Problem sa koljenom

poruka: 9
|
čitano: 4.481
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa koljenom

ovak imam 14 godina i imam jedan problem...naime kad pocnem sprintati ili malo brze trcati odmah sojetim bol u koljenu na desnoj nozi...nedavno sam imao slomljenu nogu ali samo dolje u stoplau mi je kost pukla tako da mislim da to nema veze s tim...nebi smio trcati do 23.3. reko je doktor kad sam slomio kost u stoplalu ali sam samo malo jucer probao da vidim jel ce me boljeti...i sad eto nakon sto pocnem trcati kao da me presječe u koljenu i onda cim pocnem malo brze hodati pocne me boljeti koljeno...jel ima ko kakav savjet sto bi to moglo biti?

vatefak is going on :D
13 godina
offline
Problem sa koljenom

Ovako virtualno tesko da mozemo znati.Odi u doktora.

Clock2much
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa koljenom
zoharbizo kaže...

Ovako virtualno tesko da mozemo znati.Odi u doktora.

tnq,naravno da cu ici ali me zanimalo jel je ko imao slican problem? pa da bar znam odprilike zasto mi je tako :P

vatefak is going on :D
15 godina
odjavljen
offline
Problem sa koljenom

Mozda ti je koljeno samo zakrzljalo posto ga nisi dovoljno opterecivo zbog slomljenog stopala.

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa koljenom

pa trebao bi ići na fizikalne terapije za oporavljanje

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 16:48 (stone).
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa koljenom

moj prijedlog ti je da nabavis djubreta, da dobro si procitao ... i onda se zakopas u njega, stari govore kako pomaze protiv reume i sl. pa bi moglo i tebi pomoci ...

znaci, nikakve terapije .. nista... 

 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2012 17:04 (rebelsy).
13 godina
offline
Problem sa koljenom

I was a traveller like you, then i got an arrow to the knee.

Sorry nisam si mogao pomoci... {#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
offline
Re: Problem sa koljenom

Problemi sa koljenom? Evo situacije kod mene pa si ispukni ako ti nešto odgovara.

Prvi lom koljena (napuknuo minisk) pad punom težinom na koljeno , boljelo užas (1 mj. longeta)

Drugi lom je bio na nogometu, zarotirala mi se patela za 90 stupnjeva u desno i tako sam u ležećem položaju 30 min. čekao hitnu da dođe po mene. Longeta i gips cca 2 mjeseca, puknut ostatak miniska (ostao još mali dio) , 5 punktacija , svaki tjedan jedna.
Treći lom, vjerojatno i najteži isto kao i kod drugog slučaja, samo što je ovaj put probio steznik tj. željezne šipke pokraj. 3 mj. bolovanja 6 punktacija.

Ortoped mi strogo zabranio grupne sportove , ako bih želio trčati trebao bih obaviti u zagrebu operaciju u kojoj bi mi odstranili dio kuka i nadomjestili polomljenu patelu , oporavak 12 mjeseci.

Imao sam potrebu napisati povijest bolesti koljena , tako da ti velim da sve u svemu nije ti ništ strašno.
Osobno mi se javlja bol i to opaka sa promjenom vremena (točno ko baba i reuma).

LP!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa koljenom
Pozdrav,
Boli me lijevo koljeno dok ga savijam.
Nakon neke fizicke aktivnosti tipa slaganja drva( dosta saginjanja) ili puno puta u kratkom roku hodanja po stepenicama nekad i nakon amaterskog nogometnog termina ubrzo nakon te aktivnostic ili drugi dan pri savijanju me boli koljeno. Nekad ga mogu do 90 stupljeva savit, a preko toga me boli, a nekad i do 90 osjećam bol.
Sto vise savijam preko 90 to vise boli.

Pocelo je prije malo više od mjesec dana nakon aktivnosti boli 3 dana pri savijanju vecem od 90 i onda tjedan dana ne, pa nakon neke aktivnosti boli 3 dana pa 2 tjedna neboli ni nakon aktivnsoti. Slikap sam na remgen nema promjena na koljenu kažu. Sad vec tjedand dana boli svaki dan pro savijanju, nakon aktivnosti i do 90 stupnjava.
Što bi to moglo biti?
Ne sjecam se da sam se udario ili nešto.
Na dodir nigdje ne boli. Ne naotice.
Samo boli kod savijanja?

Sto bi to bilo?

Hvala
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice