili probaj s drugim mobitelom

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

na Gearbestu popusti za Xiaomi uređaje... Mi Band 2 za otprilike 165 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Mi band

Preporuka za aplikaciju Tools & Mi Band sa google play-a ... puno dodatnih mogućnosti prilagodbe ove pametne narukvice (koristim Mi band 2). Doduše app se plaća ali siguran sam da se isplati,

 

Pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
kako se koristi ovo?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi band

koja je to aplikacija?

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
to je Mi Fit app v2.2.12
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Mi band

evo taman instalirao :)

činimi se nešto za ručno uključivanje određenih obrazaca ponašanja.

Nisam siguran da li aplikacija može kroz ovo naučiti koji pokreti su vezani za što pa iz toga izvući neke koristi (tipa usavršiti mjerenje koraka) ... trebalo bi malo bolje isprobati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
mozda kasnije sta dode meni za sad nista ne pokazuje
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

I ja to imam od sinoć nakon update-a, ujedno je i novi firmware (Mi Band 2) ali nikako skontat kako se koriste te nove funkcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice