Huawei Watch GT

poruka: 530
|
čitano: 300.626
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
MrNoo kaže...
@dajac59
U aplikaciji zdravlje ili Huawei health ideš na uređaji, klik na svoj uređaj, ostalo, obavijesti, omogući. Tu biraš što će ti se od obavijesti prikazivati na satu.
još me zanima da li ovaj gt2e mjeri tlak i gdje je to točno????

 

dajac
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
ibme74 kaže...

Već se tjedan dana dvoumim između Huawei Watch GT2 i Honor Magic Watch 2.

Kako ste zadovoljno za GT2? Koliko watch fejsova ima i dali je moguće skidati nove ili je ovo što imate imate?

 Kod mene je prvi GT, nije dvojka ali ja sam prezadovoljan. 

Ja sam uzeo prvenstveno radi dizajna i izgleda, tada mi je bio medju ljepsim satovima i da mogu pratiti puls i dobiti malo detaljnije podatke prilikom vjezbanja i trcanja i sve radi odlicno.

Baterija je top, punim ga otprilike svakih 7 do 10 dana, zavisi koliko trcim jer tada mu radi i GPS. 

 

Watch face-ova za GT1 ima mozda nekih 40-ak i mozes ih mijenjati s tim da GT1 ima manje memorije pa moras izbrisati neke stare ako zelis nove, pretpostavljam da je na GT2 sa vise memorije ta situacija malo bolja.

 

Mana GT2 koliko sam vidio je da mu je staklo skroz izbaceno pa je podloznije grebanju i ostecenjima. Ja sam prije dvije sedmice igrao basketa i padnem direktno na sake, lijeva se savila i fakticki sam pao na sat i zastrugao malo njime od beton i nije mu nista bilo ni staklu ni onom metalnom okviru oko stakla iako sam ja na prvu pomislio da nema nista od sata. Samo ga obrisao i kao da se nista nije desilo. 

A u desnoj saci sam slomio skafoidnu kost 

 

 

GT2 je nadogradnja i bolji je od GT1 i ako ga izaberes uvjeren sam da se neces pokajati. Kakav je Honor sat fakat ne znam. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 19:27 (Dr. Vicko).
10 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Pozdrav ekipa, 

 

ima li netko možda 42mm verziju GT 2 sata? Najviše me brine razlika u veličini baterije pa ako možda netko ima da usporedi s većom verzijom. 

Strah me da bi mi 46mm verzija izgledala glomazno jer imam vrlo sitnu ruku.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
Perooo1 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

ima li netko možda 42mm verziju GT 2 sata? Najviše me brine razlika u veličini baterije pa ako možda netko ima da usporedi s većom verzijom. 

Strah me da bi mi 46mm verzija izgledala glomazno jer imam vrlo sitnu ruku.

 

 

neboj se,ja imam 46 i nije glomazan,ok je a nije mi ruka ogromna

dajac
11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Ako Mozes probati, super onda. Osobno smatram da ciljas na 46mm radi cijene. A cijena im je prakticki ista. A ima razlike u baterija, pozivima i muzici. Sto po meni je bezobrazno. Dosta je inferjorniji a kosta isto prakticki.
11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT

ma i dizajn je drugačiji, 46mm ima više taj "classy look" dok ovaj od 42mm izgleda baš kao sportski sat 

11 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

 zanima da li ovaj gt2e mjeri tlak i gdje je to točno????

 

 

i već danima aplikacija na mobitelu huawei neradi za zaslone sata,nepokazuje ništa????

dajac
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 18:48 (dajac59).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
dajac59 kaže...

 zanima da li ovaj gt2e mjeri tlak i gdje je to točno????

 

 

i već danima aplikacija na mobitelu huawei neradi za zaslone sata,nepokazuje ništa????

Nadam se da misliš na tlak zraka?? 

12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Perooo1 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

ima li netko možda 42mm verziju GT 2 sata? Najviše me brine razlika u veličini baterije pa ako možda netko ima da usporedi s većom verzijom. 

Strah me da bi mi 46mm verzija izgledala glomazno jer imam vrlo sitnu ruku.

Uzmi 46mm jer je 42mm za curice...

 

12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
ibme74 kaže...

Već se tjedan dana dvoumim između Huawei Watch GT2 i Honor Magic Watch 2.

Kako ste zadovoljno za GT2? Koliko watch fejsova ima i dali je moguće skidati nove ili je ovo što imate imate?

Uzmi GT2...imas oko 115 skinova...nabrzaka sam ih izbrojao. Mislim da je to stvarno dosta skinova.

 

Zaprimanje poziva tj razgovaranje kada ti mobitel nije pri ruci je meni odlično. 

Baterija traje 2 tjedna...po meni najbolji smartwatch u Android taboru. 

Imaš na njemu sve što ti treba. 

Precizan je GPS jer svaki 2-3 dan trčim s njim po Maksimiru. 

Ljepši mi je od GT zato jer ima ravno staklo u razini prstena...a ovaj ima izbocen prsten. 

 

 

 

8 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Mislim da ni jedan sat još uvijek ne može mjeriti srčani tlak, a ako misliš na tlak zraka imaš barometar. Što se tiče health aplikacije i ne prikazivanja lica satova, imao sam isti problem i riješio ga reinstalacijom aplikacije
11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
R36 kaže...
ibme74 kaže...

Već se tjedan dana dvoumim između Huawei Watch GT2 i Honor Magic Watch 2.

Kako ste zadovoljno za GT2? Koliko watch fejsova ima i dali je moguće skidati nove ili je ovo što imate imate?

Uzmi GT2...imas oko 115 skinova...nabrzaka sam ih izbrojao. Mislim da je to stvarno dosta skinova.

 

Zaprimanje poziva tj razgovaranje kada ti mobitel nije pri ruci je meni odlično. 

Baterija traje 2 tjedna...po meni najbolji smartwatch u Android taboru. 

Imaš na njemu sve što ti treba. 

Precizan je GPS jer svaki 2-3 dan trčim s njim po Maksimiru. 

Ljepši mi je od GT zato jer ima ravno staklo u razini prstena...a ovaj ima izbocen prsten. 

 

 

 

 

Ma narucio ga jos jucer ali hvala na odgovoru 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
R36 kaže...
dajac59 kaže...

 zanima da li ovaj gt2e mjeri tlak i gdje je to točno????

 

 

i već danima aplikacija na mobitelu huawei neradi za zaslone sata,nepokazuje ništa????

Nadam se da misliš na tlak zraka?? 

 ne,za mjerenje tvoga srčanog tlaka,ovaj prije obični jeftini koji sam kupio i dao sestri fino mjeri,vjerujem da ima i ovaj samo neznam pod kojom opcijom,ima pod oznakom srce otkucaja u minuti a skroz ispod pokazuje crvena strelica gore a desno dole,ja bih rekao da je to to

dajac
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
R36 kaže...
dajac59 kaže...

 zanima da li ovaj gt2e mjeri tlak i gdje je to točno????

 

 

i već danima aplikacija na mobitelu huawei neradi za zaslone sata,nepokazuje ništa????

Nadam se da misliš na tlak zraka?? 

 ne,za mjerenje tvoga srčanog tlaka,ovaj prije obični jeftini koji sam kupio i dao sestri fino mjeri,vjerujem da ima i ovaj samo neznam pod kojom opcijom,ima pod oznakom srce otkucaja u minuti a skroz ispod pokazuje crvena strelica gore a desno dole,ja bih rekao da je to to

dajac
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
dajac59 kaže...
R36 kaže...
dajac59 kaže...

 zanima da li ovaj gt2e mjeri tlak i gdje je to točno????

 

 

i već danima aplikacija na mobitelu huawei neradi za zaslone sata,nepokazuje ništa????

Nadam se da misliš na tlak zraka?? 

 ne,za mjerenje tvoga srčanog tlaka,ovaj prije obični jeftini koji sam kupio i dao sestri fino mjeri,vjerujem da ima i ovaj samo neznam pod kojom opcijom,ima pod oznakom srce otkucaja u minuti a skroz ispod pokazuje crvena strelica gore a desno dole,ja bih rekao da je to to

 

dajac
10 godina
offline
Huawei Watch GT

R36 jel bi ti bio problem stiavit sliku kako izgleda na ruci?

Znam da ima gro slika na netu  , ali eto ako ti nije problem. 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
MrNoo kaže...
Mislim da ni jedan sat još uvijek ne može mjeriti srčani tlak, a ako misliš na tlak zraka imaš barometar. Što se tiče health aplikacije i ne prikazivanja lica satova, imao sam isti problem i riješio ga reinstalacijom aplikacije

 Samsung će uskoro

 

https://news.samsung.com/global/samsung-announces-blood-pressure-monitoring-application-for-galaxy-watch-devices

 

Ako bude približno precizno bit ce jako korisna stvar za hrpu ljudi..

14 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Pozdrav,

 

supruga i ja smo uzeli GT2 za Valentinovo, 46 (crni remen) i 42mm (rose gold).

 

Sat je odlican, vidim da su ostali vec nabrojali glavne adute.

Sto se tice izmedu velicine, definitivno 46 za musko. Ja sam 2 metra i 85 kg, s vise misica u nogama zbog biciklizma, znaci tanke ruke i isto me bilo strah da ce mi biti glozan na ruci, ali nije.

 

Drugi razlog koji je bitan: baterija na 46mm verzija deklarirano traje 2 tjedna, a na 42mm tjedan dana. 42mm takoder se ne moze javiti/pricati preko sata. Ostalo je vise manje isto.

 

Obzirom da imam Huawei mobitel, pairanje je islo lagano. Supruga ima Samsung, tu smo morali workaround (skiniti app gallery, onda Huawei Mobile Services, ali tek kad kad smo napravili update (svjeze instalirane) app gallerije, dobili smo i novu verziju HMS, i onda se spario mob i radi savrseno).

Stovise, njene push aplikacije s Vibera su puno bolje, jer mob pusha svaku poruku zasebno, a moj mobitel pusha prvu poruku, a onda napise "You have more messages in group". To je naravno stvar mobitela, nije sat kriv.

 

Sat koristim svaki dan, ali s GPSom samo 2 puta tjedno (nekih 10-12h) dok bicikliram. Na ruci je i dok spavam. Kad idem u trgovinu, slusam glazbu s njega putem Bluetooth sluski. S takvim usageom, baterija mi traje preko 10 dana. Ne koristim ga pod vodom, iako ima da je waterproof u uputama stoji da se obrise lagano krpom. Tako da ga stavim punim dok se otusiram jednom u 10 dana, treba mu cca 45 minuta za full charge.

 

Bio je odlican pick kad sam ga uzimao, sumnjam da se nesto promjenilo. :)

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Dario7 kaže...

R36 jel bi ti bio problem stiavit sliku kako izgleda na ruci?

Znam da ima gro slika na netu  , ali eto ako ti nije problem. 

 

 Evo... 

12 godina
offline
Huawei Watch GT

Evo još jedna

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
rogi85 kaže...

Pozdrav,

 

supruga i ja smo uzeli GT2 za Valentinovo, 46 (crni remen) i 42mm (rose gold).

 

Sat je odlican, vidim da su ostali vec nabrojali glavne adute.

Sto se tice izmedu velicine, definitivno 46 za musko. Ja sam 2 metra i 85 kg, s vise misica u nogama zbog biciklizma, znaci tanke ruke i isto me bilo strah da ce mi biti glozan na ruci, ali nije.

 

Drugi razlog koji je bitan: baterija na 46mm verzija deklarirano traje 2 tjedna, a na 42mm tjedan dana. 42mm takoder se ne moze javiti/pricati preko sata. Ostalo je vise manje isto.

 

Obzirom da imam Huawei mobitel, pairanje je islo lagano. Supruga ima Samsung, tu smo morali workaround (skiniti app gallery, onda Huawei Mobile Services, ali tek kad kad smo napravili update (svjeze instalirane) app gallerije, dobili smo i novu verziju HMS, i onda se spario mob i radi savrseno).

Stovise, njene push aplikacije s Vibera su puno bolje, jer mob pusha svaku poruku zasebno, a moj mobitel pusha prvu poruku, a onda napise "You have more messages in group". To je naravno stvar mobitela, nije sat kriv.

 

Sat koristim svaki dan, ali s GPSom samo 2 puta tjedno (nekih 10-12h) dok bicikliram. Na ruci je i dok spavam. Kad idem u trgovinu, slusam glazbu s njega putem Bluetooth sluski. S takvim usageom, baterija mi traje preko 10 dana. Ne koristim ga pod vodom, iako ima da je waterproof u uputama stoji da se obrise lagano krpom. Tako da ga stavim punim dok se otusiram jednom u 10 dana, treba mu cca 45 minuta za full charge.

 

Bio je odlican pick kad sam ga uzimao, sumnjam da se nesto promjenilo. :)

 Može i tvoja slika sata na ruci. Da vidimo kako izgleda na tankoj ruci :)

 

11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Dario7 kaže...
rogi85 kaže...

Pozdrav,

 

supruga i ja smo uzeli GT2 za Valentinovo, 46 (crni remen) i 42mm (rose gold).

 

Sat je odlican, vidim da su ostali vec nabrojali glavne adute.

Sto se tice izmedu velicine, definitivno 46 za musko. Ja sam 2 metra i 85 kg, s vise misica u nogama zbog biciklizma, znaci tanke ruke i isto me bilo strah da ce mi biti glozan na ruci, ali nije.

 

Drugi razlog koji je bitan: baterija na 46mm verzija deklarirano traje 2 tjedna, a na 42mm tjedan dana. 42mm takoder se ne moze javiti/pricati preko sata. Ostalo je vise manje isto.

 

Obzirom da imam Huawei mobitel, pairanje je islo lagano. Supruga ima Samsung, tu smo morali workaround (skiniti app gallery, onda Huawei Mobile Services, ali tek kad kad smo napravili update (svjeze instalirane) app gallerije, dobili smo i novu verziju HMS, i onda se spario mob i radi savrseno).

Stovise, njene push aplikacije s Vibera su puno bolje, jer mob pusha svaku poruku zasebno, a moj mobitel pusha prvu poruku, a onda napise "You have more messages in group". To je naravno stvar mobitela, nije sat kriv.

 

Sat koristim svaki dan, ali s GPSom samo 2 puta tjedno (nekih 10-12h) dok bicikliram. Na ruci je i dok spavam. Kad idem u trgovinu, slusam glazbu s njega putem Bluetooth sluski. S takvim usageom, baterija mi traje preko 10 dana. Ne koristim ga pod vodom, iako ima da je waterproof u uputama stoji da se obrise lagano krpom. Tako da ga stavim punim dok se otusiram jednom u 10 dana, treba mu cca 45 minuta za full charge.

 

Bio je odlican pick kad sam ga uzimao, sumnjam da se nesto promjenilo. :)

 Može i tvoja slika sata na ruci. Da vidimo kako izgleda na tankoj ruci :)

 

 

imaš recenziju na smartphone hrvatska, on ima dosta "tanku" ruku pa možeš vidjeti kako to izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 11:35 (ibme74).
10 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
R36 kaže...

Evo još jedna

 odlično izgleda.. 

moj stiže danas/sutra

 

12 godina
offline
Huawei Watch GT

Ja imam 1.90cm i 97kg i 46mm je odlične veličine. 

 

Inače samo nosim velike satove...Diesel, Police...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Fulcrum kaže...
MrNoo kaže...
Mislim da ni jedan sat još uvijek ne može mjeriti srčani tlak, a ako misliš na tlak zraka imaš barometar. Što se tiče health aplikacije i ne prikazivanja lica satova, imao sam isti problem i riješio ga reinstalacijom aplikacije

 Samsung će uskoro

 

https://news.samsung.com/global/samsung-announces-blood-pressure-monitoring-application-for-galaxy-watch-devices

 

Ako bude približno precizno bit ce jako korisna stvar za hrpu ljudi..

Zna se kako se mjeri srčani tlak...ovo sve ostalo je nebuloza.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
R36 kaže...
Fulcrum kaže...
MrNoo kaže...
Mislim da ni jedan sat još uvijek ne može mjeriti srčani tlak, a ako misliš na tlak zraka imaš barometar. Što se tiče health aplikacije i ne prikazivanja lica satova, imao sam isti problem i riješio ga reinstalacijom aplikacije

 Samsung će uskoro

 

https://news.samsung.com/global/samsung-announces-blood-pressure-monitoring-application-for-galaxy-watch-devices

 

Ako bude približno precizno bit ce jako korisna stvar za hrpu ljudi..

Zna se kako se mjeri srčani tlak...ovo sve ostalo je nebuloza.

 Sad si i medicinski strucnjak

7 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Ima li gt1 hrvatski jezik? Nakon update..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
autoban01 kaže...
Ima li gt1 hrvatski jezik? Nakon update..

 ima, jezik na satu ovisi o jeziku postavljenom na mobitelu
recimo ja na gt2 trenutno imam engleski

a kad se spojim na stari mob koji je na hrvatskom, da instaliram koji custom sat, i jezik sata se promijeni

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
7 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Neznam, meni je na mobu hr jezik, a na satu engl.. i nikako se ne mijenja.. neznam sta da napravim da se promijeni..
 
1 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
autoban01 kaže...
Neznam, meni je na mobu hr jezik, a na satu engl.. i nikako se ne mijenja.. neznam sta da napravim da se promijeni..

Identican problem i mene muci. Mobitel je postavljen na hrvatski jezik. Procitao sam da je update za bugarski, hrvatski i slovenski. Za Huawei GT, ne za GT2. Prvo sam mislio da su u tekstu pobrkali GT i GT2. Isto sam se ubijao da postavim lice sata. Da bi na kraju izbrisao aplikaciju koju skinuo s google play i skinuo preko huawei app gallery.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice