Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.756.091
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
DJECHACHIC kaže...
I Am Alive kaže...
Hexler4 kaže...

Naravno da može.Otiđi na sluzbeni put pohebi neku Amerikanku,napravijoj Kcer/sina,Ozeni je i dobij dozvolu za zivit tamo.

 

P.S. Ne tribas je volit.xD

... ili ti ja stelam stalnu vizu prek frenda...

A koja je procedura da se dobije viza?

komplicirana procedura,...... moras ispunit neke debilne formulare, najavit se, garantno pismo ako mos nabavit,... i jos ... toga, pa onda na razgovor u ambasadu,... vec sam to prosa.. za turisticku vizu.. i ajme je.....

14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

je li itko vidio onu blokadu bryanta Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Silvijo kaže...
i ja bi jednu stlnu vizu za Us, ako nije problem :)

ne može jer si nov

DJECHACHIC kaže...
I Am Alive kaže...
Hexler4 kaže...

Naravno da može.Otiđi na sluzbeni put pohebi neku Amerikanku,napravijoj Kcer/sina,Ozeni je i dobij dozvolu za zivit tamo.

 

P.S. Ne tribas je volit.xD

... ili ti ja stelam stalnu vizu prek frenda...

A koja je procedura da se dobije viza?

Imaš više vrsta turistička i poslovna. Tribaš podnjet zahtjev u veleposlanstvu i navest razlog potražnje i imat potvrdu poslodavca da te čeka posa, ako ideš radi posla. A za turističku tribaš bit prijavljen u nekom hotelu i da im on izda potvrdu da imaš rezerviranu sobu.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Laku noc svima... odoh gledati tv pa u krpe,moram ujutru rano u skolu ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
patch123 kaže...

jedini razlog zašto bi ja volio živjeti u USA jest NBA

možda i jeftiniji komp ^^

 

ali u svemu ostalom,naša Hrvatska je bolja

Ja bih volia zbog gore navedenih razloga te koleđa..A usput malo bi volia gledat NFL na telci a ne uvik na Kompu..-.- Jer NBA ima na nekim televizijama.

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
16 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
stevan94 kaže...

Laku noc svima... odoh gledati tv pa u krpe,moram ujutru rano u skolu ;)

noć

i odi kraj škole Namigiva

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Ako kome nocas bude dosadno a dobro se razumi u hardware, moze pogledat link, jer kupujem novi komp.
Stavia san link na temu o kupovanju novih komponenti al mi jos niko nije odgovorio... ne treba mi za igre nego za rad, ono visual studio,photoshop, gledat tv i slicno da ne petljam previse,.

http://trialsites.ihoststudio.com/trialsite281461/website/

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 22:43 (Silvijo).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
P4k1 kaže...
Silvijo kaže...
i ja bi jednu stlnu vizu za Us, ako nije problem :)

ne može jer si nov

DJECHACHIC kaže...
I Am Alive kaže...
Hexler4 kaže...

Naravno da može.Otiđi na sluzbeni put pohebi neku Amerikanku,napravijoj Kcer/sina,Ozeni je i dobij dozvolu za zivit tamo.

 

P.S. Ne tribas je volit.xD

... ili ti ja stelam stalnu vizu prek frenda...

A koja je procedura da se dobije viza?

Imaš više vrsta turistička i poslovna. Tribaš podnjet zahtjev u veleposlanstvu i navest razlog potražnje i imat potvrdu poslodavca da te čeka posa, ako ideš radi posla. A za turističku tribaš bit prijavljen u nekom hotelu i da im on izda potvrdu da imaš rezerviranu sobu.

Komplicirano.Od mog frenda stari je živio 15 godina u Chicagu na crno i kaže da ga nikad murija nije zaustavila i pitala za dokumente.

Istinske vrijednosti i pravi prijatelji stvaraju se godinama, u različitim situacijama i na različitim mjestima Kroz svo to vrijeme, mnogo stvari se mijenja jedino što ostaje uvijek prijatelji i ŽUJA
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
DJECHACHIC kaže...

Komplicirano.Od mog frenda stari je živio 15 godina u Chicagu na crno i kaže da ga nikad murija nije zaustavila i pitala za dokumente.

Da živija je prije a sad je teško odavde na crno uć u ameriku radi svih sigurnosnih mjera i ostalih s*anja.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
P4k1 kaže...
DJECHACHIC kaže...

Komplicirano.Od mog frenda stari je živio 15 godina u Chicagu na crno i kaže da ga nikad murija nije zaustavila i pitala za dokumente.

Da živija je prije a sad je teško odavde na crno uć u ameriku radi svih sigurnosnih mjera i ostalih s*anja.

ma kakva viza,nek pita meksikance kako se to radi xD

14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Ljudi laku noć idem gledat zakon braće pa u krpe

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Ja bi prvo otišao kao turist da vidim što tamo ima i jel stvarno tako bolje od naše rvatske.

Istinske vrijednosti i pravi prijatelji stvaraju se godinama, u različitim situacijama i na različitim mjestima Kroz svo to vrijeme, mnogo stvari se mijenja jedino što ostaje uvijek prijatelji i ŽUJA
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
P4k1 kaže...

Ljudi laku noć idem gledat zakon braće pa u krpe

LoL al je pocea???

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
DJECHACHIC kaže...

Ja bi prvo otišao kao turist da vidim što tamo ima i jel stvarno tako bolje od naše rvatske.

Ja bio mjesec dana ima 2 godine, i ... nema to veze s nasom hvatskom.
Place 5-10 puta vece, sve osim usluga i stanova puno jeftinije, a ako oces primjere dat cu ti ih....
Itd, itd.. ja sam ocekivao da ce bit bolje nego u hrvatskoj, ali kad sam dosao - sokirao sam se, koliko je drugacije.
Sve ima svojih mana i losih strana, al sve u svemu, da mogu, mam vizu, posao i zenu koja oce otic tamo zivit,...
Odma veceras... kroz ovaj vulkanski oblak direktno.

14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

A di ces nac ovako cisto more i ic se kupat u njemu cak i zimi??xD Ili ovakav Balkanski mentalitet za pijancevanjem?xD

 

Ja bi u Ameriku samo dok ne zavrsin Koleđ a onda nazad u ovu selendru.xD

Ja sam toliko cool da ne trebam potpis
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Hexler4 kaže...

A di ces nac ovako cisto more i ic se kupat u njemu cak i zimi??xD Ili ovakav Balkanski mentalitet za pijancevanjem?xD

 

Ja bi u Ameriku samo dok ne zavrsin Koleđ a onda nazad u ovu selendru.xD

Volia bi to cut, ali nakon sta  gore zavrsis koled. :).

14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)
A sad iden provat zaspat,... mada mislim da se cu opet bit tu oko 1-2, kako je to obicaj u zadnje vrijeme
16 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Adios muchachos !

14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

još malo pa ću i ja

čekam da završi utakmica

 

trenutno lakersi vode 6 razlike,još je 3-4 minute do kraja

14 godina
protjeran
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

ja idem, vamo grmi tak da..

aj peace..

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
pozdrav svima
Evo da javim da sam clocka (pisao sam o tome u ovoj temi ima kojih 100 stranica) Zvoninog Phenoma 9650,te sam srušio rekord u oc-u matične na hw botu,a s procesorom sam među prvih 10-ak. Kočio me ram i bugovit bios matične,j++o mu ja...
Ajd nema veze
šta ima?
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Dobra večer evo gledam Red Carpet.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Moj avatar Colonel Miles Quaritch is my hero
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Pozdrav ljudi.

 

Imam 7 RapidShare linkova i trebao bih jedan program u koji bih stavio sve te linkove da on automatski skida nakon svakog. Preporuka?

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
16 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)
Heal The World
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
VirtUoso kaže...

Pozdrav ljudi.

 

Imam 7 RapidShare linkova i trebao bih jedan program u koji bih stavio sve te linkove da on automatski skida nakon svakog. Preporuka?

jDownloader

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Hvala momci.

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
VirtUoso kaže...

Hvala momci.

Ja koristim Rapidshare manager ali on nije kompatibilan sa 7-icom (ne može se instalirati) ali sam nabavio offline files pa ga tako pokrećem. Ako ti treba javi.

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 0:41 (F1-IVO).
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Ne treba,hvala. Ovaj radi sasvim zadovoljavajuce. :)

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

o čemu vi gospodo u ovo doba noći?Belji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
seneka kaže...

o čemu vi gospodo u ovo doba noći?Belji se

Evo,skidam album od R.E.M-a. Stavio sam 7 linkova pa cekam da mi se sve skine. U FLAC formatu je pa ce trebati duze vremena...

(...) Yes, London. You know: fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary fucking Poppins... LONDON.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice