Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 428.226
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Samsung Galaxy Watch

Ima li netko više iskustva s AOD skinovima? Ima li načina za neko upravljanje s njima ili podešavanje?

 

Trenutno eksperimentiram s fstwilight (inače košta 7 kuna, a trenutno je free za preuzimanje). Njegov glavni skin je realno kičast i pretrpan:

Ali sekundarni skin (AOD) je odličan za noć, elementaran (na slici je valjda stara verzija, na aktualnoj nema u donjem dijelu ekrana ništa). U startu je intenzivniji, ali se nakon nakog vremena još više stiša svjetlina...

Ima još u ponudi puno skinova s AOD opcijom (isprobavam i Vienna Studios - CarbonLegend, manje napadan i vrlo sličnog izgleda su glavni i sekundarni skin), ali malo je informacija o njima, zato me zanimaju vaša iskustva...

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 23:12 (Miro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Kupio sam LTE verziju Samsung Galaxy Watcha preko t-coma i mislim se, super, spojit ću ga na mrežu pa mogu na nekim mjestima biti bez mobitela, ali klinac.

 

Njemački i austrijski t-com uredno na svojim stranicama pojašnjavaju da se uzima MULTISIM te da sat i mob imaju isti broj (što je i poanta LTE sata) (https://blog.magenta.at/2018/11/22/eigenstaendige-konnektivitaet-durch-esim-funktion-bei-galaxy-watch-von-samsung/https://www.telekom.de/hilfe/geraete-zubehoer/handy-smartphone-tablet/samsung/samsung-galaxy-watch/angebot-galaxy-watch), ali hrvatski t-com nije uopće predvidio takvu opciju i ne nudi MULTISIM nego mi još pojašnjavaju da ako želim sat spojiti na net moram ugasiti karticu u mobu ili uzeti novu pretplatničku tarifu samo za sat.

 

Šta tamo ne rade ljudi koji razmišljaju ili barem da kad preuzimaju stvari od Nijemaca, da prepišu do kraja?

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Nisam koristio, ali vidim na njihovom webu da postoji opcija "PODIJELI NET" (korištenje interneta istovremeno na dva mobilna uređaja putem jedne tarife), ali se dodatno plaća i samo za neke tarife je dostupna

https://www.hrvatskitelekom.hr/dodatne-usluge/podijeli-net

 

 

Od ostalih naših operatera jedino mi kod a1 izbacuje MultiSIM opciju

https://www.a1.hr/poslovni/govorne-usluge/multi-sim

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Izašao je novi firmware za Galaxy Watch.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Pozz ekipa
U zadnje vrijeme se zanimam za pametne satove i uglavnom zapeo mi je za oko galaxy watch active a danas je predstavljen active2.
Zanima me kako i da li funkcioniraju notifikacije koje dolaze na mob i preusmjeravaju se na sat? Da li funkcionira sve ok? Zanima me klasika: notifikacija za poziv/sms, whatsap, viber i messenger.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 17:27 (Xiaomi).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ja na Galaxy Watch-u nemam nikakvih problema s notifikacijama. Jedini problem koji se zna javiti je da ne registrira ponekad neki kat i to je to. Sve ostalo radi ok.
15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Moja ruka je jako tanka..Uzeo bi sebi ovaj sat ali vjerujem da bi ruzno stajao na tankoj ruci a plus ne znam da li bi mi bio i tezak.Ne bi isao na 42mm svidja mi vise 46mm.

Da li ga neko ima od vas sa tankom rukom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zelja kaže...

Moja ruka je jako tanka..Uzeo bi sebi ovaj sat ali vjerujem da bi ruzno stajao na tankoj ruci a plus ne znam da li bi mi bio i tezak.Ne bi isao na 42mm svidja mi vise 46mm.

Da li ga neko ima od vas sa tankom rukom?

 

Ja imam relativno tanku ruku, a imam 46mm sat.

I sasvim ok mi stoji, i nije tezak.

Nemoj 42 uzimati zbog baterije ni slučajno.

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Definitivno 46mm, al odes u ducan probas i vidis.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
mirkec1 kaže...
Definitivno 46mm, al odes u ducan probas i vidis.

U kojem dućanu se mogu probati?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Avensac kaže...
mirkec1 kaže...
Definitivno 46mm, al odes u ducan probas i vidis.

U kojem dućanu se mogu probati?

 Vjerujem u Sancti

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ivan72478 kaže...
Zelja kaže...

Moja ruka je jako tanka..Uzeo bi sebi ovaj sat ali vjerujem da bi ruzno stajao na tankoj ruci a plus ne znam da li bi mi bio i tezak.Ne bi isao na 42mm svidja mi vise 46mm.

Da li ga neko ima od vas sa tankom rukom?

 

Ja imam relativno tanku ruku, a imam 46mm sat.

I sasvim ok mi stoji, i nije tezak.

Nemoj 42 uzimati zbog baterije ni slučajno.

 Koliko ti je tanka ruka u cm na mjestu gde je sat?

15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Da li zaista mjeri koliko dugo spavamo i na kom principu to radi,jel neko probao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zelja kaže...

Da li zaista mjeri koliko dugo spavamo i na kom principu to radi,jel neko probao?

 Mjeri ti kvalitetu sna ,mislim da je podjeljeno nekako u tri faze spavanja po otkucajima, mirnoci .... ( Vise nisam na galaxy watchu sada sam na Garmin fenix 5x :) )

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Krajem godine ću se počastiti sa smartwatchem (bitna mi je i call funkcija) i gledam dva nova modela, Huawei GT2 i Galaxy active 2. GT2 je onako muški, styliš ali sviđa mi se taj active 2 (iako neki drobe da nije dovoljno muški - meni je baš ok) jer ima sve što trebam a nije težak (samo 26g 40mm alu verzija).

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 9:18 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch 46mm

Ima li netko iskustvo kako isključiti glasovno isčitavanje statusa tijekom vježbi? Sat to izvodi prilikom pređenog svakog kilometra. Pokušao sam čak i s "mute all", ali tada pozivi više nisu mogući.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch 46mm
kroono kaže...

Ima li netko iskustvo kako isključiti glasovno isčitavanje statusa tijekom vježbi? Sat to izvodi prilikom pređenog svakog kilometra. Pokušao sam čak i s "mute all", ali tada pozivi više nisu mogući.

 To i mene zanima, već neko vrijeme se "borim" s tim :D

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch 46mm

Na satu izaberi Vježba, onda izaberi vježbu koju želiš raditi, kliki na zubato kolo(postavke) i izaberi Učestalost uputa i izključi sve ili ono šta ti ne treba. To uradiš jednom za svaku vježbu.

hugopod
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 15:45 (hugopod).
11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Kupio Galaxy Watch 46mm prije 3 dana, dosad samo imam riječi pohvale, stvarno je sat kompletan i odlično prati sve sto mi treba.

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Ne radi mi senzor od barometra. Na netu sam vidio da je to vrlo čest slučaj. Ostali senzori rade i prolaze test. Barometar je uvijek rezultat Fail. Je li tko odavde ima taj problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Tonci R. kaže...

Ne radi mi senzor od barometra. Na netu sam vidio da je to vrlo čest slučaj. Ostali senzori rade i prolaze test. Barometar je uvijek rezultat Fail. Je li tko odavde ima taj problem?

 Mene stalno zafrkava "brojač katova". Sat sam odnio na servis zbog toga, a i Alti-Barometer senzor im je totalno u banani.

Samsungov forum vrišti s tim problemom, a samsung admini su taj problem stavili na ignore, tak da...

::: peace 0n earth :::
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
wiz4rd kaže...

 Mene stalno zafrkava "brojač katova". Sat sam odnio na servis zbog toga, a i Alti-Barometer senzor im je totalno u banani.

Samsungov forum vrišti s tim problemom, a samsung admini su taj problem stavili na ignore, tak da...

 

Da. Altimetar - Barometar senzor se koristi za brojač katova. Pošto meni senzor ne radi, katovi su uvijek 0. To mi je najmanje bitno, ali opet, ako platiš nešto to bi trebalo raditi kako treba.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Tonci R. kaže...
wiz4rd kaže...

 Mene stalno zafrkava "brojač katova". Sat sam odnio na servis zbog toga, a i Alti-Barometer senzor im je totalno u banani.

Samsungov forum vrišti s tim problemom, a samsung admini su taj problem stavili na ignore, tak da...

 

Da. Altimetar - Barometar senzor se koristi za brojač katova. Pošto meni senzor ne radi, katovi su uvijek 0. To mi je najmanje bitno, ali opet, ako platiš nešto to bi trebalo raditi kako treba.

Naravno, vrati se sa servisa i opet isti k......!

Ma stvar principa ali Samsung-a zaboli što im ljudi plaču po forumima.

Meni kad sjedim napiše da sam prešao 70-80 katova, jbg nisam ni znao da sam "hebeni" super junak 

::: peace 0n earth :::
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Tonci R. kaže...

Ne radi mi senzor od barometra. Na netu sam vidio da je to vrlo čest slučaj. Ostali senzori rade i prolaze test. Barometar je uvijek rezultat Fail. Je li tko odavde ima taj problem?

 Imao i ja taj problem i tek nakon jedno 2-3 software update-a koji su regularno došli sad opet radi kako treba od zadnjeg.

Probjeri kroz aplikaciju na mobu dali imaš zadnji update. Ako ne skini i možda ti riješi problem. Ako ne riješi onda je hardwaki problem.

7 godina
offline
Samsung Galaxy Watch
Ukoliko nekog zanima moguce je nastimat samsugpay u Hrvatskoj preko curve kartice.

 

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
davidovski kaže...
Ukoliko nekog zanima moguce je nastimat samsugpay u Hrvatskoj preko curve kartice.

 

 To su dobre vijesti ako je istina. Jesi testirao jel radi ili u teoriji samo?

7 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Uspio sve osposobiti, ali nije plaćanje uspijelo. Morat ću probat opet. Na drugom forumu kažu da im radi normalno

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

pozdrav imam samsung watch active 2 zaniam me jel ste uzeli neku zastitu za sat dns sam vidio 3 tockice kako sam boju digao ima te neku preporuk za silokncku maskicu za sat i gjde je kupit hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Pozdrav, da li netko možda ima LTE verziju? Uzeo sam preko amazon.de i sat je otključan na sve mreže. E sad naravno kod našeg tcoma koji jedini ima e-sim podršku kažu da moraš uzeti posebnu pretplatu (ne na bonove, jer na bonovima tipa Simpa esim ne radi odnosno ne daju) da bi mogao imati vezu bez mobitela na satu. 

 

Preko galaxy wear aplikacije kada odem na mobilne mreže odaberem svoju mrežu i do nedavno mi je izbacivalo grešku kao da mobitel ne podržava sat, u međuvremenu je bio neki update i sad mi izbacuje grešku Mobilna mreža DT (Croatia) nije podržana na satu. Da li netko zna što bi trebalo napraviti? Negdje sam čitao da moraš to napraviti preko Samsung mobitela pa onda vratiti karticu u svoj telefon kada sat učita podatke. Jer ja uopće ne dođem do koraka gdje mogu recimo skenirati QR code od E-Sima. Imam još uvijek broj na bonove Simpa, ali probao sam i u drugom gdje imam pretplatu, čim odaberem mobile mreže i stisnem da poveže odma izbaci grešku da mobilna mreža DT (Croatia) nije podržana u  satu. Jel bi to možda morao instalirati drugi firmware ili ? Da li netko ima iskustva sa LTE verzijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

PAŽNJA!!!!
Ne mogu otvoriti aplikaciju galaxy store preko sata. Sat je galaxy watch.
Preko android mobitela mogu otvoriti normalno i skidati sve.
Kad pokusam otvoriti na satu pise pogreška pokušajte ponovno.
Sat je star 5 dana, verzija UI 1.0, Tizen 4.0.0.4
Isto je i na wifi i na podacima od mobitela.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 19:49 (Lynx996).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice