Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

poruka: 228
|
čitano: 205.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Pitanje za ostatak muške populacije na forumu. Dakle decki zanima me s cime se brijete.

Brijaći aparati, žilete ili nešto sasvim drugo xD

Trenutno razmišljam o kupovini brijaćeg aparata, pa me zanimaju vaša osobna iskustva šta više volite i preferirate.

Žilet sigurno više necu koristit jer mi se zamjerio :(

 

Za oko su mi zapeli Braun serija 7 i Philips RQ modeli :)

 

Philips:

 

http://www.consumer.philips.com/consumer/en/gb/consumer/cc/dp/_categoryid_cat220020/

 

Braun:

 

http://www.braun.com/global/products/shavinggrooming/dryshaving/dryshaving/series7.html

 

Imali netko iskustva sa doticnim aparatima...

Moze preporuka di ih pogledati, kupiti. (Zg)

 

 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ma Mach 3 britvica i to je to Cool

neznam zašto ali nevolim elektroničke aparate za brijanje (to uključuje one vibrirajuće britve)

 

no već si dulje mislim kupiti onu pravu cut-throat britvu, sa sapunom, remenom za oštrenje i onom četkicom... zakon stvar....

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Gillette Fusion!¨Zato što se brijem svakodnevno, za vikendaše preporučujem Mach3 ;)

Zatvorite prozore. linuxzasve.com
16 godina
moderator
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
ambivalent kaže...

Gillette Fusion!¨Zato što se brijem svakodnevno, za vikendaše preporučujem Mach3 ;)

 Fusion ima guste britve pa se dlake lako glave. Mach3 ima rijedje britve i fiksiran je s donje strane pa voda nesmetano prolazi i ispira.
Ja koristim M3, ne znam koliko ona vibracija znaci kod efikasnosti brijanja (vjerovatno je marketinski trik, dlake dize, reze, bla bla) ali daje dobar feeling pri brijanju. Jednom sam krenuo a nisam ukljucio vibraciju i mislio da mi je britva tupa :)
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Vosak, pogotovo sada kada je ljeto da si sredim bikini wax i dlakav š...k Smijeh

JUST KIDDING

 

Koristim Gillette britvice, nisam siguran koje. Probao sem ja se brijati sa brijaćim aparatom, ali neki čudan osjećaj - ne volim kada čujem reklame da noževi u tome uređaju idu nekom ultra brzinom itd. - odmah mi je neka nelagoda. Ja kao pravi majstor sve u svoje ruke.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Pa zato i kažem da je dobar za svakodnevno brijanje, kada ne dopustiš dlakama da narastu dovoljno da se glave... ima 5 oštrica ako se ne varam tako da jednim potezom skida sve.

Zatvorite prozore. linuxzasve.com
16 godina
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

mach3.. al mi on previše kožu iritira.. pa uzmem od starog sensor excell.. stvarno odbro brije.

aparat ne bi nikad uzeo.

16 godina
protjeran
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

A koliko vi imate godina?

Ja se brijem od 13-e sad imam 14...a ne znam koji da kupim..

Imam dosta gustu bradicu hehe xD

I vidi se ono i malo me iritira...koj brijac da kupim???

 

Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
16 godina
moderator
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
natan13 kaže...

A koliko vi imate godina?

Ja se brijem od 13-e sad imam 14...a ne znam koji da kupim..

Imam dosta gustu bradicu hehe xD

I vidi se ono i malo me iritira...koj brijac da kupim???

 

 Preporucam gumicu za brisanje grafitne olovke (brisu) heheheh Osmijeh
Salim se, dovoljno ti je i nesto s 2 britve, cak i jednom kvalitetnom.
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
ambivalent kaže...

Gillette Fusion!¨Zato što se brijem svakodnevno, za vikendaše preporučujem Mach3 ;)

 
jel to onaj narančasti šta vibirira? na to čudo sam se porezao kad sam ga probao.... al dobra je britvica ovako, samo što je to vibriranje beskorisno i samo nabije cijenu...
There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Je to je taj narančasti, samo što ne vibrira (ima i taj sa 5 oštrica što vibrira, al ne znam kako se zove).

Zatvorite prozore. linuxzasve.com
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Uvijek sam od britvica dobivao grozne iritacije lica tako da zadnje 2 godine britvica nije bila blizu mene. Zato održavam bradu na nekakvih 3-5 mm sa klasičnim šišačem za bradu. :D

 

Što je muškarac bez brade. he he

www.infinite-gamers-com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
16 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Pff hvala na odgovorima iako mi nisu bili baš od neke pomoci :D

Evo kupio sam si philips RQ1085 :)

Vidjeti cu dali je investciji bila opravdana

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

e a ja to još netrebam koristit. Makar imam 18 i tucet dana za sad mi ne rastu dlake po   licu pa mi je ko bebina guza

15 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Fusion...koristio sam M3, ali mi fusion bolje obrije, tj. glađa mi je koža...

HOUSE MUSIC...
16 godina
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Darth Punisher kaže...

Evo kupio sam si philips RQ1085 :)

Vidjeti cu dali je investciji bila opravdana

  I kako si zadovoljan? Recenzija neka kraća? :)
Zatvorite prozore. linuxzasve.com
16 godina
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
niki kaže...

 

no već si dulje mislim kupiti onu pravu cut-throat britvu, sa sapunom, remenom za oštrenje i onom četkicom... zakon stvar....

  Gdje to ima za kupiti?
Zatvorite prozore. linuxzasve.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
ambivalent kaže...
  I kako si zadovoljan? Recenzija neka kraća? :)
Ma odlican je :) Iako je skup isplatilo se.
Kako da napravim recenziju brijaceg aparatica :D
Uglavnom super sve vrijedi svake kune :) 
May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
ambivalent kaže...
niki kaže...

 

no već si dulje mislim kupiti onu pravu cut-throat britvu, sa sapunom, remenom za oštrenje i onom četkicom... zakon stvar....

  Gdje to ima za kupiti?
 
iskreno, nemam pojima... ali razgovarao sam sa svojim frizerom i kaže da bi mi on mogao nabaviti, po promotivnim cijenama, naravno...
There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
niki kaže...
ambivalent kaže...
niki kaže...

 

no već si dulje mislim kupiti onu pravu cut-throat britvu, sa sapunom, remenom za oštrenje i onom četkicom... zakon stvar....

  Gdje to ima za kupiti?
 
iskreno, nemam pojima... ali razgovarao sam sa svojim frizerom i kaže da bi mi on mogao nabaviti, po promotivnim cijenama, naravno...
 Jedan savjet. NE KORISTITI pod utjecajem bilo čega što muti pamet....postoji velika mogućnost samoubojstva iz zasjede. :))

Do prije nekog vremena moglo se u svim dućanima naći žutih brijača sa jednom oštricom, marke BIC....sad ih je teže naći nego dlaku u jajetu. Mada na prvi pogled nebi čovjek s tim obrijao ni svinju na kolinju.....stvar je bila fenomenalana....brije ko ludo!
Sada u nedostatku tih stvarčica koristim M3 i to obični...jer je jeftiniji od turbo britvica a isti klinac samo drugo pakovanje.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Morgoth kaže...
Do prije nekog vremena moglo se u svim dućanima naći žutih brijača sa jednom oštricom, marke BIC....sad ih je teže naći nego dlaku u jajetu. Mada na prvi pogled nebi čovjek s tim obrijao ni svinju na kolinju.....stvar je bila fenomenalana....brije ko ludo!
Sada u nedostatku tih stvarčica koristim M3 i to obični...jer je jeftiniji od turbo britvica a isti klinac samo drugo pakovanje.
bic da brije ko lud... a ne znam, valjda su oni na koje sam naletio tvornička greška... imaju jednu britvicu, istina, ali to ne brije ništa... bar meni ne brije...

:-)
15 godina
odjavljen
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Nema nista do mach 3 :D, kako je neko vec reko, prava stvar za vikendase, tak i ja, mrsko me tokom tjedna, jedino kad bas moram ic negdje gdje je nepristojno doc neobrijan, al vak sasvim odlicno, lako se ispere... a za ovaj fusion neznam, nisam ga probo, al moj prijatelj koji ga ima kaze da je odlican

16 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Philips ti je bolji a pusti ove što ti preporučuju britve i to držimo se mi teme

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

To je super.. najnova technologija hahahaha... ove su alternative za brijanje :

Sto mislite, koja je bolja alternativa? :DDD

 

Life is great!
16 godina
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Danny_HR kaže...

Uvijek sam od britvica dobivao grozne iritacije lica tako da zadnje 2 godine britvica nije bila blizu mene. Zato održavam bradu na nekakvih 3-5 mm sa klasičnim šišačem za bradu. :D

 

Što je muškarac bez brade. he he

Ma to je pravi covjek!

Ljudi moji, ja se prvi put obrijao u 1. srednje, i brijao se mozda 2-3 mjeseca i dosadilo mi, od tada koristim obicnu masinu za sisanje i s njom samo skinem malo brade i to je to. Brijao sam se samo kad sam morao u vojsku, cak sam i u vlastite svatove s bradom isao :D, nekako se bez brade gol osjecam. hehe

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

hehehehehheheheheh

bas su ludi ovi.... Smijeh

najjaci je debeli pankrator...

kakvu je facu napravio kad su mu depilirali bradu

ahahahahahahhahahahahhahah

 

inace masinica za brijanje je najbolja, samo mora sa njom cesto da se brije

jer kada je brada dugacka onda nije tako efektan... ili ako se kupi neki noviji sa trimerom...

16 godina
moderator
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Jaoo teme, sjećam se kad se otvorila :)

Evo update:

Prije nesto više od godine dana sam prešao na struju, Braun serija 3, zbog britvično uzrokovane iritacije :)

Struja je zakon, ali imam perioda (obično kad je godišnji xD) kad se jedno pola mjeseca ne brijem, just dont give a fu*k :)

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 13:38 (DrNasty).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Danny_HR kaže...

Uvijek sam od britvica dobivao grozne iritacije lica

također, koristim one aparate

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
protjeran
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

đilet fjužn proklet bio ... u 90% slučajeva iziritira mi kožu užas...

istina da sma lijen svaki dan brijat se ... prosječno 2 put tjedno...al mi prokleto naraste pa možda zato me zeza kod brijanja...

obični mach 3 mi je bolji od fusiona

danas bude uzeo m3, nekak mi je to glupo zbog hebene vibracije...al ajd da i to vidim

polako sam se inače počel brijat prije nekih 5 godina ... u početku po 2 tjedna bez brijanja lol (da je bar sad tak)

to mi je prokleto opterećenje

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
doxy kaže...

đilet fjužn proklet bio ... u 90% slučajeva iziritira mi kožu užas...

istina da sma lijen svaki dan brijat se ... prosječno 2 put tjedno...al mi prokleto naraste pa možda zato me zeza kod brijanja...

obični mach 3 mi je bolji od fusiona

danas bude uzeo m3, nekak mi je to glupo zbog hebene vibracije...al ajd da i to vidim

polako sam se inače počel brijat prije nekih 5 godina ... u početku po 2 tjedna bez brijanja lol (da je bar sad tak)

to mi je prokleto opterećenje

Pa poslusaj ljude, pustaj bradu, ja se brijem 1, max 2 puta tjedno. Na poslu nikom ne smeta, zeni ne smeta, a meni gori.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice