The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.337.244
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Čudan si ti lik, od jednostavne stvari ko šta je dejtanje radiš nuklearnu fiziku i overthinkas na najjače...bit ćeš suv duže nego šta misliš

Imam standarde i njih se držim. Ako je nuklearno fizičarenje i overthinkanje imati standarde (koji se razlikuju od osobe do osobe i očito je da su drugačiji od tvojih), onda jesam nuklearni fizičar i overthinker. Znam da ima jako puno cura koje te standarde ispunjavaju. Neke sam upoznao, neke nisam. Da, bit ću suv jer se ne želim zadovoljiti bilo čim. To je moj život, kao što ti živiš svoj. Ako je nekome samo stalo do sexa ili da može reći da ima djevojku/dečka onda ta osoba nema nikakve standarde i mičem se od te osobe. Ja nisam takav. Nisam bio nit ću ikad bit i znam da nisam jedini. Sex uvijek mogu dobit, a ja prije svega tražim osobu s kojom ću provesti život. Upravo zbog toga imam standarde.

 

Cijenim tvoje mišljenje jer ipak uzimaš dio svojeg slobodnog vremena kako bi komentirao i iznio svoj stav na ovu temu, iako se s njim ne slažem. 

 

Edit: Shivi who are you, who are so wise in the ways of deduction/intuition? 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 10:09 (LLAMABOY).
13 godina
offline
The Friendzone Club

Ja se slazem s LLAMOM. Covjek ima nesto sto mu smeta, kod njega su to cigarete, kod nekoga mozda to sto visi po instagramu cijeli dan i naslikava se, kod nekoga nesto vezano za izgled. Ima standarde koji su razliciti od osobe do osobe. Zasto bi bio s nekom curom koja pusi i pije, a moze naci curu koja odgovara tim njegovim standardima? Slazem se da se od osobe ne smije traziti da se ona promijeni, no kolega nije niti spominjao da ce to traziti. Naravno ako vam nesto smeta u vezi il kod osobe, popricat cete o tome bez obzira hoce li se osoba promijeniti ili ne, pogotovo kod tako neceg stetnog i skupog kao cigarete. Covjek ne trazi neku vezu kojoj je osnova samo seks, vec osobu za dugogodisnju vezu. Sigurno ima cura (sto je i sam naveo) koje odgovaraju njegovim standardima i smatram da se za dugogodisnju vezu ne smije "zadovoljiti" s nista manje, naravno svi imamo neke mane s kojima moramo zivjeti, nitko nije savrsen.

VISCA BARCA
11 godina
offline
The Friendzone Club

stvar je u tome šta se to ne traži, nego ćeš u životu naić na neku koja ce te na prvu izbit iz cipela i sve okolo neće bit važno..pogotovo sitnice ka šta je pušenje, naslikavanje...

Not funny dude
9 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Slažem se, može se dogodit. Zaboravit ćeš sve radi njenog izgleda/sexa i nekakvih površnih interesa.

Onda ćeš se jedno jutro probudit i shvatit da ti ta cura (ili dečko u suprotnom slučaju) ne odgovara po ničem drugom osim toga. Shvatit ćeš da stvari, na koje si gledao kao sitnice, nisu zapravo sitnice već nekakvi poremećaji ili poroci koji su prekrišili svako mjeru. Naposlijetku, shvati ćeš da ne želiš provesti ostatak život s njom.

Zato i dalje stojim pri tome da valja pripaziti i pokušati odabrati onu koja ti najviše odgovara. Ako će to značiti da ćeš biti suh godinu dvije ili više, rekao bih da je vrijedno čekanja.

Naravno, nekad će ti djevojka/dečko "upasti" u život, kao što si ti rekao (da ništa o njoj nisi znao). Ispalo vam je super i drago mi je zbog toga. Ipak, što misliš koliko ste vi imali sreće da vam se osobnosti podudaraju, a ostali nisu?

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Kad nađeš osobu s kojom se nadopunjuješ, i ti nju, i ona tebe, nećeš ju valjda odbacit zato što puši cigaru više? Mislim da ćeš imat sreće u lovu tek tamo nakon faksa. Daj Bože prije.
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...

 

Naravno, nekad će ti djevojka/dečko "upasti" u život, kao što si ti rekao (da ništa o njoj nisi znao). Ispalo vam je super i drago mi je zbog toga. Ipak, što misliš koliko ste vi imali sreće da vam se osobnosti podudaraju, a ostali nisu?

 Neznan šta bi ti reka na to, nit kako bi odgovorija. Ja se držin one da se sve u životu događa sa razlogon i sve šta se desi ide tebi u korist kolko god to bilo na prvu izgledalo loše. Ja se na zadnjih 8 godina(ako ne i 9) ne mogu potužit, i najbitnije od svega šta mogu reć šta mi niti jedan dan nije težak i nikad neman osječj da san upa u kolotečinu da san sa njon iz navike tj da mi je svega priko kurca al da san lin nešto minjat. Dobro tu je sad i 3 dice al meni i dalje osječaj ko prva 2 miseca veze. Potrefit će se i teb tako, zato ti kažen ne overthinkaj, ne ˝traži˝ , doć će sve samo od sebe kad ti budeš spreman na to.

Not funny dude
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
LLAMABOY kaže...
TKScump kaže...

Čudan si ti lik, od jednostavne stvari ko šta je dejtanje radiš nuklearnu fiziku i overthinkas na najjače...bit ćeš suv duže nego šta misliš

Imam standarde i njih se držim. Ako je nuklearno fizičarenje i overthinkanje imati standarde (koji se razlikuju od osobe do osobe i očito je da su drugačiji od tvojih), onda jesam nuklearni fizičar i overthinker. Znam da ima jako puno cura koje te standarde ispunjavaju. Neke sam upoznao, neke nisam. Da, bit ću suv jer se ne želim zadovoljiti bilo čim. To je moj život, kao što ti živiš svoj. Ako je nekome samo stalo do sexa ili da može reći da ima djevojku/dečka onda ta osoba nema nikakve standarde i mičem se od te osobe. Ja nisam takav. Nisam bio nit ću ikad bit i znam da nisam jedini. Sex uvijek mogu dobit, a ja prije svega tražim osobu s kojom ću provesti život. Upravo zbog toga imam standarde.

 

Cijenim tvoje mišljenje jer ipak uzimaš dio svojeg slobodnog vremena kako bi komentirao i iznio svoj stav na ovu temu, iako se s njim ne slažem. 

 

Edit: Shivi who are you, who are so wise in the ways of deduction/intuition? 

Obicno ljudi koji vele sex mogu uvijek dobit ne jebu nista i sex najvjerojatnije mogu dobit samo kod nocnih dama. 
cito sam kaj si piso, razmisljam totalno suporotno od tebe, i to je u redu. Zelim ti srecu kod pronalaska djevojke, bez brige doc ce neka koja ce ti sjest kad tad. 

11 godina
offline
The Friendzone Club

Kao i llamaboy i ja isto imam neke kriterije koje bi mi potencijalna zena trebala ispunjavati, ali to sve padne u vodu kada ti se neka cura svidi, njene ostale vrline nadoknade taj nedostatak koji u pocetku nije zadovoljen. I ja sam vjernik i zelim da mi cura isto tako bude ali bio sam s curom koja je ateist, prekinuli smo zbog druge stvari, isto tako mrzim pusenje iz dna duse i smtram ga apsolutno odvratnim, ali sam bio na par dejtova s curom koja pusi i nekako mi nije bas toliko smetalo, isto nije uspilo zbog neke druge stvari. 

Neke kriterije bi trebalo imati ali za pocetak veze po meni bi trebalo uci otvrenog uma i upoznati prvo curu, koja u pocetku nece bit savrsena ali ce se kasnije saznati da ima neke vrline zbog kojih ove ostale mane neće biti od presudne važnosti.

15 godina
offline
The Friendzone Club

meni iskreno ovo analiziranje djeluje kripi. Ko da imas checklistu i cijeli plan kada ces o cemu razgovarati s njom nakon sto je upoznas.
Na svaku kritiku kako ne mozes tako gledati na to spremno odgovaras da o tome ne bi razgovarao na 3. spoju nego nakon 2, 3 godine veze ili sta god.


ono sto TKScump vjerojatno pokusava reci (ispravi me ako grijesim) je da se po tvojim komentarima ne cini ko da trazis osobu svojim osjecajim nego po specifikacijama, ko da racunalo uzimas za 8k pa kao OK, ne moze to racunalo biti savrseno, ali uvjeti su da ima bar 16gb RAMa, ali mozes preci ako SSD nije od 512 nego samo 256, ako ce to znaciti da ce CPU biti brzi.

 

Da, ok, ako ne zelis samo seks i zelis vezu ok je traziti osobu koja ti pase, ali bilo bi dobro da nekoj osobi das priliku bez da vec razmisljas kako ces s njom za 3 godine planirati djecu.

Da znam da se neka osoba raspituje o meni kao osobi - jesam drag i sl - to bi mi bilo ok. Ali da saznam da pokusava otkriti jel pusim, pijem, koliko sam bivsih imao - to bi mi bilo jako kripi.

9 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Pitajmo @Jakovp .

On je vjerojatno kupio curu po specifikacijama. :)

11 godina
offline
The Friendzone Club

Ono šta ja želin reći je da netriba otpisat curu u startu jer npr ona puši, koga briga to je njena navika, a ti ćeš oglušit na to ionako i nećeš uopće ić za tin da ona puši. 

 

Kad upoznaš osobu onda znaš jel ti ona paše, prije toga ne možeš znat nikako. 

 

Ko šta je kolega reka, ti ko da imap listu uvjeta koje žena mora ispunit da bi se uopće naša da njon. I to je dobro, ako si Brad Pitt ili neko sličan pa moš birat između doslovno svake na svitu

Not funny dude
14 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Evo i jedno nedavno iskustvo vezano uz ovu raspravu što se vodi.

 

Kako sam bio sad doma zbog korone i malo zbog dosade odlučim napraviti profil na Tinderu. I nađem jednu jako zanimljivu curu, u dosta se stvari slažemo, volimo iste neke stvari i jako je zgodna. I tako nakon malo dopisivanja odlučimo se naći uživo.

Sve dobro prođe prvi put, zadovoljni i ona i ja. Sav sretan budem jer nisam očekivao da ću pronaći curu koja je tako slična meni i još je lijepa. A i na njoj se vidi da je sretna i zadovoljna kakav sam ja, jer me je dosta nahvalila. To je ono što sam cijeli život želio, da imam takvu curu. Svidjela mi se više nego ijedna do sad.

 

Nađemo se drugi put i osjećam da nije onako zainteresirana više. Sve je normalno bilo dok se nismo našli uživo.

I od tada stvano više nije nešto zainteresirana, makar ona tvrdi da su to gluposti i da ju zanimam. Ali znamo oboje da to nije tako. I frendovi mi govore da me pravi budalom. Da je očito da ništa od toga.

 

I na kraju je džaba što je ona sve ono što sam želio da jedna cura bude kad tu nema obostrane kemije. S nekim curama s kojima imam manje zajedničkih interesa sam se bolje proveo nego s ovom s kojom sam najsličniji do sad bio. A i nekakav sam osjećaj imao u sebi da od toga neće biti ništa, jednostavno sam znao.

 

 

 

7 godina
offline
Re: The Friendzone Club
M0by kaže...
I na kraju je džaba što je ona sve ono što sam želio da jedna cura bude kad tu nema obostrane kemije. S nekim curama s kojima imam manje zajedničkih interesa sam se bolje proveo nego s ovom s kojom sam najsličniji do sad bio. A i nekakav sam osjećaj imao u sebi da od toga neće biti ništa, jednostavno sam znao.

 Kako znaju neki reći - suprotnosti se privlače.

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
thekeyofdestiny13 kaže...
M0by kaže...
I na kraju je džaba što je ona sve ono što sam želio da jedna cura bude kad tu nema obostrane kemije. S nekim curama s kojima imam manje zajedničkih interesa sam se bolje proveo nego s ovom s kojom sam najsličniji do sad bio. A i nekakav sam osjećaj imao u sebi da od toga neće biti ništa, jednostavno sam znao.

 Kako znaju neki reći - suprotnosti se privlače.

 to mi je jedna od jačih floskula

9 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...
LLAMABOY kaže...

 

 

 Neznan šta bi ti reka na to...

 Nisam mislio ništa od toga kao uvredu ili tako nešto. Mislio sam samo reći da si imao sreću tako mlad upoznati djevojku koja ti odgovara, oženiti se i dobiti djecu. Na tome ti svaka čast, ali opet, neki nemaju tu sreću (ili sudbinu/karmu/teorija izbora...) 

ShadoW kaže...

meni iskreno ...

 Ta moja checklista nastaje tako da pitam jednu do dvije osobe je l' znaju što o toj curi. Doslovno me zanimaju sljedeće stvari: je l' ima dečka, je l' se daje za kiflu i pije kao smuk i je l' koristi neke droge uključujući travu (nitko ne spominje kako sam rekao da me zanima puši li travu, a ne cigarete pa moram ponoviti po stoti put). Prije nego što upoznam curu i tijekom upoznavanja me boli tuki puši li cura cigarete. Ako shvatimo da si pašemo međusobno i odlučimo ući u vezu, tad počinjem primjećivati koliko cura puši. Kao što sam rekao, ako su male/normalne količine onda OK, neka puši. Ako su to velike količine, onda bih se oslonio na njen zdrav razum i predložio joj razgovor o tome gdje bi pričali o štetnosti i njenoj želji o smanjivanju/prestanku. Znači, pitao bih ju želi li o tome razgovarati i ako bi ona pristala super. Također, ona bi odlučila želi li prestati/smanjiti ili ne. Ja sam samo posrednik iliti mogući katalizator. Možda cura već duže vrijeme planira prestati, ali nema neki oslonac za to. Također, ako ne bi prihvatila moj prijedlog (koji je prije svega dobronamjeran) najvjerojatnije ne bih prekinuo s njom, ali ne mogu reći sa sigurnošću. Možda bi me osim te stvari smetale i neke ostale, a možda bi joj to bila jedina mana pa u ovom hipotetskom trenutku ne mogu dati na to odgovor.

Suma sumarum: nigdje nisam rekao da ispitujem tonu ljudi ili osobe baš bliske njoj, najviše dvije osobe kojima vjerujem (a onda oni, ako mi žele stvarno pomoći mogu pitate svoje osobe od povjerenja). Zanima me je li cura slobodna, je li jeftina i konzumira li droge. Preko ove dvije stvari ne bih mogao prijeći. Preko ostalog mogu. Kao što sam već napisao nekoliko puta.

TKScump kaže...

 

Ono šta ja želin...

 Odgovoreno iznad, ali da opet ponovim. Ako cura nije jeftina i ne troši droge, a svidi mi se njena osobnost i fizički izgled, onda ću se curi i javiti. Pušenje mrzim, ali nigdje na ovim silnim postovima nisam napisao da ću ju prisiliti da prestane pušiti, niti sam igdje napisao da će njeno pušenje biti glavni razlog zbog kojeg ću ja prekuniti s njom.

Izvan svake pameti je odbaciti curu koja ti se sviđa i odgovara ti (i ti njoj) zbog pušenja. Ne znam zbog čega ste se toliko svi fokusirali na pušenje cigara kao stvar radi koje bih ja raskinuo s djevojkom. Smeta mi da, ali to je njen život, njezino zdravlje i njezini novci koji troši i ugrožava (a onda i moje i djetetovo).

 

thekeyofdestiny13 kaže...
M0by kaže...
I na...

 Kako znaju neki reći - suprotnosti se privlače.

 Ta navodna suprotnost koja se privlači je meni jedna od jačih floskula (meni osobno). Po meni one se mogu privlačiti kod svih osoba, ali ne mogu opstati kod nikog normalnog i ne služe ničemu. Kao, suprotnosti se privlače, a nitko ne želi reći kakve su to suprotnosti. Je li isto ako ja volim puding od vanilije, a ona od čokolade? Ja slušam tamburice, a ona cajke. Ja volim igrati nogomet, a košarku? Nitko nikad ne odnosi stvari na višu razinu pa se pita sljedeće: cura je anarhist, a ja totalitarist, cura je vjernik, a ja odbacujem samu ideju religije, cura želi odgajati dijete laissez faire načinom, a ja odbacujem takav način.

Suprotnosti se privlače floskula je za dječje veze i one starije koji ne mogu baciti sidro i ostvariti se u blagodatima obiteljskog života.

 

EDIT: evo za ovu curu s kojom je sve ovo počelo. Pitao sam jednu osobu, moga cimera, zna li jel ima dečka i zna li možda kakva je cura. Dečko je rekao da, koliko je njemu poznato, nema dečka i da je cura na mjestu tj. da ne stavlja kvačicu na ona tri osnovna pitanja. Nakon toga sam odlučio poslati poruku, a napisao sam kako sam prošao. Cura s kojom sam se dopisivao prije godinu i pol dana......pitao sam sestričnu kakva je ona cura (ista su generacija) i ona mi je rekla da je cura na mjestu, da zna da je imala nekakvih problema s bivšim dečkom, ali da je ovako baš lijepo odgojena i jako dobra cura. S njom nije uspjelo, što zbog moje pasivnosti, što zbog toga što ona nije znala što želi (sama mi je to rekla, pa se sad postavlja pitanje je li to rekla da se ja bolje osjećam ili je bila iskrena).

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 19:40 (LLAMABOY).
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Mislim da bi trebao malo promijeniti sistem. Nemoj ispitivati previše oko cura, prije ih upoznaj. Slažem se s tobom oko stvari koje su bitne za vezu, ali ako ju upoznaš i kasnije ispadne da se daje okolo ili nešto što tebi ne paše, ne moraš ništa ni poduzimati u vezi nje. Ovako kad ispituješ previše ispadaš i creepy, ali i sebe undermineaš jer si postavljaš previše očekivanja. Također, i ljudi su živa bića, griješe itd., bilo tko od frendova ti može dati krivo mišljenje oko neke osobe. Plus, kažem ti, skupljanje intela oko cure je malo creepy. Mislim da se trebaš opustiti, koliko se sjećam to je bio tvoj najveći problem općenito.

 

E, i da, nemoj slat poruke nijednoj prije nego što ju upoznaš. No egirls!

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 20:25 (footballer).
16 godina
offline
The Friendzone Club

Llama, previše briješ na vezu, sjebala te okolina.

Stabilna veza je okej krajnji cilj, ali ono što ti dečki žele reći (i u pravu su) je da, dok do tog cilja dođeš, moraš se malo iživit. E sad, nije stvar u tome dal' to tebi treba ili ti to želiš (odnosno misliš da ti ne treba i misliš da ne želiš), već da, ukoliko stvarno misliš imati kvalitetnu i stabilnu vezu, prije toga moraš malo šarat. Jednostavno vidjet što ti paše, a što ne. Znaš kako kažu - moraš prvo puzati da bi znao hodati. Moj savjet bi ti bio da probaš sve što ti se imalo nudi, i droce i mirne cure (često zapravo najdivljije) i zgodne i hmmmm... Manje zgodne :) 

 

Ljudi pod utjecajem okoline sami sebe u svašta uvjere - da im sise nisu bitne (a zapravo vole velike sise), da žele brižnu i inteligentnu djevojku (a zapravo žele nekoga tko će im povlađivati) ili pak žene da žele brižnog i inteligentnog muškarca (a zapravo žele veliku kitu i zaštitnika). Ne kažem da si ovo gore ti (ili bilo tko od nas), nemam pojma što tebe stvarno pokreće, ali u tome i je stvar - dok ne probaš sve i svašta, niti ti zapravo nemaš pojma. A ti si jedini koji bi ga trebao imati...

 

EDIT

A ovo za suprotnosti... Pa tko bi želio provesti život sam sa sobom (odnosno kopijom sebe)? 

Misliš da je fora kada sve mislite i radite isto? E pa nije, užasno je dosadno. Osim ako ti je veza ionako apsolutno nebitna, ta učmalost je najčešće i razlog raspada veze. Zamisli da imate dva pudinga - jedan od vanilije a drugi od čokolade i oboje volite od čokolade. Katastrofa! Puno je bolje kada se nadopunjujete, kada se jednom ne da a ono drugo te povuče, kad bi jedan zbrzao a drugo stane na loptu. No prava stvar je kad tako različiti ponekad pomislite isto i kažete ili napravite isto. No do toga treba doći, varaš se ako misliš da se to postiže iz prve.

 

Uglavnom, naš savjet ti je - eksperimentiraj dok si mlad i u "labavoj" vezi, jednom kad brak stupi na scenu kasno je za eksperimente. Tada već moraš jako dobro poznavati prije svega sebe, a onda će ti i s drugom osobom biti lakše. 

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 22:07 (Veliki Brat).
12 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Ljama, gori si od mene!

 

 

Btw. danas sam slučajno naletio na neki TV show gdje ljudi uklanjaju tetovaže. Bio je neki lik što je nakon nekoliko mjeseci tetovirao ime djevojke sa slikom(portret). Kaže da zbog tetovaže 10 godina nije imao normalnu vezu.

Zanima me šta bi vi učinili kad bi vidjeli tetovažu bišeg na djevojci.

16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

Zanima me šta bi vi učinili kad bi vidjeli tetovažu bišeg na djevojci.

Izdrkao bi se po njoj (tetovaži, dakle i djevojci).

Al' stvarno, koji primjer emotivno nestabilne osobe moraš biti da si tetoviraš ime dečka/cure?! 

Gledam te!
9 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

Ljama, gori si od mene!

 

 Čini se da se veći dio ljudi ne slaže s mojim stavovima i postupcima, ali objavljivanje slika cure na forumu ne mogu prehebat nikako 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
11 godina
offline
The Friendzone Club

Ja iman tetovažu žene, tj ime žebe tetovirano i sve dice i eo sad kad četvrto dođe i to ću istetovirat između jos 2-3 ostale tetovaže. Pitaju me ljudi šta ako prikinemo. Ako i prikinemo to će i dalje bit dosad najveći i najlipši dio mog života i majka moje dice. 

Not funny dude
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Žena nije cura... 

Gledam te!
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Da, loše od mene. U to doba nisam baš bio najbolje, iskreno.
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Gdje, kako, koji font
Možemo vidit?
11 godina
offline
The Friendzone Club

Tekst

Not funny dude
15 godina
offline
The Friendzone Club

sve oke, inace podrzavam tetovaze jako(imam sleeve na desnoj ruci). al tetovazu ovog tipa ipak nebi tetovirao na to mjesto u toj velicini, samo moje misljenje. mozda bi bolje pasala negdje na prsima ili na unutarnjem dijelu nadlaktice. 

11 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Nema mista više kod mene 😂

Not funny dude
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

Nema mista više kod mene 😂

 ja imam mjesta, al sad neko vrijeme nisam iso na pikanje i nakupilo se ideja vise nego sto ima mjesta, pa sad moram birat haha.

11 godina
offline
The Friendzone Club

Sto mislite jel moguce utjecati na hlađenje odnosa u vezi ili se to jednostavno tako, prije ili kasnije dogodi ako si osobe ne pasu toliko

11 godina
offline
The Friendzone Club

Kad dođe do hlađenja odnosa znaci da je puno prije nesto poslo po krivu na ćemu se nije radilo

Not funny dude
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice